Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lut 25, 2020 9:14 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Poprawiam.

Wt sie 27, 2013 12:53 am
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Jockey,

W temacie o apostazji, który zamknąłeś, napisałeś:

Cytuj:
czyli założono temat nie po to aby dyskutować tylko bić pianę. Dlatego zamykam

Sprawdziłam - kto inny założył temat, kto inny pisał w nim pod koniec. Jak Twoja uwaga (o intencji założenia tematu) ma się do tego, co się w nim ostatnio działo? Temat ma 47 stron, co wspólnego ma Elisma z dzisiejszym zamknięciem tematu?
Pytam z ciekawości. Tym większej, że dużo śmieciowych offtopowych postów jest, nikt nie reaguje a tu nagle zamykasz temat (który sobie czytałam).

Za odpowiedź z góry dziękuję.

Wt sie 27, 2013 11:16 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

W tym temacie powiedzano wszystko co dotyczy apostazji. Temat wyczerpał się. Zaczęły się żałosne skamłania. W zasadzie zamknęliśmy ten wątek oboje w tym samym czasie. Napisałam post o zamknięciu. Ostrzegawczy post o tym, że wątek może być zamknięty nie poskutkował. Kto zdążył przeczytał moje posty.
Decyzja o zamknięciu wątków nie ma związku z osobą, która go utworzyła. Sama zainteresowana od dawna nie pisała w tym wątku. Ostatni jej wpis datowany jest na 13 kwietnia. Nie interesowała się więc przebiegiem rozmów. Jockey nie wspomniał o Elismie.
Wyjaśnienie uznaję za wystarczające.

Wt sie 27, 2013 11:31 pm
Gaduła
Gaduła

Wątek zamknęłam ja, więc napisałam też wyjaśnienie. Jockey nie zdążył go zablokować.

Wt sie 27, 2013 11:46 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

A ja mam tylko takie pytanko w kwestii formalnej.

To w takim razie wątek o apostazji zamknięto, bo w ogóle (I wersja) - cytuję - "założono go nie po to, aby dyskutować tylko bić pianę" czy dlatego, że (II wersja) sama zainteresowana biciem piany - cytuję - "od dawna nie pisała w tym wątku" (czyli nie biła piany).

No, bo przecież powyższe wyjaśnienia oznaczają, że oboje moderatorzy zamykając wątek jednocześnie, działali w oparciu o wykluczające się przesłanki.

Śr sie 28, 2013 8:20 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Nie manipuluj. Moderatorzy zamknęli wątek obserwując to samo i podjęli decyzje w tym samym czasie. Temat zszedł 'na psy', takie uzasadnienie napisał Jockey, to było przyczyną jego zamknięcia. Kilka postów wcześniej ostrzegałam, że szykuję się do zamknięcia, zainteresowani zdążyli przeczytać. Śledziłam wątek od początku, więc pamiętam, że podano w nim też wszelkie przydatne informacje potrzebne do odejścia z Kościoła.

Śr sie 28, 2013 8:40 am
Gaduła
Gaduła

ciach- offtop. (merss)

Śr sie 28, 2013 10:40 am
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Szanowna moderacjo,

proszę o odpowiedź:

Czy jako jedyna na tym forum mam zakaz pisania w wątku: uwagi do obsługi forum?

Jeśli tak, prosiłabym o uczciwe poinformowanie mnie o tym, żebym nie traciła czasu na wstawianiu tutaj postów, jeśli jakieś pytania czy uwagi będę miała. Wyrzucanie moich postów (bo są moje) bez poinformowania mnie, iż nie powinnam ich tutaj umieszczać, uważam za niekulturalne i nieuczciwe.

Jeśli nie (jeśli nie mam zakazu), prosiłabym o odpowiedź dlaczego moje dwa kulturalne, nieofftopowe, zgodne z tym tematem posty zostały usunięte. Nieprawdą jest, że były offtopem (skopiowałam drugi przed wysłaniem, gdyby ktoś poddawał w wątpliwość moje słowa). Ten post też skopiuję.

