Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt gru 04, 2020 3:36 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Bergamotko

A i jeszcze jedno mi się nasunęło

No wstrzymaj się jeszcze z odejściem , bo wszak czekamy na rozstrzygnięcie zawodów o najdłuższy wyraz ... :wink:

Ty odejdziesz, a Sędzia kalosz :x jeszcze nie zdąży ogłosić werdyktu. No i z kim będziemy fetować zwycięstwo i miejsca na podium... :wink: No ja liczę , że załapię się chociaż na 3 miejsce... :roll:

Pozdrawiam.

So wrz 05, 2020 10:08 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
ESI napisał(a):
bergamotka:

Zawsze możesz, poszukać innego forum internetowego gdzie, będzie większa sprawiedliwość. Katolickich forów internetowych jest cała masa więc Ty decydujesz się na wybór takiego, które najbardziej jakościowo Ci odpowiada.

{...}

.

Zubenie ESI pisał do Bergamotki ale imho wystarczy zmienić nick na Twój i będzie pasować.

Rozdrażnili Cię do reszty i nawet nie widzą albo nie chcą widzieć cienia czegoś niewłaściwego. Trzymaj się i nie trać ducha.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Pn wrz 14, 2020 3:47 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Czy ja zostałem w coś wciągnięty?
Skoro już tu jestem ,brakuje mi piątej książki do poczytania na ten miesiąc może „Wy”, jesteście w stanie mi coś zaproponować? W ogóle hurtowo obejrzałem brytyjski serial Dr WHO i nie mam co teraz oglądać wieczorem xD.

Pn wrz 21, 2020 9:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie zostałeś w nic wyciągnięty. Po prostu skopiowałam Twój post do Bergamotki, bo imho bardzo pasował, by i kolejnej osobie, która opuściła nasze forum wskazać, że może znaleźć inne religijne miejsce w necie.

Pn wrz 21, 2020 12:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No cóż, przemyślałam. Jeśli jednak moderacji nie spodoba się to co napiszę dalej, proszę by swe uwagi kierowała do merss, bo w zasadzie ja jedynie zrobiłam to co radziła.
I cóż, prawdą jest że moja reakcja w postaci odejścia z forum była nieadekwatna. To przyznaję, reszta to oceny które więcej mówią o osobach je formułujących niż o mnie, i niesprawiedliwego obciążania użytkownika który wdał się w spór w moderatorem nieregulaminowymi powinnościami tak że próba skorzystania z uprawnień jakie daje regulamin jest zasadniczo nieskuteczna, ba staje się kanwą dalszych pretensji wobec użytkownika.
Niestety jest to -czyli de facto zerwanie kontaktu - jednak mój stały sposób reakcji w pewnych okolicznościach - de facto kiedy mogę to zrobić, a nie kiedy sytuacja jest tak poważna że tego wymaga - który miałam w użyciu już w nastoletnie - więc dla mnie to coś tak normalnego że się tego nie dostrzega. Teraz dodatkowo mam nieco trudny czas więc tym bardziej mam skłonność by poprawić swój dobrostan choć w ten sposób by uwolnić się od tego co mi się nie podoba, nie mieć styczności i nie musieć znosić. To tak gwoli pewnego wyjaśnienia, a może usprawiedliwienia. Bo jednak teraz mi trochę głupio. Tym bardziej że rzypomniałam sobie jak niedawno uświadamiałam Boro o tym że ludzie nie są idealni i świat też nie, z czym pogodzić się powinno jeszcze w nastolęctwie. Łatwiej pisać, w praktyce się jednak jak okazuje sama nie pogodziłam jeszcze. A niezaprzeczalnie sposób moderowania na tym forum mi się nie podoba, ba oceniam go obecnie jako ogólnie słaby, może nawet bardzo a miejscami rażąco niewłaściwy. Tak wiem, opowiadałam się kilka razy na forum po stronie moderacji, z tego też wyciągnęłam - mam nadzieję - odpowiednie wnioski. Teraz jednak, ładnie rzecz ujmując, straciłam swoja niewinność. Albo inaczej - w tym zakresie też nieco dorosłam, albo dalej próbuję. Czemu jednak to ja mam się wynosić z forum? Albo palić za sobą mosty? To też niespecjalnie było mądre. W końcu ostatecznie rzecz się rozbija o to jaką rolę dla siebie przyjęła moderacja na tym forum. Czy moderator to użytkownik taki jak każdy inny, czy jak to się mówi pierwszy wśród równych. Czy to ktoś komu więcej dano, a zatem ktoś od kogo się oczekuje jednak więcej, czy może odwrotnie -ktoś kto robi łaskę innym tym że moderuje wątki zatem w zasadzie jakiekolwiek oczekiwania schować należy do kieszeni. A może jeszcze zupełnie coś innego. Przyznam że mnie to ciekawi, ale jakby nie było, to są kwestie które mnie jednak nie dotyczą bezpośrednio. Ja, niezależnie od tych wszystkich pyskówek które aktualnie oceniam jako niepotrzebne mi do niczego, byłam jednym z bardziej merytorycznych użytkowników na tym forum. A na forum miałam czasem frajdę, więc czemu mam się jej pozbywać, gdyby naszła mnie ochota by tu coś jeszcze napisać? Zatem jak radziła Arwena dam sobie swoistą szansę i może jeszcze coś tu kiedyś napiszę.
Pan Bóg musi mieć ze mnie czasami niezły ubaw, ale to raczej te chwile kiedy to ja sama sobie zgotowałam ten los. Tak jak chociażby teraz kiedy to się przywitam. Napiszę Szczęść Boże! :)

Śr wrz 23, 2020 10:33 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Bergamotka:
Moja cieszy się z Twego powrotu! :D

Problemem nie jest kim jest moderator na forum, ale to, że:

Moderatorzy na tym forum nie posiadają żadnej samokrytyki----> nie przyjmują tym samym do wiadomości żadnej krytyki czy też przedstawienia negatywnego obrazu ich działań. Tak więc reasumując żaden użytkownik niechcący tracić czasu na walkę z wiatrakiem nie jest zobligowany do tego, aby wykazać jaką miernotą jest tutejsza moderacja. Jeśli moderacja ,chce poprawić swoje działania to w takim razie zapraszam na inne fora, na których poziom administracji jest sprawowany na poziomie co najmniej bardzo dobrym, dzięki czemu możecie podejrzeć, jakie są prawidłowe zachowania wobec użytkowników {takie fora trzeba sobie znaleźć samemu}.

N wrz 27, 2020 12:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie było mnie dłuższy czas i nawet nie wiedziałem, że bergamotka myślała o odejściu z forum. Bardzo się cieszę, że jednak zostajesz z nami ;) Kiedyś i ja chciałem odejść, to wówczas też pisałaś, żebym się zastanowił za co jestem Ci bardzo wdzięczny. ;d Nigdy też nie zapomnę naszych ostrych niekiedy dyskusji w kąciku samotnych serc :wink:

Śr wrz 30, 2020 6:10 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85