Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn gru 18, 2017 12:49 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 776 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Barney napisał(a):
Cytuj:
dlatego wyzywasz mnie od chamów, traktujesz moje merytoryczne odpowiedzi jak awanturnictwo

Jest takie powiedzenie Wujo - jak Ci jedna osoba mówi że jesteś osłem, zlekceważ.
Jak dwie - zastanów się.
Jak trzy - kup sobie chomąto.

Cytuj:
Daj sobie spokój, bo funkcja cię przerasta !!
Najpierw Merss, teraz Jockey...
Proponuję wpisać do Regulaminu:
"Każdy, kto zwraca uwagę Wujowi nie nadaje się na moderatora"

Ty też nie rozumiesz ( jesteś obłudny), zobacz jak piszesz n/t muzułman, viewtopic.php?p=1089593#p1089593
przyjmując "wasz, twój" punkt widzenia, z punktu widzenia muzułman jesteś chamem !! Bo jak możesz pisać o zezwoleniu na pedofilię !!

Otóż nie, nie jesteś chamem, opisujesz religię muzułman, obracasz się w kontekście teologii muzułmańskiej.
I nie zmyślaj, bo to nie kwestia zwracania mi uwagi, tylko : Ef 6:12 bw "Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich."

So lis 25, 2017 10:30 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Jest takie powiedzenie Wujo - jak Ci jedna osoba mówi że jesteś osłem, zlekceważ.
Jak dwie - zastanów się.

Ja to znałem ze świnią
Jak ci jedna osoba powie że jesteś świnia zlekceważ
Jak dwie zastanów się
Jak trzy to warto wyjść z chlewa.

A co do wuja. Cóż nikt cię nie wyzywa. Po prostu nazywamy po imieniu twoje zachowanie. Jakimś dziwnym trafem wiele osób zauważa to samo. Jakoś Gregor - też protestant z którym wiele osób ma polemiki jednak nikt nie zarzuca mu chamstwa tak jak tobie.

O widzę, że Barney też jest w gronie tylko dlatego ze ośmielił się powiedzieć ci prawdę. Normalnie wszyscy są winni tylko wujo jest święty.

So lis 25, 2017 10:38 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wujo, Ty nasz beniaminku..

"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;
Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,
Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,
Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
«Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny»"

To nie ja, to Krasicki. Ignacy (tak miał na imię)

So lis 25, 2017 10:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Barney napisał(a):
Jak dwie - zastanów się.

Ja to znałem ze świnią
Jak dwie zastanów się

A co do wuja. Cóż nikt cię nie wyzywa. Po prostu nazywamy po imieniu twoje zachowanie. Jakimś dziwnym trafem wiele osób zauważa to samo. Jakoś Gregor - też protestant z którym wiele osób ma polemiki jednak nikt nie zarzuca mu chamstwa tak jak tobie.

O widzę, że Barney też jest w gronie tylko dlatego ze ośmielił się powiedzieć ci prawdę. Normalnie wszyscy są winni tylko wujo jest święty.
Dyskusja z tobą nie ma sensu, ty nie rozumiesz, tak po prostu. Gdybym cię zapytał, a pokaż mi, która wypowiedź ( zacytuj ją) jest chamska, nie będziesz w stanie, po prostu z twojej strony będzie w dalszym ciągu potok słów, które z merytoryczną dyskusją nie mają nic wspólnego, szkoda czasu.

So lis 25, 2017 10:50 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Misiu pysiu.. Albo się to wie (ogólna edukacja/wychowanie), albo się tego nie wie. Wujo - skończ już, jedyne co robisz to się pogrążasz. Serio. (nie lubię kopać leżących)

So lis 25, 2017 10:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Misiu pysiu.. Albo się to wie (ogólna edukacja/wychowanie), albo się tego nie wie. Wujo - skończ już, jedyne co robisz to się pogrążasz. Serio. (nie lubię kopać leżących)
Zauważ jedną rzecz, ja merytorycznie pytam się o moją wypowiedź, a ty w zamian serwujesz mi - swoją papkę, w stylu
Cytuj:
"jedyne co robisz to się pogrążasz"

Barney w twojej opinii chamem nie jest mimo, że pisze wobec muzułman co pisze, ale ja już jestem - wyjmim belkę !

