Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 24, 2020 5:17 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 80  Następna strona
 Koronawirus - teorie spiskowe 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Ale ja nie jestem przeciwko szczepieniom, sam się szczepiłem kilka lat z rzędu na zwykłą grypę i nie chorowałem w tych latach (ale nie wiem czy mi to pomogło czy to po prostu przypadek) - ale ja miałem wybór. Natomiast przymusowe szczepienia to nic innego jak generowanie zysku dla korporacji farmaceutycznych, jest to rynek leków i medykamentów dla ludzi zdrowych. Firmy farmaceutyczne zawsze chcą poszerzać "target" na kolejne grupy ludzi zdrowych, ja wiem jak działa ten biznes.
Czy rząd dba o ludzi wymuszając na populacji przymusowe szczepienia? Absolutnie nie, bo gdyby tak mu zależało, np "zaszyłby" wszystkich notorycznych pijaków, robiących rozróby w domach, awantury na ulicach i pijanych kierowców a tym samym ograniczyłby ilośc zgonów osob trzecich powodowanych przez np pijaków za kółkiem nie mówiąc o samych alkoholikach. Ale tego nie robi i nigdy nie zrobi, dlaczego? Bo wpływy z akcyzy spadną. Obowiązek szczepień jest tylko i wyłącznie prezentem (o ile nie jakas formą korupcji) dla firm farmaceutycznych.

Pamietacie świńską grypę? Cała Europa kupowała szczepionki a Polska nie kupiła, Kopaczowa wtedy była premierem, oficjalnie mówiła wtedy, że nie ma takiego zagrożenia, a nieoficjalnie nie mieli kasy na to. Polska nie kupiła, nie zaszczepili nas i...nic się nie stało. A w Europie zachodniej rządy wyfutrowały przemysły farmaceutyczne na całe lata.

N cze 07, 2020 8:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No niestety albo raczej stety rząd nie powinien przymusowo wszczepiać lek osobom uzależnionym od alkoholu, gdyż naraża on takie osoby na zgon gdyby osoby uzależnione od alkoholu pomimo wszywki sięgnęły po alkohol. Tylko osoba uzależniona sama świadoma ryzyka może podjąć taką decyzję. W naszym kraju w prawie funkcjonuje coś takiego jak sądowe zobowiązanie do leczenia odwykowego - tu funkcjonuje ów przymus którego się domagasz dla alkoholików ale nawet Sąd nie zmusza takie osoby do tzw. " wszywki".

N cze 07, 2020 8:36 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Daj spokój przecież Wespecjan rznie głupa bo go Yarpen zapędził w kozi róg. Jego taktyka znana od dawna.

N cze 07, 2020 8:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Zarazić się nie da, ale ile osób ginie, albo zostaje kalekami na drogach od pijanych kierowców, zaręczam Pani, że więcej niż zemrze na odrę czy różyczkę.

Pijany kierowca nie równa sie alkoholik potrzebujacy wszyszywki.
Nadal robisz kurtyzane logiki.
Jazda po alko powyzej 0,5 promila, to wynik głupoty i braku wyobraźni a na to jeszcze szczepienia nienwynaleziono.

N cze 07, 2020 8:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
No niestety albo raczej stety rząd nie powinien przymusowo wszczepiać lek osobom uzależnionym od alkoholu, gdyż naraża on takie osoby na zgon gdyby osoby uzależnione od alkoholu pomimo wszywki sięgnęły po alkohol. Tylko osoba uzależniona sama świadoma ryzyka może podjąć taką decyzję. W naszym kraju w prawie funkcjonuje coś takiego jak sądowe zobowiązanie do leczenia odwykowego - tu funkcjonuje ów przymus którego się domagasz dla alkoholików ale nawet Sąd nie zmusza takie osoby do tzw. " wszywki".

Przymusowe szczepienia też wiąża się powikłaniami a nawet zgonami (notowane przypadki śmierci niemowląt po szczepieniach) bo każde działanie terapeutyczne wiąże się z jakimś ryzykiem, każdy lek ma efekty uboczne, bo toksyczność to iloczyn wrażliwości i dawki.

Wszywka dopuszcza spożycie małej ilości alkoholu, powyżej pewnej porcji pojawia się silny ból w organiźmie, któy zniechęca pijaka do następnej ilości.

No właśnie, ldaczego sąd nie zmusza notoryczncyh alkoholików i osob z problemami nadużywania a które posiadają bardzo duży potencjał zaszkodzenia osobom trzecim (pijani kierowcy, wielka ilość wykroczeń i przestępstw wobec osób i mienia popełnianych przez osoby pod wpływem alkoholu) a zmusza ludzi do szczepień, którzy nie popełnili ani nie pokazali żadnego zamiaru szkodzenia innym? Nie można wykazać, że ktoś niezaszczepiony będzie szkodził innym. Natomiast można to łatwo wykazać osobom z historią alkoholową i problemami z prawem.

Nie rozumiem dlaczego bycie zdrowym i nie zaszczepionym to ma być jakieś przestępstwo.

N cze 07, 2020 8:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy nie dodam przysłowiowej oliwy do ognia, ale co myślicie o stanowisku w sprawie przymusowych szczepień Brauna? Ma rację, trochę racji, czy myli się kompletnie?

https://www.youtube.com/watch?v=GCIowBuK7VM

N cze 07, 2020 9:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
Nie wiem czy nie dodam przysłowiowej oliwy do ognia, ale co myślicie o stanowisku w sprawie przymusowych szczepień Brauna? Ma rację, trochę racji, czy myli się kompletnie?

https://www.youtube.com/watch?v=GCIowBuK7VM
Prosze krótko zreferować, a link dodać tylko jako referencję.

N cze 07, 2020 9:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Prosze krótko zreferować, a link dodać tylko jako referencję.

Ale co tu referować? Filmik trwa raptem 6 minut... Braun na proteście antyszczepionkowców uważa, że państwo nie ma prawa decydować o ludzkim ciele, to jest fundamentalna zasada wolności. Redaktor pyta też, że jak to jest, iż feministki (w domyśle), które uważają, że aborcja to sprawa kobiety, "bo jej ciało" są paradoksalnie zwolenniczkami szczepień...

N cze 07, 2020 9:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dziś jakikolwiek głos sprzeciwu przeciw przymusowi szczepień jest od razu wyśmiewany, porównuje się takich ludzi do "płaskoziemców", "foliarzy" itp.
Moim zdaniem do winy za takie protesty powinien przynajmniej częściowo poczuwać się nasz minister "podkrążone oczy" ze względu na swoje wypowiedzi dotyczące szczepień na koronawirusa.
Redaktor pyta też, że jak to jest, iż feministki (w domyśle), które uważają, że aborcja to sprawa kobiety, "bo jej ciało" są paradoksalnie zwolenniczkami szczepień...
A jak to jest że Braun który jest za wolnością wyboru w kwestii szczepień odmawia tego wyboru kobietom w kwestii aborcji? Bo przecież jest zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji?

Pn cze 08, 2020 2:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A jak to jest że Braun który jest za wolnością wyboru w kwestii szczepień odmawia tego wyboru kobietom w kwestii aborcji? Bo przecież jest zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji?

A tak to jest, że jak chcesz się szczepić, to się szczep, a jak nie, Twoja sprawa. Jednak aborcja to kompletnie co innego, bo decydujesz za innego człowieka, tyle, że nienarodzonego - więc go zabijasz, mordujesz, i niszczysz ludzkie życie na stracie. Chyba, że jak to lewacy śpiewają "mój brzuch, moja sprawa", ale w tym brzuchu jest już ktoś inny , odrębny, niepowtarzalny

Wolność osobista to nie jest przyzwolenie na zabijanie innych ludzi, nawet jak są nienarodzeni czy istnieją podejrzenia, że urodzą się chorzy...

Świetnie też na te wszystkie pseudowolnościowe zarzuty lewackich feministek odpowiedziała córka Dobromira Sośnierza:

„Krew mnie zalewa za każdym razem jak słyszę argument w stylu „TOBIE PRZECIEŻ NIKT NIE KAŻE ROBIĆ ABORCJI””

Cytuj:
„Ze wszystkich przytaczanych jest on chyba najbardziej pozbawiony sensu. Pomijam tu kwestie który obóz ma rację: obrońcy nienarodzonych czy czarownice ćwiartujące dzieci by ich krwią zmyć z siebie np traumę gwałtu. Chcę omówić tylko kwestię skuteczności takiej argumentacji. Otóż dla osób prolife problemem nie jest to że ktoś je do czegoś zmusza – problemem jest aspekt moralny, to że dziecko zostaje zabite (nie ważne czyje ono jest)”.

Cytuj:
Załóżmy , że wprowadzamy w Polsce niewolnictwo, sprowadzamy murzynów z Afryki żeby usługiwali białym rodzinom. Ty oczywiście się z tym nie zgadzasz, uważasz że to rasizm, że każdy niewinny człowiek ma prawo być wolnym, a niewolnictwo jest czymś podłym. Za każdym razem jednak twój protest gaszony jest stwierdzeniem „TOBIE PRZECIEŻ NIKT NIE KAŻE POSIADAĆ NIEWOLNIKA. To indywidualny wybór każdego człowieka, nie decyduj za innych”. Tyle że Tobie nie chodzi o to że ktoś Cię zmusza do niewolenia biednych murzynków, chodzi o sam fakt że biedne murzynki są zniewalane”.

