Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt gru 14, 2018 5:31 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1391 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 93  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
A nie lepiej tam gdzie liderka?

Nie wiem do kogo się zwrócić w tej sprawie, wiem jednak, że proszę by pan moderator @Jockey w tej sprawie się nie odnosił (spraw dotyczy Jego osoby).
Proszę zatem moderatorów (może powinienem admina – ale po ostatniej interwencji, o jaką prosiłem, uznaję, że większego sensu nie ma) o to by wpłynęli na zachowanie pana moderatora @Jockeya.
To nie jest tak, że nie rozumiem o kim pisze pan @Jockey.
Po pierwsze, przywołuje zadawnione spory, przywołując skrót KWA - za takie przywoływanie wcześniejszych spraw niektórzy userzy dostawali ostrzeżenia - a tu moderator któryś raz z kolei w krótkim czasie - może, i nic.
Po drugie odniósł się do @Małgosi, osoby, która akurat tu na forum katolik wykonuje bardzo dobrą pracę w wątku Różańca - ja wiem, już chciano tę grupę poróżnić i rozwalić, moderator @merss wiodła w tym prym. Powinno się szanować pracę userów na rzecz forum, a nie wzniecać odnowa stare spory. Rozumiem, że pana @Jockeya jakoś uwiera, że @Małgosia jest też bardzo moderatorem na innym forum.
Proszę zatem o interwencję.

So mar 03, 2018 8:13 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Póki co, drogi donchichocie to Ty jakąś wojnę rozpoczynasz. Rzadko ostatnio jesteś, a jak już to z pretensjami..

So mar 03, 2018 8:30 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Póki co, drogi donchichocie to Ty jakąś wojnę rozpoczynasz. Rzadko ostatnio jesteś, a jak już to z pretensjami..

Znaczy Piotrze, że co?
Jak rzadko to nie wolno, napisać w uwagach?
Ja wojnę, a Wasz kolega, co?
Znajdź proszę wpis pana @Jockeyaw Chrześcijaństwo, z którego zaczerpnąłem cytat - to nie jest trudne (wiem nie podałem linka).
Zawsze tak będzie, że wszyscy winni tylko nie część moderacji, rozwalono koncertowo atmosferę na forum, tylko dlatego część moderatorów urządziła sobie tu własny folwark - i jest OK. - może tak być, ale nie można już nic napisać, by panu @Jockeyowi się deficyty nie włączały?

I co to znaczy, z łaski swojej wytłumaczyć mi co to znaczy, że jak jestem to z pretensjami?
Nie chcesz Piotrze tą sprawą się zajmować - to nie - ale nie musisz mnie atakować.

So mar 03, 2018 8:43 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No i wszystko wygląda tak jak zwykle na: www.katolik.pl.
Moderacja już znalazła wpisy, których dotyczyła moja moja uwaga (prośba może) - jednak nawet bez linków się daje. Przeniesiono posty na Ring - no ale to ja rozpoczynam wojnę.
Choć trochę przyzwoitości by się przydało. I proszę bez pretensji - taka reakcja to nie jest przyzwoite postępowanie. Ja pewno znowu trochę ucichnę a pan moderator @Jockey znowu będzie czeka, żeby kiedy coś napiszę się czepić.
Przyzwoitość powinna nakazywać przywołanie do porządku pana @Jokeya - ale nie lepiej wrobić @donchichota w rozpoczynanie wojny.
Wiem nie mam żadnych szans przy moderatorach i ich narzędziach - tylko, że to jest wstyd dla forum katolickiego, żeby taka sytuacja miała miejsce.
To ne ja mam problem, problem ma to forum i część moderatorów - ale cóż tak już pewnie pozostanie.

So mar 03, 2018 9:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Donchichot? Olejcie gościa. Niech sam się w wojnę bawi.

So mar 03, 2018 11:28 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ten wpis zgłosiłem do moderacji.
Tu podobno mamy uwagi do moderacji a nie oceny userów.
Pan @Barney widzę nie czyta ze zrozumieniem w jakim dziale pisze.
Uwagą do moderacji jest to by post ten usunąć.

So mar 03, 2018 11:33 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Donchichot radzę się uspokoić i nie wszczynać awantur. Prowokacja z Barneyem ci nie wyszła bo ja się wmieszalem a teraz próbujesz rozgrywać zgłoszeniami. Albo się uspokoisz albo poleca kary regulaminowe. To co robisz teraz to zwyczajne awanturnictwo.
I nie ty jesteś tutaj od ustalania co można w tym dziale a czego nie. Stosując twoja zasadę to poprzedniego posta twojego autorstwa tez powinieneś zgłosić bo przekraczają dopuszczalne w tym temacie uwagi.

So mar 03, 2018 11:39 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DProszę o wzkasanie tegoO OBSŁUGI FORUM V
Proszę o wskazanie tego posta a może nawet postu.
Panie @Jockey proszę nie przypisywać sobie zasług - których niw ma.
Ja jestem spokojny więc nie widzę powodu do zwracania mi uwagi w tym względzie.
Pan ma nad wyraz rozbudowaną wyobraźnię i wszędzie pan wietrzy podstęp, prowokację, itp. - trudno nic na to nie poradzę, ale mogę się domagać reakcji na pana wpisy.

