Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 04, 2021 11:44 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1928 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 129  Następna strona
 Koronawirus - teorie spiskowe 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
towarzyski.pelikan no i mów do takich. Za pół roku będą roztrząsać wariant syberyjski albo odmianę grenlandzką czy co im tam propaganda podsunie aby podtrzymać strach przed nową, jeszcze straszliwszą odmianą straszliwego chińskiego wirusa.

N sty 24, 2021 9:28 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Zgłoście się do szpitali jako wolontariusze. Przekonajcie się jak to wyglada zamiast pitolić o spiskach itp. Ciagle to samo.

N sty 24, 2021 10:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Zgłoście się do szpitali jako wolontariusze. Przekonajcie się jak to wyglada zamiast pitolić o spiskach itp. Ciagle to samo.

Wiekszość szpitali "covidowych" wraca do pierwotnych profili dzialalnoscu = mniej pacjentow

Pn sty 25, 2021 12:19 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nic takiego nie słyszałem od znajomych którzy w takich szpitalach pracują.

Pn sty 25, 2021 9:07 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Załóżmy, że nie zauważyłem Twojego pitolenia i nadal traktuję poważnie to co piszesz. Lubię swoją pracę i nie zamierzam zmieniać. Jeśli władza uniemożliwi mi jej wykonywanie jak to ma w zwyczaju to spróbuję zgłosić się do szpitala na stadionie narodowym. Tylko nie wiem czy mnie będą chcieli bo jestem antyszczepionkowcem. No i chyba potrzebny będzie jakiś papier, który potwierdzi, że przeszedłem odpowiednią indoktrynację. Chyba bez przygotowania nie będę wiedział jak zinterpretować to co mogę zobaczyć.

Pn sty 25, 2021 9:57 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):

W woj Lodzkim z 5 szpitali covidowych zostały dwa. Pozostale wrocily do normalnych profili działalności.

Pn sty 25, 2021 10:10 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Aquarius napisał(a):
towarzyski.pelikan no i mów do takich. Za pół roku będą roztrząsać wariant syberyjski albo odmianę grenlandzką czy co im tam propaganda podsunie aby podtrzymać strach przed nową, jeszcze straszliwszą odmianą straszliwego chińskiego wirusa.

Koronawirus mutuje
:wink:

Pn sty 25, 2021 11:13 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):
Jockey napisał(a):

W woj Lodzkim z 5 szpitali covidowych zostały dwa. Pozostale wrocily do normalnych profili działalności.

ja mam wiedzę tylko z wielkopolski, dolnośląskiego, opolskiego. I tam nic nie wiedza. Zmiana ma być dopiero jak będą spadki zakażeń i duży procent wszczepienia grup seniorów. A to może jeszcze trochę potrwać. Zwłaszcza, że brakuje szczepionek.

Pn sty 25, 2021 11:56 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Szaman Horban w rozmowie z Mazurkiem o polityce nierządu:
https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/pora ... Id,5006631
Dowiemy się z niej m.in., że nierząd "łaskawie" pozwolił dzieciom z klas 1-3 chodzić do szkoły... Ponadto ekspert Horban nie widzi potrzeby otwierania siłowni, bo "można uprawiać sport na dworze albo kupić sobie hantle za grosze". Dostrzegł wprawdzie problem dla właścicieli padających biznesów, ale "jakąś pomoc przecież dostają". Oczywiście tego, że za "jakąś" śmieszną jałmużnę od nierządu ciężko wyżyć, ekspert Horban już nie widzi, ale to częsta przypadłość osób oderwanych od rzeczywistości.

Jeszcze rzut oka na Europę - obłęd covidowy wszedł za mocno kolejnemu rządowemu doradcy, tym razem we Włoszech
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5008334
Nie wiem jak ów ekspert wyobraża sobie ten "całkowity lockdown" - zamkną zakłady pracy i zabiją drzwi od mieszkań dechami na miesiąc? Oto czym się mogą kończyć rządy "ekspertów".

