Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt sie 14, 2020 10:37 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Następna strona
 Kącik samotnych serc 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
sachol napisał(a):
Z takim podejscirm faktycznie lepiej się nie żeń.
Ale to co piszesz i cheć beztroskiego życia bez problemów pokazuje też że niewiele kumasz z samej nauki Chrystusa, który sam pokazal że jesyesmy powołani do służby innym, obmywając nogi apostołom.

A kto powiedział, że nie mogę nikomu pomagać nie żyjąc w związku małżeńskim? To, ze chcę mieć spokojne życie i niewiele zmartwień nie oznacza, że nie mogę nikomu pomagać - zdarzy się potrzeba to chętnie dam jałmużnę, odśnieżę czy naprawię coś komuś. Zajmę się również chorymi rodzicami na starość jeśli będzie trzeba. Nie widzę sprzeczności.

Yarpen - nie chcesz się ze mną dłużej zabawić?
[ciach... Szczeniackie wpisy autora, za które dalej przeprasza (PW)]

Pn cze 01, 2020 11:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):
ciach.. Zurben przeprosił (PW)

Proszę o bana dla Zubena za prymitywne wycieczki osobiste o podtekście erotycznym.

Wt cze 02, 2020 1:26 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Terremoto napisał(a):
Proszę o bana dla Zubena za prymitywne wycieczki osobiste o podtekście erotycznym.

Robię sobie tylko jaja z niego - to nie jest prawda to co piszę o nim i chcę go tylko sprowokować do odpowiedzi.

Uprzejmie proszę moderację o usunięcie moich wpisów na tej stronie, gdyż za mocno odpowiedziałem Yarpenowi Zirginowi i mogłem go obrazić.

Chciałbym jak najmocniej przeprosić użytkownika Yarpena Zirgina

Sam poddam się karze bana jeśli moderacja tak zadecyduje.

Jeszcze raz najmocniej przepraszam Cię Yarpen Zirgin za moje chamskie zachowanie.

Ostatnio edytowano Wt cze 02, 2020 12:17 pm przez PeterW, łącznie edytowano 1 raz

scalono 2 posty

Wt cze 02, 2020 2:09 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Przeproś nie mnie, tylko moją żonę.

Wt cze 02, 2020 8:52 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):

Co prawda nie miałem na celu obrażać Twojej żony ale jeśli chcesz mogę to zrobić. [ciach na prośbę autora (PW)]

PS: Pamiętaj - nie mam nic do Twojej żony. To Ty mnie wkurzyłeś i Ty byłeś celem mojego posta a nie Twoja żona ale faktycznie mogłeś poczuć, ze dotknęło to również Twojej żony i poczuć się urażony a ja za ostro zareagowałem.

Cholera - niepotrzebnie wspomniałem w ogóle o Twojej żonie - był to błąd taktyczny z mojej strony i wyszedł kwas. Więcej nigdy już nie popełnię tego błędu.

Wt cze 02, 2020 9:53 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):

Co prawda nie miałem na celu obrażać Twojej żony ale jeśli chcesz mogę to zrobić. [ciach na prośbę Zubena (PW)]

PS: Pamiętaj - nie mam nic do Twojej żony. To Ty mnie wkurzyłeś i Ty byłeś celem mojego posta a nie Twoja żona ale faktycznie mogłeś poczuć, ze dotknęło to również Twojej żony i poczuć się urażony a ja za ostro zareagowałem.

Cholera - niepotrzebnie wspomniałem w ogóle o Twojej żonie - był to błąd taktyczny z mojej strony i wyszedł kwas. Więcej nigdy już nie popełnię tego błędu.

Im bardziej będziesz się wypieral i odcinał od kobiet, niby jako źródlo twego grzechu, tym wiecej bedziesz ludzią takie docinki czynił, bo wyparcie się popedu nie jest lekarstwem a jego sublimacja. Poczytaj o tym jak działa ludzka psychika bo malo widać wiesz w tym temacie.

Wt cze 02, 2020 10:03 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):
(...)

Nie zamierzam tracić czasu na użeranie się z Tobą, a Ty nie musisz wiedzieć czy moja żona jest na forum, ani jak ma na imię.

Wt cze 02, 2020 10:20 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie zamierzam tracić czasu na użeranie się z Tobą, a Ty nie musisz wiedzieć czy moja żona jest na forum, ani jak ma na imię.

