Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt gru 01, 2020 1:43 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 92  Następna strona
 Koronawirus - teorie spiskowe 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
https://twitter.com/marcin_1897_/status ... 7089950720

Pinkasowi wypsnęło się po co są maseczki - żebyśmy pamiętali, że jest "pandemia" :D Czyli po to, żeby podtrzymywać oficjalną rządową narrację. Tresura społeczeństwa trwa w najlepsze.

Pn wrz 07, 2020 9:16 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
polexit napisał(a):
https://twitter.com/marcin_1897_/status/1302326167089950720

Pinkasowi wypsnęło się po co są maseczki - żebyśmy pamiętali, że jest "pandemia" :D Czyli po to, żeby podtrzymywać oficjalną rządową narrację. Tresura społeczeństwa trwa w najlepsze.

Oczywiście że maseczki są do podtrzymywania histerii i strachu. Oni już dawno wiedzą po statystykach śmierici, strukturze śmierci, że koronawirus nie jest groźniejszy od corocznej grypy sezonowej, ale whamowali gospodarkę, wprowadzili bezprawie i zadłużyli sie na dodatkowe 100mld złotych (tyle miał kosztować Centralny Port Lotniczy!), wiec nie mogą sie przyznać, że się pomylili, więc maseczki muszą być do sprawiania wrażenia "straszliwości pandemii" .
I będą przeładować każdego zdrowo myślącego człowieka policją i sanepidami, by większość pozostała ogłupiona.
Normalnie jak w ZSRR, kary, prześladowania, w tym i psychuszka dla kwestionujacych komunizm.

Pn wrz 07, 2020 10:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Franciszek: "Obmowa jest gorszą zarazą niż koronawirus".
https://www.vaticannews.va/pl/papiez/ne ... -0609.html

Można to interpretować na 2 sposoby: że Franciszek nie deprecjonuje koronawirusa, ale zestawiając to z tym "strasznym zagrożeniem" wywyższył obmowę do straszliwej plagi.

Druga interpretacja jest taka, że chciał dać do zrozumienia by ludzie już dali sobie spokój z tymi strachami na lachy czyli koronawirusem i zajęli się poważniejszymi rzeczami jak obmowa.

Daje Franciszkowi kredyt zaufania i przychylam się do drugiej interpretacji.
Może wreszcie Watykan zauważył jak fałszywa pandemia uderzyła w katolicyzm. Po kieszeni boli najbardziej. Młodszy syn z przypowieści o synu marnotrawnym też nie poddał się refleksji z powodów etycznych i że zawiódł Ojca, tylko bo chciał się najeść.

Pn wrz 07, 2020 8:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Obalamy mity na temat koronawirusa, w które wierzą tzw. koronasceptycy

Śr wrz 09, 2020 5:26 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak reklamować onet, ktorego artykuly zwykle są przeklamane i zamnipulowane. Gratuluję wyboru źródła.

Ostnio nawer tvp podawało że testy mogą buć falszywoe dodatnie

https://www.tvp.info/49751290/czesc-tes ... -pozytywna

Śr wrz 09, 2020 5:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):

Nie ma to jak reklamować onet, ktorego artykuly zwykle są przeklamane i zamnipulowane. Gratuluję wyboru źródła.

Ostnio nawer tvp podawało że testy mogą buć falszywoe dodatnie

https://www.tvp.info/49751290/czesc-tes ... -pozytywna

Dzisiaj wystarczy otworzyć oczy na rzeczywistość a "pandemia" znika.

Śr wrz 09, 2020 10:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A (ciach i ostrzeżenie -J)Kaczyńskiego, Morawiecki dalej łże w żywe oczy:
"Epidemia jest i ona jest groźna"
https://wpolityce.pl/polityka/516950-qa ... est-grozna

Warto zerknąć na komentarze pod tym materiałem (póki nie "zniknięte")
jaki stosunek mają czytelnicy do propagandy tego osobnika.

p.s. taki sam los podzieli K. Bosak, który w jednym na kanałów YTubowych powiedział , że "do maseczek można się przyzwyczaić". https://youtu.be/s9e0fVL6VY8

Został tam w komentarzach po prostu zmiażdżony i odesłany na zieloną trawkę, miejsce gdzie moim zdaniem należy ten ulizany picuś glancuś. Później się kalał.

Śr wrz 09, 2020 11:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Naprawdę powołujesz się na onet? Gdyby ktoś inny to zrobił to prawdopodobnie zasłoniłbyś się argumentem, że to źródło jest nierzetelne...

Cz wrz 10, 2020 12:30 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Z COVID-19 to i ja miałem "styczność", że tak napiszę ;d Właśnie dziś wróciłem ze szpitala. (oddział chirurgii, ten mój ukochany szpital, w którym znam wszystkie panie salowe, pielęgniarki i lekarzy ;d)... do rzeczy.

Sami pracownicy szpitala mówią, że to "ściema" i te obostrzenia to pic na wodę - w ogóle brak jakiejkolwiek logiki. Gdyby to było takie wielkie zagrożenie, to zapewniam Was, że inaczej przebiegałyby procedury i te wszystkie wydumane "środki bezpieczeństwa"...

Na izbie przyjęć leżałem 6 godzin (przywiozła mnie karetka), potem zostałem skierowany na oddział chirurgii - tzw. "brudny" ; gdzie pacjenci nie mieli jeszcze badań na obecność koronawirusa - co dalej - w środę po południu pobrali wymaz z jamy nosowej - ---- > czekanie na wynik trwało do niedzieli i UWAGA - "wynik nierozstrzygający" :) - pytam: to mam czy nie koronę? "No nie musi pan mieć, ale może" xD śmiech na sali.

