Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 24, 2020 8:33 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Właśnie studiowałam listę kolorów i czerwonych jest multum. Pomyślimy. :)

Cz lip 25, 2013 9:23 pm
viewtopic.php?f=11&t=21316&start=15

Proszę o precyzyjne określenie koloru czerwonego zarezerwowanego dla modów.

Niedoprecyzowanie koloru używanego przez modów skutkuje nadinterpretacją ,w wyniku czego dochodzi nadużycia władzy.

Cz lip 25, 2013 9:29 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Prośbę nazywasz nadużyciem władzy? Napisałam, zanim wysłałaś ten post, że rozpatrzymy tę kwestię. Kolor czerwony bowiem ma paletę odcieni. Dotąd nie było problemu.

Gdybym chciała edytować Twój post, kolor czerwony zlałby się z tym, którego użyłaś. W moim komputerze i przy oświetleniu, które mam, są prawie identyczne.

Cz lip 25, 2013 9:37 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

merss napisał(a):
Prośbę nazywasz nadużyciem władzy? Napisałam, zanim wysłałaś ten post, że rozpatrzymy tę kwestię. Kolor czerwony bowiem ma paletę odcieni. Dotąd nie było problemu.

Gdybym chciała edytować Twój post, kolor czerwony zlałby się z tym, którego użyłaś. W moim komputerze i przy oświetleniu, które mam, są prawie identyczne.

Używaj red* i nic się nie zleje. :)

*
Kod:
[color=red]red[/color]

Cz lip 25, 2013 9:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Ja mam taką uwagę ogólną do moderatorów.

W jednym z tematów doszło do dość ohydnej insynuacji pod adresem moich przodków, polegającej na przypisaniu im udziału w organizowania wieców poparcia dla komunistycznej władzy.
Oświadczam, że nic takiego nie miało miejsca, a wypowiedź jest kłamliwym pomówieniem.

Sprawa ma jednak drugi aspekt na których chciałbym zwrócić uwagę.
Natychmiast po wypowiedzi zareagował z oburzeniem jeden z użytkowników, zwracając uwagę na całkowitą niestosowność uwagi nt. cudzych przodków, których nikt tu nie zna i nie są oni osobami publicznymi.
Po tych słowach w wątku pojawił się drugi moderator.
I co robi?
Wycina tę uwagę jako "offtop".
Nie reaguje na ewidentnie kłamliwe pomówienie pod adresem moich rodziców i dziadków, choć sam jest bardzo wyczulony na punkcie pomówień. Kilka tygodni temu po wyrażeniu opinii, że "moderator nadużywa władzy" otrzymałem ostrzeżenie i ban na dwa tygodnie z adnotacją - cytuję: za "kłamliwe pomówienie" z rąk tego właśnie moderatora.
Gdy w dalszym toku dyskusji wymieniane są kolejne uwagi na temat, już teraz historii samego thorwalda, nie tylko jego przodków, nikt już nie reaguje, że to "offtop". Nawet sam moderator, który też "offtopuje".

Moja uwaga jest taka.
Jeżeli kłamliwym pomówieniem, zasługującym na ban, jest opinia, że cytuję: "moderator nadużywa władzy", to czym jest przypisywanie cudzym, nieznanym ani sobie ani nikomu na tym forum, przodkom wysługiwania się komunistycznemu reżimowi?

Jeżeli moderatorzy są aż tak wyczuleni na punkcie swojej własnej godności, to może i sami nie powinni posuwać się do obrzydliwych insynuacji o cudzych bliskich.

Ponieważ autor wypowiedzi nie ma żadnej wiedzy o moich przodkach (faktycznych, "duchowych" ani żadnych innych) a zamieścił tu publicznie na ich temat nieprawdziwe informacje, domagam się sprostowania i przeprosin.

viewtopic.php?f=3&t=22955&start=165

Pt lip 26, 2013 7:56 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Zanim zbanowałam thorwalda, dałam mu szansę sprostowanie pomówienia. Nie chodziło o mnie, ale o kłamstwo. Rozumiem, że kogoś poniosą emocje i po czasie potrafi spojrzeć na napisany tekst inaczej.
Za nadużycie władzy niektórzy uważają prośbę. Treści związane z wykroczeniami i polecenia akcentuje się czerwonym kolorem.

Pt lip 26, 2013 8:12 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

thorwald napisał(a):
[...]

W jednym z tematów doszło do dość ohydnej insynuacji pod adresem moich przodków, polegającej na przypisaniu im udziału w organizowania wieców poparcia dla komunistycznej władzy.
Oświadczam, że nic takiego nie miało miejsca, a wypowiedź jest kłamliwym pomówieniem.
[...]
Nie reaguje na ewidentnie kłamliwe pomówienie pod adresem moich rodziców i dziadków, choć sam jest bardzo wyczulony na punkcie pomówień.[...]
Jeżeli kłamliwym pomówieniem, zasługującym na ban, jest opinia, że cytuję: "moderator nadużywa władzy", to czym jest przypisywanie cudzym, nieznanym ani sobie ani nikomu na tym forum, przodkom wysługiwania się komunistycznemu reżimowi?

Jeżeli moderatorzy są aż tak wyczuleni na punkcie swojej własnej godności, to może i sami nie powinni posuwać się do obrzydliwych insynuacji o cudzych bliskich.