Nie interesuje mnie zamknięcie wątku apostazja. Nie proszę o jego przywrócenie. Nie pytam nawet, dlaczego został zamknięty. Nie robię tego i nie robiłam wcześniej. Zapytałam Jockeya, dlaczego użył takiego a nie innego zwrotu i dlaczego uważa, że wątek ten został założony itd.

Jeśli nie mam prawa zadać pytania moderatorowi, proszę mi to na forum powiedzieć. Jeśli mam, proszę powstrzymać cenzorskie zapędy merss, która bezzasadnie wycina moje posty. Rozumiem, że można kogoś nie lubić; rozumiem, że u niektórych ludzi sympatie i antypatie wpływają zarówno na sposób, w jaki traktują innych jak i na poziom kultury.
merss bezpodstawnie wyrzuca moje posty - ma taką władzę. Proszę więc o jasną odpowiedź: mogę pisać w tym dziale na temat czy cokolwiek napiszę, zostanie przez merss potraktowane jak poprzednie dwa posty. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Śr sie 28, 2013 2:16 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

znaLezczyni napisał(a):
Czy jako jedyna na tym forum mam zakaz pisania w wątku: uwagi do obsługi forum?

Otrzymałaś wyczerpującą odpowiedź na temat i to od osoby, która rzeczywiście zamknęła temat. Odezwała się niestabilność emocjonalna i zaatakowałaś mnie. W takiej sytuacji wycinam posty. Nie mają żadnej wartości merytorycznej. Nie należy też dyskutować z emocjami, są ślepe.
Cytuj:
Jeśli tak, prosiłabym o uczciwe poinformowanie mnie o tym, żebym nie traciła czasu na wstawianiu tutaj postów

Zostałaś uczciwie poinformowana. Nie zakończysz jednak krucjaty, bo znów odpowiedział inny mod.
Cytuj:
Wyrzucanie moich postów (bo są moje) bez poinformowania mnie, iż nie powinnam ich tutaj umieszczać, uważam za niekulturalne i nieuczciwe.

Wycinanie postów nie wymaga szczegółowego wyjaśnienia.
Cytuj:
Jeśli nie (jeśli nie mam zakazu), prosiłabym o odpowiedź dlaczego moje dwa kulturalne, nieofftopowe, zgodne z tym tematem posty zostały usunięte.

Nie były ani kulturalne, ani merytoryczne. Post merytoryczny pozostał. Nie ma uregulowań regulaminowych mówiących o tym, który mod ma obowiązek odpowiadać, pracują wspólnie i to zawarto w regulaminie.
Cytuj:
Nie interesuje mnie zamknięcie wątku apostazja.

To po co piszesz jak nie wiesz czego chcesz? Odczytałam od razu, że chodzi o awanturę. Wg znaLezczyni, kulturalną oczywiście. W innym przypadku wyjaśnienie moda by wystarczyło, jakiegokolwiek moda, z wyjątkiem merss, bo merss niesłusznie znaLezczynię ukarała za kłamstwo i pomówienie.
Cytuj:
Zapytałam Jockeya, dlaczego użył takiego a nie innego zwrotu i dlaczego uważa, że wątek ten został założony itd.

Użył skrótu myślowego. To powinno być czytelne. Ja zrozumiałam sens tej wypowiedzi.
Cytuj:
Jeśli nie mam prawa zadać pytania moderatorowi, proszę mi to na forum powiedzieć

Znów wałkujesz to samo. Ile razy już pytałaś? A potem rzeczesz, że nie chodzi o wątek, nie oczekujesz jego otwarcia (przedtem piszesz, że go czytasz i sugerujesz, że odcina się ciebie od zajmującej lektury). Chcesz się czepić moda, potem to ciągnąć dalej i dalej. A merss Ci to uniemożliwia, stąd ta wściekłość.
Cytuj:
Jeśli mam, proszę powstrzymać cenzorskie zapędy merss, która bezzasadnie wycina moje posty.

Zasadność wycięcia zależy od moda i nie wymaga zgody autora postu.
Cytuj:
Rozumiem, że można kogoś nie lubić; rozumiem, że u niektórych ludzi sympatie i antypatie wpływają zarówno na sposób, w jaki traktują innych jak i na poziom kultury.

