Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 23, 2018 1:53 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wiesz, to, co wrzuciłeś to nie była sztuka. Sztuka powoduje u odbiorcy uczucia wyższe (zachwyt, przyjemność), a nie niesmak i chęć pójścia pod prysznic, aby zmyć z siebie uczucie zabrudzenia.

So cze 09, 2018 6:46 pm
Zobacz profil WWW
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Bardzo wąsko pojmujesz sztukę. Sztuka ma zmuszać do czucia i myślenia. Mój wiersz jest nieco turpistyczny, ale musiał taki być, żeby znaczył, to co znaczył.
Miał zestawiać sacrum i profanum, przedstawiać akt prokreacji na podobieństwo stworzenia świata przez Boga. Połączyć w miłosnym uścisku materialistyczny ateizm z uduchowionym teizmem.

No ale artystów nikt nie rozumie... :-(

JP

So cze 09, 2018 6:59 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):
Bardzo wąsko pojmujesz sztukę. Sztuka ma zmuszać do czucia i myślenia.

No cóż, ja pojmuję sztukę normalnie, tak jak się do niej podchodziło przez stulecia, a nie w stylu "nowoczesnym", gdzie "artyści" nie mogąc/nie potrafiąc dorównać mistrzom z przeszłości, muszą uciekać się do wulgarności lub dziwaczności, aby przyciągnąć uwagę do swoich dzieł. Więc przykro mi nie bardzo, ale tego, co wrzuciłeś, nie mogę uznać za sztukę, ale muszę za zwykłe, wulgarne chamstwo.

No ale artystów nikt nie rozumie...

Artystów rozumiem. :D

So cze 09, 2018 7:02 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Bardzo wąsko pojmujesz sztukę. Sztuka ma zmuszać do czucia i myślenia. Mój wiersz jest nieco turpistyczny, ale musiał taki być, żeby znaczył, to co znaczył.
Miał zestawiać sacrum i profanum, przedstawiać akt prokreacji na podobieństwo stworzenia świata przez Boga. Połączyć w miłosnym uścisku materialistyczny ateizm z uduchowionym teizmem.

No ale artystów nikt nie rozumie... :-(
Osób niepełnosprawnych intelektualnie też.
To co zrobiłeś było szczytem chamstwa i za to dostałeś ostrzeżenie. Osobiście miałem ochotę dać ci za to bana ale powstrzymałem się. Daję ci jeszcze szansę na poprawę. Zobaczymy czy nie będę tego żałował.

So cze 09, 2018 10:40 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Co nie zmienia faktów (przyjmijmy, że wierzę w to co piszesz), że zamiast skupić się na temacie sporu skupiłeś się na obelgach skierowanych do rozmówcy

Wcześniej zaproponowałem mu coś bardzo konkretnego, żeby sobie zrobił model Globusa(mógł uwzględnić te wszystkie swoje ,,siły) i przetestował teorie w praktyce, jak to działa, ogólnie działa albo nie działa...odwrócił kota ogonem i mi zaproponował abym to zrobił... chodź sam postuluje przecież że osoba która stawia tezę ją udowadnia, czyli w jego interesie(albo naukowców, zwolenników kuli ziemskiej którzy mają odpowiednie środki i możliwości) leży aby pokazać że to w praktyce działa! to było raczej nieuczciwe

wcześniej też napisałem dość obszerny i myślę dość dobry co najważniejsze z tematem zgodny post po którym napisał tylko ,,jakie miałeś oceny z fizyki''? dał do zrozumienia że ma mnie za ograniczonego, w każdym razie można to tak odebrać, chodź bardziej myślę od fizyki w sprawie kształtu ziemi istotne znaczenie będzie mieć geografia czy geologia. Tak suche beznamiętne stwierdzenie świadczy że jego w ogóle nie interesuje jakikolwiek inny punkt widzenia i chęć zapoznania się bliżej ale jakby był zaprogramowany, z jakąś misją...jaką? trudno mi powiedzieć chce by wszyscy myśleli i byli jak on? zaprogramowanymi beznamiętnymi maszynami słuchającymi ,,lepszych'' (tylko że najpierw trzeba być ,,gorszym'' żeby być ,,lepszym'')

Po tym wszystkim ja w swoim charakterystycznym i przede wszystkim humorystycznym pewnie i wrednym przyznaje stylu napisałem co napisałem przede wszystkim jednak po płaszczykiem wredoty doszukałbyś się i tam konkretnego pytania, tematu staram się trzymać, raz mi wychodzi lepiej a raz gorzej.

Ja tu napisałem swoje wyobrażenie o nim no i problem w tym że ja nie dostrzegam dobrej woli od niego w moją stronę. Mogę go tylko poklepać żeby tak wszystkiego do siebie za bardzo nie brał, ale może warto zastanowić się nad swoim postępowaniem? trudno też przeprosić kogoś wiecznie ukrytego...co ja mam w rezultacie myśleć o nim? raczej nic więc pisać do niego też nic.

N cze 10, 2018 11:25 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72