Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lis 24, 2020 8:08 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Temat Paschy [Wielkiego Czwartku] został zablokowany.
Może blokujący wypowie się i poda argumenty?
Wnoszę o odblokowanie.

Pn lip 15, 2013 8:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Wnioskuję zamknięcie tematu pt. "słowo stało się ciałem".

Uzasadnienie:
Temat nie stanowi miejsca do dyskusji, a jest jedynie kolejną "tubą" do rozpowszechniania wklejek z artykułu pt. "Rana zadana sobie przez chrześcijaństwo" autorstwa Anthony'ego F. Buzzarda i Charlesa F. Huntinga

Wt lip 16, 2013 5:25 pm
(ciach - może by tak bez bezpodstawnych oskarżeń?)

Ostatnio edytowano Śr lip 17, 2013 4:00 pm przez nesto, łącznie edytowano 1 raz

Śr lip 17, 2013 3:57 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Przeczytałam wątek, uznałam zasadność wnioskowania o zamknięcie. Zamknęłam.

Śr lip 17, 2013 4:00 pm
merss napisał(a):
Przeczytałam wątek, uznałam zasadność wnioskowania o zamknięcie. Zamknęłam.

No tak. Zostaje milczenie.

Śr lip 17, 2013 4:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

j-bw ma pytanie- może dwóch użytkownikow mieć niemal jednakowy avatar?

N lip 21, 2013 9:30 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Wiem, że to mylące. Nie mam pomysłu na nowy. Jak się wypowiedzi będą nakładały, usunę swój.

N lip 21, 2013 10:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Czy "chcesz tylko awantury" to oficjalne stanowisko administracji forum wobec prośby o m. in. naprawę bugów? Byłoby to kuriozalne, bo każdy normalny serwis reaguje na takie zgłoszenia inaczej, ale na razie innej odpowiedzi nie dostałem.

Pn lip 22, 2013 8:19 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

merss,

w kwestii ostrzeżenia za bluźnierstwo i insynuacje, którego właśnie byłaś łaskawa mi uprzejmie udzielić w wątku "i jak tu wierzyć w Boga"...

Po pierwsze niczego nie insynuowałem - to było pytanie, czy dobrze rozumiem to, co user napisał.

nie zauważyłaś znaku zapytania?
rozumiesz definicję pojęcia "insynuacja"?

a że user szary pisze niejednoznacznie, to może jemu też przywal ostrzeżenie za to, że wprowadza chaos w dyskusji?

po drugie, od kiedy bluźnierstwem jest pytanie "czy dobrze rozumiem, że wierzysz w Boga, który torturuje za to, że nie liżesz mu butów?".

Bo gdybym napisał: "Bóg katolików jest Bogiem, który kieruje do piekła każdego, kto nie chce oddawać mu czci." to faktycznie byłoby to bluźnierstwo.

zareagowałaś skandalicznie i niesprawiedliwie wykazując się niezrozumieniem pojęć tak podstawowych jak "insynuacja" oraz "bluźnierstwo", na które się w dodatku powołałaś.

no ale cóż - ty tu trzymasz władzę więc możesz lać pałą kogo popadnie bo najwyraźniej nic ci za to nie grozi... (czy kiedyś jakiś mod dostał warna za zbyt pochopne przywalanie ostrzeżeń?)

na jakiej podstawie mianowano cię moderatorem, skoro sobie ewidentnie z tym nie radzisz ponoszona emocjami, przez co zupełnie tracisz obiektywizm?

Pn lip 22, 2013 4:44 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Czytam intencje wypowiedzi, niekoniecznie skupiam się na znakach przestankowych, które są zabezpieczeniem przed karą. Ty piszesz tak, by Cię nie ukarano a ja czytam to co rzeczywiście chciałeś przekazać.
Prośbę o odwołanie mnie z moderowania, ponieważ nie radzę sobie z userami skierowałeś pod niewłaściwym adresem. Musisz przekierować ją do Admina. :)

BTW- zaintrygańcowe emocje rozumiem, przeniesienie ich na merss również.

Pn lip 22, 2013 4:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

merss napisał(a):
Ty piszesz tak, by Cię nie ukarano a ja czytam to co rzeczywiście chciałeś przekazać.
8O 8O 8O
Chylę czoła przed aż do takich granic posuniętą bezczelnością i wiarą w poprawność własnych odczuć...

To może zróbmy tak, że pod każdym postem każdego usera merss będzie dopisywała jedynie słuszny komentarz tłumaczący innym userom, co autor "rzeczywiście chciał przekazać" o ile merss nieomylnie stwierdzi, że autor chciał przekazać coś innego, niż napisał.

Pielęgnuj w sobie ten dar, może zatrudnią cię gdzieś na jakimś kluczowym stołku. Z pewnością każda głowa państwa głowę by dała za to, aby mieć do swojej wyłącznej dyspozycji interpretatora treści wygłaszanych przez jego rozmówców, aby wiedzieć, co rozmówca "rzeczywiście chciał przekazać"...

naprawdę merss, chylę czoła...
przed szczerością również:
merss napisał(a):
Ty piszesz tak, by Cię nie ukarano a ja czytam to co rzeczywiście chciałeś przekazać.

pierwszy raz spotkałem się z takim zjawiskiem na internetowym forum jak nieomylny mod, który wie, co piszący "rzeczywiście chciał przekazać" pomimo że "napisał to tak, aby go nie ukarano", więc daruj mi to wzburzenie - muszę ochłonąć z pierwszego szoku...

Pn lip 22, 2013 5:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

@Zaintrygowaniec

Jeśli jesteś na forum katolickim, to pisz tak, aby unikać określonych wyrażeń. Zdecydowana większość to potrafi.

Właściwie to powinieneś zadać sobie pytanie, czy chcesz się drażnić
szukając granicy, czy masz ochotę wymienić poglądy. Nieustannie zbierasz ostrzeżenia i bany od wszystkich moderatorów, to nie może trwać wiecznie.

Cytuj:
Chylę czoła przed aż do takich granic posuniętą bezczelnością i wiarą w poprawność własnych odczuć...

Nie musisz, wystarczy że zrobisz to co pisałem powyżej.

Pn lip 22, 2013 5:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Robur, wytłumacz mi proszę - w jaki sposób zapytać tu katolika, aby was nie urazić, czy wierzy w Boga, który zsyła na wieczne męki za to, że nie oddawało mu się pokłonów w świątyni? Bo tak można odbierać teksty, które piszą tutejsi katolicy - przeanalizuj sobie to, co pisał szary lub Atimeres w wątku, o którym teraz konkretnie rozmawiamy...

Ja im jedynie zadawałem pytania - bo z teści tego, co pisali, wynikałoby, że wierzą właśnie w takiego Boga, który zwraca uwagę na to, czy chodzą grzecznie do kościoła w niedzielę, czy nie. I który równocześnie pozwala np. pedofilom gwałcić dzieci...

Więc jak pytać was wprost o takie rzeczy, żebyście nie czuli się urażeni?

Robię dokładnie to, co napisałeś - próbuję wymieniać poglądy. Przez zadawanie pytań. Owszem - pewnie czasem są to pytania, których inni baliby się zadać, bo boją się, że merss przyłoży pałą. Cóż... Takie życie...

Czego oczekujesz na tym forum od ateistów? Peanów na temat twojej religii? To zakażcie po prostu pisywania tutaj niewierzącym i nie będzie problemu... Będziecie się kisić we własnym katolickim sosie i wszyscy będą szczęśliwi...

Pn lip 22, 2013 5:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Ponawiam moje pytanie. Administracja forum miała dużo czasu na przedyskutowanie moich postulatów, więc odpowiedź powinna być gotowa i może ją przedstawić dowolny użytkownik.
Czy wyrażona przez Jockeya opinia iż zgłaszanie bugów na tym forum to tylko szukanie awantury jest oficjalnym zdaniem moderacji?

Pn lip 22, 2013 7:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Ja bym znowu chciała wiedzieć jakie są kategorie przyznawania banów, bo kiedy usilnie się starałam o ten rodzaj kary (nawet wskoczyłam w zabroniony dział) nawet opera nie dostałam, a zaintrygowaniec ma ich całą kolekcję.

Pn lip 22, 2013 7:45 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 200  Następna strona