Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt paź 27, 2020 11:39 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 82  Następna strona
 Koronawirus - teorie spiskowe 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Zbyt daleko idące uogólnienie. Problemem imho prawa i sądownictwa są kwestie procesowe, a w prawie cywilnym zbyt znaczna długość postępowań powoduje straty danych firm, co odbija się na gospodarce. Ponadto obciążenie sprawami mniejszej rangi, wagi Sędziów daje przedłużenie w rozpatrywaniu spraw z gatunku trudniejszych.

Ale to topic o Koronie.

Śr wrz 16, 2020 2:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Warto odnotować, że bez żadnej dyskusji czy komunikatów w Sejmie zakończyła się pandemia koronawirusa” – zauważa Bosak na swoim Twitterze. Dodaje, iż nikt już za bardzo nie przejmuje się ani maseczkami, ani dystansem społecznym. “Nikt już nie nosi maseczek, wszyscy posłowie, rząd i urzędnicy rządowi stłoczeni są na wspólnej sali, a dziennikarze przestali w tej sprawie zawracać głowę w agresywnym tonie” – podkreśla Bosak
Nasi rzadzacy juz się nie boja

Pt wrz 18, 2020 9:33 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A Izrael się zamknął. Debile przecież wszyscy wiedza ze sars cov 2 nie istnieje. To ściema żeby szczepionki sprzedać i ludziom chipy ze szczepionka ... i oczywiście żeby Komunie na rękę wprowadzić. To taki spisek masoński.

Pt wrz 18, 2020 10:07 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A Szwecja nie zamknęła się nawet za pierwszym razem. Debile - przecież wszyscy wiedzą że SARS-COV2 to śmiertelne niebezpieczeństwo, gorsze od dżumy i eboli razem wziętych, że ciężarówki ze zwłokami, masowe groby i w ogóle. Ciul tam z gospodarką, ciul że ludzie tracą firmy, pracę, że nie mogą się dostać do lekarza z żadną inną chorobą, że spada np. wykrywalność nowotworów (bynajmniej nie przez to, że ludzie na nie rzadziej zapadają - po prostu nie są diagnozowani, bo cała służba zdrowia jest przestawiona na walkę z jedynym słusznym wirusem), przez co za jakiś czas będziemy mieli wzrost zgonów na nie. Ale po co się tymi ludźmi przejmować - trza złożyć wniosek o upadłość biznesu, siedzieć w domu i wysłuchiwać porad lekarskich przez telefon. A jak pandemia się skończy, to iść do mopsu po zasiłek.

N wrz 20, 2020 11:32 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Izrael może sobie pozwolić na kolejny lockdown, bo przez cały szereg lat był obficie spłacany przez Niemców za II wojnę światową i Holocaust - ma teraz tyle kasy, że w głowach nam się nie mieści. Natomiast drugi lockdown w naszym biednym kraju (zwłaszcza po ostatnich rewelacjach w polskim sejmie) to gospodarcze samobójstwo.

Mnie nie dziwi, że w szpitalach jet najwięcej zakażeń. Skoro pani salowa wprost oznajmia, że jej nigdy na obecność koronawirusa nie badał, a ma styczność z pacjentami codziennie i przyjeżdża do pracy autobusami (w dodatku mąż pracuje jako kierowca i jeździ po wszystkich województwach w Polsce), to co się dziwić?

Ja byłem zszokowany, że jak u mnie wykryją COVID-19, to ucierpi na tym pacjent leżący ze mną na sali - podejrzenie nowotworu jelita grubego. I pójdzie na kwarantannę, na zakaźny, a rak go uśmierci i oczywiście podadzą, że umarł na koronawirusa, ale miał choroby współistniejące. Ja nawet analizowałem gdzie mogłem się zarazić (w kościele, pracy, domu, sklepie, autobusie) - nikt nie ma na czole napisane, że jest zarażony. Koniec końców, to jedno wiem - ja nie mam koronawirusa, dwukrotnie mnie przebadano, wynik ujemny. Ostatnio i syn mojej ciotecznej siostry ciotecznej miał podejrzenie - 18 -tki (chodzi do średniej szkoły) itd, gorączka, kaszel - ale też wynik ujemny - Bogu dzięki. Wtedy narażona byłaby ciocia z chorobami współistniejącymi i podeszłym wieku, jej córka itd.

Nie miałem żadnych, ale to żadnych najmniejszych objawów, więc tym bardziej mnie dziwiło, że mogę mieć wynik pozytywny. W sklepie ostatnio zażartowałem, że ja w sumie maseczki nie muszę nosić, bo mam ujemny wynik, ale przecież nadal ktoś mnie może zarazić ;d Krew czasem zalewa jak się patrzy w autobusach na ludzi bez maseczek - im wszystko wolno, ale ja mam się dusić w tym "kagańcu" (zwłaszcza jak mieliśmy upały po 30+ w autobusie bez klimatyzacji) ;d Taka "sprawiedliwość", ale nie będę przecież leciał do kierowcy, dzwonił na 112 czy coś takiego. Pewnych rzeczy się nie zmieni - teraz znowu skok zachorowań i wygląda na to, że będziemy czekać na wiosnę, bo rzekomo ma być w Polsce już szczepionka...

Ta sytuacja jest ciężka, niecodzienna i uważam, że obie postawy skrajne nie są tutaj żadnym złotym środkiem. Bądź co bądź ludzie się zarażają, umierają, ale mamy tyle innych schorzeń, chorób, dolegliwości, że jak skupimy się tylko i wyłącznie na COVID-19, to umrze znacznie więcej ludzi na inne choroby - i wtedy lekarstwo okaże się gorsze od choroby.

