Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr lut 19, 2020 2:12 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
lubczyk napisał(a):
Po prostu drążyliście temat do spółki z niewierzącym Irbisolem, nie widząc. że to rani wierzących moderatorów bo dodatkowo stawaliście po stronie ludzi z którymi napewno nie chcielibyście mieć nic wspólnego w przyszłości tzn. producentów jakichś śmieciowych filmów dyrektorów śmieciowych kanałów.

Możesz podać jakiś konkret? Najlepiej przytocz mój post w którym raniłem uczucia wierzących moderatorów albo stawałem po stronie producentów jakichś śmieciowych filmów.
lubczyk napisał(a):
Dlatego gdyby moderator dał się ponieść emocjom to nikt o poglądach niekatolickich czy np. innych niż on ma, by tu nie pisał. Byłoby to kółko wzajemnej adoracji. A tak nie jest właśnie dzięki tolerancji takich zachowań.

No właśnie trochę tak jest, ale to temat na kiedy indziej. Teraz czekam na poparcie tego co powyżej napisałaś jakimiś faktami.

Pn sty 20, 2020 6:12 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że nie wprost tak powiedziałeś i nie ma takiego posta, ale po co to dochodzenie sprawiedliwości dla osób które nie zgadzają się z głównym nurtem, akurat w tak zasadniczej kwestii. Chodzi o ten główny nurt. Czy Ci się nie podoba ten nurt tutaj i te podstawy wiary? To co ma nim być? Jakieś bluźnierstwa? To w ogóle da się jakoś bronić żeby robić o to awantury? Trzeba się cieszyć że głupota nie dominuje i moderator w porę reaguje. W sumie nie wiadomo o co te pretensje. Nie powiedziałeś wprost ale średnio inteligentny i tak widzi o co ci chodzi.

Pn sty 20, 2020 8:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lubczyk napisał(a):
Oczywiście, że nie wprost tak powiedziałeś i nie ma takiego posta,

Rozumiem, że nie potrafisz uzasadnić tego co piszesz na mój temat żadną moją wypowiedzią? Szkoda, bo zawsze przyjmuję konstruktywną krytykę, ale w takim przypadku są to zwykłe przycinki.
lubczyk napisał(a):
po co to dochodzenie sprawiedliwości dla osób które nie zgadzają się z głównym nurtem, akurat w tak zasadniczej kwestii

Irytuje mnie niesprawiedliwość, zwłaszcza wobec osób z poza głównego nurtu. Wolność jest dla tych, którzy myślą inaczej.

Pn sty 20, 2020 8:50 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Pomogę lubczyk. Zapamiętuje, jak sporo ludzi uważnych, w formie budowania cech osobowści, intuicyjnie też wyczuwa, gdzie ciemno, zimno i klejąca pajęczyna a gdzie jasno i prawdziwie. Przetwarza przeczytane teksty na osobowość, nie zaśmieca sobie pamięci bzdetami i śmieciowymi informacjami. Te kręcą osoby bardzo skupione na sobie. One zapamiętują szczegółowo całe wydarzenia z nimi w roli głównej lub obserwacyjnej. Konkretne wypowiadzi dawno pamięć przetworzyła na to co ważne w innym człowieku. Pozwala na zamknięcie się lub otwartość do innego.

Pn sty 20, 2020 10:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Na szczęście wszystkie szczegóły są na forum zapisywane i można je sobie bardzo łatwo przypomnieć. Wiele kobiet lepiej zapamiętuje emocję a słabiej fakty. Istnieje przez to ryzyko, że po jakimś czasie fakty są generowane na podstawie emocji. Każdy to chyba zna.
Lubczyk napisała mocne i nieprzyjemne słowa, więc zapytałem o fakty (emocje już znam). Zauważyłem, że domaganie się konkretów jest dla forumowego "głównego nurtu" wyjątkowo irytującą manierą.

Kiedy ktoś mi coś zarzuca, to pytam o przyczynę. Jeśli takowa istnieje, to lubczyk może ją przecież podać. Jeśli istnieje jedynie "wrażenie", a jego przyczyną są emocje związane z np. z podważaniem wiary z którą ktoś się utożsamia, to wtedy zaczyna się kręcenie.

Wystarczy, bo zaraz będzie kolejny tasiemiec z prostego pytania. Dobrej nocy, merss :wink:

Pn sty 20, 2020 10:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
To teraz ja się pobawię w tłumacza.

Lubczyk chce Ci powiedzieć, SH, że Twoje ujęcie się za Irbisolem zostało przez nią odebrane jako chęć negocjowania z terrorystą.

To tak jakby ktoś nakręcił karykaturę Twojej matki i jakiś koleś by nawijał, że nie ma w tym nic złego, pomimo tego, że Ty miałbyś z tego straszną przykrość. I Twoje cierpienie w ogóle by go nie ruszało, nadal by nawijał beznamiętnym tonem, wyzywając Cię przy tym od talibów. W związku z tym dałbyś mu w mordę, żeby wreszcie się zamknął, a potem pojawiłby się jakiś inny koleś z pretensjami, że czemu w zasadzie tamtemu kolesiowi zamknięto usta, przecież każdy ma prawo mieć własne zdanie.

Nie spodoba Ci się to, ale trudno o rzeczową rozmowę, kiedy w grę wchodzą wartości, świętości etc.

Pn sty 20, 2020 10:55 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Harpunniku, ja przyznaję zbyt ostre słowa powiedziałam może nie było potrzeba aż tak, ale moderator zareagował w sam raz. A teraz pomyśl, bo piszesz o wolności, gdybyś ty był moderatorem to co by się działo? Pozwoliłbyś na bluźnierstwa w ramach wolności i sam byś przebywał w tej atmosferze w końcu najdłużej, z ludźmi którym pozwoliłeś. Czy to by miało ostatecznie dobry efekt dla wszystkich?

Wt sty 21, 2020 8:51 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Być może zareagował odpowiednio. Zauważ, że ja tylko zapytałem o powód, a wtedy zanim zainteresowany moderator zdążył odpowiedzieć, do rozmowy wtrąciły się postronne i nie mające nic do dodania osoby i zaczęło się to rozwlekać. Czy widzisz w tamtych tematach choćby słowo krytyki w kierunku moderatora, który zakazał Irbisolow pisania (chyba to był Robur) albo słowo pochwały lub obrony zachowania Irbisola?

Na tym forum osoby z poza głównego nurtu są często prowokowane a administratorzy pokroju Jockeya stosują kary wybiórczo, usuwają posty, które im nie pasują albo zakazują pisania, kiedy dyskusja zmierza w niekorzystnym dla nich kierunku. Przyzwyczaiłem się już do takiego stanu rzeczy, ale podobnie jak Ty od czasu do czasu "szczekasz na niewdzięczników", tak ja od czasu do czasu ich bronię. W przyrodzie musi być równowaga :wink: Być może w tym przypadku interwencja była słuszna, ale ja zadałem tylko grzeczne pytanie o powód. Zauważ jakie poruszenie to wywołało, co samo w sobie już o czymś świadczy.

Wt sty 21, 2020 9:50 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81