Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt wrz 26, 2017 11:20 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 275  Następna strona
 Katastrofa smoleńska - czy to był zamach? 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Hehe
Art i dowody. To jak diabeł i swięconą woda
Ale w sprawie smoleńskiej robi się coraz ciekawiej
http://wpolityce.pl/m/smolensk/314251-m ... molenskiej

So lis 05, 2016 9:04 am
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Hehe
Art i dowody. To jak diabeł i swięconą woda
Ale w sprawie smoleńskiej robi się coraz ciekawiej
http://wpolityce.pl/m/smolensk/314251-m ... molenskiej

Aż kipi sensacjami wGadzinówce.
Jestem jak najbardziej za JESZCZE JEDNYM ŚLEDZTWEM w tej sprawie,SEKCJĄ ZWŁOK wszystkich ofiar.
Jeden warunek. Jako obserwatorzy będą służyli członkowie poprzedniej komisji. Z prawem nagrywania materiału dowodowego.
Obecnej komisji (Pana Macierewicza) NIE WIERZĘ tak samo jak nie dawano wiary poprzedniej.
Chyba zrozumiale dla niektórych prawda?

So lis 05, 2016 3:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Prokuratura też jakby sceptyczna ?

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... cza/f7p76t

Dajcie jakieś dowody ?

N lis 06, 2016 6:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
By znaleźć ten watek na forum, musialem skorzystac z przegladarki...nic sie w nim nie dzieje.

http://wpolityce.pl/m/smolensk/327925-b ... no-1-6-mln

Dwie rzeczy. Pisalem na forum za rzado PO, ze "gwozdziem do trumny" PiS, gdy przejmie wladze, moze byc poglad i wyjasnianie katastrofy smolenskiej.
Zastanawiam sie tylko, dlaczego PO wykorzystuje do walki z PiS nieistotna stluczke, a nie wykorzystuje biernosci i wydatkow PiS zwiazanych z KS.

Zadtanawia mnie to, bo odpowiedzi moga byc rozne, lacznie z ta, iz platformie wiedza, ze moze cos byc na rzeczy. Ciekawe.

Pt lut 17, 2017 10:22 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie kosiarz, zwyczajnie już wszyscy wiedzą, że Kaczyńskiego od Smoleńska oderwać się granatem nie da, więc tylko czekają, aż ta szopka się skończy i wtedy wystawi się podsumowanie wydatków. I chętnie powiedziałabym, że to będzie gwóźdź do trumny PiSu, ale biorąc pod uwagę zacietrzewienie zwolenników teorii spiskowych szczerze w to wątpię.
Nawet jak grama dowodu się nie znajdzie, to fanatycy powiedzą tylko, że to był spisek ogólnoświatowy i "wszystkim im" zależy, żeby dowody ukryć, a mimo, że Kaczyński i Macierewicz to wielcy ludzie i prawdziwi bohaterowie, to rzuca im się kłody pod nogi.

Pt lut 17, 2017 2:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Torri napisał(a):
Nie kosiarz, zwyczajnie już wszyscy wiedzą, że Kaczyńskiego od Smoleńska oderwać się granatem nie da, więc tylko czekają, aż ta szopka się skończy i wtedy wystawi się podsumowanie wydatków. I chętnie powiedziałabym, że to będzie gwóźdź do trumny PiSu, ale biorąc pod uwagę zacietrzewienie zwolenników teorii spiskowych szczerze w to wątpię.
Nawet jak grama dowodu się nie znajdzie, to fanatycy powiedzą tylko, że to był spisek ogólnoświatowy i "wszystkim im" zależy, żeby dowody ukryć, a mimo, że Kaczyński i Macierewicz to wielcy ludzie i prawdziwi bohaterowie, to rzuca im się kłody pod nogi.

