Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt gru 01, 2020 5:05 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Oziębłość czy nadwrażliwość 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oziębłość czy nadwrażliwość
Bez przesady - nie bądź taki ambitny. Różni ludzie różne rzeczy gadają w sieci. Normalny człowiek jak ktoś mu coś mówi - to wierzy. Niestety, w tej dziedzinie wielu nas po prostu zwodzi.
To ze uwierzyłeś komuś dobrze o Tobie świadczy.

Pn cze 30, 2014 11:46 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Bez przesady - nie bądź taki ambitny. Różni ludzie różne rzeczy gadają w sieci. Normalny człowiek jak ktoś mu coś mówi - to wierzy. Niestety, w tej dziedzinie wielu nas po prostu zwodzi.
To ze uwierzyłeś komuś dobrze o Tobie świadczy.

Dziękuję bardzo. Faktycznie spuszczę trochę powietrza z siebie i zbędnej ambicji. Przyda mi się to. Ale o bestialstwie nie prędko zapomnę. :D

A gdzie nasz accura? Zauważył go ktoś? Może już rozwiązał swój problem...
Oby nie bestialstwem hahaha :D

Pn cze 30, 2014 11:52 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Qwerty napisał(a):
Seikoholik napisał(a):
Pewnie nie wiedział, że długotrwała wstrzemięźliwość zwiększa ryzyko nowotworu prostaty, ale wiedział że jest niezdrowa.

Pokaż mi badania naukowe, które potwierdzają tę tezę.

Po co? Jak kiedyś będziesz chciał to sam je znajdziesz.

Na razie widzę, że nie chcesz przyjąć tego do wiadomości. Nawet jak podam wyniki badań poparte zgodną opinią lekarzy to będziesz starał się za wszelką cenę je zdyskredytować.

Chcesz, to przyjmij do wiadomości, nie chcesz, to nie przyjmuj.

Wt lip 01, 2014 8:46 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Seikoholik napisał(a):
Qwerty napisał(a):
Seikoholik napisał(a):
Pewnie nie wiedział, że długotrwała wstrzemięźliwość zwiększa ryzyko nowotworu prostaty, ale wiedział że jest niezdrowa.

Pokaż mi badania naukowe, które potwierdzają tę tezę.

Po co? Jak kiedyś będziesz chciał to sam je znajdziesz.

Na razie widzę, że nie chcesz przyjąć tego do wiadomości. Nawet jak podam wyniki badań poparte zgodną opinią lekarzy to będziesz starał się za wszelką cenę je zdyskredytować.

Są takie i przeczące temu. Wg najnowszych zależy od grupy wiekowej.
W pewnych za sygnalizowano związek braku aktywności seksualnej z większym ryzykiem zachorowania, jednak w grupach 40 - 50 juz tej tendencji nie było.
Są też rozbudowane teorie mówiące, ze wysoka aktywność seksualna w młodości pretenduje do podwyższenia ryzyka.
Jak też nagłe zaprzestanie aktywności seksualnej zwiększa ryzyko zachorowania.
Jednak nigdzie nie udowodniono, jak sugeruje się w większości pism i portali skierowanych do mężczyzn, że aktywność seksualna jest głównym czynnikiem zwiększenia lub zmniejszenia zachorowalności.

Wt lip 01, 2014 9:34 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
castorian napisał(a):
Są takie i przeczące temu. Wg najnowszych zależy od grupy wiekowej.
W pewnych za sygnalizowano związek braku aktywności seksualnej z większym ryzykiem zachorowania, jednak w grupach 40 - 50 juz tej tendencji nie było.
Są też rozbudowane teorie mówiące, ze wysoka aktywność seksualna w młodości pretenduje do podwyższenia ryzyka.
Jak też nagłe zaprzestanie aktywności seksualnej zwiększa ryzyko zachorowania.
Jednak nigdzie nie udowodniono, jak sugeruje się w większości pism i portali skierowanych do mężczyzn, że aktywność seksualna jest głównym czynnikiem zwiększenia lub zmniejszenia zachorowalności.

Przy czy trzeba mieć na uwadze że piszemy o czynniku zwiększającym prawdopodobieństwo a nie powodującym.
To tak ja z paleniem tytoniu i zachorowaniach.

