Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N gru 17, 2017 9:45 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 466 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona
 ... 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Re: Posłuszeństwo władzy.
A sapper to Ty nie jesteś? Jakby mi dali do odsłuchania ten tekst, bez wahania wskazałabym na niego. I tak już pozostanie. Od razu i inne puzzle powskakiwały na swoje miejsca. Ma też do mnie analogiczny stosunek. Zostaniecie bliźniakami.

Śr paź 04, 2017 12:09 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
A co z tą twoją kryształową kulą?

Śr paź 04, 2017 12:12 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Muzyczna jestem i na muzykę wskazałam a nie na czytanie.

Śr paź 04, 2017 12:14 pm
Gaduła
Gaduła

merss napisał(a):
Muzyczna jestem i na muzykę wskazałam a nie na czytanie.

To ja do dzisiaj myślałem, że mi słoń na ucho nadepnął, a Ty odbierasz to co piszę, jako muzykę? To ja jestem dużo bardziej utalentowany, jak myślałem. ( śpiewać i tak się nie odważę)
No, chyba , źe ten sapper żępolił.

Ostatnio edytowano Śr paź 04, 2017 3:04 pm przez krzysiekniepieklo, łącznie edytowano 1 raz

Śr paź 04, 2017 3:01 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

No widzę, że temat się wyczerpał. :)

Śr paź 04, 2017 3:04 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: Jak działa Ofiara Jezusa? (wydz.)
Irbisol napisał(a):
Gdybym był na Zmechu, to co innego

Mylisz się w tej sprawie. Zajrzałam do indeksu. Przedmiot nazywał się: psychologia i socjologia zarządzania. Była też filozofia i podstawy zarządzania. Wszędzie mogły się przewijać elementy psychologii. Widocznie postawiono na większą wszechstronność na WAT.
Cytuj:
I nie wynika to wcale z jakichś moich sztuczek, pułapek itp. - po prostu w którymś momencie trzeba robić uniki albo przyznać się do błędu. Ty do błędów się nie przyznajesz.

Odpowiada mi, że widzisz co widzisz. Używaj sobie do woli. :)
Cytuj:
Dlatego właśnie przedstawiłem zagadnienie ściśle i z określonymi warunkami, typowymi dla zmartwychwstania, a raczej skutków, jakie miało wywołać.

Mnie zainteresowal temat, nie interesuje mnie czasem sprzedaż. Czuję pewne ograniczenia, które wynikają nie tylko z braku wiedzy przedmiotowej.
Cytuj:
Gdybym zapytał po prostu "czy bez zmartwychwstania ludzie byliby zbawiani" odpowiedź mogłaby brzmieć "to zależy".

Nie znasz języka religijnego i w nim nie myślisz. Nie jestem od oceniania, więc zwykle odchodzę. I zupełnie mi nie przeszkadzają Twoje oceny.
Cytuj:
Ale - jak widać - wyraziłem się na tyle precyzyjnie, że otrzymuję jednoznaczne odpowiedzi WPROST. Wszystkie do tej pory brzmią "bez zmartwychwstania się nie da", kosa000 trochę to złagodził stwierdzając, że to była najlepsza opcja (ale przynajmniej nie jedyna).

Kosa miał rację. We wszystkim o czym pisał podpiszę się obiema rękoma. Nie zlagodził też, ale rozszerzył.

Cz paź 05, 2017 7:12 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Post Re: Spory o kształt Ziemi - wydzielony
Irbisol napisał(a):
King napisał(a):
Nie ma czegoś takiego jak ,,model kulistej Ziemi''

Pozostali naleśnikowcy przynajmniej coś twórczo wymyślają, coś kombinują, trzeba faktycznie pomyśleć, żeby im odpowiedzieć. Ty jedynie pierniczysz w kółko to samo, na co ci już odpowiedziano - jak typowy troll.

Nie chodzi o twórcze wymyślanie, chodzi o to aby tak się wypowiadać na temat kształtu Ziemi żeby to co się powie było absolutnie nie do podważenia. Kulista Ziemia bierze się z niczego innego jak z zaklinania rzeczywistości i propagandy co potwierdza jej religijny charakter, ty w swej manii przypominasz nikogo innego jak religijnego fanatyka któremu piana leci z pyska że ktoś ośmiela się podważać ,,prawdę objawioną'' Wystarczy zaprzestać propagować model św Globusa i dla wszystkich Ludzi stanie się jasne że Ziemia jest Płaska bo właśnie to obserwujemy i taka jest rzeczywistość. Gdyby nie propaganda globusa nikt by nie słyszał o ,,kulistej Ziemi'' skoro tak nachalnie trzeba wciskać to do głów to o czym to świadczy? o braku jakichkolwiek dowodów na św Globus, Globus zaprzecza obserwacjom, zdrowemu rozsądkowi i nie ma sensu, nie ma jakichkolwiek dowodów że Globus Ziemski mógłby się uformować, nawet w popieprzonej i nic nie wartej ateistycznej rzeczywistości.

