Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So sty 23, 2021 10:20 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Jednak proszę o BAN
(przepraszam za spam).

Pt sty 09, 2015 2:44 am
Dyskutant
Dyskutant

merss napisał(a):
Zmieniono czas archiwizowania wątków. Wynosi on od dziś 11 lat, liczy się czas ostatnio napisanego postu w wątku.
Dziękuję Administracji za tą decyzję. Mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej widoczne, że była słuszna - po prostu konieczna.
W związku z nią uznałem, że zasadnym jest powrócenie do rozwiązania, jakie przedstawił Johnny99:
viewtopic.php?f=4&t=21824&p=934386#p934386
Cytuj:
zagadnienie, które można określić jako regulację co do "rezultatu" danej dyskusji, w tym przede wszystkim problem możliwości jej "przegrania" przez użytkownika

Można mieć pewne wątpliwości, ja też mam, co do tego, czy się to w tutejszej praktyce sprawdzi, ale jeśli tak, to bardzo byłbym za.

(Proverbs 18:17)(NJB)

Pt sty 09, 2015 8:52 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
@Elbrus
Kiedy czytałam wypowiedź Jonny'ego pomyślalam o sobie. Uwaga słuszna, ale...i zaraz widziałam wiele opcji/przyczyn. Ja często tak postępuję, Ty też jak zostaniesz zaatakowany lub ktoś napisze niestosowną uwagę. Może to być odebrane jako dezercja, mamy różnych użytkownikow. Sama wychodzę z rozmowy jak widzę dokąd ona prowadzi a czasem prowadzi wprost do kary i wówczas jest odbierana jako osobista zemsta, czasem wolę wcześniej odejść. Zdarzyło mi się, że zachęcano mnie do dyskusji (na innym forum), bo była ciekawa, ale za pochwałą chodziło o zupełnie coś innego, niektórzy chcą ma cudzych plecach sposób zbierać punkty dla siebie (działa u klonów).
To niezwykle słuszna uwaga, ale jak dostosowac do warunków tak zróżnicowanych adwersarzy...muszę pomyśleć i niczego nie obiecuję.

@dienicy
Od prawie miesiąca istnieje wątek na ten temat, należało wyrazić dezaprobatę i walczyć o pozostawienie działu. Formuła Monoteizmu obejmowala założenie, że wypowiadająca się tam osoba prezentuje swoją religię lub bezwyznaniowiec wbija się w tok myślenia osoby wierzacej i rozmowa toczy sie wg wcześniej ustalonego kryterium, tak wypowiadają się osoby niewierzące dopuszczone do Chrek. Prowadziło to do ciągłych utarczek z moderacją, bo bezwyznaniowcy uważali, ze to zamach na ich wolnomyślicielstwo, w Chrek są osoby wybrane i nie ma problemów. Formuła tego działu nie sprawdziła się i po kolejnej utarczce (z Advaitą) uznałam, że czas na zakończenie istnienia tego działu i niepotrzebne spory, inni modzi mieli takie samo odczucie.

Prawie wszystkie wątki z Monoteizmu są w Charf, reszta w Archiwum i przemielona automatycznie w koszu.
Nie mamy jednak opcji, by specjalnie dla Ciebie wyróżnić te przeniesione wątki. Liczę na inteligencję użytkowników i umiejętność korzystania z forumowej wyszukiwarki korzystając z opcji aktywnych wątków.

@I Never Said...
Chcąc wyeliminować czynnik emocjonalny uczynię to w niedzielę. :-D

Pt sty 09, 2015 10:09 am
Dyskutant
Dyskutant

Może być i w niedzielę, ale zdania raczej nie zmienię :)

Pt sty 09, 2015 1:29 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odnośnie reklam wzbudzających kontrowersje.

Słowa Admina:

- reklamy Google emitują się każdemu indywidualnie na podstawie tego kto się czym interesuje (po jakich stronach chodzi) - jak ktoś kupił bilet lotniczy przez net to mu się pewno z miesiąc będą różne linie lotnicze reklamowały, itp.
- my więc nie wiemy co się komu pojawia w tych reklamach bo "z góry" możemy tylko zablokować dane kategorie reklam - i to już mamy zablokowane - np. mamy zablokowane: Czarna magia, astrologia i ezoteryka; serwisy randkowe, Odniesienia do erotyki i seksualności itd. - niestety te blokady nie zawsze działają bo ktoś może dany serwis nie zaklasyfikować do odpowiedniej kategorii
- oczywiście możemy zablokować konkretny adres ale musimy go znać - tzn. gdzie dana reklama przenosi po kliknięciu - stąd mile widziane uwagi i zgłoszenia dot. tego co się u nas emituje.
- w zasadzie wszystkie sieci reklamowe działają podobnie więc trudno o inny sposób na emisję reklam a o bezpośrednich klientów chcących u nas kupić reklamę jest bardzo trudno

Mamy to co zawsze, czyli ograniczone w swoim działaniu lub z opóźnieniem filtry. Zablokowane jest to co się da zablokować.

oczywiście możemy zablokować konkretny adres ale musimy go znać - tzn. gdzie dana reklama przenosi po kliknięciu - stąd mile widziane uwagi i zgłoszenia dot. tego co się u nas emituje.

Do tych słów można się zastosować i zgłaszać bezpośrednio do Admina zauważone niestosowne reklamy. Niestety utrzymanie forum kosztuje, a reklamy są "żywicielem". Trzeba to zrozumieć, najlepiej współdziałać i nie brać pojawiających się niechcianych reklam za przejaw niedbalstwa ze strony Admina. :)

Pt sty 09, 2015 3:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

merss
No zapytalem po to, zeby wiedziec jak wyszukiwarke ustawic a nie jechac po calosci. Dopiero wczoraj zauwazylem zmiany, ja rzadko poza Charf wygladam. Zalezy mi jedynie na jednej stronie jednego watku, mam nadzieje, ze nie polecial w niebyt. Poszukam w niedziele.
Mi podzial w miare odpowiada, jesli juz to bylbym za wiekszym podzialem, czyli glaskajcie sie po glowkach w Chrek, ale nie w Charf.

Pt sty 09, 2015 10:36 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Podtrzymuję prośbę o bana.

Dziękuję.

Zrobione, wracaj wypoczęty (merss)

N sty 11, 2015 1:59 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Jesli edytujecie tresc, zmieniacie kolejnosc lub lokalizacje postow to przestaja one miec sens. Wiem, ze to nielatwo pojac, pracujecie nad tym od miesiecy.
viewtopic.php?p=962618#p962618
viewtopic.php?p=962622#p962622
viewtopic.php?p=962627#p962627
Posty do smietnika. Prosze bardzo.
viewtopic.php?p=962641#p962641
viewtopic.php?p=962644#p962644
viewtopic.php?p=962654#p962654
viewtopic.php?p=962684#p962684
viewtopic.php?p=962772#p962772
Natomiast powyzsze sa w zlym temacie. Prosze wydzielic (moze cos jak 'Historycznosc historycznosci Jezusa Chrystusa', tylko propozycja, zostawiam to wam) lub przeniesc do offtopa.
Powodzenia, wyglada, ze bedzie wam potrzebne.

N sty 11, 2015 9:51 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

7.2. Poszanowanie uczuć osób niewierzących wyraża się zakazem narzucania im własnej prawdy i wartościowania poglądów. Aprobuje się krytykę ateizmu i jego podstaw w formie uzasadnień w dyskusji a nie autorytarnie głoszonych tez.

Jak ma się do tego punktu regulaminu nazwanie mojego związku fabryką gówna? Zabraknie wam odwagi i zbanujecie mnie, czy jednak macie jakieś resztki godności osobistej i odpowiecie oficjalnie i merytorycznie na to pytanie?

N sty 11, 2015 11:02 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedzi dawno udzieliłam (na PW, bo mnie pytano i publicznie) i nie zamierzam wracać do tego co sobie pit CK przypomni. Na wybiórcze czytanie postów przez użytkowników nie mam wpływu. Przywołany post pit CK na pewno czytał, bo się do niego odniósł.

Dalsza korespondencja dotycząca tej sprawy będzie niemile widziana.
EOT

N sty 11, 2015 11:06 pm
Dyskutant
Dyskutant

I Never Said... napisał(a):
Czy mógłbym prosić o ban na miesiąc?
Ostatnio zbyt wiele czasu mi ucieka...

brak wolnej woli? :D

ok, a teraz sedno: Dlaczego temat "Ciało i krew Jezusa" jest w dziale Uwagi o serwisie? Szukałam długo tego tematu, bo kiedys go czytałam -a był w Archiwum.

Śr sty 14, 2015 11:11 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

mamali napisał(a):
Dlaczego temat "Ciało i krew Jezusa" jest w dziale Uwagi o serwisie? Szukałam długo tego tematu, bo kiedys go czytałam -a był w Archiwum.

Uporządkowałam, jakiś chochlik. :) Dziękuję, dawno nie przeglądałam tego działu.

Śr sty 14, 2015 11:37 am
Gaduła
Gaduła

proszę o wycofanie mojego ostatniego wpisu z ''dresscodeu'', bo jakoś dziwnie skrócono wątek...

OK

Pt sty 16, 2015 5:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Czy moderacja może coś zrobić z wiecznie wrzeszczącą Miriam? Uszy już puchną od tych jej ciągłych krzyków.

Wt sty 27, 2015 1:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Yarpen Zirgin napisał(a):
Czy moderacja może coś zrobić z wiecznie wrzeszczącą Miriam? Uszy już puchną od tych jej ciągłych krzyków.

Przestań z nią dyskutować, to zamilknie z braku rozmówców.

Wt sty 27, 2015 3:37 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 200  Następna strona