Wt lip 01, 2014 10:58 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jak tu czytam wypowiedzi niektórych facetów to dziękuję Bogu że mam męża nie myślącego tak często o seksie ani o mnie ale o dzieciach. Jakie to musi być uciążliwe dla niektórych kobiet takie nieustanne życie pod presją i nagabywanie na sex. Większość kobiet nie chce częstego seksu , wystarczy raz w miesiącu za to chcą pomocy w pracach domowych, przy dzieciach wspólnych wyjść do kina na zakupy, czy wspólnych wyjazdów rodzinnych z dziećmi raczej tylko przytuleń. Kobiety które chcą seksu często jak faceci mają zaburzoną naturę i raczej same siebie oszukują albo chcą być lepsze od innych kobiet albo chcą poprostu zrobić wrażenie na facetach. Facet pewnie chce częściej zbliżeń dlatego powinien tu być twardy kompromis między małżonkami i wzięta pod uwagę zarówno natura żony jak i męża. A ja cieszę się że mój mąż nie nsciska na mnie jak faceci którzy się tu wypowiadają pewnie prześladują swoje żony.

Wt lip 01, 2014 1:22 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Muszę tu dodać że teraz widzę że mój mąż na tle innych to jest idealny.

Wt lip 01, 2014 1:31 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lubczyk napisał(a):
Jak tu czytam wypowiedzi niektórych facetów to dziękuję Bogu że mam męża nie myślącego tak często o seksie

Może myśli, tylko się nie przyznaje :roll:

Cytuj:
ani o mnie ale o dzieciach.

A dlaczego to jest dobrze? Chyba nawet kiedyś w nauczaniu Kościoła znalazłem stwierdzenie, że mąż powinien bardziej kochać żonę niż dzieci (choć pewnie to nie było tak wprost powiedziane) :roll:

Wt lip 01, 2014 1:37 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
lubczyk napisał(a):
Muszę tu dodać że teraz widzę że mój mąż na tle innych to jest idealny.

Są w zasadzie dwie możliwości i obie równie prawdopodobne, jest tak jak mówisz, lub mówisz jak Ci się wydaje że jest a niekoniecznie tak jest.

Po za tym dzieci to na trzecim miejscu powinny być w hierarchii:
1. Bóg
2. Małżonek
3. Dzieci

Wt lip 01, 2014 1:41 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Seikoholik napisał(a):
Przy czy trzeba mieć na uwadze że piszemy o czynniku zwiększającym prawdopodobieństwo a nie powodującym.

Widzisz - cała rzecz w tym, że NIE MA JEDNOZNACZNYCH wyników, które potwierdzałyby tezę, że brak seksu oznacza zwiększenie ryzyka nowotworu. Jest to więc kolejna bzdura produkowana na rzecz promocji łatwego seksu i dezawuowania życia w celibacie, czystości.

Najpierw czystość obśmiano a teraz jest już nawet "szkodliwa". 8O

Wt lip 01, 2014 1:44 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Na 90 procent się nie mylę. Mój mąż jest taki jak napisałam. Jesteśmy w domowym kościele poza tym raczej rzadko wychodzimy z domu sami a jeśli już to w konkretnym celu. Mamy dużo pracy przy dzieciach i rodzinie bo często odwiedzamy nasze rodziny. Po pracy wracamy do domu, nie szlajamy się niewiadomo gdzie. Mój mąż przywozi dzieci bo kończy pracę wcześniej i odrabia ze starszym lekcje. W wolnych chwilach, a ma ich mało słucha muzyki bo ma mnóstwo płyt. Ja mam gotowanie sprzątanie zajmowanie się młodszym synem i czas naprawdę leci nam szybko. Poza tym mój mąż jak ma czas to ostatnio chodzi jeszcze do kościoła na nabożeństwa. Kiedyś po ślubie rzeczywiście oboje się nakręcaliśmy na ten seks I to raz on bardziej a raz ja chociaż zbyt częste współżycie kojarzyło mi się nie z miłością i małżeństwem ale ze zwierzęcością. Dziś wiemy już że nie to jest głównym wyznacznikiem miłości w małżeństwie szczególnie jeśli idzie za tym szantaż o wymuszanie. Tak jest 13 lat do dziś a jak będzie potem, niwiadomo. W każdym razie nie zamieniłabym mojego męża na 100 najprzystojniejszych , najbogstszych, najseksowniejszych czy zauroczonych mną czy cokolwiek innego. Z drugiej strony najlepiej aby dogadali się małżonkowie między sobą bo każdy jest inny.

Wt lip 01, 2014 2:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lubczyk
Cieszę się Twoim szczęściem. Że masz męża idealnego, bezgrzesznego i sama taka jesteś. Cóż, tylko zazdrościć.

Wt lip 01, 2014 3:00 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No cóż i tu się mylisz bo nie powiedziałam o sobie że nie mam grzechów. Poza tym chodziło o konkretny temat współżycia. W innych dziedzinach może mam więcej grzechów niż ty a sporo jeszcze pól do grzechu. Podałam tylko pewien model życia w tym konkretnym temacie a celem było pokazać że nie zawsze jest oczywiste że kobieta, a ja ją repezentuję chce ciągle współżyć a jak nie chce to od razu albo nie kocha albo jest oziębła albo ma innego albo coś z nią nie tak. Najczęściej w wyniku szantażów i manipulacji męża zachowuje się tak irracjonalnie że dziwnych momentach chce albo nie chce współżyć. A tak naprawdę może na jakiś czas ma już dość tego tematu. Poza tym chciałam złamać tu pewien sterotyp że tylko mąż który ciągle chce współżyć i to tylko z żoną przecież jest najlepszy i najbardziej kochający a taki co to zamuje się dzieçmi domem
I jest zmęczony inie ma poprosyu ani czasu ani ochoty na seks to nie kocha jej. Czasem bywa dokładnie odwrotnie i ten drugi w rzeczywistości dużo więcej daje miłości choć jakzwykle to co wartościowe bywa ukryte i niewidoczne.

Wt lip 01, 2014 3:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lubczyk napisał(a):
No cóż i tu się mylisz bo nie powiedziałam o sobie że nie mam grzechów.

Nie mnie to osądzać.
lubczyk napisał(a):
Podałam tylko pewien model życia w tym konkretnym temacie a celem było pokazać że nie zawsze jest oczywiste że kobieta, a ja ją repezentuję chce ciągle współżyć a jak nie chce to od razu albo nie kocha albo jest oziębła albo ma innego albo coś z nią nie tak. Najczęściej w wyniku szantażów i manipulacji męża zachowuje się tak irracjonalnie że dziwnych momentach chce albo nie chce współżyć.

Czyli wychodzi na to, że to mąż nieumiejętnie wpływa na żonę. Tylko kto mu to powiem?
lubczyk napisał(a):
A tak naprawdę może na jakiś czas ma już dość tego tematu. Poza tym chciałam złamać tu pewien sterotyp że tylko mąż który ciągle chce współżyć i to tylko z żoną przecież jest najlepszy i najbardziej kochający a taki co to zamuje się dzieçmi domem
I jest zmęczony inie ma poprosyu ani czasu ani ochoty na seks to nie kocha jej. Czasem bywa dokładnie odwrotnie i ten drugi w rzeczywistości dużo więcej daje miłości choć jakzwykle to co wartościowe bywa ukryte i niewidoczne.

Szkoda, że ani słowem nie wspomniałaś, o tym co żona może dać mężowi.

Choć przyznam potrzeba współżycia raz na miesiąc jest mocno podejrzana. Nawet gdy cały czas jest rzeczywiście wypełniony pracą jakiegokolwiek rodzaju. A już szczególnie takie współżycie, jak mówi accura - na zawołanie.

Wt lip 01, 2014 3:57 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lubczyk napisał(a):
wystarczy raz w miesiącu za to chcą pomocy w pracach domowych...
Kobiety które chcą seksu często jak faceci mają zaburzoną naturę i raczej same siebie oszukują...
Facet pewnie chce częściej zbliżeń dlatego powinien tu być twardy kompromis ...
faceci którzy się tu wypowiadają pewnie prześladują swoje żony.

Jak dla mnie oto jest obraz egoistki, dla której tylko własne potrzeby są ważne, a dla męża ma jedynie "twardy kompromis" - oczywiście pod warunkiem, że ten kompromis polega na 100% akceptacji jej punktu widzenia.
A gdzie jest miłość? Bo miłość to pragnienie dobra kochanej osoby (męża) bardziej niż dobra własnego. Czy ktoś piszący jak powyżej naprawdę pragnie dobra męża bardziej niż dobra własnego? Naprawdę?

Wt lip 01, 2014 4:05 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona