Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr paź 28, 2020 5:19 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
 Demokracja ? 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokracja ?
undo

Nie powinienem Ciebie obrażać. Mam teraz poczucie winy. Mam nadzieje, że nie czujesz się urażony. Przepraszam.

Natomiast tak jak pisałem odnosiłem się do tacy.

Pn lis 24, 2014 5:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
undo napisał(a):
MJ napisał(a):
Napisalem Prawde.
Tak jak JEST.

Wybrancy ludowi sa zbrodniarzami.

Wybrancy ludu sa zbrodniarzami.
Lecz lud jeszcze nie widzi.

Jesteś oszczercą i kłamcą. To grzech.

MJ napisał(a):
JFK senior zabity byl przy udziale Georga Busha seniora.
JFK junior przy udziale Georga Busha juniora.

Dwa razy George przykladal reke do morderstwa Johna.
Jerzy dwa razy uczestniczyl w zabojstwie Jana.

Napisałeś, że Bush senior jest odpowiedzialny za morderstwo JFK-a nie posiadając na to żadnych dowodów.

Rzucasz oszczerstwami i kłamliwymi oskarżeniami.

Albo jesteś po prostu szalony.

Albo pisze Prawde, a Ty jestes w zacmieniu.

Jakie "dowody" przedstawiono Neronowi, ktory podpalil Rzym, ale rozglaszal, ze "chrzescijanie spalili"?
Albo jakie "dowody" pokazano Hitlerowi, ktory podpalil Reichstag, ale rozglaszal, ze "komunisci"?
A czy w czasie ich wladzy mozna bylo pokazac jakies "dowody"?
A przeciez Prawda wyszla na jaw, gdy obaj szalency upadli.

Podobnie bedzie i teraz.
Podobnie jest ZAWSZE.

Klamstwo trwa do czasu.
A Prawda na jaw wychodzi.
Po prostu.
I zawsze zwycieza.

A Ty nie jestes czlowiekiem rozumnym.
Rozumny bierze bowiem pod rozwage kazda MOZLIWOSC.
Ty zas niektore odrzucasz a priori.
Bez rozwagi.
Jakby byly jawnym obledem.

Lecz czyz historia nie uczy, iz Z ZASADY do wladzy dochodzili SZALENCY?

A DLACZEGO tak sie dzieje?

O, gdybys Ty wierzyl Bogu, to bys rozumial !

Juz Ci pisalem: Pan Jezus zganil Apostolow, ktorzy klocili sie o pierwsze miejsca.
Kto pozada wladzy- udowodnil, ze nie jest jej godzien.

Pozadliwosc wladzy od diabla pochodzi.

A gdy nieprzerwana, to ODBIERA ROZUM.

Czyz tej Prawdy nie potwierdza historia?
Czy najwieksze ze zbrodni nie dokonane byly przez wladcow i walczacych o wladze?

Dlatego kazdy ustroj oparty na zasadzie "walki o wladze" MUSI PROWADZIC do tego, ze szalency dojda do wladzy.
Najbardziej pyszni, najbardziej zuchwali.
Ci dojda do wladzy, ktorzy NAJMNIEJ SA GODNI.

A czyz zasada nieustannej walki o wladze nie jest "przypadkiem" zasada demokratycznej obrzydliwosci ?

Czego wiec powinien oczekiwac czlowiek rozumny jesli nie tego, ze w "najlepszym z ustrojow" szalency dojda do wladzy?

Jezeli Pan Jezus sie nie pomylil i jezeli walka o zaszczyty i pierwsze miejsca jest zlem, to tam gdzie o to walcza, tam zli ludzie zwycieza.
Wszyscy sa tam bowiem pod wladza ducha PYCHY, pozadliwosci zaszczytow i wladzy.

Tu wiec JEST Prawda oczywista dla zdrowego rozumu:
Dobrze urzadzonym panstwem moze byc tylko takie panstwo w ktorym NIE MA WALKI O WLADZE.

I takim bedzie Tysiacletnie Krolestwo, Nowe Sredniowiecze.
Tam nie bedzie walki o wladze.

Lecz Wladza nalezec bedzie do Krola.

Tam bowiem gdzie walka o wladze- tam PYCHA, podstep i klamstwo.
Nierozumne namietnosci.
W koncu zas zbrodnia, ktora dzieckiem jest pychy i klamstwa.

