Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 17, 2021 11:07 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
 Jak robi się z ludzi idiotów? Krytyka socjaldemokracji. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak robi się z ludzi idiotów? Krytyka socjaldemokracji.
MJ napisał(a):
Zaprawde powiadam Ci:
Do KAZDEGO Bog mowi !
I nie ma ani jednego, ktory bylby "pozbawiony Glosu Bozego", do ktorego by Pan Bog nie mowil.
Lecz wielu jest takich- nawet wiekszosc - ktorzy sie Bogu sprzeciwiaja i milcza, gdy trzeba usta otworzyc.

Do mnie i do 99% innych nie mówi

Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14

Cz wrz 18, 2014 4:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):
Chociaż jak teraz czytam o Marii Kozłowskiej to nie widzę u niej wielkiej pychy i może chciała dobrze.

Nie widzisz pychy? To zastanów się czego przejawem było podjęcie dalszej działalności mimo zakazów papieża.

Cz wrz 18, 2014 6:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No tak, grzech nieposłuszeństwa. Jednak widzę ogromną różnicę między nią a MDM. Kozłowska w pierwszej była przekonana że Bóg do niej mówi, mogła mieć dobre intencje, potem decyzja papieża mogła wydawać się jej niezrozumiała i sprzeczna z wolą Boga, tak że zdecydowała się na nieposłuszeństwo.
A MDM zapalczywie z wysokości swego tronu nazywa papieża antychrystem.

Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14

Cz wrz 18, 2014 6:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):
MJ napisał(a):
Zaprawde powiadam Ci:
Do KAZDEGO Bog mowi !
I nie ma ani jednego, ktory bylby "pozbawiony Glosu Bozego", do ktorego by Pan Bog nie mowil.
Lecz wielu jest takich- nawet wiekszosc - ktorzy sie Bogu sprzeciwiaja i milcza, gdy trzeba usta otworzyc.

Do mnie i do 99% innych nie mówi

Po pierwsze: jestes klamca.
Pan Bog mowi do kazdego.

To elementarz Nauki Kosciola, naszej Wiary Katolickiej.

Nikt nie jest pozbawiony Bozego Drogowskazu.
A kto jest kuszony, ten ZAWSZE razem z pokusa do ktorej Bog dopuszcza otrzymuje (od Boga) pomoc do pokonania tej pokusy.
Aby mogl wybrac co woli.
Czy pokuse, czy pomoc od Boga i przezwyciezenie pokusy.

Bog wiec mowi do kazdego, nawet i wtedy gdy czlowiek jest kuszony.

Dlatego NIKT na Sadzie nie bedzie sie mogl wykrecic w ten sposob "do mnie nie mowiles".
Nawet ten, ktory mowi do swiata, ze jest "ateista".
Bo i do niego Pan Bog mowi.

Lecz na Koncu odsloniete beda ludzkie wnetrza.

Po drugie: jestes "rzecznikiem" tych pozostalych (99%), ze mowisz za nich, w ich imieniu?

Po trzecie: jesli Glosu Bozego w sobie nie poznajesz (gdy mowi do Twego sumienia), to jak mozesz wypowiadac sie o tym, co dzieje sie w duszy tych pozostalych (99%)?

Po czwarte: nie poznajesz Glosu Bozego w sobie, bo nie wierzysz Bogu.
To proste.
Bog mowi do Ciebie (np w tej chwili podpowiada Ci, ze ja Prawde pisze), lecz Ty nie mozesz uwierzyc, ze to Jego Glos, Jego natchnienie.

Nie mow wiec klamco "Bog do mnie nie mowi"!

Tylko zacznij mowic Prawde, ze odrzucasz ten Glos, bo nie wierzysz, ze to Glos Bozy.

Cz wrz 18, 2014 7:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A może Bóg przemawia do Ciebie w tej chwili przeze mnie a Ty odrzucasz głos Boży ?

Cz wrz 18, 2014 7:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):
A może Bóg przemawia do Ciebie w tej chwili przeze mnie a Ty odrzucasz głos Boży ?

Nie.

