Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N sty 22, 2017 3:39 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Chcę coś zrobić, obejść system to nie mogę 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Chcę coś zrobić, obejść system to nie mogę
Wątek "przytulony" do otwartej alkowy małżeńskiej, jak tu mając lat 18-naście i odrobinę wyobraźni, w takim towarzystwie nie zgrzeszyć, choćby tylko myślą?
Inny przykład: młode mamy zrobiły sobie sesję zdjęciową promującą karmienie, żeby było trendi i zdjęcia przyciągały wzrok, mamy są rozebrane co najmniej do pasa. Sesja oczywiście została nazwana odważną, a ci którym się nie podoba - ciemnogrodem.
Itd.
Tylko, tylko, skoro dorośli mają taki stosunek do swojego ciała, do intymności, skąd ta surowość wobec budzącej się pożądliwości u młodych? Kto w nich tę pożądliwość wznieca ?

Pn gru 05, 2016 10:24 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Post Aseksualność - jak to osiągnąć?
Na wstępie powiem, że temat może wydawać się prowokacyjny. Nie jest to jednak prowokacja. Pytanie jest szczere.

Otóż ciekawi mnie kwestia aseksualności.
Jak osiągnąć ten stan? Jest to w ogóle możliwe? Czy może trzeba się z tym urodzić? :/

Czy są jakieś leki, diety, zioła babuni, preparaty (legalne), które mogą spowodować aseksualność? Ustalmy, że mamy pana X i pan X skłonny jest zrobić chyba wszystko, żeby zabić w sobie popęd seksualny. Czy ma jakiekolwiek szanse?

Może jakaś kuracja, kurs, gdzie wpajane byłoby to do mózgu za oczywistość? Jest coś takiego?

Pozdrawiam.

Przepraszam, jeśli to zły dział.

Nie ma sprawy.. Będziesz miał hm.. blisko do starego tematu.. Nie? ;-) (PW)

Śr sty 11, 2017 9:08 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
A po co stan aseksualności chcesz osiągać? Człowiek jest stroną cielesna-duchowa. Czyli ma pragnienia zarowno zwiażane z cialem jak i z duchem. Trzeba to zaakceptować i właściwe ukeirunkować a nie probować się pozbyć na siłę. Oddzielenie duszy od ciała oznacza śmierć.

Cz sty 12, 2017 8:48 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Bo nienawidzę tego, a w sumie to zaczynam nienawidzić. Nie zabije się. Nie oddzielam ducha od ciała, tylko jeden drobny aspekt z życia chce wyeliminować, lub mocno ograniczyć. Nie chce mieć pragnień sfery cielesnej. Nie chce tego akceptować, bo gdy to akceptuje to ponoć grzesze, bo daje sobie prawo do czasem zamyslania się albo zagapienia, a to grzech (nie mówię o chwilowym zapomnieniu, ale umyslnym. Nie mam zamiaru ciągle się pilnować). Nie chce wylupywac sobie oczu, albo odcinać rąk, wolę zmienić mózg w jakiś sposób, żeby być aseksulanym.

Dzięki moderatprze.

Cz sty 12, 2017 9:24 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
He'sBack napisał(a):
Bo nienawidzę tego, a w sumie to zaczynam nienawidzić. Nie zabije się. Nie oddzielam ducha od ciała, tylko jeden drobny aspekt z życia chce wyeliminować, lub mocno ograniczyć. Nie chce mieć pragnień sfery cielesnej. Nie chce tego akceptować, bo gdy to akceptuje to ponoć grzesze, bo daje sobie prawo do czasem zamyslania się albo zagapienia, a to grzech (nie mówię o chwilowym zapomnieniu, ale umyslnym. Nie mam zamiaru ciągle się pilnować). Nie chce wylupywac sobie oczu, albo odcinać rąk, wolę zmienić mózg w jakiś sposób, żeby być aseksulanym.

Dzięki moderatprze.

Przeciez nie chodzi o eliminacje czegos ale wlasciwe jej ukierunkowanie. Pilnowac si3 musimy na kazdym kroku nie tylko w dzidinie seksualnosci ale kazdej. A eliminacja slabosci nie jest mozliwa. Bo musilibysmy przestac zyc. Pogodz sie z walka. Unikaj wszystkiego co moze prowadzic do zla przy jednoczesnym zglebianiu wizji seksualnosci i mikosci jaka przygotowalBog w malzenstwie. Ps. Jeden ksiadz zauwazyl dziwna tendencje u niektorych penitentow spowiadajacych sie nawet i co kilka dni z grzechow masturbacji przy jednoczesnym totnym ignorowaniu innych popelnionych grzechow, ktorych sumiennie im juz nie wyrzucalo

Cz sty 12, 2017 10:47 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4