Pn lis 24, 2014 10:18 pm
Odpowiedz z cytatem
MJ napisał(a):
undo napisał(a):
MJ napisał(a):
Napisalem Prawde.
Tak jak JEST.

Wybrancy ludowi sa zbrodniarzami.

Wybrancy ludu sa zbrodniarzami.
Lecz lud jeszcze nie widzi.

Jesteś oszczercą i kłamcą. To grzech.

MJ napisał(a):
JFK senior zabity byl przy udziale Georga Busha seniora.
JFK junior przy udziale Georga Busha juniora.

Dwa razy George przykladal reke do morderstwa Johna.
Jerzy dwa razy uczestniczyl w zabojstwie Jana.

Napisałeś, że Bush senior jest odpowiedzialny za morderstwo JFK-a nie posiadając na to żadnych dowodów.

Rzucasz oszczerstwami i kłamliwymi oskarżeniami.

Albo jesteś po prostu szalony.

MJ napisał(a):
Albo pisze Prawde, a Ty jestes w zacmieniu.

Podaj dowody. Na razie rzucasz oszczerstwa. Twierdzę, ze nie masz zadnych dowodow na to, ze Bush senior stał za morderstwem JFK-a.

To nie po chrzescijansku obłudniku rzucać oskarżenia bez dowodów. Bozie gniewasz.

Na tym kończę rozmowę z Tobą. Jesteś przepełniony frustracją i nienawiścią. Nie jesteś partnerem do rozmów dla mnie.

Wt lis 25, 2014 9:21 am
Odpowiedz z cytatem
KarzełReakcji napisał(a):
undo

Nie powinienem Ciebie obrażać. Mam teraz poczucie winy. Mam nadzieje, że nie czujesz się urażony. Przepraszam.

Natomiast tak jak pisałem odnosiłem się do tacy.

Przyjmuję przeprosiny. Zaskoczyłeś mnie nimi, bo tutaj to się nie zdarza :)

Ja odnioslem sie z kolei do Twoich słów:

"Tak jak mówi MJ w Kościele mamy dobrowolność, kto chcę na tace daje, kto nie chce nie daje - to jest wzór. "

Wg mnie w Kosciele nie ma dowolności. KK otrzymuje pieniadze m.in. z Funduszu Koscielnego - od panstwa Polskiego - m.in. z podatkow ateistów i przedstawicieli innych wyznan, ktorzy podatki płacą. Kościół (jak podaje wklejony przeze mnie link w poprzednim poscie) sam sięgnął po te pieniądze i wciąż chce więcej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Finansowan ... ych#Polska

Gdyby KK kierował sie regułą dobrowolności, zrezygnowalby z takiego finansowania i optowalby np. za systemem niemieckim - czyli podatkiem koscielnym (ktory płacą tylko ci, którzy dobrowolnie zadeklarują się jako katolicy). Jest to rozwiazanie gotowe i działające u naszych zachodnich sąsiadów. Póki co, KK w Polsce łapczywie (inaczej nie mogę tego nazwać) bierze m.in. moje pieniądze, zeby finansować swoje (i tylko swoje) posiadłości. Jest to nieuczciwe. Szczególnie, ze KK dużo mowi o (i duzo wymaga od innych) uczciwości i prawdzie.

Co do historii Kosciola Katolickiego i jego finansowania:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Finansowan ... h#Historia

Wt lis 25, 2014 10:08 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
undo napisał(a):
Podaj dowody. Na razie rzucasz oszczerstwa. Twierdzę, ze nie masz zadnych dowodow na to, ze Bush senior stał za morderstwem JFK-a.

To nie po chrzescijansku obłudniku rzucać oskarżenia bez dowodów. Bozie gniewasz.

Na tym kończę rozmowę z Tobą. Jesteś przepełniony frustracją i nienawiścią. Nie jesteś partnerem do rozmów dla mnie.

MJ nie jest obłudny, bo pisze to co myśli.
To raczej Ty jesteś obłudny. Doskonale wiesz, że władza nie jest zainteresowana w demaskowaniu samej siebie..
Czy towarzysze radzieccy przyznali się do zbrodni katyńskiej?
Czy ludzie, którzy w komunizmie przekazywali prawdę katyńską byli wg Ciebie obłudnikami? Przecież, żaden sąd nie orzekł, że zbrodni tej dokonali sowieci..
Czy nigdy nie słyszałeś o operacjach pod fałszywą flagą?
Czy uważasz to za jakieś sci-fi?
Wystarczy tylko nieco wgłębić się w te sprawy i zobaczysz, że oficjalne wersje podawane przez propagandystów są bardzo "dęte"..
Skąd u Ciebie taka awersja do Prawdy?