Poniewaz Ty jestes klamca.
A przez klamce mowi inny duch.

Jestes klamca- bo zaprzeczasz Prawdzie, temu co Kosciol potwierdzil swa Nauka.

Od ZAWSZE Kosciol Katolicki nauczal: potepiency beda potepieni wlasnie dlatego, ze ODRZUCALI zbawienne (czyli Boze) natchnienia.

Zatem Bog mowi do kazdego.

Jakze ktos moglby byc potepiony, gdyby do niego Bog nie mowil, nie dawal sie mu poznac?
Miejze Ty rozum !

Albo jak ktos moglby byc nagrodzony, gdyby do niego Bog nie mowil ?
Przeciez za to wlasnie jest nagrodzony (Niebem), ze rozpoznal Glos Bozy !

Miejze Ty wiec rozum.

Z Wiary i z rozumu jasno wynika: Bog mowi do kazdego.

(To oczywistosc dla kazdego kto ma rozum. A i Pismo zaswiadcza, ustami Sw. Pawla, ze nawet poganie moga poznac Boga z Jego Dziela. Zatem Bog mowi do kazdego. Nawet i tego, ktory urodzil sie w rodzinie satanistow, Lucyferian.)

Kazdy wiec ktory mowi "do mnie Bog nie mowi"- JEST KLAMCA.
I jestem tego pewien.
I stawiam na to swa dusze (ze tak jest jak napisalem- i ogolnie i o Tobie- ze jestes klamca).

Cz wrz 18, 2014 7:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
MJ napisał(a):
Od ZAWSZE Kosciol Katolicki nauczal: potepiency beda potepieni wlasnie dlatego, ze ODRZUCALI zbawienne (czyli Boze) natchnienia.

To ja mam taką małą prośbę: Wskaż i zacytuj teksty katolickie (np. soborów, synodów lub papieży), w których zawarto taką naukę.

Cz wrz 18, 2014 8:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
MJ napisał(a):

Co znaczy "Bóg mówi"? Nie słyszę głosów, czy mowa Boga to mowa MJ do mnie?

Pt wrz 19, 2014 8:33 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):
MJ napisał(a):

Co znaczy "Bóg mówi"? Nie słyszę głosów

Nazywasz samego siebie "katolikiem" i to w "pelnej lacznosci z Papiezem", a tego nie rozumiesz ?

To czytaj:

Siedzial bezboznik ("ateista", ten ktory mowi do swiata ze "Boga nie ma") w niedziele przed kapliczka telewizyjna. Akurat skonczyl sie jego ulubiony program. I rozpoczela sie transmisja Mszy Sw. z Watykanu.
Siegnal wiec bezboznik po pilota, by przelaczyc na inny kanal. "Znow te glupoty"- mysl natychmiast przemknela mu przez glowe. Pojawila sie w jego rozumie. Po chwili jednak inna mysl pojawila sie "a co jesli Bog jest, jesli ci 'wstretni' katolicy maja jednak racje?". Lecz zaraz po niej pojawila sie "mysl kojaca i uspokajajaca": "e tam, to glupoty, relikt dawnych czasow, gdy ludzkosc byla jeszcze malo rozwinieta, bo 'wiedzy' nie miala i 'postepu'. Boga przeciez nie ma. To brednie, jak ludzie w ogole moga w to wierzyc?".

Teraz Ty sie zastanow, jesli sie nigdy nad tym nie zastanawiales:
Od kogo (od jakiego DUCHA) pochodzila ta pierwsza mysl ("znow glupoty")?
Od kogo (z jakiego DUCHA) wziela sie ta druga mysl ("a co jesli Bog jest?")
A od kogo (jaki DUCH podal) ta trzecia mysl, te "kojaca" dla bezboznika?

Coz to wiec znaczy, ze "Bog mowi do kazdego" zapytal mi sie ten, ktory jako majacy sie za "katolika" i to w "pelnej lacznosci z Papiezem" powinien sie nawet i wstydzic zadawac takie pytania, gdyz katolik takie rzeczy powinien znac juz we wczesnym dziecinstwie, przy nauce ELEMENTARZA Wiary.

