Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N gru 06, 2020 12:50 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: PiS wróć!
Robur,

Cytuj:
To jest manipulacja, posługujesz się kłamstwem, nie zamieszczaj tego rodzaju "argumentów".

Doprecyzuj, co jest kłamstwem i gdzie widzisz manipulację?

N wrz 01, 2013 5:53 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Są różne powody wklejania wklejania zdjęć. Jeśli mamy przyrodę, tabelki, jakieś historyczne zdjęcia itp, wszystko jest ok !
Natomiast ten przykład jest pewnego rodzaju manipulacją. Odnosi się do określonego tekstu i wzmacnia niejako przekaz, który nie koniecznie jest prawdziwy, a ma za pomocą obrazki wbić określone przekonanie. Wyobraźmy sobie , że nagle wszystkie media przedstawiają Brejvika jako uśmiechniętego młodzieńca w sytuacjach neutralnych i sympatycznych. Co nastąpi ? Zatrze się rzeczywisty obraz Brejvika-mordercy wynikający z jego czynu, a zastąpi go w dużej mierze fotograficzny dobrotliwy makijaż, będzie kłamstwo o Brejviku. Jest to do osiągnięcia w czasie, który zaciera wspomnienia. Np. Che Guevara, morderca , który po kilkudziesięciu latach noszony jest na koszulkach i nikomu to nie przeszkadza.
Przypadek exetera traktuje jako przykładowy. W przyszłości w tego typu sytuacjach będę usuwał fotki.

Pn wrz 02, 2013 9:37 am
[quote="Robur"... Wyobraźmy sobie , że nagle wszystkie media przedstawiają Brejvika jako uśmiechniętego młodzieńca w sytuacjach neutralnych i sympatycznych. Co nastąpi ? Zatrze się rzeczywisty obraz Brejvika-mordercy wynikający z jego czynu, a zastąpi go w dużej mierze fotograficzny dobrotliwy makijaż, będzie kłamstwo o Brejviku. Jest to do osiągnięcia w czasie, który zaciera wspomnienia. Np. Che Guevara, morderca , który po kilkudziesięciu latach noszony jest na koszulkach i nikomu to nie przeszkadza.
...[/quote]

Bardzo ciekawa zbitka tylko kompletnie od czapy. Psychologia jest bardziej skomplikowana niż historia - ale ja się tylko czepiam.

Pozdrawiam

Pn wrz 02, 2013 9:48 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

JarStary napisał(a):
[quote="Robur"... Wyobraźmy sobie , że nagle wszystkie media przedstawiają Brejvika jako uśmiechniętego młodzieńca w sytuacjach neutralnych i sympatycznych. Co nastąpi ? Zatrze się rzeczywisty obraz Brejvika-mordercy wynikający z jego czynu, a zastąpi go w dużej mierze fotograficzny dobrotliwy makijaż, będzie kłamstwo o Brejviku. Jest to do osiągnięcia w czasie, który zaciera wspomnienia. Np. Che Guevara, morderca , który po kilkudziesięciu latach noszony jest na koszulkach i nikomu to nie przeszkadza.
...

Bardzo ciekawa zbitka tylko kompletnie od czapy. Psychologia jest bardziej skomplikowana niż historia - ale ja się tylko czepiam.

Pozdrawiam[/quote]

To tylko wyrazisty przykład wręcz krańcowy, nie opracowanie tematu. Po prostu pewnego rodzaju działania nie powinny mieć miejsca.

Pn wrz 02, 2013 9:56 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Użytkownik Attyla, w odpowiedzi na mój post w wątku "religia w szkołach".
Cytuj:
To powinieneś uzupełnić to swoje zawiadomienie zgłoszeniem palikota i całej reszty tego lewackiego łajna.
Kiedyś myślałem, że ludzie są zbyt mądrzy, by dać się okłamać tej gnidzie urbanowi. Dziś jego uczeń palikot wodzi tysiące zidiociałych gówniarzy i zbolszewizowanych starszych kretynów za nos i wypełnia im puste łby swoim prywatnym brudem wygrzebanym zza paznokci wszystkich dostępnych diabłów.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Attyla skierował tą wypowiedź bezpośrednio do mnie. Dlatego też nie widząc do tej pory reakcji moderacji na to wystąpienie usera Attyla chciałbym zapytać, czy "bycie w łączności z papieżem" deklarowane w opisie użytkownika zwalnia na tym forum z odpowiedzialności za obsypywanie adwersarzy inwektywami takimi jak:

- "lewacke łajno dające się okłamywać tej gnidzie urbanowi"
- "zidiociały gówniarz"
- "zbolszewizowany starszy kretyn wodzony za nos przez palikota wypełniającego jego pusty łeb jego prywatnym brudem wygrzebanym zza paznokci wszystkich dostępnych diabłów."

Czyżby merss miała w tym przypadku, wyjątkowo tym razem, jakieś problemy z "odczytaniem intencji piszącego" Attyli?

Pn wrz 02, 2013 10:12 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Widzę, że robi się całkiem ciekawie. Już nawet goła klata Agenta Tomka jest politycznie niesłuszna i zostanie z forum usunięta jako manipulacja. Ciekawe, że zdjęcie zrobione przez pisowskich tajniaków jest samo w sobie manipulacją. Bez poddania jakimś tam fotoszopowym sztuczkom lemingów, bez kłamliwych komentarzy. Po prostu jest manipulacją i koniec.

Pn wrz 02, 2013 10:15 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
zaintrygowaniec napisał(a):
Czyżby merss miała w tym przypadku, wyjątkowo tym razem, jakieś problemy z "odczytaniem intencji piszącego" Attyli?

Nie dotyczy.

Pn wrz 02, 2013 11:11 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Co "nie dotyczy"?
W odczytywanie intencji piszącego bawisz się wyłącznie z bezwyznaniowcami?

Czy mam rozumieć, że jeśli Attyla nie napisał do mnie wprost "ty zidiociały gówniarzu" to uważasz, że pisząc (do mnie) o "zidiociałych gówniarzach" absolutnie nie miał mnie na myśli? I dlatego nie ma żadnej interwencji moderacji po jego wpisie z inwektywami, tak?

Czyli jeśli ja kiedyś tu napiszę w odpowiedzi do ciebie "zidiociałe gówniarstwo bawi się w utrzymywanie porządku na forach internetowych", to absolutnie nikt z was nie poczuje się urażony, czy może dostanę ostrzeżenie, bo "odczytasz intencje piszącego"?

Chciałbym ustalić dopuszczalny na tym forum sposób komunikacji i wyrażania opinii o innych użytkownikach.

Pn wrz 02, 2013 11:20 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
zaintrygowaniec napisał(a):
Czy mam rozumieć, że jeśli Attyla nie napisał do mnie wprost "ty zidiociały gówniarzu" to uważasz, że pisząc (do mnie) o "zidiociałych gówniarzach" absolutnie nie miał mnie na myśli? I dlatego nie ma żadnej interwencji moderacji po jego wpisie z inwektywami, tak?

Nie dotyczy jest zwrotem, który rozumie każdy dorosły czlowiek mający kontakt z obiegiem informacji.

Pn wrz 02, 2013 11:41 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Merss,
ale ja naprawdę w kontekście moich słów, które zacytowałaś nad "nie dotyczy", nie wiem, czy "nie dotyczy" odnosi się do twojego daru odczytywania intencji piszących (w sensie, że go utraciłaś), czy może do tego, że nie moderujesz tego wątku, w którym Attyla mnie zwyzywał.