PiS nie jest politycznym trupem. Jest to partia rządząca w Polsce, mająca swoich przedsawicieli na arenie międznarodowej, w UE. Pozdrawiam

Pt lut 17, 2017 5:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Prawda jest jedna i znajduje się tam, gzie się znajduje. Nikt nie ma monopolu na prawdę. Ja też mam w tej sprawie od dawna swoje zdanie, ale nie uważam go za prawdę objawioną. Jeśli środowisko związane z J. Kaczyńskim nie daje wiary raportowi Millera, to ma prawo dochodzić tej prawdy własnymi środkami. Nowa komisja w końcu ogłosi swój raport i być może będzie on w jakiejś mierze zbieżny z poprzednim. Punkty styczne można uznać za prawdę, rozbieżności zaś dyskutować dalej, bądź uznać je za nieudowadnialne dzisiejszymi metodami badawczymi. I tyle. A że nowa komisja dużo kosztuje? Poprzednia też nie była za darmo. Jeżeli to jest cena zgody narodowej, to warto ją ponieść.

Druga sprawa to lokalizacja pomnika smoleńskiego na Krakowskim Przedmieściu. Jest grupa obywateli naszego kraju, dla których akurat ta lokalizacja jest ważna i nie rozumiem powodu uporu konserwatora zabytków. Nie na takie sprawy "przymykał oko" A niechże sobie postawią ten pomnik, jeżeli miałby to być krok ku jako takiej zgodzie. Przynajmniej owe miesięcznice miałyby jakiś sformalizowany charakter a nie taki spontaniczny ze stołeczka czy drabinki. Poważnie! Przecież ci ludzie mają prawo do manifestowania swoich uczuć i poglądów.

Wielu starszych userów naszego forum miało okazję poznać wcześniej moje poglądy w zażartych dyskusjach i zwykłych nawalankach. Zapewniam, że nic się nie zmieniło i wiem swoje. Ale jestem już zmęczony kłótniami i niezgodą pomiędzy zwykłymi obywatelami naszego kraju. Niech się spiera establishment w Warszawie, my wyrazimy swoje zdanie za dwa i pół roku przy urnach. Przecież nie musimy się teraz naparzać w sprawach, na które i tak nie mamy teraz wpływu.

Moje postanowienie na dziś jest takie: o przeciwniku politycznym mówić dobrze (jakieś tam powody się znajdą), albo wcale. Właśnie z tym postanowieniem umówiłem się na drinka w sobotę z moim zakochanym w PISie szwagrem, z którym przez niepotrzebne dyskusje nie rozmawialiśmy już od roku. Przecież to było głupie i trzeba to przerwać. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale też nie zamierza za nie umierać (raczej uśmiercić tę drugą stronę :D ) Taka to nasza narodowa niechlubna cecha.

Wzywam do pojednania (pewnie jestem naiwny, ale warto spróbować) Zaczynam od siebie.

Pt lut 17, 2017 6:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jako przeciwnik polityczny PiSu sie zgadzam.

Pt lut 17, 2017 10:10 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja nie mam wyboru, bo jestem przeciwnikiem wszystkichh partii. :-)
Trudno bylo by naparzac sie z wszystkimi z listy ponizej w linku. :-)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Partie_polityczne_Polski

Pt lut 17, 2017 11:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
A jak wrzucałem list do skrzynki,
To przechodził tatuś Halinki,
I jeden oficer też wrzucał,
Wysoki - wysoki,
Taki wysoki, że jak wrzucał, to kucał,

http://wpolityce.pl/smolensk/342479-perfidia-klamstw-ks-blaszczyk-w-imieniu-po-zapewnial-ze-byl-przy-kazdej-trumnie-a-ciala-owinieto-w-jedwabne-caluny-dlaczego-sa-w-workach-na-smieci
Jeszcze raz porównywano dokumenty z opisaniem ciała na worku i wtedy zezwalano na dalszą procedurę transportu, która polegała na tym, że przewożono je do pomieszczenia, gdzie było owijane w jedwabny całun do wysokości trzech czwartych ciała, a następnie otulane całunem, który był wewnątrz trumny, co tworzyło taki kokon.
Nad każdym z ciał modliliśmy się, odbywało się jego poświęcenie, wtedy też do trumny wkładałem różańce oraz pamiątki, jeżeli rodziny sobie tego życzyły. Były to listy, w tym od dzieci, obrączki ślubne, zdjęcia, pamiątki rodzinne. Wkładałem je między całun a ciało, aby były blisko zmarłego. (…)

Pt cze 02, 2017 5:59 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Bardzo interesujące rzeczy wychodzą w czasie ekshumacji. Aż jestem ciekaw gdzie nas to zaprowadzi.

