Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 31, 2020 10:39 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Signify napisał(a):
Biegnie między chrześcijanami a bezbożnikami? :wink:
Nie. Biegnie między totalniakami, a wolnościowcowcami. Jeśli zaczniesz postulować na tym forum przymusowe kastrowanie Murzynów, nacjonalizację przedsiębiorstw, zbombardowanie Izraela za to, że istnieje, to możesz sobie być i czcicielem szatana. Z rąk Jockeya i Robura krzywda Cię nie spotka. Pogłaszczą Cię po główce, a jakby ktoś miał do Ciebie wąty - to owe wąty zostaną wycięte. Co innego, jeśli np. powiesz coś złego o PRL i jego pogrobowcach - wtedy możesz być plus catholique que le pape, a moderacja już wymyśli, jak uprzykrzyć Ci życie.

Pn wrz 02, 2013 12:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

thorwald napisał(a):
Te wpisy powinny przejść do historii tego forum.

Przesłałam ten post na wieczną pamiatkę od thorwalda do działu moderacji. Zdziwiłabym się, gdyby zabrakło głosu thorwalda tam, gdzie można manipulować. (merss) :wink:

Pn wrz 02, 2013 3:11 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

zaintrygowaniec napisał
Cytuj:
Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Attyla skierował tą wypowiedź bezpośrednio do mnie. Dlatego też nie widząc do tej pory reakcji moderacji na to wystąpienie usera Attyla chciałbym zapytać, czy "bycie w łączności z papieżem" deklarowane w opisie użytkownika zwalnia na tym forum z odpowiedzialności za obsypywanie adwersarzy inwektywami takimi jak:

Podobnie jak Attyla bierzesz wszystko zbyt do siebie, raczej chcesz to tak widzieć.
Cytuj:
Na tym forum "katolik w pełnej łączności z papieżem" może zapytać wprost, cytuję: "Grzebanie w dupie to seks?" koniec cytatu, (w dyskusji o homoseksualizmie) i moderacja ani piśnie.

Deklaracja jest dobrowolna, prawdziwym sprawdzianem jest pisanie w dziale katolicyzm.

Signify napisał
Cytuj:
Post zgłosiłem do moderacji. Jeśli nie zostanie on uznany za obraźliwy w stosunku do mnie(odnosił się do cytatu z mojego postu), uznam że moderacja tego forum ma charakter wybiórczy, traktujący ulgowo wierzących.

A może ta zniewaga krwi wymaga... ? :-D

Polecam więcej spokoju i pomijanie adwersarzy nie potrafiący wyrażać sie we właściwy sposób.

Faktycznie Attyla znów popłynął i trudno uznać jego wypowiedzi za właściwe, stąd będzie ostrzeżenie.
Merss jeśli pisze nie dotyczy, ma ku temu swoje powody, które nawet nieznane warte są uszanowania o co prywatnie proszę. Zalecam wieczorny odpoczynek od forum dla zainteresowanych.

Pn wrz 02, 2013 4:37 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rozumiem Robur, że na jakikolwiek komentarz do ostatnich moich ciachów nie mam co liczyć?

Pn wrz 02, 2013 5:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Robur napisał(a):
Deklaracja jest dobrowolna, prawdziwym sprawdzianem jest pisanie w dziale katolicyzm.
Przepraszam, ale obawiam się, że nie wiem, jak to rozumieć:
oblanie "prawdziwego sprawdzianu pisania w dziale katolicyzm" oznacza, że wolno na tym forum określać homoseksualny seks mianem "grzebania w dupie" czy nie wolno?

Względnie: pozytywne zaliczenie "prawdziwego sprawdzianu pisania w dziale katolicyzm" oznacza, że wolno na tym forum określać homoseksualny seks mianem "grzebania w dupie" czy nie wolno?

Próbuję ustalić, w którą stronę działa ta logika.

Pn wrz 02, 2013 5:37 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

zaintrygowaniec napisał(a):
Robur napisał(a):
Przepraszam, ale obawiam się, że nie wiem, jak to rozumieć:
oblanie "prawdziwego sprawdzianu pisania w dziale katolicyzm" oznacza, że wolno na tym forum określać homoseksualny seks mianem "grzebania w dupie" czy nie wolno?

Względnie: pozytywne zaliczenie "prawdziwego sprawdzianu pisania w dziale katolicyzm" oznacza, że wolno na tym forum określać homoseksualny seks mianem "grzebania w dupie" czy nie wolno?

Próbuję ustalić, w którą stronę działa ta logika.

Oznacza to, że problem grzebania w d****, przesłania ci całość obrazu, można czepiać się tego określenia jak pijany płotu, komar, a sprawa polska......
Myślę, że poczucie przyzwoitości samo podpowie tobie odpowiedź.

Pn wrz 02, 2013 5:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Nie zasługuję nawet na "nie, nie otrzymasz"?

Pn wrz 02, 2013 5:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Robur,

nie ukrywam, że czasem podpinam emocje pod argument, chcąc zwiększyć siłę jego oddziaływania. Czy można to nazwać manipulacją? Być może. :wink: Uznając Twoje racje, deklaruję podporządkowanie się regułom obowiązującym na forum.

