Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr wrz 23, 2020 11:17 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 85  Następna strona
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Czy Brandeisbluesky okazała brak szacunku używając zwrotu "Totus Tuus" bez przetłumaczenia go na polski?

So gru 14, 2019 7:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
Brandeisbluesky napisał(a):
Owszem, jest t o Twój problem.

Nie. To, co sobie ktoś wymyślił, nawet jeżeli to dotyczy mnie, to jest problem tej osoby, a nie mój. Ja jedynie mogę wskazać takiej osobie, że przypisując mi swoje pomysły mija się z rzeczywistością i zajmuje się tym, co sobie wymyśliła. Zamiast więc tworzyć jakieś dziwne tezy, że rzekomo postuluję "zaniechanie używania na forum jakichkolwiek słów i zwrotów obcojęzycznych, nawet tych popularnie znanych np. "Totus tuus"", przeczytaj dokładnie moje wypowiedzi i zajmij się tym, co rzeczywiście napisałem.

Nie wymyślaj, że Ci przypisałam w moim pytaniu jakieś tezy. To moje pytanie i nic w nim nie ma z Twoich tez, czy pisania, czy czegokolwiek. Próbuję ustalić w jakim zakresie jesteś w stanie zaakceptować słówka/zwroty/zdania w obcym języku byś się nie poczuł urażony moim chamstwem. Nie zmuszaj mnie do zajmowania się Twoimi rozmowami z innymi osobami.

So gru 14, 2019 7:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jedyna odpowiedź jest taka: Zacznij czytanie od tego posta i sprawdź, co rzeczywiście napisałem do tej pory oraz co napisał Jockey. Jak skończysz to zadaj sobie pytanie:
Czy moje pytanie w jakikolwiek sposób odnosi się do tego, co rzeczywiście napisali Yarpen i Jockey?

So gru 14, 2019 7:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Widzę, że sam nie wiesz czego chcesz.

So gru 14, 2019 7:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Medice, cura te ipsum. Jak to szło? "Ciekawe. Zadałem de facto proste pytanie, ale ciągle wymigujesz się od odpowiedzi. Coś mi się zdaje, że hipoteza *Jockeya, tj. koziels jednak odpowiada prawdzie. :( "
Czy leci z nami jakiś moderator? Cztery strony o tym czego Yarpen Zirgin nie musi, a napisał lub nie i co może powinien.

So gru 14, 2019 7:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem

Ja doskonale wiem, czego chcę, ale skoro nie rozumiesz, to wyłożę łopatologicznie:
Przeczytaj co napisałem, a potem zadawaj swoje pytania opierając się na moich wypowiedziach, a nie bzdurnych oskarżeniach czy wyssanych z palca tezach.

So gru 14, 2019 7:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem

Ja doskonale wiem, czego chcę, ale skoro nie rozumiesz, to wyłożę łopatologicznie:
Przeczytaj co napisałem, a potem zadawaj swoje pytania opierając się na moich wypowiedziach, a nie bzdurnych oskarżeniach czy wyssanych z palca tezach.

Taa. Takie bzdurne oskarzenia wysnuliscie wobec Mniszka z Jockeyrm. On sie przynajmniej przyznal do osadu a Ty nie masz na to dosć pokory.
Obluda i obrzydliwosć.

So gru 14, 2019 8:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Przeczytaj co napisałem i odnoś się do moich wypowiedzi, a nie swoich przekonań na ten temat.

So gru 14, 2019 8:21 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):

Taa. Takie bzdurne oskarzenia wysnuliscie wobec Mniszka z Jockeyrm. On sie przynajmniej przyznal do osadu a Ty nie masz na to dosć pokory.
Obluda i obrzydliwosć.

Sachol a kto to próbuje walczyć z Yarpenem zgłoszeniami. Tylko dlatego ze Yarpen parokrotnie przyparł cię do muru. Widzę to jako próbę odegrania się na Yarpenie

So gru 14, 2019 8:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Sachol a kto to próbuje walczyć z Yarpenem zgłoszeniami. Tylko dlatego ze Yarpen parokrotnie przyparł cię do muru. Widzę to jako próbę odegrania się na Yarpenie[/color]

Kolejna bedspodstawna ocena i osad. Ja nie odczulam jakoby Yarpen kiedykolwiek mnie do jakiegos muru przypieral i jakobym miala sie na nim za co odgrywac. Czyzby projekcja?