Ponieważ autor wypowiedzi nie ma żadnej wiedzy o moich przodkach (faktycznych, "duchowych" ani żadnych innych) a zamieścił tu publicznie na ich temat nieprawdziwe informacje, domagam się sprostowania i przeprosin.

viewtopic.php?f=3&t=22955&start=165

(podkreślenia moje)

Thorwald w podlinkowanym przez Ciebie tekście wyraźnie jest mowa o przodkach ideologicznych. To z reguły nie są osoby bliskie z uwagi na pokrewieństwo. Dlatego też Twój emocjonalny wywód nie ma potwierdzenia w faktach, jakoby Jockey posunął się do pomówienia Twoich rodziców, czy też dziadków, no chyba, iż w Twoim przypadku przodkowie ideologiczni oraz krewni to jedno i to samo w takim razie zwracam honor.

Pt lip 26, 2013 8:24 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

thorwald napisał(a):
Nie reaguje na ewidentnie kłamliwe pomówienie pod adresem moich rodziców i dziadków, choć sam jest bardzo wyczulony na punkcie pomówień.

Przeczytałam podany przz Ciebie link i nie ma tam o Twoich rodzicach czy dziadkach, a przodkach ideologicznych. To chyba zasadnicza różnica, nieprawdaż?
viewtopic.php?p=866121#p866121

Pt lip 26, 2013 8:25 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

merss napisał(a):
Zanim zbanowałam thorwalda, dałam mu szansę sprostowanie pomówienia.

Nie dałaś.
Napisałaś, cytuję:

Cytuj:
Napiszesz jeszcze jeden post o pokrzywdzonym 'sobie' a dostaniesz ostrzeżenie. Tym razem ode mnie, za offtop.
Proszę też zapamiętać, że nie ma przymusu pisania na tym forum. Jeśli nie odpowiadają standardy, proszę je opuścić. (merss)

A zakazywanie formułowania uwag do moderatorów w dziale, o którym gospodarze forum piszą:

Cytuj:
Tutaj (i tylko tutaj) prosimy umieszczać wszelkie uwagi, propozycje i sugestie dotyczące funkcjonowania forum dyskusji oraz całego serwisu Katolik.pl.

jest właśnie w mojej opinii przekroczeniem uprawnień.

Pt lip 26, 2013 8:27 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Małgosia napisał(a):
Przeczytałam podany przz Ciebie link i nie ma tam o Twoich rodzicach czy dziadkach, a przodkach ideologicznych. To chyba zasadnicza różnica, nieprawdaż?

Nie.
Moimi ideologicznymi i duchowymi przodkami są moi rodzice, nie sługusy komunistycznego reżimu!

Pt lip 26, 2013 8:31 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

thorwald napisał(a):
Nie.
Moimi ideologicznymi i duchowymi przodkami są moi rodzice, nie sługusy komunistycznego reżimu!

Jockey wywnioskował coś innego z Twoich wypowiedzi i w żadnym razie nie odniósł swoich słów do Twoich bliskich.
Rozumiem, że wychowywałeś się pod kloszem :? .

Pt lip 26, 2013 8:37 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

thorwald napisał(a):
Nie dałaś.
Napisałaś, cytuję:

Napisałam, cytuję
viewtopic.php?p=861738#p861738

Twoje słowa były odpowiedzią na pomówienie, które skierowala pod moim adresem znaLezczyni. Oskarżyła bezpodstawnie, że sprowokowalam Ciebie i dostałeś ostrzeżenie. Wycofała się jedynie z oskarżenia, że to ostrzeżenie otrzymaleś ode mnie. Ostrzeżenie jednak otrzymałeś wcześniej i nie wiązało się z żaden sposób z moją osobą. Jednak uznałeś, że pisała prawdę i zamiast wyjaśnić, że się myliła użyłeś słów , które podałeś z zalinkowanym przeze mnie tekście.

Pt lip 26, 2013 8:52 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Co konkretnie było w mojej wypowiedzi pomówieniem i kłamstwem?
Do tej pory sądziłem, że stwierdzenie o nadużywaniu władzy.
Czyżby coś innego?

Pt lip 26, 2013 9:28 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

thorwald napisał(a):
Małgosia napisał(a):

Nie.

No wiesz, za subiektywne Twoje odczucia trudno winić kogokolwiek. Obiektywnie rzecz biorąc to kilkadziesiąt lat temu nikomu nie przychodziło do głowy lobbować za związkami małżeńskimi osób tej samej płci, czy popierać adopcję dzieci w takich związkach, a jeżeli przychodziło, co jak twierdzisz jest uprawnione w przypadku Twoich bliskich, to były to odosobnione przypadki nie rozpowszechniane w sferze publicznej. Toteż w najlepszym razie wynikło nieporozumienie w odbiorze wypowiedzi moderatora przez Ciebie.

Pt lip 26, 2013 10:57 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

W dziale monoteizm, w temacie Czy macie pytania o islam, Alaatar zamieścił post wskazujący na zagrożenia płynące ze strony islamu. Proszę o wyodrębnienie jego posta plus wpisy poniżej jako osobny temat.

Zrobione. (merss)

a słowa moje odrzuciłeś

Pn sie 05, 2013 8:45 am
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 200  Następna strona