Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr sty 17, 2018 3:02 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 827 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moderatorze Merss
Prosiłam, by zapoznac się z regulaminem. To forum to nie śmietnik.
PW zalączę Adminowi. Będzie jako kolejne, bo obrażałeś już osoby na PW, Teraz dostalam i ja.

N sty 07, 2018 5:18 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co sądzicie o mojej miłości?
Ludzik
Moderacja nie ma obowiązku szczegółowo tłumaczyć się w sprawach oczywistych, natomiast uzytkownik ma obowiazek znać regulamin, bo podpisując deklaruje, że będzie go przestrzegał. Zakładnie wątków wrzuconych do kosza jest zabronione regulaminem i karane. Pisanie bez wcześniejszego zapoznania się z przeznaczeniem watku również, bo to zaśmiecanie forum. Zaśmiecaniem forum jest także zakładanie tematów bez wcześniejszego sprawdzenia, czy dany wpis można umieścic w dotychczasowym temacie i mylenie forum z blogiem lub pamiętnikiem szkolnym. Umieszczanie wpisów byle gdzie, po tak długim pobycie na forum, uznaję za działania prowokacyjne. Oby się nadal nie powtarzały. :)
OSTRZEŻENIE 2 za przekroczenia regulaminowe: II/1; II/2; II/5; IV/6; V/5

Edit
Przeznaczenie Ringu podane jest w regulaminie. Wklejanie tam życzeń światecznych i pieśni miłosnych rodem z YT stawia pod znakiem zapytania stopień rozeznania użytkownika po tak długim pobycie na maleńkim forum. Jeśli dodatkowo jednak przyjmiemy, że zawód informatyka i skrajne nierozgarnięcie są nie do pogodzenia, pozostaje prowokacja. I tak nadal będą postrzegane twe chybione wpisy w dolnej części forum. Jeśli to brak rozeznania, lepiej zrezygnować z zakładania wątków na dole. Chodzi mi po głowie jeszcze jednak opcja, ale czas to wyjaśni.

N sty 07, 2018 6:45 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 827 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56