Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So wrz 19, 2020 3:01 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 314  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Lista niesłusznych poglądów (syllabus errorum) na forum marzeń Barneya, Jockeya i Yarpena (merss wykluczam, bo ona mówi raz tak a raz tak). Nie twierdzę, że każdy z nich ma identyczne poglądy, ale tworzą pewien charakterystyczny konglomerat.

Błędomyśli:
- Sobór Watykański II ukonstytuował błędy, które doprowadziły do zapaści katolicyzmu na świecie.
- PiS jest partią mainstreamową udającą katolicyzm by pozyskać elektorat katolicki.
- Covid-19 nie jest większym zagrożeniem niż grypa sezonowa a cała "pandemia" to paranoja i chucpa polityczno-medialno-biznesowa.

Każdy punkt tych myślozbrodni można by rozwinąć, ale myślę, że to wystarczy do złapania sensu.

Pn sie 10, 2020 11:55 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Tak dodajmy więc do regulaminu zapis o instrukcji postępowania modòw:

1 Pupilki ( Yarpen i Barney) są wolne od kar regulaminowych ( co i tak de facto ma miejsce np. wystarczy przypomnieć sobie spór sprzed kilku miesięcy gdzie Yz obraża mnieszka pospolitego i jest zerowa reakcja modòw, mimo że większość użytkowników była za tym, by przyznać karę temu pupilkowi).

2, Kiedy pupilek zostanie obrażony to musi spotkać się to z karą regulaminową w innym przypadku osoba, która nie przydzieliła kary zostanie pozbawiona praw moderatorskich.

Gdyby takie zapisy istniałyby wcześniej dziś nie miałbym żadnego ostrzeżenia , ponieważ już wcześniej wypowiadałbym się w wątkach nie istotnych , gdzie Pupilki zwykle się nie wypowiadają.

Wt sie 11, 2020 6:12 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja nie rozumiem, co to za pomysł z misją forum. Wszak jest określone dla kogo jest forum, że dla wierzących, wątpiących, poszukujących. Są nawet działy wyodrębnione , by osoby wierzące mogły rozmawiać tylko w swoim gronie. A od rozstrzygania sporów odnośnie decyzji moderacji ( czy ewentualnego poczucia skrzywdzenia usera przez decyzję moda)no to jest admin.

Wt sie 11, 2020 7:08 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Misja pozwoli określić to, co jest dziś przedmiotem sporów - np. kiedy moderacja reaguje słusznie, a kiedy nie.

Nie. Do oceny słuszności działań moderacji wystarczy regulamin, który wyznacza granice tego, co wolno i nie wolno na forum.

Wt sie 11, 2020 7:31 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
Barney napisał(a):
Misja pozwoli określić to, co jest dziś przedmiotem sporów - np. kiedy moderacja reaguje słusznie, a kiedy nie.

Nie. Do oceny słuszności działań moderacji wystarczy regulamin, który wyznacza granice tego, co wolno i nie wolno na forum.

Na wiara.pl jednak to mie wystarcza a zacznieś glosić poglady konserwatywne to dostaniesz bana

Wt sie 11, 2020 10:21 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie przenosimy wojny z innego forum na nasze forum. Tez mam negatywne doświadczenia z innego forum ale ich nie wywlekam tutaj. Zasady są znane. Nasze sprawy na naszym forum. Sprawy innych u nich. Odnośnie wiara.pl jest u nas pare osób które odeszły i nie mam ochoty na dyskusje o tym forum na katoliku. Zwłaszcza ze te osoby odeszły w kłótni z wiara.pl. Tak wiec nie ruszamy tematu forum.wiara.pl
Kolejne wpisy będą usuwane.

Wt sie 11, 2020 10:43 am
Odpowiedz z cytatem
To forum nie potrzebuje wprowadzania żadnej misji - regulamin jest tutaj wystarczającym kryterium, do którego należy się odnosić.

