Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N wrz 20, 2020 12:13 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna strona
 Demokracja ? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokracja ?
pies napisał(a):
Yarpen -- jeszcze, jeszcze... ale to się zmieni.

Najpierw zwolennicy tych chorych zmian w prawie musieli by zdobyć odpowiednią przewagę w Sejmie (2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów) i Senacie (bezwzględną większość w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów), bo bez zmiany Konstytucji nie da się w Polsce ich przeforsować.

Śr lis 12, 2014 4:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
gabriel napisał(a):
No widzisz i z Ciebie bedzie kiedys dobry i przykladny katolik :)
Gdybys byl prawdziwym ateista to bys odcial sie od chrzescijanskich swiat i swietowal w np poniedzialek tak jak zydzi to robia w sobote a muzulmanei w piatek
Nie mowiac o obchodzeniu swiat Bozego Narodzenia czy Wielkanocy :-D

Gabryś dla mnie to że akurat są święta katolickie wtedy kiedy mogę się spotkać z rodziną nie ma żadnego znaczenia, ja świętuję kiedy mi pasuje czy to poniedziałek czy wtorek czy niedziela.
Gdybym chciał omijać wszystkie święta wszystkich możliwych religii to nie miał bym dnia wolnego przez całe życie .
Nawet Sylwestra i nowy rok możesz zaliczyć do katolickich świąt a tego dnia z zasady nie odpuszczam, tak jak świętuję sobie 4 grudnia ot branżowe święto, 13 grudnia też w tym roku uczczę, a w tym roku grzecznie przepracuję Wigilię i całe Boże Narodzenie brak mi urlopu co by się wybrać do rodziny, w domu nie świętuję więc lepiej iść do pracy.

Nie wiem czemu ci się cały czas coś bzdura że jeśli ateista to powinien być zaraz nastawiony antykatolicko , fobia jakaś czy co ?

Śr lis 12, 2014 4:32 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
pies napisał(a):
Co jeszcze należy do Ciebie?.

Spryciarz, chciałbyś wiedzieć :D

Cytuj:
Ja nie kształtuję Twojej rodziny i żądam od Ciebie, abyś Ty się powstrzymywała od kształtowania rodzin innych ludzi.

Nie masz władzy nad nimi, nie są Twoją własnością, nie masz żadnego prawa dyktować im co mogą a czego nie mogą robić i jak to będą nazywać.
I vice versa. ;)

Cytuj:
Jeśli chcesz mieć prawo do decydowania o rodzinie innego człowieka, to ja mu daję prawo do decydowania o Twojej rodzinie. W końcu przed prawem jesteśmy równi.

To oznacza, że jeśli Ty masz prawo zakazać im małżeństwa, to oni mają prawo zakazać go Tobie.
Żyjemy w państwie gdzie jest stanowione takie a nie inne prawo i kropka.
Pozdrawiam , już na dziś kończę i być może na dłużej .
Hej ;)
b.o.

Śr lis 12, 2014 4:33 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kiedyś art-33 napisał(a):

Nie wiem czemu ci się cały czas coś bzdura że jeśli ateista to powinien być zaraz nastawiony antykatolicko , fobia jakaś czy co ?

Cześć Art . Myślałam , ze pogadamy ale lecę. Demokracja wzywa :D
Pozdrawiam .

Śr lis 12, 2014 4:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
róża8 napisał(a):
Cytuj:
Ja nie kształtuję Twojej rodziny i żądam od Ciebie, abyś Ty się powstrzymywała od kształtowania rodzin innych ludzi.

Nie masz władzy nad nimi, nie są Twoją własnością, nie masz żadnego prawa dyktować im co mogą a czego nie mogą robić i jak to będą nazywać.
I vice versa. ;)

Ciekawe czy kiedyś spotkam drugą osobę tak dumną ze swojej hipokryzji. :D

Śr lis 12, 2014 4:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
pies
Cytuj:

No to czemu zabraniasz malzensw zoofilom ,nekrofilom albo bigamistom ?

Śr lis 12, 2014 4:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
[, faceta i kozy itp. :D

Typowy chwyt :) Tak im dokopać przyokazyjnie , a co.
Takie "urażanie" niewinne , katolickie takie.

Śr lis 12, 2014 4:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
art33
Cytuj:
Gabryś dla mnie to że akurat są święta katolickie wtedy kiedy mogę się spotkać z rodziną nie ma żadnego znaczenia, ja świętuję kiedy mi pasuje czy to poniedziałek czy wtorek czy niedziela.
Gdybym chciał omijać wszystkie święta wszystkich możliwych religii to nie miał bym dnia wolnego przez całe życie .

Widzisz ja nie tylko mowie o Tobie a o ateistach wogole
Jakos nie maja ochoty zmienic swoje swieto na poniedzialek albo wtorek ( zadna znana mi religia nie ma wtedy swieta )
Cos w wasza tozsamoscia i samookresleniem sie jest nie tak skoro np muzlmanie moga obchodzic swieto w piatek a zydzi w sobote
Cytuj:

Dlaczego od razu antykatolicko ? Po prostu miesc swoja tozsamosc jak zydzi czy muzulmanie a tak to ni pies ni wydra

Śr lis 12, 2014 4:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
róża8 napisał(a):

Cześć Art . Myślałam , ze pogadamy ale lecę. Demokracja wzywa :D
Pozdrawiam .

Spoko Róża jestem do dyspozycji jeszcze przez jakiś czas, w znaczeniu mam sporo wolnego czasu jeszcze przez kilka dni, a nawet się zdaje że do niedzieli bo akurat w niedzielę dopiero do pracy idę. :D :D :D

Śr lis 12, 2014 4:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Verbal napisał(a):

A to wg przyslowia "przyganial kociol garnkowi a sam smoli "
Zwiazki homo dobre a zwiazki zoofilne czy bigamistyczne zle prawda ? :D

Śr lis 12, 2014 4:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
gabriel napisał(a):
pies
Cytuj:

Ojej, coś znowu do mnie pisze. Generalnie to mam włączone ukrywanie Twoich postów, wiec nawet nie wiem o tym... ale:

Trupy są chronione prawem jeśli chodzi o ich wykorzystanie, zwierzęta są własnością. W obu przypadkach nie jest to coś co może we własnym imieniu podpisać jakąkolwiek umowę, więc jak miałoby powstać małżeństwo?

Co do bigamii to problemem jest, że głównym chętnym do wprowadzenia takiego prawa byłyby religijne oszołomy, ale musieliby wtedy zgodzić się zarówno na poliandrię jak i poligynię...

Niewykonalne.

Śr lis 12, 2014 4:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
gabriel napisał(a):
Verbal napisał(a):

A co mnie obchodzi ,że nie dostrzegasz różnicy.

Śr lis 12, 2014 4:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Verbal napisał(a):

Typowy chwyt :)

Fakt. Do tego worka wrzucamy wszystkie nieprawidłowe zachowania, a nie jedynie wybrane.

Cytuj:

Jak kogoś uraza prawda...

Verbal napisał(a):
gabriel napisał(a):

A co mnie obchodzi ,że nie dostrzegasz różnicy.

Różnica w tych nieprawidłowych zachowaniach dotyczy jedynie obiektu zainteresowania, dlatego też nie ma znaczenia, czy pociąg płciowy jest ukierunkowany na kozę, trupa, drzewo, osobę tej samej płci. Jest to tak samo źle ukierunkowany pociąg płciowy.

Ostatnio edytowano Śr lis 12, 2014 4:58 pm przez Yarpen Zirgin, łącznie edytowano 1 raz

Śr lis 12, 2014 4:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
pies napisał(a):
gabriel napisał(a):
pies
Cytuj:

Ojej, coś znowu do mnie pisze. Generalnie to mam włączone ukrywanie Twoich postów, wiec nawet nie wiem o tym... ale:

Trupy są chronione prawem jeśli chodzi o ich wykorzystanie, zwierzęta są własnością. W obu przypadkach nie jest to coś co może we własnym imieniu podpisać jakąkolwiek umowę, więc jak miałoby powstać małżeństwo?

Co do bigamii to problemem jest, że głównym chętnym do wprowadzenia takiego prawa byłyby religijne oszołomy, ale musieliby wtedy zgodzić się zarówno na poliandrię jak i poligynię...

Niewykonalne.

Piesku , malzenstwo kobiety i mezczyzny tez jest chronione prawem ale ..prawo jak widac mozna zmienic
Panta rei piesku
A wiesz ze ja mam takie samo zdanie co do zwiazkow homo wobec ich popierajacych osob jak Ty wobec "religijnych oszolomow" w kwestii bigamii :)

Śr lis 12, 2014 4:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
gabriel napisał(a):
Widzisz ja nie tylko mowie o Tobie a o ateistach wogole
Jakos nie maja ochoty zmienic swoje swieto na poniedzialek albo wtorek ( zadna znana mi religia nie ma wtedy swieta )
Cos w wasza tozsamoscia i samookresleniem sie jest nie tak skoro np muzlmanie moga obchodzic swieto w piatek a zydzi w sobote
Cytuj:

Dlaczego od razu antykatolicko ? Po prostu miesc swoja tozsamosc jak zydzi czy muzulmanie a tak to ni pies ni wydra

Ale Gabryś ateiści to nie grupa zorganizowana z jakimiś dogmatami czy świętami zorganizowanym harmonogramem świąt czy dni wolnych.
Tożsamość czy samookreślenie to właśnie ateizm i nic poza tym, nie ma jakiegoś dnia wolnego czy święta. Ja sobie świętuję 14 lutego, 4 grudnia czy Sylwestra to dla mnie ważne daty jeśli się zbiegają z katolickimi świętami to naprawdę nie mój problem i mi to nie przeszkadza, reszta to spotkania rodzinne i też mi nie przeszkadza że akurat czasami a w zasadzie prawie zawsze pokrywają się z czasem kiedy katolicy obchodzą jakieś święta po prostu są to terminy kiedy większość ma wolne i tyle.

Śr lis 12, 2014 4:59 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna strona