Pn wrz 02, 2013 11:46 am
Gaduła
Gaduła

Attyla napisał(a):
Niby sprawa jest prosta, ale wymaga choćby minimalnych kwalifikacji intelektualnych, więc nie mogę po fanatykach oczekiwać czegoś takiego jak zrozumienie najprostszych logicznych konstrukcji.
W każdym razie jeżeli prawo nie jest DANE od stwórcy a zostało ustalone w taki czy inny sposób, to prawo takie nie ma ŻADNEJ wartości a JEDYNYM sposobem jego egzekwowania jest siła. Co więcej, w takim układzie KAŻDE prawo i KAŻDA zasada z konieczności jest heterogeniczna.
Rozumiał to nawet taki matoł jak Rousseau i w tej swojej idiotycznej teorii umowy społecznej tą aporię uwzględnił w ten sposób, że niby "naród" ustala w procesie politycznym prawo, więc każdy przyjmuje "swoje" prawo dla "siebie" i innych, ale ponieważ "naród" w większości składa się z motłochu a motłochem łatwo jest manipulować, więc zawsze musi być jakaś "przewodnia siła narodu", która lepiej od "narodu" wie, co "naród chce".
Tym samym niezależnie od tego czy jeden z drugim uzna jakieś przypadkowe reguły za prawomocne, to są one zawsze i nieodmiennie siłą narzucane, choć motłoch musi zrozumieć, że jest inaczej.
Teraz rozumici towarzyszu? Za komuny partia wiedziała lepiej i teraz partia wie lepiej. Jedynym warunkiem, by wiedziała lepiej jest to, by partia należała do sekty preferowanej - w naszym przypadku - przez kolonizatora. Zatem za komuny "dobre" było to, co mówiła Moskwa a dziś równie "dobre" jest to, co mówi Bruksela.
Jesteś dzieckiem Stalina i maoistowskiej rewolucji '68, więc choćby z tego powodu rozmowa z tobą ma mniej więcej taki sens, jak próba przekonania betonowej ściany, by przesunęła się choćby o milimetr.

W każdym razie takie bolszewickie pomioty dążą do usunięcia wszelkich pozapaństwowych źródeł władzy. Takim źródłem zawsze była rodzina jako środowisko reprodukujące wartości i tradycje, więc coś, co nie jest ustalane w plebiscycie. Takim źródłem (przynajmniej w Europie) jest też Kościół. Dlatego każda sekta oświeceniowa za swój główny cel zawsze przyjmuje unicestwienie rodziny i Kościoła. W kraju takim jak Polska ta bolszewicka zaraza nie może robić tego wprost, więc cele głosi taka gówniarzeria.

We mnie budzi to tylko odrazę.

Post zgłosiłem do moderacji. Jeśli nie zostanie on uznany za obraźliwy w stosunku do mnie(odnosił się do cytatu z mojego postu), uznam że moderacja tego forum ma charakter wybiórczy, traktujący ulgowo wierzących.

Pn wrz 02, 2013 11:53 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Nowy jesteś, to nie wiesz...

Na tym forum "katolik w pełnej łączności z papieżem" może zapytać wprost, cytuję: "Grzebanie w dupie to seks?" koniec cytatu, (w dyskusji o homoseksualizmie) i moderacja ani piśnie.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości, co do stronniczości ocen moderacji?

Pn wrz 02, 2013 12:09 pm
Gaduła
Gaduła

Jeśli to prawda, mam tylko jedno słowo - żałosne. Dostanę ostrzeżenie?

Pn wrz 02, 2013 12:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Oczywiście nie jest to prawda. Linia podziału bowiem nie biegnie pomiędzy katolikami, a niekatolikami.

Pn wrz 02, 2013 12:31 pm
Gaduła
Gaduła

Cytuj:
Oczywiście nie jest to prawda. Linia podziału bowiem nie biegnie pomiędzy katolikami, a niekatolikami.

Biegnie między chrześcijanami a bezbożnikami? :wink:

Pn wrz 02, 2013 12:37 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 200  Następna strona