Zglaszam to co jest niedopuszczalne na forum. Nie ma to znaczenia czy byl by Yarpen czy ktokolwiek inny. Jesli innym rozdawaliscie ostrzeznia za podobne wybryki i ataki sobie tez powinniscie je przyznac. Zwykla uczciwosc ludzka.

So gru 14, 2019 10:13 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Dawaliśmy tez ostrzeżenia za próby takiego rozgrywania zgłoszeniami jak ty to uczyniłaś.

So gru 14, 2019 11:23 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Czym lepiej kierować się przy wyborze partnera/ki rozumem tj. kalkulacją strat i zysków przy uwzględnieniu strat i zysków partnera czy może emocjami tj. ciągłe myślenie o obiekcie westchnień?

Cz sty 09, 2020 12:05 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Raczej poznaniem wad i zastanowieniem się czy jesteś w stanie je zaakceptować.

Cz sty 09, 2020 9:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
lubczyk napisał(a):
Czytam te uwagi i po prostu wydaje mi się że osoby takie jak Harpunnik czy Irbisol nie mają żadnej wrażliwości żeby tak robić z siebie ofiary i nic więcej nie widzieć. Czego wy chcecie od moderatorów? Nie macie nawet odrobiny tej miłości bliźniego co oni. Ja gdybym była moderatorem to polecielibyście już dawno stąd na zbity łeb.

Ciekawi mnie opinia osoby patrzącej na te nasze zatargi z boku. Napisałaś dosyć mocne słowa, więc myślę, że powinnaś je uzasadnić. Czy możesz napisać konkretnie kiedy i w jaki sposób zachowałem się niewłaściwie wobec moderatorów (lub kogokolwiek innego), jeśli nie byłem przez nich wcześniej sprowokowany?
Chętnie bym się również dowiedział w jaki sposób miłość bliźniego objawia się w forumowej działalności Jockeya ;)

N sty 19, 2020 3:35 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie koniecznie stałam z boku, ale akurat brałam udział w dyskusji w wątku wiadomo jakim.
Po prostu drążyliście temat do spółki z niewierzącym Irbisolem, nie widząc. że to rani wierzących moderatorów bo dodatkowo stawaliście po stronie ludzi z którymi napewno nie chcielibyście mieć nic wspólnego w przyszłości tzn. producentów jakichś śmieciowych filmów dyrektorów śmieciowych kanałów. Czego można się spodziewać po jakimś szemranym portalu czy kanale to chyba nie po osobach, które już jakiś czas dyskutują na forum. Po co tak robić? Komu na złość. Sobie, wierzącym, może Bogu, lla ostatecznie moderatorom bo to oni odpowiadają za to jak wygląda to forum.
Dlatego ja napisałam, że z miejsca bym takich wywaliła bo to nie szukanie odpowiedzi tylko zabawa i testowanie wytrzymałości skoro was to nie boli i nie rusza tylko taka sztuka dla sztuki i robienie z siebie ofiary, że niby kto jest w końcu pokrzywdzony? Czy to wy jesteście tu ofiarami? Dlatego gdyby moderator dał się ponieść emocjom to nikt o poglądach niekatolickich czy np. innych niż on ma, by tu nie pisał. Byłoby to kółko wzajemnej adoracji. A tak nie jest właśnie dzięki tolerancji takich zachowań. A gdy chodzi p tematy trudne bo dotykające tego co święte to już w ogóle są duże emocje które można pokazać a można stłumić i to właśnie miłość bliźniego. Nie miałam tu na myśli kogoś konkretnego tylko ogólnie moderatorów którzy tak tutaj postępują. Bo są fora też katolickie gdzie odbywa się to wszystko kosztem Boga, że np. takie tematy to przecież tylko żarty nikt nikogo i tak nie obraził więc po co zaraz stawiać wszystko na ostrzu noża.
Z drugiej strony trzeba cierpliwości by 24 godziny na dobę czytać różne wyrafinowane ludzkie głupoty a miłość podobno jest cierpliwa.

Pn sty 20, 2020 5:52 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 85  Następna strona