Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt gru 10, 2019 10:06 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
 Trójca Święta 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trójca Święta
sahcim napisał(a):
Cytuj:
No właśnie specjalnie przytoczyłem twój wcześniejszy wpis w którym wyraźnie deklarujesz, że Jezusa traktujesz jako osobę Boską i w tym sensie czyli «osoby Boskiej« uznajesz Jezusa za swojego Pana i Boga, a zatem czy to swoje publiczne wyznanie wiary w osobę Boską(Jezusa) jako swojego Pana i Boga opierasz na nauczaniu zaczerpniętym(wynikającym) ze słów Biblii, czy na jakimś innym, pozabiblijnym nauczaniu...odpowiesz ??[/quote ]

opieram na osobistym rozumieniu Słowa Bożego

N lis 17, 2019 5:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Jacek.J napisał(a):
sahcim napisał(a):
Cytuj:
No właśnie specjalnie przytoczyłem twój wcześniejszy wpis w którym wyraźnie deklarujesz, że Jezusa traktujesz jako osobę Boską i w tym sensie czyli «osoby Boskiej« uznajesz Jezusa za swojego Pana i Boga, a zatem czy to swoje publiczne wyznanie wiary w osobę Boską(Jezusa) jako swojego Pana i Boga opierasz na nauczaniu zaczerpniętym(wynikającym) ze słów Biblii, czy na jakimś innym, pozabiblijnym nauczaniu...odpowiesz ??[/quote ]
opieram na osobistym rozumieniu Słowa Bożego
No cóż...nie mam nic przeciwko, że tak sobie wierzysz iż można swoim Bogiem i Panem nazywać zarówno osobę Ojca jak i osobę Syna ale takie twoje(osobiste) rozumienie Słowa Bożego bez uzasadnienia(wskazania takiej nauki zapisanej w Biblii) jest tylko ludzką(Jacka.J) nauką i jak sam piszesz świadomym wprowadzaniem w błąd [kłamstwem] czyli grzechem, a zatem wskaż Jacku w Biblii takie nauczanie, że można zarówno osobę Ojca jak i osobę Syna wyznawać swoim Bogiem i Panem żeby nie było, że świadomie wprowadzasz innych w błąd...

N lis 17, 2019 6:16 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Jak rozumieją śJ Trójcę Świętą?

N gru 01, 2019 1:53 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32