„TOBIE PRZECIEŻ NIKT NIE KAŻE BIĆ ŻONY. Moja żona, mój wybór”

„TOBIE PRZECIEŻ NIKT NIE KAŻE BIĆ DZIECI”

„TOBIE PRZECIEŻ NIKT NIE KAŻE ZNĘCAĆ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI”

„TOBIE PRZECIEŻ NIKT NIE KAŻE CHODZIĆ Z DZIECKIEM NA POLOWANIE””.

Szczepienia a w zasadzie przymus szczepień to zupełnie inna para kaloszy.

Pn cze 08, 2020 3:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Inczuczuna napisał(a):
Dziś jakikolwiek głos sprzeciwu przeciw przymusowi szczepień jest od razu wyśmiewany, porównuje się takich ludzi do "płaskoziemców", "foliarzy" itp.

Owszem, bo efektem rezygnacji ze szczepień jest wracanie chorób, które praktycznie przestały się pojawiać (np. koklusz czy odra), i zgony z tego powodu, a antyszczepionkowcy ignorują te zjawiska niczym płaskoziemcy dowody na kulistość Ziemi

Pn cze 08, 2020 4:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Na początek wiedz że znam argumenty KK w sprawie aborcji i rozumiem dlaczego są jakie są i nie mogą być inne. Nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem, oraz uważam że obecnego kompromisu w sprawie aborcji nie należy ruszać.
A tak to jest, że jak chcesz się szczepić, to się szczep, a jak nie, Twoja sprawa. Jednak aborcja to kompletnie co innego, bo decydujesz za innego człowieka, tyle, że nienarodzonego - więc go zabijasz, mordujesz, i niszczysz ludzkie życie na stracie.
To nie jest zupełnie co innego, a raczej nie zawsze jest to co innego. Czasem to nie jest życie, tylko ciało obce które zbija matkę lub niszczy jej zdrowie.

Yarpen Zirgin napisał(a):
Owszem, bo efektem rezygnacji ze szczepień jest wracanie chorób, które praktycznie przestały się pojawiać (np. koklusz czy odra), i zgony z tego powodu, a antyszczepionkowcy ignorują te zjawiska niczym płaskoziemcy dowody na kulistość Ziemi
Ależ ja to rozumiem. Rzecz w tym z okazji obecnej zarazy pojawia się koncepcja przymusowych szczepień, niesprawdzoną szczepionką której na dodatek jeszcze nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie. W tej sytuacji mimo że jestem zwolennikiem szczepień, staję murem za antyszczepionkowcami.

Pn cze 08, 2020 5:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zadziwia mnie to przekonanie, że szczepionka nie zostanie sprawdzona przed podaniem jej ludziom...

Pn cze 08, 2020 5:12 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Inczuczuna. W tej ostatniej sprawie masz rację. Są choroby wymagające bezwzględnych szczepień. Przed zabiegiem chirurgicznym też się szczepisz. Koronawirusy to wirusy przeziębieniowe, mamy je od paru dobrych lat. Lekarze jedni drugim sobie przeczą, nie ma rzetelnej wiedzy na temat tych wirusów, wiadomo jednak, że podlegają szybkiej zmienności, więc wyprodukowanie szczepionki jest trudne i żmudne. To jak autocasco; daje niektórym spokój spania, więc niech eksperymentują na sobie. Z ludzkim zdrowiem nie powinno się eksperymentować poza wolą pacjenta. Zarażamy się wciąż wzajemnie. Cztery razy w życiu brałam antybiotyki. Dwa razy dlatego, że zaraziłam się w gabinecie stomatologicznym. Być może znów coś przywlekę stamtąd.
YZ - osioł obładowany złoten wyważy każde drzwi. W takich żyjemy czasach.

Pn cze 08, 2020 5:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
To nie jest zupełnie co innego, a raczej nie zawsze jest to co innego. Czasem to nie jest życie, tylko ciało obce które zbija matkę lub niszczy jej zdrowie.

Nikt (ani Kościół tym bardziej) nie każe i nie nakazuje kobiecie, żeby poświęcała życie nie tylko dla "ciała obcego", ale nawet dla dziecka, które może przyjść na świat kosztem śmierci matki. Święty Jan Paweł II mówił, że nie można od nikogo oczekiwać takiego heroizmu.

Poza tym sytuacje gdzie dziecko urodzi się a tym samym matka umrze są tak samo rzadkie jak dojrzały agrest w kwietniu.

To lewackie środowiska feministek na czarnych marszach opowiadały bajki o tym, że kobiety będą musiały umierać przy porodzie i będzie się je wtrącać do więzień i inne tego typu banialuki.

A co do szczepień to są tysiące różnych zdań wśród samych lekarzy, więc temat zostaje otwarty. Ja byłem szczepiony jako dziecko przeciw ospie, odrze...

Pn cze 08, 2020 5:45 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 80  Następna strona