N wrz 20, 2020 12:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Według majowych szacunków Światowej Organizacji Zdrowia koronawirusem SARS-CoV-2 zarazi się prawie ćwierć miliarda mieszkańców państw afrykańskich. Do tej pory jednak te szacunki bardzo rozmijają się z aktualnymi statystykami. Jak eksperci próbują wyjaśnić różnice między szacunkami a rzeczywistością w Afryce? Koronawirus nie zachowuje się w sposób oczekiwany
Jak on śmie zachowywać się inaczej niż zakładano. 8O

N wrz 20, 2020 4:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
Izrael może sobie pozwolić na kolejny lockdown, bo przez cały szereg lat był obficie spłacany przez Niemców za II wojnę światową i Holocaust - ma teraz tyle kasy, że w głowach nam się nie mieści. Natomiast drugi lockdown w naszym biednym kraju (zwłaszcza po ostatnich rewelacjach w polskim sejmie) to gospodarcze samobójstwo.

Mnie nie dziwi, że w szpitalach jet najwięcej zakażeń. Skoro pani salowa wprost oznajmia, że jej nigdy na obecność koronawirusa nie badał, a ma styczność z pacjentami codziennie i przyjeżdża do pracy autobusami (w dodatku mąż pracuje jako kierowca i jeździ po wszystkich województwach w Polsce), to co się dziwić?

W szpitalu na oddziale na ktorej pracuje bliska osoba z mojej rozdziny, przyjeli pacjenta we wtorek zrobili mu test, w srode go zoperowali kardiochirurgicznie, po operacji okazało się ze test na Covid jest poztywny.
Zbadali lekarzy i pielegniarki no i testy ujemne.

N wrz 20, 2020 6:43 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pinkas zapowiada "wygenerowanie emocjonalnego zapotrzebowania" na szczepionkę przeciwko SARS-COV2, kiedy już się pojawi

https://streamable.com/etwj30

Dobre, nie? Już widzę jaki to będzie fantastyczny produkt, jeśli trzeba go będzie wciskać ludziom przy pomocy propagandy i manipulacji...

Wt wrz 22, 2020 1:44 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ja słyszałem odwrotnie, ze najpierw maja dostać bogaci. Bo biedaków niezbędnie na nią stać. No i oczywiście służby medyczne. Zreszta widać to juz na szczepionkach przeciwko grypie. Gdzie co roku robili kampanie reklamowa żeby ludzie się zaszczepili. Teraz są zapisy na szczepionki. Na razie zaszczepione zostały służby medyczne i ci którzy maja znajomosci w aptekach. Apteki zamawiają po 500 przychodzą 3-4.
Nie ma lekko. Na te szczepionkę tez jest zapotrzebowanie a jej najnormalniej nie ma.

Wt wrz 22, 2020 4:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Ja słyszałem odwrotnie, ze najpierw maja dostać bogaci. Bo biedaków niezbędnie na nią stać. No i oczywiście służby medyczne. Zreszta widać to juz na szczepionkach przeciwko grypie. Gdzie co roku robili kampanie reklamowa żeby ludzie się zaszczepili. Teraz są zapisy na szczepionki. Na razie zaszczepione zostały służby medyczne i ci którzy maja znajomosci w aptekach. Apteki zamawiają po 500 przychodzą 3-4.
Nie ma lekko. Na te szczepionkę tez jest zapotrzebowanie a jej najnormalniej nie ma.

Na grypę się nie zamierzam szczepić, ale zamierzam na krztusiec

Wt wrz 22, 2020 8:23 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia

https://dorzeczy.pl/kraj/154099/interne ... rowia.html

Cz wrz 24, 2020 1:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
W ookresie od 16 do 22 września 2020 r. zarejestrowano w Polsce ogółem 54.502 zachorowania i podejrzenia zachorowań na grypę.

To zapewne przez komunię do ust..

Cz wrz 24, 2020 6:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A teraz zacytujmy dalszy ciąg:
Cytuj:
- Średnia dzienna zapadalność wynosiła 20,3 na 100 tys. ludności. - Zgonów z powodu grypy nie odnotowano.

W tym czasie na COVID-19 zachorowało "jedynie" 5565 osób, ale zmarło 89.
Widzisz ten detal?

Cz wrz 24, 2020 6:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Przeczytałem u Adama Wielomskiego takie coś:

"Wszyscy wiedzieliśmy, że maseczki niewiele dają, a może nawet i nic, skoro spełniają swoje zadanie tylko przez 15 minut, po czym należy je uprać. Oznacza to, że pani pracująca za ladą w sklepie powinna w ciągu ośmiu godzin pracy zmienić 32 maseczki, aby miało to jakikolwiek sens..."

Czyli jadąc do pracy autobusami łącznie 50 minut maseczka u mnie i tak nic nie daje? (nie zapewnia ochrony).

No i nikt nie pisze o tym leku, który wynaleziono w Polsce (w Lublinie, a jakże ;) ) - ma być dostępny na początku przyszłego roku...

Cz wrz 24, 2020 7:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dziwne. Tyle razy było już tłuczone, że osoby postronne chroni przed rozprzestrzenianiem się wirusa, którego wydziela w czasie kaszlu lub kichania osoba zakażona, maseczka noszona przez chorego, ale dalej do niektórych to nie dotarło.

Cz wrz 24, 2020 7:26 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 82  Następna strona