So mar 03, 2018 11:45 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Donchichot radzę się uspokoić i nie wszczynać awantur. Prowokacja z Barneyem ci nie wyszła bo ja się wmieszalem a teraz próbujesz rozgrywać zgłoszeniami. Albo się uspokoisz albo poleca kary regulaminowe. To co robisz teraz to zwyczajne awanturnictwo.
I nie ty jesteś tutaj od ustalania co można w tym dziale a czego nie. Stosując twoja zasadę to poprzedniego posta twojego autorstwa tez powinieneś zgłosić bo przekraczają dopuszczalne w tym temacie uwagi.

Widzę,że lepiej nie będzie - czyli jak zwykle.
Pan moderator @Jockey jak zwykle nie potrafi uszanować prośby usera - ale za to lubi wypowiadać się w swojej sprawia, grożąc sankcjami - panie @Jockey ja te sankcje doskonale znam, dzięki pana działaniom poznałem je doskonale.
Jak już pan chce coś powiedzieć to proszę bardzo:
czym mój wpis odnośnie wypowiedzi pana @Barneya różni się od wpisu rzeczonego usera względem userki @Martyś, że w moim wpisie doszukał się pan prowokacji, a we wpisie pana @Barneya nie?
Ja nie jestem tutaj od ustalania i nawet tego nie robię - no chyba, że pan wskaże w którym miejscu coś ustaliłem - to wtedy się odniosę.
Może pan też wskazać punkt regulaminu, który mówi jakie uwagi wpisujemy w temacie „Uwagi...”.

To pan zaczyna stare spory i atakuje userów - to jest przyczyna zaistniałej sytuacji, a nie mój wpis.

Zapewne nie napisałbym nic w „Uwagach...”, gdyby nie pana uwaga o @Małgosi - może jako moderator powinien się pan zastanowić, czy warto atakować osobę, która dla forum katolik robi wiele, mimo, że nie bierze udziału w dyskusjach (zresztą dzięki pana wybitnym działaniom w tym względzie).

Do moderatora @PeterW czy mógłbyś jednak wskazać mi te pretensje, czy tylko doklejasz mi łatkę?

Wiem, wiem teraz polecą kary regulaminowe.

Wt mar 06, 2018 9:54 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
@Ludzik

Od miesięcy wypisujesz różne rzeczy o sobie. Dostałeś odpowiedzi, opinie, rady i co? Nic. Niczego to nie zmieniło. Dalsze takie pisanie jest przejawem lekceważenia userów wykazujących dobrą wolę i chęć pomocy.

Skoro nie oczekujesz pomocy, ani wsparcia, to trzeba dać sobie z tym spokój.

Pn mar 26, 2018 10:06 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie, czy zapisy Regulamin, w szczególności pkt IV ppkt 9, są w ogóle przestrzegane, czy to tylko taka ściema ?
Bo złożyłem na bazie ww. punktu zastrzeżenia i nikt się tym nie zainteresował. Czy Admin tego forum wypełnia swoje zadania, czy raczej nie za bardzo ?

Pn mar 26, 2018 5:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Przepraszam za wpisy w dziale "katolicyzm", ale na swoja obrone moge napisac ze nie dotyczyly one ani wiary, ani katolicyzmu.
Jednak postaram sie, zeby sie to nie powtorzylo.
Juz sie wylogowuje :).

Wt mar 27, 2018 11:01 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Mam jedno pytanie.

Czy i kiedy mógłbym liczyć na zdjęcie moderacji wstępnej?

Moja obawa jest tu taka, że jeśli moje posty będą się pojawiać z opóźnieniem takim, że ktoś inny zdąży już napisać swój post pod moim, i w konsekwencji mój post pojawi się w środku dyskusji a nie na jej końcu, to może on zostać przeoczony. Wolałbym tego uniknąć.

Oczywiście odpowiedź "Nie" zrozumiem i nie będę więcej wracał do tego tematu.

Cz mar 29, 2018 9:23 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
"Wstępna moderacja", czyli zamrożenie postu do wglądu przez moderatorów jest systemowa. Każdy nowy użytkownik przechodzi przez to 10-krotnie.

Cz mar 29, 2018 11:18 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
1. Zgłaszam prośbę o cofnięcie zakazu pisania w części przeznaczonej dla chrześcijan.

W uzasadnieniu stwierdzam, że jestem wierzącym i praktykującym katolikiem, a jeśli jakimiś wypowiedziami zasugerowałem inną interpretację, to chciałbym teraz ostro sprostować.

A jeśli faktycznie błądziłem po meandrach niewiary, to dostrzegam obecnie (trochę też przez uświadomienie mi przez moderację) swój błąd i mocno postanawiam zerwać z próbami wyobrażania sobie, co by było, gdybym jednak faktycznie był ateistą.

2. Aby nie prowadzić do błędnych wniosków i poczynić wyraźne kroki, ku umocnieniu w sobie zerwania z błędami zwątpień, bardzo proszę o zmianę tytułu mojego wątku na "Katolik na meandrach niewiary" lub "Katolik wątpiący".

Pt kwi 06, 2018 7:08 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1391 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 93  Następna strona