Sala odseparowana - ale po co? 5 DNI JUŻ BYŁEM NA TYM ODDZIALE - chodziłem do łazienki, korytarzem, do kuchenki, pod prysznic, miałem styczność z pielęgniarkami (podawanie kroplówek, leków, zastrzyki, a jedna była bez maseczki...) itd.

Dano nam kaczki (leżałem z drugim pacjentem) ; obiad na korytarzu na krzesełku w jednorazowych naczynkach z plastyku - każdy w szoku, nerwy, stres, i wiadomo co będzie jak wynik będzie pozytywny - zamknięty oddział albo i cała klinika - kwarantanna dla pracowników.

Pomyślałem: fajnie - umrę na te ropnie w jamie brzusznej, które podejrzewają, a w tv podadzą, że 33-letni pacjent z Lublina zmarł na koronawirusa - miał choroby współistniejące :mrgreen:

śmiech, paranoja itd. Oczywiście wyszło, że UJEMNY - przeszedłem na tzw. "czysty" - a tam od starszego pana pobierają też wymazy ha ha ha - czyli kompletny bałagan, chaos i utopia wirusowa - po drugiej stronie jest szpital zakaźny (ta sama nazwa ulicy) ;d

Pacjenci też nie wierzą w te wszystkie obostrzenia, to się niczego nie trzyma - brak logiki, Bareja mógłby komedię niezłą nakręcić o tych covidowych absurdach...

Ktoś szepnął mi, że szpitale dostają pieniądze za informację o potwierdzonych przypadkach na obecnosć COVID-19...

Wt wrz 15, 2020 3:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Poza tym lekarze alarmują: "NIE CZEKAJCIE NA KONIEC PANDEMII, INNE CHOROBY NIE BĘDĄ CZEKAĆ"...

Bóg Jeden wie ilu już ludzi umarło przez to, że nie mogli dostać się na oddziały chirurgiczne, onkologiczne, kardiologiczne, bo koronawirus i koronawirus - ratownik z karetki też mnie pyta czemu nie dzwoniłem wcześniej mimo dolegliwości bólowych. Wie pan, koronawirus. "Proszę pana, koronawirus był, jest, i będzie".

A ludzie ze strachu i paniki zaniedbali o stokroć poważniejsze choroby, schorzenia, dolegliwości, objawy...

Ilu ludzi codziennie dowiaduje się, że ma raka, cukrzycę, nadciśnienie? Ilu z powodu tych chorób umiera dziennie?

Czemu o tych chorobach media nie trąbią w co półgodzinnych serwisach informacyjnych? W szpitalu nikt nie mógł mnie odwiedzić (paczki przez portiernię), normalnie jak klatka, wszystko pozamykane, kody przy drzwiach, nawet tarasy... i oczywiście maseczki na wizytach i korytarzach, choć w sali nie było przymusu ich noszenia.

Bogu dzięki, że jakoś u mnie wszystko dobrze się skończyło (po raz kolejny) i nie dałem się złapać w pajęczą sieć covida. 70 tysięcy zakażonych, a 61 wyzdrowiało... 2 tys zmarło. To czy na pewno pandemia?

Wt wrz 15, 2020 4:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Mniszku masz częściowo racje.
Wiele działań rządowych było bezsensownych. Wiele z przepisów również. Co nie zmienia że COVID jest niebezpieczny. Słyszałeś że Izrael powtórnie się zamknął i chyba planują kolejny lockdown.
https://www.pb.pl/izrael-szykuje-sie-do ... ki-1002050

Wt wrz 15, 2020 4:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wracając do tej sprawy: Po odwołaniu się sąd w Suwałkach uznał, że ekspedientka nie złamała prawa odmawiając obsługi klientki, która nie założyła maseczki, i uniewinnił ją od zarzucanego jej naruszenia art. 135 K.w.
Miło, że sędzia zauważył, iż ta ekspedientka miała bardzo uzasadniony powód odmówienia obsługi.

Swoją drogą, to ten kuriozalny zapis art. 135 również powinien być wykreślony z polskiego prawa.

Śr wrz 16, 2020 1:32 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Panuje chaos z obostrzeniami, ale Polski rząd dobrze zareagował na tego wirusa.Każdy rząd popełnia błędy sprawie pandemii nawet nasz rząd popełnia, nie ma na świecie kraju który by zrobił dobrze sprawie pandemii. Czechy niby sobie poradzili, a dalej mają tego wirusa. Nie kazdy będzie zadowolony z decyzji Pisu jakie podjął,ale coż inni zrobili by podobnie ,ale kazdy się uczy na własnych błędach.

Czy słusznie zamknęli ludzi w domach ?
Ja powiem tak,ze słusznie, przynajmniej pogadałem z domownikami. I kazdy miał czas :). Patrzę tylko i wyłącznie z mojego punktu widzenia :P.

Śr wrz 16, 2020 1:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
@ Yarpen

Ok.Jeżeli nie będzie kasacji - sprawa jest zamkniętą.

Odnośnie Twojej opinii o tym art. 135- możesz zadziałać - najprościej to np. zgłosić poslowi ze swojego terenu, bo imho sądzę, że prawdopodobnie będzie nowelizacja Kodeksu.

Śr wrz 16, 2020 2:01 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nasze prawo ogólnie jest idiotyczne i w wielu miejscach patologiczne.

Śr wrz 16, 2020 2:04 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 92  Następna strona