Jedynym problemem tego forum jest nierówne traktowanie użytkowników w kwestii kar regulaminowych i tylko ten szkopuł powinien zostać naprawiony.

Wt sie 11, 2020 3:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Ostrzeżenie dostałeś zasadnie i nie widzę powodów do usuwania. Szydzić sobie z innych możesz u swoich jak to Barney nazywa sredniowieczniakow.
A gdzie gruba skórka o której pan wcześniej pisał? Za cienka na własnym tyłku?

Wt wrz 01, 2020 12:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):
Na wiara.pl jednak to mie wystarcza a zacznieś glosić poglady konserwatywne to dostaniesz bana

ciach - Jockey informował, że nieregulaminowe Reg. II/12 (merss)

Śr wrz 02, 2020 10:06 pm
Odpowiedz z cytatem
Jockey - za twoje manipulacje, ad personam oraz chamskie, ośmieszające wypowiedzi od tej pory nie będę okazywał ci żadnego szacunku. Zgrywasz z siebie wielkiego nawróconego z bałwochwalstwa katolika jednak chamstwo to część twojej osobowości, z którym jesteś mocno skorelowany i żadna twoja modlitwa nie sprawi że od chamstwa się uwolnisz. W mojej opinii już dawno powinieneś zapłacić stanowiskiem za twoje chamstwo, pomówienia, złą wolę, manipulacje, nadużywanie narzędzi moderatorskich, ad personam, ośmieszanie i upokarzanie użytkowników. Większość twoich postów nasączona jest jadem i złością a w najbardziej łagodnej wersji co najwyżej neutralną energią - praktycznie nigdy nie bije z nich pozytywna energia. Nie wiem jakim cudem zostałeś moderatorem na tym forum - czy po znajomości czy osobistym staraniem ale w mojej opinii kompletnie nie nadajesz się do tej funkcji. Naprawdę dziwię się, że Admin idzie ci na rękę i do tej pory cię osłania. Na normalnym forum już dawno zostałbyś zbanowany.

Pt wrz 11, 2020 3:20 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Przestań się zachowywać jak małe dziecko, Zuben. Nudziłeś w kwestii wieku przez kilka postów mimo tego, że dostałeś odpowiedź zaraz pod swoim pierwszym pytaniem, więc teraz nie płacz, że w końcu dostałeś ochrzan od moderacji.

Pt wrz 11, 2020 7:17 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A wszystko dlatego ze Zuben chciał udowodnić ze ma skończone 18 lat bo z postów to nie wynika.
Komedia.

Pt wrz 11, 2020 7:26 am
Odpowiedz z cytatem
Jockey - zadałem ci proste pytanie czy to forum posiada narzędzia zdolne wprowadzić wiek w profilu i zamiast odpowiedzieć mi:

"Tak - to forum posiada możliwość wprowadzenia wieku w profilu jednak nie chcemy tego zrobić"

to wolałeś zacząć swój owijający w bawełnę bełkot pomieszany z ad personam i złośliwościami. Nie udzieliłeś mi żadnej konkretnej odpowiedzi tylko mnie ośmieszyłeś w oczach czytających świadomie robiąc ze mnie idiotę. Za całokształt twojego zachowania powinieneś utracić funkcję moderatora i dziwię się, że Admin jeszcze cię tutaj trzyma.

Link do pytania o wiek: viewtopic.php?p=1178949#p1178949

PS: Szacunek u mnie całkowicie straciłeś - więcej nie będę zwracał się do ciebie z dużych liter w formie grzecznościowej.

Pt wrz 11, 2020 11:21 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):
Nie udzieliłeś mi żadnej konkretnej odpowiedzi tylko mnie ośmieszyłeś w oczach czytających świadomie robiąc ze mnie idiotę.

Komuś innemu tak powiedziałem, Tobie powtarzam - robisz to na własny rachunek.

Cytuj:
Za całokształt twojego zachowania powinieneś utracić funkcję moderatora i dziwię się, że Admin jeszcze cię tutaj trzyma.

Trzyma go zapewne dlatego, że liczy się merytoryka i rzetelność.

Cytuj:
PS: Szacunek u mnie całkowicie straciłeś - więcej nie będę zwracał się do ciebie z dużych liter w formie grzecznościowej.

Zuben - nie wiem po jaką cholerę Ci ten wiek w profilu, ale powiem Ci na ucho - jeśli masz powyżej 18-tki, to lepiej się nie przyznawaj.. ;-)
Chłopcy z Placu Broni*) mieli mniej lat.

*) To książka - kiedyś lektura. Bohaterowie tworzą taką "tajną organizację", w której się bawią, między innymi w obronę podwórka przed wrogą grupą innych chłopców. Jeden z głównych bohaterów został niesłusznie oskarżony o zdradę, jako karę główną (bardzo dotkliwą dla niego) zadecydowano, że jego nazwisko będzie zapisywane z małej litery (chłopcy prowadzili dziennik zdarzeń).

Pt wrz 11, 2020 11:38 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
@ZN
Kłamiesz i manipulujesz jak zawsze.
Pytanie było:
Zuben Ninja napisał(a):
Czy moglibyście wprowadzić na forum opcję wieku aby każdy kto chce mógł podać w profilu swój wiek?

https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 4#p1178874
I odpowiedź była
Jockey napisał(a):
A po co?
Jak ktoś chce to może napisać w HP w powitalnym wątku.
https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... &start=600

https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 6#p1178876
A następnie zacząłeś swoją jazdę przedszkolaka jak zwykle.
Inni moderatorzy też ci odpowiedzieli
PeterW napisał(a):
Jak Ci tak bardzo zależy - wpisz sobie wiek w np. "Zainteresowania", albo "Zawód". Widać że nie masz żadnych poważnych problemów..

https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 1#p1178951
i
merss napisał(a):
Cytuj:
Z tego co wnioskuję to macie wpływ na informacje zawarte w profilu ale po prostu wieku nie chcecie wprowadzić.

Najpierw zastanów się czy to problem czy zwykła ciekawość i to tego niezdrowa. Jeśli ciekawość to rozwiązuj sobie sam. Problem jest tej natury, że nie zamierzamy sobie dokładać roboty. Mamy użytkowników, którzy nie mogą się zdecydować co do płci. raz baba, raz chłop. na innym forum wyszło szydło z worka, że baba to chłop. Jak ktoś chory to macham ręką, inni widzą to samo. Jedna starsza pani chce teraz się dostać jako kilkadziesiąt lat młodszy mężczyzna. A może wszystko bylo ściemą? Nie chce się do tego odnieść.
Mamy dość roboty z moderowaniem wpisów, nie potrzeba sobie dokładać roboty, bo wyjdzie szydło z worka, że dane osobowe się zmieniły i znów będzie powód do zadymy. Pisalam lata z pewną osobą i nigdy nie zapytałam jej nawet o imię. Ktoś chce to sam powie: prawdę lub nieprawdę.
Nie raz zapytałam: ile masz lat, w znaczeniu, że ktoś niezwykle infantylnie pisze. Kiedy był to nastolatek, inni też wiedzieli jak odpowiadać.

https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 3#p1178953
I nie kłam, że pytanie było do mnie bo było do moderacji.
Odpowiedz dostałeś, że nie twoja sprawa jakie ma możliwości forum. Opcja nie zostanie włączona bez względu na to jakie forum ma możliwości bo nie widzimy sensu. A ty nie odpowiedziałeś na zadane ci pytanie po co ma pojawiać się ten wiek. Merss podsumowała cię jako ciekawskiego gościa i twoja ciekawość nie zostanie zaspokojona.
Zuben Ninja napisał(a):
Aż normalnie świat mój się załamał. Nie wiem jak sobie z tym poradzę i jak będę dalej z tym żył. Normalnie zabiłeś mnie.

Pt wrz 11, 2020 11:42 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 314  Następna strona