Coz to wiec znaczy, ze "Bog mowi do kazdego"?

Otoz to znaczy:

Ze KAZDY czlowiek (nawet satanista) otrzymuje conajmniej Zbawienne natchnienia, to jest mysli pochodzace od Boga, od Ducha Prawdy.

[Patrz na to co dzialo sie w rozumie ("w glowie") tego bezboznika.]

I to JEST Prawda.
Kazdy czlowiek !

A co to znaczy "conajmniej natchnienia"?

A to znaczy tyle: ludzie sa rozni (nie jestesmy dokladnie tak samo stworzeni przez Boga- kazdy zyje, doznaje i poznaje nieco inaczej, niz drugi) i nie wszyscy sa tacy sami. Sa bowiem tacy, ktorzy "slysza mysli" (rzeczywiscie slysza glos np. "w sobie" lub "z zewnatrz"). Jeszcze inni zas sa "widzacy", to znaczy "widza rozne rzeczy duchowe".
Tych jednak ("widzacych, slyszacych") jest mniejszosc.

Niezaleznie jednak od tego Prawda JEST TAKA, to JEST Prawda:

Kazdy czlowiek otrzymuje conajmniej Boze Natchnienia, to jest mysli, ktore pojawiaja sie w rozumie, a ktore pochodza od Boga.

[Ci, ktorzy dodatkowo "widza" lub "slysza"- rowniez otrzymuja natchnienia. Poniewaz "widzeniu" i "slyszeniu" (jakiemukolwiek, rowniez temu "zwyczajnemu") zawsze towarzyszy jakas mysl (natchnienie), to jest SLOWO. Bo wszystko w ostatecznosci sprowadza sie do SLOWA. Bo Bog JEST Slowem, a czlowiek jest napisany Slowem Bozym]

Dlatego nikt nie bedzie sie mogl wylgac przed Bogiem na Sadzie, nie bedzie mogl Bogu powiedziec "do mnie nie mowiles".
Nawet tzw. "ateista" !

Bo beda odsloniete zamysly serc, zaswiadcza Pismo.

I wszyscy zobacza, ze Bog mowil do "ateisty".
Ze dawal mu (przynajmniej) Zbawienne Natchnienia (jak np. to "a co jesli ci katolicy maja racje?").
Lecz on (bezboznik) te Natchnienia odrzucal, nie lubil ich, wcale ich nie chcial.

Bog wiec mowi do kazdego.
Jest to oczywista Prawda, ktora wynika z Wiary i z rozumu.

Cytuj:
czy mowa Boga to mowa MJ do mnie?

To sobie rozwaz:
Ja mowilem do Ciebie " Bog mowi do kazdego (tak) "
A Ty mowiles (lub przynajmniej sklaniales sie ku temu) " Nieprawda, Bog NIE mowi do kazdego"

Teraz wiec uzyj rozumu.

Jedno jest na "tak", a drugie na "nie".
I oba sa w tym samym.
Uczy zatem rozum: jedno jest falszywe, drugie prawdziwe.
Podstawy myslenia- elementarz logiki.

Wiara i rozum ucza zas tego: to co prawdziwe- od Boga pochodzi.
A co falszywe- od diabla.

Tu wiec JEST Prawda.
Albo jedno albo drugie- JEST Glosem Bozym.

Pt wrz 19, 2014 12:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
https://www.youtube.com/watch?v=gn10a0oXFXc

Cz wrz 25, 2014 5:40 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, Andy, dlaczego stale kojarzysz liberalną szkołę ekonomii i antydemokratyzm jedynie z Korwinem, którego poglądy to tylko szczególny odcień liberalizmu, zabarwiony autorytaryzmem, kultem silnego państwa itp. Na Korwinie kapitalizm i wolność się nie kończą, powiem więcej - nawet się na nim dobrze nie zaczynają :wink:

Cz wrz 25, 2014 5:53 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
MJ, załóżmy, że Bóg mówi do każdego.
Dlaczego, jedynym wnioskiem jaki potrafisz wyciągnąć, że to nie działa jest wina osoby, a nie na przykład to, że doznała w życiu tyle krzywd, że coś jej się zablokowało i nie potrafi rozpoznać głosu Boga? Nie mogło być tak, że kiedyś posłuchała tego głosu, ale spotkało ją coś złego? Bóg przecież lubi wystawiać ludzi na próby, a ta mogła być za ciężka. Jesteś ograniczony do jednego wniosku - Bóg jest dobry. Skoro tak, to skąd potop, skąd zabijanie ludzi w ST? Może i jest dobry, ale robił też złe rzeczy.

Cz wrz 25, 2014 8:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pit CK napisał(a):
Dlaczego, jedynym wnioskiem jaki potrafisz wyciągnąć, że to nie działa jest wina osoby, a nie na przykład to, że doznała w życiu tyle krzywd, że coś jej się zablokowało i nie potrafi rozpoznać głosu Boga? Nie mogło być tak, że kiedyś posłuchała tego głosu, ale spotkało ją coś złego? Bóg przecież lubi wystawiać ludzi na próby, a ta mogła być za ciężka. Jesteś ograniczony do jednego wniosku - Bóg jest dobry. Skoro tak, to skąd potop, skąd zabijanie ludzi w ST? Może i jest dobry, ale robił też złe rzeczy.

Nie sądzę, aby próba dotarcia do kogoś takiego jak MJ miała sens. Jest na samym dnie Otchłani i cokolwiek byś mu nie usiłował powiedzieć do jego uszu dotrze zniekształcone i wykoślawione przez setki warstw obłędu które oddzielają go od rzeczywistości.

Pt wrz 26, 2014 12:50 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
MJ napisał(a):
Coz to wiec znaczy, ze "Bog mowi do kazdego"?
Ja mowilem do Ciebie " Bog mowi do kazdego (tak) "
A Ty mowiles (lub przynajmniej sklaniales sie ku temu) " Nieprawda, Bog NIE mowi do kazdego"

Teraz wiec uzyj rozumu.
Wiara i rozum ucza zas tego: to co prawdziwe- od Boga pochodzi.
A co falszywe- od diabla.

Tylko nie o takim samym "mówieniu" mówimy. Ja mówiłem o sytuacji gdy ktoś słyszy wyraźny głos Boga, RÓŻNY od naszych myśli, że albo to głos Boga, albo diabła albo choroba psychiczna. Takich ludzi jest zdecydowana mniejszość. Ty zaś zmieniłeś to na to, że każda myśl, która przemknie może być głosem Boga. I znów - mniejszość jest tych , którzy uważają swoje myśli za głos Boga. Każdy rozważając coś rozważa wiele opcji, Tak jak w szachach wiele ruchów, czy stąd trzeba twierdzić że dobre ruchy podpowiada Bóg a złe szatan?

Pt wrz 26, 2014 7:04 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pit CK napisał(a):

Nie trzeba "zakladac".
To Prawda.
Kazdy (najpozniej) przekona sie o tym w chwili smierci (ze Bog mowil do niego).

Cytuj:
Dlaczego, jedynym wnioskiem jaki potrafisz wyciągnąć, że to nie działa jest wina osoby, a nie na przykład to, że doznała w życiu tyle krzywd, że coś jej się zablokowało i nie potrafi rozpoznać głosu Boga?

Dlatego, ze Bog JEST bez winy.
Wina jest tylko w czlowieku.
To grzech "blokuje" czlowieka i to grzech (wina) oddziela czlowieka od Boga.

Cytuj:
Nie mogło być tak, że kiedyś posłuchała tego głosu, ale spotkało ją coś złego? Bóg przecież lubi wystawiać ludzi na próby, a ta mogła być za ciężka.

Bog nie wystawia ludzi na takie proby, ktorych nie mogliby zniesc.
Bo JEST Dobry.
Jak Dobry Ojciec- wymaga od dziecka tylko tego co dziecko moze uczynic.
Nie naklada ciezarow ponad sily.

