Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr gru 11, 2019 8:59 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Błąd pre- trans 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Post Re: Błąd pre- trans
Z drugiej strony :D jeżeli nie wiem to nie znaczy to, że wiem, że jest takim jakim rysuje Go Advaita na litość Boską! Mogę dodać, że pomimo tego, że nie wiem to czuję, wierzę, doświadczam, że jest dobry.

Tyle, że ta rzeczywistość może być jakaś i jednocześnie nie-jakaś. Więc co to za rzeczywistość, co z jej realnością? I czy na pewno błyskotliwym jest zatrzymywanie się na jej poziomie? Czy nie ma nic głębiej. Co z Ciebie za górnik :D W tej perspektywie jedność jest poza tym światem, lub w odniesieniu do innego świata, relacji do innego świata :)

So paź 31, 2015 4:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
LOL,. to ja napisałem Biblię ? Umiesz czytać, to wiesz ilu ludzi zabił ten dobry i kochający.

Wszystkie słowa, czy określenia to tylko wskazówki, a nie żadne dogmaty. Zaskakujące, co nie ? Bo Ty znasz przede wszystkim dogmaty i prawdy objawione.
Ta niedualnością jest własne samo życie.. świadoma energia zwana życiem jedna energia, która manifestuje się miliardach form.

jasne, trzeba wejść jeszcze głębiej i zapytać, kto widzi tą niedualna czy dualną perspektywę. Kim jest ta absolutna podmiotowość ?

So paź 31, 2015 5:00 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Bełkotu, pfff łapania myśli leżąc w pozycji horyzontalnej i natręctw n/t Boga ciąg dalszy. Może sobie pogadacie w kawiarence? Advaita jest monotematyczny a domgo dzielnie i z gracją mu towarzyszy jako wyborny kompan rozmów.
ZAMYKAM

So paź 31, 2015 6:20 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3