Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N lis 29, 2020 7:22 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
donaldzik86 napisał(a):
http://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?f=3&t=22965
Proszę o odblokowanie ankiety. Specjalnie założyłem temat dla niej, bo takowej nie ma na forum. :)

Proszę zapoznać się z regulaminem forum, zwłaszcza II/1. Wyniki ankiety mogą jedynie zaspokoić ciekawość, nie mają wartości rzetelnego pomiaru.

Wt lip 09, 2013 10:54 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: nie chcę podawać
Cytuj:
1. Przed założeniem nowego wątku sprawdź, czy temat nie został poruszony w istniejącym już wątku i po przeczytaniu go, tam właśnie kontynuuj dyskusję. Reaktywacja starszych tematów w nowej formie jest możliwa, jeśli dany topic nie pojawiał się przez kilkanaście ostatnich tygodni lub zniknął z bazy danych forum.
Pozwolenie na reaktywację nie dotyczy wątków zamkniętych decyzją moderacji (punkt V/5). Tematy wątków w działach wyznaniowych i ogólnych mogą być zbieżne.

"in vitro i defekty genetyczne", a "Czy jesteś za zapłodnieniem in vitro?"
To dwa tematy, poruszające inne kwestie. Ankieta jest dobrze skonstruowana. :)
A nawet jeśli sadzisz, że to ten sam temat, to można go reaktywować w tej właśnie formie... Co stoi na przeszkodzie? :)
Proszę o odblokowanie, co Ci szkodzi? Hej :)

Wt lip 09, 2013 11:12 pm
Jockey
Post Re: Czy ksiądz może się ożenić?
nesto daj sobie luz. Ile jeszcze tematów prowokacyjnych otworzysz na tym forum?

A co to niby za prowokacja?
Dlaczego zablokowałeś ten wątek?
viewtopic.php?p=863527#p863527

O co tym razem chodzi? Pytanie jak każde inne.

Cz lip 11, 2013 10:57 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

nesto napisał(a):
O co tym razem chodzi?

Pewnie o Misję tego forum. Tak myślę.
Cytuj:
Pytanie jak każde inne.

Misja forum wyklucza równoważność każdego zapytania i każdej intencji. Intencje wyraźnie sprecyzowałeś w słowach:
Cytuj:
Nie czytam tego co wklejam, mam w nosie sprawdzanie tego u źródeł...

Jeśli nie szukasz prawdy, to...?

Cz lip 11, 2013 11:20 am
merss napisał(a):
nesto napisał(a):
O co tym razem chodzi?

Pewnie o Misję tego forum. Tak myślę.
Cytuj:
Pytanie jak każde inne.

Misja forum wyklucza równoważność każdego zapytania i każdej intencji. Intencje wyraźnie sprecyzowałeś w słowach:
Cytuj:
Nie czytam tego co wklejam, mam w nosie sprawdzanie tego u źródeł...

Jeśli nie szukasz prawdy, to...?

Cóż to za cytat? Skąd go wzięłaś? To ja tak pisałem? Gdzie i kiedy?

Cz lip 11, 2013 6:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

nesto napisał(a):
Ta nie sprawdzałem tylko wkleiłem celem przedyskutowania i o tym napisałem jasno. Mam w nosie sprawdzanie tego u źródeł. jest tutaj wielu dziwnych userów [jesteś przykładem] którzy czytali różne farmazony. Niech się wypowiedzą, czy wklejka jest "godna uwagi"
Twoje wpisy są raczej błazeństwem niż dyskusją.
Nie jest to może szczególnie naganne, ale raczej bez sensu.

viewtopic.php?f=12&t=22946&p=863165#p863165

Cz lip 11, 2013 11:15 pm
Pytałem o cytat z wklejki merss
"nie czytam tego co wklejam"

Wpis ten sugeruje coś zupełnie nieprawdziwego.
Jest zwyczajnym kłamstwem.

Porównaj go do tego wpisu:
"nie sprawdzałem tylko wkleiłem celem przedyskutowania i o tym napisałem jasno."

Chodzi o to, że nie sprawdzałem źródeł informacji!
Jest karygodne, aby moderacja przerabiała cytaty userów celem ich oczerniania!

Merss - wskaż, gdzie ja napisałem, że "nie czytam tego co wklejam" albo przeproś!

Pt lip 12, 2013 8:17 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Napisałam wyraźnie o intencjach nestowych postów, nie konkretnej, była liczba mnoga. Tak je odczytuję (widać, że Jockey podobnie) i ten cytat oddaje ich istotę, mimo, że był jedynie parafrazą. Konkretny cytat z linkiem podał Jockey.
Marlow wyprowadził nesto z równowagi i wówczas nesto napisał to co myśli o informacjach źródłowych. Dlatego wierzę tym nestowym słowom, które dostarczyły mi/nam(?) klucza do odczytywania wypowiedzi nesto. :)

Pt lip 12, 2013 9:37 am
merss napisał(a):
Marlow wyprowadził nesto z równowagi i wówczas nesto napisał to co myśli o informacjach źródłowych. Dlatego wierzę tym nestowym słowom, które dostarczyły mi/nam(?) klucza do odczytywania wypowiedzi nesto. :)

Przypominam, że informacjami źródłowymi były wówczas różnego rodzaju mity egipskie.
To o nich napisałem "farmazony", oraz to, że ich nie czytałem (w całości).
Widzę, że brniesz dalej w kłamstwa.
Jest jeszcze inna możliwość - uznajesz mity za święte, objawione lub stoisz na stanowisku, że są to prawdy poparte naukowymi dowodami.