Wina jest zawsze w czlowieku.
Bog JEST doskonaly, bez winy , bez skazy.

[Wlasnie dlatego jest Bogiem. Coz to bylby za Bog, ktory mialby wady ? Taki "bog", ktory ma wady to bozek- demon, diabel. ]

Cytuj:
Jesteś ograniczony do jednego wniosku - Bóg jest dobry.

To nie jest "ograniczenie".
To Wolnosc.
Bo to Prawda- Bog JEST Dobry.
A Prawda wyzwala (z bledu).
Ograniczeniem jest tylko to, co jest falszywe.

Cytuj:
Skoro tak, to skąd potop, skąd zabijanie ludzi w ST? Może i jest dobry, ale robił też złe rzeczy.

To wlasnie Ty jestes ograniczony.
Falszem !

Czy karanie mordercow jest zlem czy dobrem ?
Czy slusznie robimy, ze karzemy mordercow ?
A przeciez karanie mordercow jest dla mordercow "przykre i uciazliwe".

Jezeli wiec uznajesz, ze karanie mordercow jest jednak czyms dobrym, to juz masz dowod, ze nie zawsze zrobienie czegos co jest "uciazliwe" dla drugiego czlowieka jest zlem.

Jezeli wiec wierzysz, ze karanie przestepcow jest jednak czyms dobrym, to z latwoscia powinienes dostrzec blad w swoim mysleniu o Bogu.

Otoz podobnie jak my- ze wzgledu na Sprawiedliwosc- czynimy czasami ludziom rzeczy "uciazliwe" dla nich (karzemy ich za przestepstwa), a nie uznajemy czynienia tego (tych "uciazliwosci") za zlo-tak podobnie i Pan Bog moze uczynic czlowiekowi cos co jest dla czlowieka "uciazliwe". Ale nie bedzie to czyms zlym.

Blad Twoj jest wiec taki iz piszesz, ze kary Boze byly "czyms zlym".
Tak jakbys nie rozumial, ze kara nie zawsze musi byc zlem !?

Bog wiec nie uczynil zle , zsylajac Potop, ale uczynil dobrze i sprawiedliwie.

Kolejnym Twoim bledem jest KROTKOWZROCZNOSC, SLEPOTA.
Zle patrzysz- krotko patrzysz!
Dostrzegasz tylko doczesnosc, nie dostrzegasz tego co dalej.
Nie widzisz Wiecznosci.

Wyobraz sobie dwoch chlopcow.
Jeden chlopiec robi niemal tylko to co nie jest dla niego uciazliwe. Najczesciej wiec bawi sie, gra w pilke.
A do szkoly i do nauki nie przyklada sie, bo to wymaga wysilku.
A on nie lubi wysilku, woli grac w pilke.
Ojciec zas tego chlopca niewiele sie tym chlopcem interesuje.
I nie zmusza go do tego by sie uczyl, lecz nie martwi sie tym, ze chlopiec ten niemal caly czas bawi sie i gra w pilke, bo to lubi robic.

Drugi chlopiec, syn innego ojca rowniez lubi grac w pilke i rowniez chetnie gralby calymi dniami i chetnie by sie tylko bawil.
Ma on jednak innego ojca.
Ojca "tyrana", ktory zmusza go do roznych rzeczy i naklada na niego rozne obowiazaki.
W tym: kontroluje jego postepy w szkole i dba, aby nie zaniedbywal on nauki.

Otoz z punktu widzenia (krotkowzrocznego) tego drugiego chlopca ojciec moze jawic sie jako "tyran i despota".
On, chlopiec chcialby sie tylko bawic i grac w pilke, ale tutaj ojciec zmusza go do nauki, do rzeczy wymagajacych wysilku i pracy !

"Tyran i despota", nie to co ojciec tego pierwszego chlopca, ktory moze sie bawic i bawic i bawic, a niewiele musi sie "zadreczac nauka"- tak mysli ten drugi chlopiec.

Minelo jednak dwadziescia kilka lat.