Mówisz dalej ,,kolejny nawiedzony który... bla bla bla'' sieroto jest dokładnie odwrotnie ponieważ to ty jesteś nawiedzony.
Rzeczywistość? hahaha ku...wa żyjesz w kosmosie i widzisz panoramę Układu Słonecznego gdzie wszystko jest ułożone i krąży tak jak wierzysz? :D No tak w sumie twój avatar mógłby dowodzić że egzystujesz w przestrzeni kosmicznej :D

Za dużo bajek się naoglądałeś i wydaje ci się że to rzeczywistość. Rzeczywistość zaś ta prawdziwa to życie na Ziemi i motyw Ziemia-Dół Niebo-Góra nic innego jak motyw Płaskiej Ziemi i widzisz Słońce krążące nad Ziemią tak właśnie jak w Płaskiej Ziemi, to jest obserwowalny 100% fakt i podważanie tego świadczyłoby o chorobie psychicznej.

Aha, nie ma żadnych dowodów że Słońce jest w stanie utrzymać na orbitach Planety by krążyły wokół niego tak jak to jest nam wciskane, zresztą po co tłumaczyć to nawiedzonemu ateiście.

Jak chcecie sobie pogadać 'od serca', wystarczy poprosić - przeniosę na ring. Tutaj to offtop.

Pn paź 09, 2017 7:50 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: Skąd wiadomo, że Biblia mówi prawdę?
Gdzie ulokowałeś miłość? Robaczek chce pomóc dziewczynom w znalezieniu kandydatów na kochających do grobowej deski mężów. Ja chętnie załapalabym się na żonę dla fajnego kawalera. I dowiedział się, że można naukowo podejść, bo co najmniej trzy nauki się tym zajmują.
O tym była rozmowa. już wiemy, że nici z tej naukowej metody. Są oczywiście preferencje osobowościowe i to możma przybliżać. Ale ludzie też i kłamią.

Cz paź 12, 2017 11:48 pm
Gaduła
Gaduła

merss napisał(a):
Ja chętnie załapalabym się na żonę dla fajnego kawalera.

Może umówiłabyś się z Ludzikiem?

Pt paź 13, 2017 1:32 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Ja mam już ślubnego. O swatanie szło. Ludzik nie jest w moim typie. :-D

Pt paź 13, 2017 1:34 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: Marek Szwedowski - jasnowidz, katolik.
Cytuj:
W tradycji chrześcijaństwa nie istnieje pojęcie jasnowidzenia. Proroctwa istnieją tylko w kontekście zbawienia. Nigdy same dla siebie. Jasnowidze to niezwykle udręczeni ludzie zauważają demenolodzy.

A jak było w przypadku Józefa, który wróżył ze snów? Mowa o nim w Księdze Rodzaju.

So paź 28, 2017 6:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

mareta napisał(a):
SaiyanPrince napisał(a):
W skrócie - potrafi, jako medium, porozumiewać się z osobami dawno zmarłymi, pomaga szukać zaginionych, wiele swoich rozmów nagrywa na EVP (metoda transkomunikacji) i są tam jakieś pojedyncze wypowiedzi, jednak jak sam twierdzi, prawdziwy obraz danej sytuacji uzyskuje poprzez rozmowę jaką medium, którą później relacjonuje.

Jest też katolikiem, wierzy w Boga....

Albo jest medium albo jest katolikiem. Dwoma na raz nie może być!

KKK 2116 Należy odrzucić wszystkie formy wróżbiarstwa: odwoływanie się do Szatana lub demonów, przywoływanie zmarłych lub inne praktyki mające rzekomo odsłaniać przyszłość (Por. Pwt 18,10; Jr 29, 8). Korzystanie z horoskopów, astrologia, chiromancja, wyjaśnianie przepowiedni i wróżb, zjawiska jasnowidztwa, posługiwanie się medium są przejawami chęci panowania nad czasem, nad historią i wreszcie nad ludźmi, a jednocześnie pragnieniem zjednania sobie ukrytych mocy. Praktyki te są sprzeczne ze czcią i szacunkiem – połączonym z miłującą bojaźnią – które należą się jedynie Bogu.

SaiyanPrince napisał(a):
W wieku 14 lat przeszedł śmierć kliniczną i od tego momentu nabył tak jakby nadzwyczajne zdolności.

I pewnie pozostały mu tak zwane "ubytki neurologioczne"to częsta pozostałość po nzk.

No właśnie, jak ma się historia Józefa do tego katechizmu? Przecież on wróżył ze snów... a Biblia przedstawia go jako pozytywną osobowość i Bóg nie karci go za te wróżby, czy jak kto woli "odczytywanie znaczenia" snów.

So paź 28, 2017 9:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Co było nie tak z moim pytaniem?
Ponowię je: Jak się ma historia Józefa, który przepowiadał przyszłość na podstawie snów, z Księgi Rodzaju do tego katechizmu?

So paź 28, 2017 9:53 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: ...
Znów się Ci coś skojarzyło bez ladu i składu. Wyjaśnień nie przyjmiesz, to zresztą za trudne dla Ciebie.

So paź 28, 2017 10:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

To jest żałosne, usuwanie pytania tylko dlatego, że nie potrafi się udzielić... odpowiedzi?

So paź 28, 2017 10:23 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 466 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona