Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 05, 2020 12:10 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Ateizm, a praktykowanie wiary. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ateizm, a praktykowanie wiary.
Hades napisał(a):
Cytuj:
@Hades, wcześniej dałem linka do tego cytatu.

P. On nie ma nawet zezwolenia z kościoła na prowadzenie tej swojej działalności.Czasami trzeba jedną prawdę wiary zbadać wielokroć - i z dobrych źródeł - jak widzisz łatwo jest wyczytać brednie nawet się tego nie spodziewając.Wcale cie nie winię.Teżbym się nabrał przecież podpisany jest ksiądz.
No ale teraz już wiesz - Chrzest Święty niczym ci nie grozi! Chrześcjaństwo to religia nie KULT!

Wygląda na to,że tak, strona jest "zła". Jest to stowarzyszenie, które ma cel ekonomiczny.
Są rzeczywiście bardzo nachalni i wysyłają materiały na drogim papierze. Nagabują szczególnie osoby starsze, jeżeli otrzymali choć złotówkę,wtedy długo się nie odczepią. :cisza:

Pt sty 15, 2016 2:02 am
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zaratusztrianizm, a Judaizm
PeterW napisał(a):
Chłopie zdecyduj się - albo jesteś niewierzący i chrzest dla Ciebie to pusty obrzęd (tak jak i inne sakramenty) i czekają na Ciebie tylko robaczki w grobie, albo wierzysz że życie się dla Ciebie tutaj nie kończy i stosujesz się, chrzest jest dla Ciebie ważny jak i inne sakramenty. Jest jeszcze jedna opcja - przechodzisz na inne wyznanie gdzie nie ma sakramentów.

Dziwaczni są ci niewierzący. Nie wierzą w Boga, ale mają do Niego pretensje że tak Świat stworzył jak stworzył i takie zasady wymyślił jakie wymyślił..

Przypomina mi mię moja znajoma, zdecydowana racjonalistka i ateistka, która.... bała się duchów.
I przepraszam, że nie przeczytałem całego wątku. Czasem jest to trudne. Ale przeczytałem główne pytanie. Moim zdaniem (ale to tylko moje zdanie) - będziesz zbawiony. Nikt Cię nie może zmusić do wiary, ale to dobrze, że postępujesz dobrze. Bóg nie może Cię skazać na piekło na sądzie ostatecznym tylko dlatego, że nie dał Ci wiary.

Pn sty 25, 2016 3:17 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5