Do żony Yarpena Zirgina: nie wiem czy masz konto na tym forum ale mam nadzieję, że Yarpen pokaże Ci tego posta i w związku z tym chciałbym Cię najmocniej przeprosić, za to że mogłem Cię obrazić (domyślnie nie Ty byłaś celem) i mam nadzieję, że nie będziesz żywić do mnie urazy. Jeszcze raz najmocniej Cię przepraszam.

Wt cze 02, 2020 10:54 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Przeprosiny przyjęte.

Wt cze 02, 2020 11:10 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nadajesz się na męża. Szukaj tylko odpowiedniej dziewczyny. Zanim otworzysz przed nią serce, spróbuj pozostać w roli obserwatora/ kumpla. :)
To, czy ktoś jest Piotrusiem Panem to okazuje się dopiero w relacjach. Po nieudanych próbach podrywu (tak się znajduje najczęściej nieodpowiednie dziewczyny) czasem przychodzi zniechęcenie, ale dobrostan zdrowotny ratuje się czasem przekonaniem, że stan gdy nikt ci nie zawraca głowy jest najlepszym z możliwych. Chcesz siebie uśpić i znieczulić. Nie reaguj więc zbyt emocjonalnie, bo każdemu zdarzają się uogólnienia z tego co czyta, nie trzeba go od razu wbijać w podłoże. Czasem przeczyta się złą intencję a ktoś mógł jej wcale nie mieć.
Małżeństwo i śmierć zapisane w niebie głosi przysłowie, więc co ma wisieć nie utonie. Chodzi o to, by nie przespać czegoś ważnego lub nie wpadać w drugą skrajność, widzieć od razu prezentu z nieba. :)

Wt cze 02, 2020 11:17 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Przeprosiny przyjęte.

Dzięki - masz moje słowo, że nigdy więcej nie powołam się na Twoją żonę. Jeśli będę miał w przyszłości utarczkę z Tobą to tylko i wyłącznie z Tobą i nie wykorzystam tego przeciwko jakiejkolwiek osobie z Twojej rodziny (tyczy się to również wszystkich innych użytkowników)

merss - nie musisz już usuwać moich postów na tej stronie ale mam prośbę żebyś ocenzurowała gwiazdkami wszystkie nicki żony Yarpena - 3 razy ich użyłem. Nie chcę żeby cokolwiek z tego tutaj pozostało.

Wt cze 02, 2020 11:27 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Nadajesz się na męża. Szukaj tylko odpowiedniej dziewczyny.

A to do mniszka czy Zubena? Bo Mniszek też uważa że się nie nadaje.

Cytuj:
Małżeństwo i śmierć zapisane w niebie głosi przysłowie, więc co ma wisieć nie utonie.

Smierć może i zapisana. Małżeństwo już niekoniecznie, sami wybieramy meża lub zone a nie Bog nam zsyła, po to Pan Bóg dał rozum aby madrze wybrać lub też nie wybrać, jak ktoś nie chce. Mamy wolną wolę.

Wt cze 02, 2020 2:57 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dzięki PeterW - cel został spełniony.

Na razie okryłem się hańbą na tym forum i idę ukryć się w cieniu. Przerwa dobrze mi zrobi. Jeszcze tu wrócę!

Tymczasem trzymajcie się!

Wt cze 02, 2020 3:20 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
...i zamaszyste odejście. Nawet piekny ukłon był. :-D
Sachol - czasem czyta się inaczej.

Wt cze 02, 2020 3:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A to do mniszka czy Zubena? Bo Mniszek też uważa że się nie nadaje.

Sachol,, merss pisała to do Zubena, nie do mnie ;)

No trochę namieszaliście w tym wątku i nie wiem do końca po co, ale OK. Zostawmy to.

Dodam tylko, że sam motyw wyjścia za mąż czy ożenienia się (?) dla zwiększenia liczby obowiązków, to chyba nietrafiony pomysł. To trochę takie cierpiętnictwo - O, poświęcam się, więc się ożenię i nie będę egoistą zwalając na siebie kolejne obowiązki... Albo znów źle zrozumiałem.

W każdym razie naprawdę miło było, ale temat już się naprawdę wyczerpał (przynajmniej dla mnie) ; padł tu jeszcze mój nick, więc się odniosłem.

W sumie to trochę zachodzę w głowę po co w ogóle tutaj "zagłębiłem się", bo to nie moje jezioro ; d

Powodzenia dla wszystkich rozeznających drogę życiowego powołania ^^ I dla tych, którzy chcą wejść w święty związek małżeński, aby odnaleźli swoją drugą połówkę i byli szczęśliwi w tym co wybrali : )

Wt cze 02, 2020 3:59 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Następna strona