No więc zacznij od siebie i nie wołaj jak dziecko z przedszkola: ja nie chcę tej pani, bo jej nie lubię, ja chcę tego pana!
Cytuj:
merss bezpodstawnie wyrzuca moje posty - ma taką władzę.

Ma, wynika to z uprawnień moda.
Cytuj:
Proszę więc o jasną odpowiedź: mogę pisać w tym dziale na temat czy cokolwiek napiszę, zostanie przez merss potraktowane jak poprzednie dwa posty. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Merytorycznie może każdy pisać. Niemerytoryczne posty są wycinane, decyzje podejmuje moderator i nie wymaga to zgody usera.

Śr sie 28, 2013 3:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

A ja mam taką uwagę.
Czy zamiast wypisywać jakieś niezrozumiałe elaboraty, Moderacja mogłaby po prostu odpowiedzieć na zasadne przecież i proste pytanie znaLezczyni.

Jakie pytania i jakie uwagi do Moderacji wolno tu nam formułować?
Część pytań i uwag do Moderacji jest wycinana jako "offtop", za niektóre straszy się nawet ostrzeżeniami, co wygląda przecież trochę kuriozalnie.

Albo po prostu zmienić opis tego działu, który aktualnie sugeruje, że wszelkie:

Tutaj (i tylko tutaj) prosimy umieszczać wszelkie uwagi, propozycje i sugestie dotyczące funkcjonowania forum dyskusji oraz całego serwisu Katolik.pl.

i będzie wiadomo, że z Moderacją żadnego dialogu prowadzić nie wolno.

Śr sie 28, 2013 4:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

thorwald napisał
Cytuj:
(...) i będzie wiadomo, że z Moderacją żadnego dialogu prowadzić nie wolno.

Niech cię nie zwiedzie dialog pkrętny i mętny, diabeł nie ma mądrości, jest tylko inteligentny.

Śr sie 28, 2013 4:20 pm
Dyskutant
Dyskutant

Lokalizacja: kiedyś płaski Poznań, teraz "biuściaste" Karkonosze.
Robur napisał(a):
thorwald napisał
Cytuj:
(...) i będzie wiadomo, że z Moderacją żadnego dialogu prowadzić nie wolno.

Niech cię nie zwiedzie dialog pkrętny i mętny, diabeł nie ma mądrości, jest tylko inteligentny.

Kochanieńcy moi :comk2:!
Króciutko tu bawię, ale chwalić Pana, ten przebłysk samokrytycyzmu wyrażony na zielono przez @Robura, wlewa nadzieję w serduszko moje, że może uda mię się tu zabawić na dłużej.
A złociutki Roburku, Ty tę oczywistą oczywistość wyraziłeś w swoim imieniu czy - daj Boże -za całe ciało moderacyjne :P?

Śr sie 28, 2013 4:40 pm
Gaduła
Gaduła

Cytuj:
Czy zamiast wypisywać jakieś niezrozumiałe elaboraty, Moderacja mogłaby po prostu odpowiedzieć na zasadne przecież i proste pytanie znaLezczyni.

Może by i mogła, ale nie odpowiedziała.

Pozostaje więc mi wyłącznie podziękować merss za profesjonalną, rzetelną, życzliwą i - co też ważne - darmową analizę mojej emocjonalności.

EOT.

Pt sie 30, 2013 3:52 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Ja tylko w związku z oficjalnym stanowiskiem moderacji iż "człowiek pozbawiony honoru" to dopuszczalne na tym forum określenie wobec innego użytkownika chciałem zauważyć, że Jockey i Admin tego forum pozbawieni są honoru, a Robur robi wszystko, by resztki tegoż zatracić.

So sie 31, 2013 7:51 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: PiS wróć!
Exeter zamieścił
Obrazek

To jest manipulacja, posługujesz się kłamstwem, nie zamieszczaj tego rodzaju "argumentów".

N wrz 01, 2013 4:42 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 200  Następna strona