So lis 25, 2017 11:00 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
wujo44 napisał(a):
Jockey napisał(a):
Barney napisał(a):
Jak dwie - zastanów się.

Ja to znałem ze świnią
Jak dwie zastanów się

Dyskusja z tobą nie ma sensu, ty nie rozumiesz, tak po prostu. Gdybym cię zapytał, a pokaż mi, która wypowiedź ( zacytuj ją) jest chamska, nie będziesz w stanie, po prostu z twojej strony będzie w dalszym ciągu potok słów, które z merytoryczną dyskusją nie mają nic wspólnego, szkoda czasu.

A może wyjdziesz z chlewa?
Nie musisz ze mną dyskutować. Wiedz że przy pierwszym wyskoku wylecisz na dwa tygodnie.
Obiecałem ci że będę szczególnie zwracał uwagę na twoje chamskie wpisy i tylko to robię. Nie pozwolę dopóki mam coś do powiedzenia na forum na obrażanie moich współbraci w wierze tekstami jakie wychodzą z twojej klawiatury. I to jest koniec dyskusji na ten temat. Jak nie przyjmiesz do wiadomości to polecą kary. Każdy kolejny post drążący ten temat poleci.
ZROZUMIAŁEŚ?
Więcej znajdziesz w netykiecie, która jest dla ciebie obca. Warto się z nią zapoznać.

So lis 25, 2017 11:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
(Ciach awanturnictwo. Zapowiedziałem że koniec tematu.
Jak ci się nie podoba to w regulaminie masz opisany sposób odwołania. Przynajmniej jest szansa że zapoznasz się z regulaminem - J)

So lis 25, 2017 11:08 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Jaki krzyk, wujo, takie będzie i echo. Fakty nie przestają istnieć, gdy są ignorowane. Chciałoby się rzec za Szekspirem: jest tu potrawa, której nie lubię. To pana ozorek...lub w wersji H.Kołłątaja: Prawdziwą nędzą człowieka jest nie mieć dobrego wychowania.

Życzyłabym sobie, by takie rozmowy nie miały już miejsca. Będziesz chciał, przemyślisz.

So lis 25, 2017 11:59 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja nie przypominam sobie, abyś mi zwracała uwagę, że w tekstach polemicznych nie używamy koloru, była mowa tylko - i twierdzili to inni - że kolor czerwony jest zarezerwowany dla funkcyjnych na forum/
PS.
To po kiego grzyba te kolory :?

Pt gru 15, 2017 10:34 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
1. To ten post Kolejny również..
2. Kolor czerwony i zielony są zastrzeżonymi dla moderacji.
3. Regulamin powinien wskazywać ostre granice wolno - nie wolno. Nie widzę takich możliwości a pozostawienie tej sprawy do oceny przez modów wywoływało karczemne awantury, bo poczucie estetyki to sprawa indywidualnego odbioru. Mieliśmy użytkowników, którzy kolorowali nawet nastrój, potem były i prześmiewcze wpisy. Jedynym rozsądnym i niekonfliktowym rozwiązaniem była zmiana, która ma miejsce. Reg. III/11
Proszę o zrozumienie. Twoje kolory mi osobiście nie przeszkadzają. Pozostawiłam po edycji wyboldowane, więc i tak pozostaje podkreślenie, którego chciałeś użyć. Jeśli nie wszyscy znają granice dobrego smaku pozostaje sytuacja wyjątkowa: w zasadzie. Tego wybiegu osobiście używam do cytowania tekstów innych niż Biblia.

Pt gru 15, 2017 11:30 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 776 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52