Wt lis 25, 2014 10:23 am
Odpowiedz z cytatem
watchman napisał(a):
undo napisał(a):

MJ nie jest obłudny, bo pisze to co myśli.
To raczej Ty jesteś obłudny. Doskonale wiesz, że władza nie jest zainteresowana w demaskowaniu samej siebie..
Czy towarzysze radzieccy przyznali się do zbrodni katyńskiej?
Czy ludzie, którzy w komunizmie przekazywali prawdę katyńską byli wg Ciebie obłudnikami? Przecież, żaden sąd nie orzekł, że zbrodni tej dokonali sowieci..
Czy nigdy nie słyszałeś o operacjach pod fałszywą flagą?
Czy uważasz to za jakieś sci-fi?
Wystarczy tylko nieco wgłębić się w te sprawy i zobaczysz, że oficjalne wersje podawane przez propagandystów są bardzo "dęte"..
Skąd u Ciebie taka awersja do Prawdy?

Znasz pojęcie okarżenia i pojęcie dowodu?

Mówiąc o komunistach i innych zbrodniarzach chcesz koniecznie zachowywać się tak jak oni, czy też jednak chcialbys zachowywać sie jak czlowiek światły i cywilizowany?
A może chcialbys systemu prawnego opartego na Twoim widzimisię? Czyli Ty stwierdzasz kto jest czemu winny, po czym Ty wymierzasz zdefiniowaną przez Ciebie karę?

Gratulacje...

Na szczescie żyjemy w państwie, w którym, zeby kogoś skazać, trzeba przedstawić dowody. Co więcej: rzucanie oszczerstwami też jest karalne.

Wt lis 25, 2014 10:27 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja też gratuluję, podejścia jaskiniowego, jak ktoś z ukrycia cię skrzywdzi, to wszystko w porządku, nie masz przecież dowodów. Jest jednak tak też, że ktoś dowodów nie ma, a wie kto go skrzywdził, o jakim oszczerstwie więc mówisz? Powiedz lepiej, że złoczyńca używa wybiegu, by ratować własną skórę. Ludzie się na wzajem dobrze znają, nie uwierzą w oszczerstwa, na same słowa, jeśli osoba jest uczciwa.
A państwo kasę weźmie, ty masz dostarczyć dowodów, po co ci więc płacenie na państwo? No chyba że tak lubisz. Zna każdy polak, swoje państwo jak zły szeląg, nie ma czym się chwalić.

Wt lis 25, 2014 1:10 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
undo napisał(a):

Na szczescie żyjemy w państwie, w którym, zeby kogoś skazać, trzeba przedstawić dowody. Co więcej: rzucanie oszczerstwami też jest karalne.

Oszczerstwem jest wypowiedz FALSZYWA, niezgodna z Prawda.

To NIE "dowody" (nie okazanie dowodow) decyduja o tym czy cos jest oszczerstwem, czy nie jest.
Lecz zgodnosc z Prawda.

Bys wiec mogl mowic, ze ja rzucam oszczerstwa, to wpierw musialbys dokladnie zbadac sprawe i rozstrzygnac, ze to, co mowie jest falszywe.

Poki tego nie uczyniles nie masz prawa mowic, ze "rzucam oszczerstwa".

Lecz mozesz mowic najwyzej tak:
On rzuca oskarzenia, a nie pokazuje dowodow.

Naucz sie wiec znaczenia slow, ktorymi sie poslugujesz.

Oszczerstwo jest to bowiem oskarzenie FALSZYWE, ktore ma na celu ponizyc, osmieszyc, umniejszyc osobe.

Z tej definicji jasno wynika, ze bez zbadania czy oskarzenie jest falszywe czy prawdziwe nie mozna zawyrokowac, ze jest ono oszczerstwem.

Ja oszczerstsw nie rzucam, lecz Prawde pisze.
To, co pozwolono mi poznac.
Z cala pewnoscia.

Wt lis 25, 2014 1:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Demokracja, wykręt cwaniaków, by mogli żyć kosztem innych, że to niby służą ludziom.
Tu blisko dobrej organizacji życia, był Mateusz Drabik, jednak nie wytrzymał presji na tym forum.
Tak małe społeczności, gdzie znają się niemal wszyscy, mogą być zarządzane przez najlepszego z pośród nich. Tylko że rzadko dochodzi do zgody kto jest najlepszy do takiego celu.
Tu możliwe że lokalny monarchizm, byłby lepszym rozwiązaniem. No bo Króle dbali o swe otoczenie i tych z kim żyli.
Lecz też bym nie przesądzał.
Pozostaje przyjście Boga, w swojej nienagannej postaci, tylko to już było i jak się skończyło. Możliwe że to przyjście będzie już inne, w chwale i nikt nie będzie miał wątpliwości, że to Bóg i po co przyszedł.

Wt lis 25, 2014 1:48 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
witoldm napisał(a):
Demokracja, wykręt cwaniaków, by mogli żyć kosztem innych, że to niby służą ludziom.
(...)

Ten Twoj ukochany Mateusz Drabik nie ma za to nic przeciwko organizacji zwanej Kościołem Katolickim - identycznych słów można użyć w stosunku do niej: grupka cwaniaków ubranych w wypasione stroje i wożących sie w wypasionych furach z szoferami i mieszkających w pałacach, którzy wciąż żądają więcej, by mogli żyć kosztem innych, udając że służą ludziom.

Wt lis 25, 2014 2:39 pm
Odpowiedz z cytatem
MJ napisał(a):
undo napisał(a):

To NIE "dowody" (nie okazanie dowodow) decyduja o tym czy cos jest oszczerstwem, czy nie jest.
Lecz zgodnosc z Prawda.

Nie kochaniutki! Dowody! Dowody i jeszcze raz dowody!

Ostatnie, co do Ciebie piszę: DOWODY. Bez nich rzucasz tylko i wylacznie oszczerstwa.

Jak rozumiem nie jesteś wszystkowiedzącym Duchem Świętym i nie byłeś świadkiem zabójstwa Kennedy'ego? ;)

Wt lis 25, 2014 2:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
undo napisał(a):
MJ napisał(a):
undo napisał(a):

Lecz zgodnosc z Prawda.

Nie kochaniutki! Dowody! Dowody i jeszcze raz dowody!

Ostatnie, co do Ciebie piszę: DOWODY. Bez nich rzucasz tylko i wylacznie oszczerstwa.

Jak rozumiem nie jesteś wszystkowiedzącym Duchem Świętym i nie byłeś świadkiem zabójstwa Kennedy'ego? ;)

Oszczerca moze byc tylko ten kto rzuca FALSZYWE oskarzenia.

Naucz sie znaczenia slow, ktorych uzywasz.

Ja napisalem Prawde, tak jak bylo.

Kto mowi Prawde, ten nie jest oszczerca.

Wt lis 25, 2014 3:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Wywiad z Grzegorzem Braunem w TV Republika o demokracji, wyborach i Powrocie Króla..
Z minuty na minutę jest coraz ciekawszy tak więc warto obejrzeć całość (nieco ponad 21 min)
https://www.youtube.com/watch?v=lL8wa83HA_U

Śr lis 26, 2014 12:50 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
KarzełReakcji napisał(a):
Są bowiem na tym świecie bogate korporacje, których właściciele nie myślą o nikim i niczym poza własnym zyskiem. To właśnie ludzie, którzy pociągają za sznurki, siedzą za tronem króla i mają mnóstwo pieniędzy, dużo więcej niż Kościół. Budują oni, ale tylko i wyłącznie piramidę ze swojej własnej pychy. Chcą wykorzystywać nowoczesne technologie (transhumanizm), aby przedłużać swe własne życie, dokonać depopulacji, a z reszty zrobić niewolników.

Za wyjątkiem samej końcówki która trąci Otchłanią i wiarą w NWO to cały ten akapit idealnie pasuje do KK za czasów kiedy był "w sile".

N gru 07, 2014 1:48 am
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
pies napisał(a):
Za wyjątkiem samej końcówki która trąci Otchłanią i wiarą w NWO to cały ten akapit idealnie pasuje do KK za czasów kiedy był "w sile".

Ja wierze w NWO, Ty w takie działanie Kościoła, gdy był w sile.

Każdy ma swoją wiarę.

N gru 07, 2014 4:05 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona