Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz sie 13, 2020 1:08 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18065 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716 ... 1205  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Jockey napisał(a):
Od 6:00 mają prawo i nie jest to już cisza nocna. W podobny sposób naszli gdy zrobił grę antykomor.
Jockey napisał(a):
A tak działała PO
http://antykomor.pl/oficjalne-oswiadcze ... ie-wyroku/
Trochę dziwne że nikt nie reagował wtedy na jawne działania PO. A teraz jak prokuratura po swojemu działała to oczywiście winny jest PiS. Ja nie przepadam za socjalistami z PiS ale chcę być sprawiedliwy.

Jeśli chodzi o mnie, to mnie polityka jako taka nie interesowała do czasu sprawy uchodźców. Nawet jak była sprawa z Blidą, a to za PiS, nie zajmowałam żadnego stanowiska. Ot i cała tajemnica, dlaczego wtedy byłam cicho.
Polityka jako taka nie interesuje mnie i teraz. Interesuje mnie Ewangelia i działania zgodne z nią.

Śr gru 30, 2015 10:06 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):

Polityka jako taka nie interesuje mnie i teraz. Interesuje mnie Ewangelia i działania zgodne z nią.

Jasne Małgosiu, wszystko super tylko ten PiS :mrgreen:
Czepiłaś się nawet byłego zięcia nieżyjącego Prezydenta tak jakby od zięcia miała się zepsuc rodzina :PPPP i czepiasz ciągle, piszesz coś o jakimś kredycie zaufania a nie sądzę iżbyś głosowała na PiS zgodnie z tym co wiele razy buńczucznie zapodawałaś wcześniej, toteż jaki kredyt Małgosiu?

Rozumiem że PO działała w zgodzie z Ewangelią. Acha.......

Śr gru 30, 2015 12:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Derayes napisał(a):
Rozumiem że PO działała w zgodzie z Ewangelią. Acha.......

Nie mam ochoty bić piany, bo i tak wiesz swoje. Tak, masz rację, jestem zmanipulowana przez PO, ba, uważam ją za boga 8O :dokitu:
A idąc tropem Twoich sugestii, to czcisz PiS bezkrytycznie. A wszelka krytyka Twojego bóstwa jest z pogranicza grzechu przeciw Duchowi Świętemu 8O :x

Śr gru 30, 2015 12:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):

No to tym bardziej powinnaś się zainteresować polityką. Dziś mamy taką oto sytuację, że politycy ugrupowania rządzącego zawłaszczyli Ewangelię do sakralizacji życia publicznego. Wydaje im się, że w ten sposób zyskują mandat i poparcie duchowieństwa w doraźnych działaniach "w imieniu narodu". Duchowieństwo jest nadal sumieniem narodu i trzeba je kokietować. Głównym grzechem pisowców jest natomiast brak miłości bliźniego. Chcąc działać zgodnie z Ewangelią należy najpierw wyrzec się nienawiści. Patrząc na wykrzywione pisowskie twarze i jad sączący się z ust kiedy mowa o przeciwnikach politycznych z PO odnoszę wrażenie, że ktoś zwolnił ich z obowiązku miłowania nieprzyjaciół.
Milczenie Episkopatu w mojej ocenie jest przejawem mądrości, bo nie dali się biskupi wmanewrować w tę chorą grę. Mam jednak nadzieję, że w swoim czasie usłyszymy głos Kościoła jako głos rozsądku, który zagubionym owieczkom takim jak np @Derayes pomoże odnaleźć się w tym co się dzieje. Mam nadzieję...

Śr gru 30, 2015 12:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kolor jek będę chciał takie wywody czytac to sobie otworzę Tygodnik Powszechny albo GazWyb czy tam Wprost albo posłucham Tomusia Lisa czy innej Monisi Olejnik. A te przepełnione miłością twarze to widac nawet bardzo wśród PO oraz jakiegoś KOD, proponuję też posłuchac aż zająkanego miłością Nadredaktora, u którego z pewnością zebrałbyś brawa za poniżej cytowane słowa Twojego postu, Kafka by tego nie wymyślił:

"Dziś mamy taką oto sytuację, że politycy ugrupowania rządzącego zawłaszczyli Ewangelię do sakralizacji życia publicznego. Wydaje im się, że w ten sposób zyskują mandat i poparcie duchowieństwa w doraźnych działaniach "w imieniu narodu". Duchowieństwo jest nadal sumieniem narodu i trzeba je kokietować."

Chyba jednak pocieszające jest to, że przynajmniej na tym forum mamy zaledwie dwóch, w porywach troje politycznych oszołomów w gronie katolików w łączności z Papieżem.
Mogło byc gorzej ;)

Śr gru 30, 2015 1:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kolor napisał(a):
No to tym bardziej powinnaś się zainteresować polityką.

Moje zainteresowanie jest o tyle, że poszczególne działania oceniam w świetle Ewangelii. Natomiast gierki polityczne mnie całkowicie nie interesują (owe działania są wynikiem tychże gierek - jednakowoż dobre i złe).
kolor napisał(a):
Patrząc na wykrzywione pisowskie twarze i jad sączący się z ust kiedy mowa o przeciwnikach politycznych z PO odnoszę wrażenie, że ktoś zwolnił ich z obowiązku miłowania nieprzyjaciół.

Wcześniej już pośrednio o tym powiedziałam, używając sarkazmu o grzechu.
Jednakże jeśli ktoś jest wpatrzony w partie (obojętnie jaką: PiS, PO, SLD, PSL itd,itp.) nie jest w stanie ocenić czegokolwiek obiektywnie (nie wszystko w rządzie PO - PSL było złe i nie wszystko w rządzie PiS jest złe, ale też nie wszystko jest dobre).
kolor napisał(a):
Milczenie Episkopatu w mojej ocenie jest przejawem mądrości, bo nie dali się biskupi wmanewrować w tę chorą grę.

Moim zdaniem tez to milczenie jest złotem. Jeszcze, gdyby tak pleban na każdej parafii zamilkł ... . Mój milczy, w sensie nie agitował i nie agituje.
Derayes napisał(a):
Chyba jednak pocieszające jest to, że przynajmniej na tym forum mamy zaledwie dwóch, w porywach troje politycznych oszołomów w gronie katolików w łączności z Papieżem.
Mogło byc gorzej

Gratuluję pomroczności jasnej.

Śr gru 30, 2015 2:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nareście PiS wziął sprawy w swoje ręce :-P :) :) przez głupie PO dzieci męczyły się w pierwszej klasie :no: :|
http://www.ratujmaluchy.pl/

Śr gru 30, 2015 2:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie wszystkie się męczyły (mój wnuk był zadowolony. Bardziej mu się podobało niż w przedszkolu i radził sobie świetnie), ale fakt, to był poroniony pomysł posyłać sześciolatki do szkoły.

Śr gru 30, 2015 2:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
Nie wszystkie się męczyły (mój wnuk był zadowolony. Bardziej mu się podobało niż w przedszkolu i radził sobie świetnie), ale fakt, to był poroniony pomysł posyłać sześciolatki do szkoły.

Mój syn uwielbia zerówkę, bardziej niż przedszkole, ale nie nadaję się by go posyłać do pierwszej klasy.

Śr gru 30, 2015 2:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No ok. Nie będę teorii domysłów, ani innych teorii. Zapytam: co sądzicie o tym?:
http://niebezpiecznik.pl/post/nowelizac ... ych-zmian/

Śr gru 30, 2015 7:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Spór, który toczy się w Polsce, dotyczy tego, czy Polska ma być państwem demokratycznym czy korporacyjnym - ocenił w wywiadzie dla Radia Maryja Jarosław Kaczyński. Jak podkreślał, "dobra zmiana" oznacza m.in. "pozbawienie pewnych środowisk przywilejów". Protesty przeciwko zmianom w Trybunale Konstytucyjnym określił jako "rokosz" i "bunt korporacji".
http://www.tvn24.pl/jaroslaw-kaczynski- ... 015,s.html

Śr gru 30, 2015 11:40 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A tymczasem amerykanie nie widzą problemów z demokracją w Polsce
http://www.tvp.info/23382372/
Oglądałem tą wypowiedź w TV Republika i ze zdziwieniem stwierdziłem, że TVP Info też czasami potrafi informować a nie tylko siać propagandę
Cytuj:
Mark Toner zaznaczył, że rozmowy prowadzone na ten temat to część relacji z Polską. Dodał, że jest pewien siły polskiej demokracji i zdolności Polaków do rozwiązywania wszelkich problemów zgodnie z demokratycznymi zasadami.

Cz gru 31, 2015 6:56 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
Jeśli chodzi o mnie, to mnie polityka jako taka nie interesowała do czasu sprawy uchodźców. Nawet jak była sprawa z Blidą, a to za PiS, nie zajmowałam żadnego stanowiska. Ot i cała tajemnica, dlaczego wtedy byłam cicho.
Małgosiu to trzeba zacząć. Bo jeśli odnosisz się do wkroczenia o 6:00 to PO dokładnie tak samo wkraczała ale do ludzi którzy nie byli zamieszani w kryminalne gierki. Antykomor jest takim przykładem. O przetrzymywaniu kibola bez zarzutów to nawet nie wspominam. Pamiętasz sprawę Starucha? Oceniasz PiS skazując ich a nie patrzysz że to nie oni zaczęli całą akcję.
Osobiście aż mi głupio, że ja bronię PiS nie będąc ich zwolennikiem.

Cz gru 31, 2015 7:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Małgosiu to trzeba zacząć. Bo jeśli odnosisz się do wkroczenia o 6:00 to PO dokładnie tak samo wkraczała ale do ludzi którzy nie byli zamieszani w kryminalne gierki. Antykomor jest takim przykładem. O przetrzymywaniu kibola bez zarzutów to nawet nie wspominam. Pamiętasz sprawę Starucha? Oceniasz PiS skazując ich a nie patrzysz że to nie oni zaczęli całą akcję.
Osobiście aż mi głupio, że ja bronię PiS nie będąc ich zwolennikiem.

Toteż zaczynam, a adwersarze unikają tematów niewygodnych, jak np.
viewtopic.php?p=1019105#p1019105
Pytałam co o tym myślicie (należy przeczytać także ustawę, do której jest w tekście link, szczególnie Art.1 ust.6), no nie znam się na polityce, jako że mi zwisała do tej pory, a wszelkie posunięcia oceniałam w świetle Ewangelii zostając przez to lewakiem.

Cz gru 31, 2015 7:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Prezydent: władza zwierzchnia w naszym państwie należy do narodu.
Noworoczne Orędzie Prezydenta Polski Andrzeja Dudy
https://www.youtube.com/watch?v=eAQsGKUumjk
http://www.radiomaryja.pl/multimedia/no ... zeja-dudy/
Pozdrawiam

Cz gru 31, 2015 10:40 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18065 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716 ... 1205  Następna strona