Parafrazując:
Twoje kłamstwa dostarczają mi/nam (?) klucza do odczytywania wypowiedzi merss.

Pt lip 12, 2013 9:55 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Nie ma tu żadnego kłamstwa moderatora, tylko kwestia nieporozumienia.
Merss widocznie w pośpiechu odczytała moje zgłoszenie jako bezpośredni cytat Twoich słów, podczas gdy ja tylko stwierdziłam, że nie czytasz tego co wklejasz oraz masz w nosie sprawdzanie tego u źródeł.
Ciekawe btw, że pewne informacje są wystarczająco dobre, aby w oparciu o nie rzucić oskarżenie w kierunku katolicyzmu, jeśli zaś objaśnić o co w danej kopiuj - wklejce chodzi to stają się wyłącznie "farmazonami", które czytają jacyś dziwni userzy.
Faktycznie - ja tu widzę nawet podwójne dziwactwo - zgłębianie szczegółów starożytnych mitów i prostowanie łgarstw, które na ich podstawie się wysnuwa.
Normalny człowiek zostawiłby to bez wyjaśnienia, Marlow wstydź się :D

Pt lip 12, 2013 11:36 am
Czy mogę się dowiedzieć z jakich to powodów wyrzucono temat założony przeze mnie w dziale Katolicyzm:
OWTSRETSAPZSUD od drugiej strony

Który punkt regulaminu przekroczyłem?
Czemu nikt z moderatorów nie skontaktował się ze mną, przed taką decyzją?

Pozdrawiam.

PS.
Jeśli nikt z obsługi forum nie skontaktuje się ze mną temat ten rozpocznę od początku.

Pt lip 12, 2013 1:43 pm
O już się pokazał w innym dziale.
Dziękuję.
Przepraszam za gwałtowną reakcję (ale proszę mi wierzyć nadal nie mogę się otrząsnąć), która jest spowodowana moim stanem ducha.

Dziękuję jeszcze raz.

Pozdrawiam

Pt lip 12, 2013 2:30 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

JarStary napisał(a):
Przepraszam za gwałtowną reakcję (ale proszę mi wierzyć nadal nie mogę się otrząsnąć), która jest spowodowana moim stanem ducha.

Nie informuję o przeniesieniu, bo sprawdzenie miejsca wątku/postu jest proste. Jeśli chcesz sprawdzić czy wątek istnieje, najprościej użyć wyszukiwarki wpisujac swój nick w miejsce Szukaj autora:. Zaprowadzi Cię na właściwe miejsce.

Pt lip 12, 2013 3:56 pm
białogłowa napisał(a):
Merss widocznie w pośpiechu odczytała moje zgłoszenie jako bezpośredni cytat Twoich słów, podczas gdy ja tylko stwierdziłam, że nie czytasz tego co wklejasz oraz masz w nosie sprawdzanie tego u źródeł.

W takim razie to ty popełniłaś nadużycie kierując fałszywe oskarżenie, a merss nie sprawdziła, tylko wkleja owe fałszywe teksty, co także stawia jej świadectwo.

białogłowa napisał(a):
Ciekawe btw, że pewne informacje są wystarczająco dobre, aby w oparciu o nie rzucić oskarżenie w kierunku katolicyzmu, jeśli zaś objaśnić o co w danej kopiuj - wklejce chodzi to stają się wyłącznie "farmazonami", które czytają jacyś dziwni userzy.

Przytoczyłem tekst i poprosiłem o dyskusje. Taka rola forum.
A gdzie widziałaś oskarżenia? A farmazonem określiłem teksty źródłowe - mity. Napisałem, że ich właśnie nie czytałem (w całości).
Co do Mitry itp. - zapraszam ponownie do tamtego tematu.
Tyle, że administracja już go zamknęła...

Pt lip 12, 2013 4:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

nesto napisał(a):
białogłowa napisał(a):

W takim razie to ty popełniłaś nadużycie kierując fałszywe oskarżenie, a merss nie sprawdziła, tylko wkleja owe fałszywe teksty, co także stawia jej świadectwo.

Ja Twój post zgłosiłam normalną na forum drogą, wykrzyknikiem. Moderator normalnie widzi, co zostało zgłoszone, więc nie ma tu żadnego fałszowania.

A wniosek, że nie czytasz tego co wklejasz jest, powiedzmy, dodatkowy i nie jest głownym zarzutem w Twoją stronę.
Główny jest taki, że zarzucanie forum kopiuj wklejkami obsmarowującymi katolicyzm i bezczelne komentowanie, że sprawdzanie tego w źródłach ma się w nosie to zwykły trolling.

Pt lip 12, 2013 4:25 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 200  Następna strona