Nie chcę być upierdliwy, ale uzasadniłeś(częściowo) manipulację jakiej dopuściłem się w moim poście. Nadal czekam na wskazanie kłamstwa, które także miało się w nim znaleźć. :-)

Pn wrz 02, 2013 6:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Robur napisał(a):

Poczucie przyzwoitości oraz szacunku wobec drugiego człowieka nigdy nie pozwoliłoby mi użyć tego określenia o "grzebaniu w d...." wobec osób homoseksualnych, Robur.

No ale wy, "w pełnej łączności...", wyznaczacie tu standardy przyzwoitości (i szacunku).
Ja się ich tylko uczę i próbuję się dostosować.
Stąd te wszystkie pytania.

Pn wrz 02, 2013 6:36 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

exeter napisał(a):
Robur,

nie ukrywam, że czasem podpinam emocje pod argument, chcąc zwiększyć siłę jego oddziaływania. Czy można to nazwać manipulacją? Być może. :wink: Uznając Twoje racje, deklaruję podporządkowanie się regułom obowiązującym na forum.

Nie chcę być upierdliwy, ale uzasadniłeś(częściowo) manipulację jakiej dopuściłem się w moim poście. Nadal czekam na wskazanie kłamstwa, które także miało się w nim znaleźć. :-)

Traktuje twój jak napisałem - przykładowo, ponieważ podobne sytuacje zdarzały sie już wcześniej i twój post niczym specjalnym sie nie wyróżnia z pozostałych. Manipulacja jest kłamstwem, świadomym nadawaniem innego sensu. To miałem na myśli, nie miałem intencji personalnych. Czasem pewne słowa brzmią nieco inaczej niż w zamyśle.

Cytuj:
bardzo chętnie odpowiadam na Twój postulat i apeluję do Moderacji, aby nie wycinała Twoich postów polemizujących z moimi.

Posty zefcia zawierały dokładnie to, na co zefciu zwraca uwagę u innych, a nie zauważa u siebie, czyli personalne połajanki. Nie było tam nic odnośnie dyskusji, po za złośliwościami.

Pn wrz 02, 2013 10:19 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

zaintrygowaniec napisał(a):
Robur napisał(a):

Poczucie przyzwoitości oraz szacunku wobec drugiego człowieka nigdy nie pozwoliłoby mi użyć tego określenia o "grzebaniu w d...." wobec osób homoseksualnych, Robur.

No ale wy, "w pełnej łączności...", wyznaczacie tu standardy przyzwoitości (i szacunku).
Ja się ich tylko uczę i próbuję się dostosować.
Stąd te wszystkie pytania.

Mam wrażenie, że jesteś przewrażliwiony, niestety w tych nieco dosadnych wyrażeniach jest sporo prawdy. Dalszy ciąg około odbytniczych postów prosiłbym we właściwym na te okazje temacie.

Pn wrz 02, 2013 10:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

A to ciekawe.

Zamieszczenie na forum zdjęcia agenta Tomka, które spotkało się z natychmiastową reakcją Moderatora, jest "kłamstwem" i "manipulacją".
Natomiast pisanie o współżyciu homosexualistów jako o "grzebaniu w d*pie" jest wprawdzie "nieco dosadne", ale "zawiera sporo prawdy" i pewnie dlatego też z żadną reakcją się nie spotkało.

Bardzo dziękujemy za te pouczające wyjaśnienia na temat prawdy i nieprawdy.

Wt wrz 03, 2013 7:14 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Robur napisał(a):
Mam wrażenie, że jesteś przewrażliwiony, niestety w tych nieco dosadnych wyrażeniach jest sporo prawdy.

"Nieco dosadne", powiadasz?

To ciekawe, bo na tym forum za równie "nieco dosadne wyrażenie, w którym jest sporo prawdy", nazywające rzeczy po imieniu, czyli sakrament Eucharystii - "jedzeniem ciasteczka" od razu dostaje się ostrzeżeniem w twarz, prawda?

Jak to się nazywa? Moralność Kalego?

Wt wrz 03, 2013 9:15 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiadając na ogromne zainteresowanie tematem około odbytniczym wyjaśniam pewne sprawy w poniższym poście. Do norm forumowych należy sie przystosować, mydlenie oczu mentalnością Kalego mija się z rzeczywistością.

viewtopic.php?f=3&t=22230&p=875115#p875115

Wt wrz 03, 2013 9:26 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Robur napisał(a):
Posty zefcia zawierały dokładnie to, na co zefciu zwraca uwagę u innych, a nie zauważa u siebie, czyli personalne połajanki. Nie było tam nic odnośnie dyskusji, po za złośliwościami.
Oczywiście kłamiesz. W poście do EA zwróciłem uwagę, że każe ona "posprzątać temat" mimo iż sama bałagani. W poście do exetera ponagliłem go, aby wywiązał się z obietnicy odpowiedzi (co uczynił szybciutko). Obydwa więc ściśle odnosiły się do dyskusji, a tylko w przypadku exetera była tam poboczna personalna złośliwostka.

Wt wrz 03, 2013 10:26 am
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 200  Następna strona