Pn sty 25, 2021 3:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Obowiązkowa audycja dla covidian:
Chiny przejęły świat? Czy zachód sprzedał nas komunistom? Schwab w koalicji z Pekinem! S. Danilczuk

Gościem w Wrealu24 jest Sławomir Danilczuk, autor książki "Globalny Bunt Elit. Rewolucja pandemiczna 2020". Poniżej opis książki, której tematyka pokrywa się z tematem audycji:

Cytuj:
Cywilizowany Świat Zachodu zgodził się na pandemię COVID-19 bez zadawania zbędnych pytań. I zgodził się bez konieczności weryfikowania odpowiedzi na podstawowe, chociaż w ogóle niepostawione pytania. Świat Zachodu zgodził się też na bezprecedensowe w historii zatrzymanie swoich gospodarek. Społeczeństwa najbardziej uprzemysłowionych państw świata – około 3 miliardów ludzi – poddały się presji i wyraziły zgodę na areszty domowe bez próby pobieżnego przynajmniej zweryfikowania istoty pandemii COVID-19. Wypełniły polecenia władz i nakazy mediów bez sprzeciwów, bez protestów. To nie są przypuszczania czy teorie spiskowe – to widoczny, oczywisty efekt działania niezbyt wymyślnej inżynierii społecznej, socjotechnicznych i prawnych zabiegów rządów wspomaganych przez masowe media.

Pn sty 25, 2021 5:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
sachol napisał(a):
Jockey napisał(a):

ja mam wiedzę tylko z wielkopolski, dolnośląskiego, opolskiego. I tam nic nie wiedza. Zmiana ma być dopiero jak będą spadki zakażeń i duży procent wszczepienia grup seniorów. A to może jeszcze trochę potrwać. Zwłaszcza, że brakuje szczepionek.

To chyba nie do konca wiedza co się dzieje
Tu link dotyczacy wielkoposlki

https://www.poznan.uw.gov.pl/koronawiru ... rozpoczety
https://www.malopolska.uw.gov.pl/PressA ... x?id=12667
Tu link o malopolsce.

Tu opolskie
https://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086 ... yznie.html

Pn sty 25, 2021 7:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pokazuje to ze ilosc przypadkow spada, ilosc ludzi pod respiratorami tez, ilosc ofiar smiertelnych rowniez, czyli lockdown zadzialal?
Startowaliscie od ponad 20 tys dziennie przypadkow i ponad 500 ofiar smiertelnych dziennie i roznica jest. Wiec nie wiem na co narzekacie?

Pn sty 25, 2021 7:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Na co narzekamy? Pomyślmy:
1) Brak podstawy prawnej działań rządu. Obostrzenia lockdownowe zostały wprowadzone z obejściem obowiązujących przepisów.
2) Brak podstaw merytorycznych do wprowadzenia lockdownu. Ostatnio rząd przyznał ustami swojego propagandysty, że decyzję o zamykaniu niektórych branż podjął na podstawie publikacji w amerykańskim czasopiśmie, które siłą rzeczy brało pod uwagę warunki amerykańskie: https://streamable.com/8zngmr
3) Zrujnowanie gospodarki i rekordowe zadłużenie państwa.
4) "Nadwyżka" zgonów w 2020 sięgająca kilkudziesięciu tysięcy osób nie zdiagnozowanych w kierunku Covid-19, będących ofiarami m.in. ograniczenia Polakom dostępu do służby zdrowia.

Wt sty 26, 2021 1:00 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Pokazuje to ze ilosc przypadkow spada, ilosc ludzi pod respiratorami tez, ilosc ofiar smiertelnych rowniez, czyli lockdown zadzialal?
Startowaliscie od ponad 20 tys dziennie przypadkow i ponad 500 ofiar smiertelnych dziennie i roznica jest. Wiec nie wiem na co narzekacie?

Jakbyś rozmawiał z amiszami o nowych technologiach. W USA masz podobnych co to wszędzie węszą spiski

Wt sty 26, 2021 1:17 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Jakbyś rozmawiał z amiszami o nowych technologiach. W USA masz podobnych co to wszędzie węszą spiski

Czy coś z tego, co napisałem powyżej o moich uwagach do lockdownu jest nieprawdą?

Wt sty 26, 2021 2:34 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1928 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 129  Następna strona