So cze 03, 2017 12:28 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Gazeta Polska właśnie obaliła bajeczkę o wybuchu, który rozwalił samolot w powietrzu.
http://niezalezna.pl/100136-nowe-fakty- ... l-i-plonal
Jeśli samolot wg jakiegoś anonimowego rosjanina leciał w powietrzu w jednym kawałku, to oznacza, że nie rozleciał się na tysiące kawałków w powietrzu np. w wyniku wybuchu legendarnego trotylu, lub też osławionej bomby termobarycznej...

Sekta smoleńska gubi się w kolejnych sprzecznych ze sobą teoriach....

Śr cze 07, 2017 2:43 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Myślę, że A. Krauze musi teraz zrealizować nowy film pt. "Smoleńsk II - nowa wersja wg Gazety Polskiej".

Śr cze 07, 2017 2:58 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Tomek44 napisał(a):
Gazeta Polska właśnie obaliła bajeczkę o wybuchu, który rozwalił samolot w powietrzu.
Jeśli samolot wg jakiegoś anonimowego rosjanina leciał w powietrzu w jednym kawałku, to oznacza, że nie rozleciał się na tysiące kawałków w powietrzu np. w wyniku wybuchu legendarnego trotylu, lub też osławionej bomby termobarycznej...

Wyjmij Belkę z własnego oka zanim będziesz chciał usuwać drzazgę z cudzego.
Ile juz było kłamstw udowodnionych komisji milera? A nagrania jak pod dyktando rzadu robił raport?
Nie ośmieszaj się.

Śr cze 07, 2017 7:35 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Tomek44 napisał(a):

Wyjmij Belkę z własnego oka zanim będziesz chciał usuwać drzazgę z cudzego.
Ile juz było kłamstw udowodnionych komisji milera? A nagrania jak pod dyktando rzadu robił raport?
Nie ośmieszaj się.

Po pierwsze: brednie o rzekomych "kłamstwach Millera":
1. są takimi samymi bredniami jak brednie sekty smoleńskiej o rzekomym zamachu.
2. "dowody" na te rzekome "kłamstwa Millera" są takimi samymi "dowodami" jak te, co kolejno "dowodziły":
"sztucznej mgły"; helu. magnesu, bomby termobarycznej, jednego wybuchu, kilku wybuchów, mikrowybuchów, trotylu, "zestrzelenia samolotu", itd (zapewne coś pominąłem, łącznie kolejnością tych teorii) - czyli "dowody" rangi parówek i puszek po piwie,
3. a jeśli rzeczywiście jakieś rzekome "kłamstwa" występują - to nie dotyczą jakichś istotnych kwestii w zakresie przyczyny katastrofy. Albowiem oficjalny raport rządowy, który został usunięty z sieci przez Szydło, jest stały, niezmienny i nikt go nigdy nie obalił. Tchórzliwe usunięcie go z sieci tak naprawdę dowodzi jego prawdziwości.

Po drugie: sekcja zwłok pary prezydenckiej jednoznacznie wykazała przyczynę śmierci: wielonarządowe obrażenia typowe dla wypadków komunikacyjnych, i nie znaleziono śladów wybuchu ani trotylu w zwłokach. Więc tu masz prawdziwy dowód w przeciwieństwie do parówek i puszek po piwie, które są "dowodami" dla sekty smoleńskiej,

Po trzecie: to np. prof. Rońda jeden z głównych "ekspertów Macierewicza" okazał się cynicznym kłamcą w rozmowie z Kraśką na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej ("Mam tu dokument pokazujący, że piloci nigdy nie zeszli poniżej 100m" - https://www.youtube.com/watch?v=TOhgt1k ... e=youtu.be

Więc to sekta smoleńska się nieustannie ośmiesza poprzez propagowanie kolejnych kłamstw, które wzajemnie się wykluczają.

Wreszcie: jak było Twoim zdaniem? Co było przyczyną katastrofy smoleńskiej? Jeden wybuch? Wiele wybuchów? Trotyl? Bomba termobaryczna? Samolot rozleciał się na tysiące kawałków jeszcze w powietrzu? A może w jednym kawałku uderzył w ziemię???

Śr cze 07, 2017 8:13 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 275  Następna strona