I oto teraz ten drugi chlopiec ukonczyl studia i zdobyl dobra prace, bo wiele sie nauczyl.
Ten pierwszy zas musi kopac rowy, aby zarobic na zycie.
Cale zycie nie chcial sie uczyc i nikt go do tego nie zmusil- musi teraz chwytac sie gorszej pracy, gorzej platnej.
Na dodatek patrzy z zazdroscia na tego drugiego chlopca, tego ktory mial "ojca tyrana". Patrzy i wpada we frustracje, bo poznal ze zmarnowal wiele czasu. I rozpil sie, wpadl w alkoholizm, bo narosly w nim frustracje i kompleksy, bo poznal ze marnowal swoj talent.

A co mysli ten drugi chlopiec, ten ktory w dziecinstwie uwazal swego ojca za "despote i tyrana", poniewaz zmuszal go do wielu przykrych i "uciazliwych" rzeczy, przez co nie mogl sie tak wiele bawic i bawic jak ten pierwszy chlopiec?

Czy wiec juz rozumiesz w czym rzecz i na czym polega Twoja KROTKOWZROCZNOSC ?

Ty, oceniajac Dzielo Boze, Dzielo Potopu patrzysz tylko na doczesnosc, na krotka chwile, krotki czas.
Lecz Bog patrzy na Wiecznosc.

Bog widzi Koniec, widzi Wiecznosc.
Ty nie widzisz, bo masz ograniczone widzenie (jak ten chlopiec w dziecinstwie, ktory nie widzi doroslego zycia).

Otoz Prawda JEST taka:
Wiecznosc wazniejsza jest niz wszelkie uciazliwosci w doczesnosci.

Zobaczysz wiec na Koncu, na Sadzie Ostatecznym, a bedziesz bardzo zdumiony (jak ten chlopiec, ktory sie tylko bawil i bawil w dziecinstwie):

Wielu bedzie dziekowac Dobremu Bogu za to, ze ich utopil w Potopie !

Bo dzieki temu, ze ich utopil, ze zeslal na nich taka uciazliwosc i przykrosc- ocalili wlasne dusze.

Gdyby ich nie utopil i nie ukaral plawiliby sie w swojej beztrosce i rozpuscie (jak ten chlopiec, ktory chcial sie tylko bawic i bawic), a potem po smierci wpadliby w rece szatana.
Na cala Wiecznosc.

Poniewaz jednak Bog ich ukaral- to zaczali myslec o Wiecznosci i nawrocili sie przed smiercia, gdy unosili sie na wodach Potopu.
I po krotkim skarceniu, przez kilka tysiecy lat meczarni czyscca- wstapili do Nieba.
By pozostac tam na Wiecznosc, czyli na ZAWSZE.

Dziekuja wiec Bogu za to, ze ich skarcil.
Bo widza WIECZNE meczarnie tych, ktorzy za zycia "dobrze sie bawili", ale nie chcieli przyjac sprawiedliwej kary za swoje grzechy.

Powiadam Ci: jak bylo za dni Potopu, tak podobnie bedzie niebawem.
Oto bowiem wiele narodow bedzie wytepionych przez Boga z powierzchni ziemi przez apokaliptyczne plagi i nieszczescia.
I przestana istniec.
Lecz bedzie to bardzo dobre, Dobre Dzielo Boze.

Albowiem wielu dzieki temu sie nawroci przed smiercia.
I nie beda cierpiec na wieki.

Ty wiec jestes krotkowidzem i zle patrzysz.
Lecz Bog dobrze widzi.
I widzi wszystko.
Nie tylko doczesnosc, to co przemija.
Lecz najpierw Wiecznosc, to co nie przemija, ale jest zawsze.

A Wiecznosc wiecej wazy, niz doczesnosc.
Koniec jest najwazniejszy.

To Koniec wienczy cale dzielo.

Nie mow wiec "Bog zrobil zle to i zrobil zle jeszcze tamto".
Lecz tak mow: "glupi jestem i niewiele rozumiem".

Wtedy bedziesz mowil Prawde.
A Prawda Cie wyzwoli (od wiecznego cierpienia).

Pt wrz 26, 2014 11:17 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona