Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 23, 2018 2:12 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Piractwo. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Piractwo.
Prowadzilem w pewnej grze serwer dla znajomych. Serwer gdzie mogli wejsc ludzie z nieoryginalna wersją czyli z tzw. piratem. Jeden moj kolega mial takową wersje. Drugi - nie pamiętam czy wtedy ją mial, bo w kazdym razie teraz ma oryginalną.. ale załózmy, że nie. Za pomoca dodatków ulepszylem, nazwalem przedmiot i mu sprzedalem. Za 11 zł. I tu mam problem.. napisalem do tworcy gry czy musze oddawac pieniądze lecz zapomnialem wspomniec o tym piractwie, do autora drugiego dodatku ale do trzeciego.. no wlasnie, nie chce publicznie pisac i ujawniac wszystkiego tylko prywatnie a nie bardzo mam taka mozliwosc bo ta osoba byla dawno aktywna na tym portalu ponadto Nie ma niby oryginalnej wersji tego dodatku na taka wersje na jakiej gralismy ale dodatek nazywal się tak samo.. co ciekawe jak wchodze w "More info" przenosi mnie do oryginalnej strony a pisze ze niby nie ma oryginalnego dodatku na wersje X.

Póki co nie widze potrzeby oddawania pieniędzy... było to ok. 1 rok temu. Aktualni wlasciciele tej gry trzepią taką kase , że te 11 zł to dla nich nic. Gorzej z właścicielami dodatków.. ale zdaję mi się, że niektorzy tez na tym zarabiają, swoja drogą dość popularni ludzie i nie dostają blokady za prawa autorskie.

Cz maja 24, 2018 6:33 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Re: Piractwo.
To nie jest wątek o piractwie, ale o twych kolejnych problemach etyczno - duchowych. Mamy stosowne wątki w górnym forum. Może ktoryś z moderatorow zechce przenieść? To już ich decyzja.

Cz maja 24, 2018 6:54 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ]