Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt lut 22, 2019 1:25 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1438 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 96  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Cytuj:
Barney
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odpust - zapłata za grzech
krzysiekniepieklo napisał(a):
Cytuj:
Yarpen; ten tekst z listu do hebrajczyków stoi w kontraście do przypowieści o synie marnotrawnym.
Widzisz, kiedy widzisz sprzeczność pomiędzy tym, co zrozumiałeś z dwu fragmentów w biblii masz do wyboru:
uznać że Biblia się myli
uznać, że źle zrozumiałeś któryś z fragmentów (albo oba)
Chrześcijanin w takim wypadku ZAWSZE wybierze opcję drugą - człowiek pyszny wybierze opcję pierwszą.

Cytuj:
Widzisz - ja wierzę Jezusowi.
Nic podobnego. Wierzysz tylko i wyłącznie sobie - temu co zrozumiałeś (a raczej temu, czego NIE zrozumiałeś).

Pn maja 28, 2018 2:18 pm Zgłoś ten post Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail WWW

Taki sposób cytowania, jaki zastosował Barney, jest dla mnie nie do przyjęcia. Barney zrobił z moich wypowiedzi zupełna kaszankę.

Pn maja 28, 2018 3:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Taki, to znaczy jaki?

Pn maja 28, 2018 3:47 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mniemam, że krzysiekniepieklonowi nie podoba się błąd w formatowaniu Twojego posta, czyli źle ustawiony jeden ze znaczników [ quote].

Pn maja 28, 2018 3:51 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
autociach

Ostatnio edytowano Cz maja 31, 2018 6:39 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

nieaktualne

Pn maja 28, 2018 4:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Zwykle nie polemizuje z moderatorami odnosnie decyzji moderatorskich, ale teraz protestuje jakobym obrazil papieza za co dostalem ostrzezenie. Napisalem tylko w sposob frywolny, ze z dzisiejszym papiezem nie ma sensu opuszczac KK, bo mozna i wspolzyc z rozwodka i przyjmowac Komunie.

Wt maja 29, 2018 10:15 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
krzysiekniepieklo napisał(a):
Ludzie nie rozumieją tego, czego kościół naucza. Czy ludzie dzisiaj są głupsi od tamtych? Nie Yarpen. To szatan tak zagmatwał naukę, że niewielu tylko znajduje Boga

No i proszę, nauczanie Kościoła katolickiego gmatwa szatan. Czego jeszcze mogłabym się dowiedzieć? Nie wiem i nie zamierzam się dowiadywać. Czytanie bluźnierstw które użytkownik krzysiekniepieklo pisze lekką ręką jest bowiem nie na moje nerwy. Wobec czego kończę swoją aktywność na tym forum. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem byłoby ignorowanie tego użytkownika jednakże nie zamierzam przebywać w przestrzeni, nawet internetowej, w której swobodnie może on produkować kolejne obelżywe dla mnie jako katoliczki treści - trudno nawet stwierdzić w imię czego, bo nie mam pojęcia jak to niby mu pomaga.
Dziękuję wszystkim z którymi dyskutowałam. Przepraszam tych z którymi może w ich ocenie zbyt ostro. I jak to się mówi, co złego to nie ja :)

Wt maja 29, 2018 7:36 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Do moderatorów:
https://youtu.be/DiZ3EJXFlLM?t=6m48s

od 6:48 przez kilka minut.

Wt maja 29, 2018 10:08 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy papież Franciszek jest lewakiem?
Czy moglibyście mi (zwłaszcza PT Moderacja) wytłumaczyć, jak to forum działa? Dlaczego odcina się wielokrotnie od możliwości wypowiedzi np. 13-letnie dzieci, które owszem, zadają powtarzalne, męczące, nierozsądne pytania (casus Krystian, chłopak z problemem, ale znający jakieś granice przyzwoitości do do odnoszenia się do osób), natomiast toleruje się niesprawiedliwe i rażące, obraźliwe i kompletnie nieumotywowane wypowiedzi osób atakujących (cóż, chamskimi słowy) papieża, biskupów itp. ? Chciałabym to wiedzieć i zrozumieć, na razie brak mi danych. Proszę o wykładnię regulaminowych zasad. Przyznaję, że dla mnie sytuacja jest zupełnie niejasna.

Wt cze 05, 2018 2:22 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy papież Franciszek jest lewakiem?
Jak to było.. Znajdujesz źdźbło w oku bliźniego?

Terremoto napisał(a):
Czy moglibyście mi (zwłaszcza PT Moderacja) wytłumaczyć, jak to forum działa? Dlaczego odcina się wielokrotnie od możliwości wypowiedzi np. 13-letnie dzieci, które owszem, zadają powtarzalne, męczące, nierozsądne pytania (casus Krystian, chłopak z problemem, ale znający jakieś granice przyzwoitości do do odnoszenia się do osób)

No zwłaszcza że się samej psioczyło na Krystiana.. m. in tu i tu i tu i tu
Jest jeszcze (pewnie) parę Twoich wypowiedzi w podobnym stylu

Cytuj:
, natomiast toleruje się niesprawiedliwe i rażące, obraźliwe i kompletnie nieumotywowane wypowiedzi osób atakujących (cóż, chamskimi słowy) papieża, biskupów itp. ? Chciałabym to wiedzieć i zrozumieć, na razie brak mi danych. Proszę o wykładnię regulaminowych zasad. Przyznaję, że dla mnie sytuacja jest zupełnie niejasna.

Wypowiedzi te tutaj uznajesz za ignorowanie?

Poza tym jak się już wielce odwołuje do regulaminu, to mając taki staż na forum powinno się wiedzieć gdzie składać zażalenia do moderacji, czyż nie?

Przerzucam tam gdzie należy

Wt cze 05, 2018 3:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Uprzejmie proszę o stanowczą reakcję na twórczość Kinga. Tak chamskiego ad personam, jakie zaprezentował, już dawno nie było na forum. :(

Śr cze 06, 2018 9:16 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Widzę że ktoś ma wielki problem sam ze sobą a tak zwany ,,ad personam'' w stosunku do Yarpena to zupełny jak się okazuje absurd :D

Argument w osobę tylko czy rzeczywiście uznamy pingwina z avatara za osobę? Po pierwsze imię tego kogoś jest, przynajmniej mi zupełnie nie znane, po drugie tego użytkownika tu właściwie nie ma więc jaki jest sens jego udzielania się tutaj? po trzecie na jego avatarze widnieje Rico, Pingwin z Madagaskaru co zupełnie kłóci się z nazwą nicka, bowiem niemal bliźniacze imię nosi pewien fikcyjny krasnal z brodą, niemal bo żeby było śmiesznie to jak się okazuje nazwa fikcyjnej postaci okazuje się za trudna i jest zapisana błędnie. Z taką listą absurdalnych cech mamy jasny wniosek że ten użytkownik nie spełnia definicji osoby a więc taki zarzut nie może być postawiony. Przede wszystkim trzeba poznać jego prawdziwe imię, lepiej jego samego a i on sam musi w końcu zacząć się pokazywać. No ale jak się ma coś widocznie do ukrycia to wolimy być niewidoczni. Oczywiście jego pytanie ,,jakie miałeś oceny z fizyki'' to ścisłe trzymanie się tematu którego on od innych wymaga, w sumie to on dostarcza dużo radości fachowo udowadniając religijne dogmaty :-D

Pt cze 08, 2018 7:15 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Co nie zmienia faktów (przyjmijmy, że wierzę w to co piszesz), że zamiast skupić się na temacie sporu skupiłeś się na obelgach skierowanych do rozmówcy

Pt cze 08, 2018 10:43 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Usunięty temat, prośba o uzasadnienie
Czy ktoś z moderacji może mi wyjaśnić, co chamskiego było w moim temacie pt. Rezurekcja przez erekcję, czyli o duszy człowieka?

Dziękuje za odpowiedź.

So cze 09, 2018 5:32 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Usunięty temat, prośba o uzasadnienie
Cytuj:
Regulamin II 5-7
5. Nie będą akceptowane prowokacje, wypowiedzi grubiańskie świadczące o braku szacunku do kogoś/czegoś, spam a także reklamy i treści komercyjne. Dotyczy to też wszelkiego rodzajów próśb o pomoc finansową, jeżeli nie można zweryfikować faktycznej potrzeby.

6. Nie tolerujemy tzw. trollingu (postowania obraźliwych, kontrowersyjnych lub prowokacyjnych treści) a także wypowiedzi o charakterze szantażu.

7. Na forum obowiązuje poszanowanie uczuć osób wierzących i niewierzących.
7.1. Poszanowanie uczuć religijnych oznacza zakaz wyrażania obelżywych i prowokacyjnych uwag na ich temat, doktryny oraz praktykowanego kultu religijnego. Zezwala się na krytykę poglądów religijnych w formie argumentów w dyskusji.
7.2. Poszanowanie uczuć osób niewierzących wyraża się zakazem narzucania im własnej prawdy i wartościowania poglądów. Aprobuje się krytykę ateizmu i jego podstaw w formie uzasadnień w dyskusji a nie autorytarnie głoszonych tez.

Nie zakładamy tez nowego tematu żeby zgłosić swoją sprawę.

So cze 09, 2018 6:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Założony przeze mnie wątek nie miał na celu nikogo obrazić. Rozumiem, że "prowokacje" artystyczne, które mają drugie dno, nie są na tym forum tolerowane. Cóż, zawiodłam się.

So cze 09, 2018 6:36 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1438 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 96  Następna strona