Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz sie 13, 2020 2:48 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18065 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718 ... 1205  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Może rozweseli Cię to, że w fas i nefas argumentacyjnych nie ma czegoś takiego jak argumentum ad Hitlerum - to dowcip-prowokacja, wymyślona przez Godwina. :wink:

EDYTOWANE - Ale specjalnie dla Twojego komfortu zmienię!

Derayes napisał(a):
Mnie by to nie zdziwiło, wszak lewactwo całego swiata jest podobne, ino może w krajach jak Polska wywodzi się z bandytów, zbirów, zdrajców, złodziei i sprzedawczyków którzy dzielnie służyli partii albo w UB/SB itp.

Obrazek

Ostatnio edytowano So sty 02, 2016 9:32 pm przez Batkonto, łącznie edytowano 1 raz

So sty 02, 2016 9:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Tylko, że w tym wypadku nie ma mowy o szukaniu co autor miał na myśli, bo autor nazwał Batkonto prawoskretnym, a to jest nie tylko pogarda, a w dodatku chamska i podła kpina.

So sty 02, 2016 9:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dowcip nie dowcip, prowokacja czy nie. Przykro patrzeć i na Hitlera i na duce jako argument w dyskusji, czy też metodę na upupienie przeciwnika. Zaniżasz poziom Batkonto.

@ Małgosia - zgłosiłaś post. Ok - moderacja się tym zajmnie, czego chcesz jeszcze :?: Nie chcesz go czytać - daj mu ignora.

So sty 02, 2016 9:39 pm
Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Dowcip nie dowcip, prowokacja czy nie. Przykro patrzeć i na Hitlera i na duce jako argument w dyskusji, czy też metodę na upupienie przeciwnika. Zaniżasz poziom Batkonto.

A to da się zaniżyć tamten poziom? Obawiam się, że zarówno wzbudzający niesmak Adolf i Benito dostaliby napadu nieokiełznanych ejakulacji, czytając owe wypowiedzi. :wink:

So sty 02, 2016 9:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
@ Małgosia - zglosiłaś post. Ok - moderacja się tym zajmnie, czego chcesz jeszcze Nie chcesz go czytać - daj mu ignora.

Mogę czytać i nie odpowiadać i tak robię. Odniosłam się tylko do Twojej obrony Derayesa. Odpowiedziałam Tobie.

So sty 02, 2016 9:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
@ Batkonto
Okazuje się, że się da, czego przykładem Twoje faszystowskie wstawki :dokitu:

@Małgosia - na Twoje odniesienie mogę jedynie powtórzyć:

Arwena napisał(a):
@ Małgosia - zglosiłaś post. Ok - moderacja się tym zajmnie, czego chcesz jeszcze Nie chcesz go czytać - daj mu ignora.

So sty 02, 2016 9:50 pm
Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
@ Batkonto

Gdzieżby tam, ja jedynie odpowiadam za oprawę graficzną tych wstawek. :wink:

So sty 02, 2016 9:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
@Małgosiu, @Batkonto ! Ideał sięgnął dna (jak mówi Norwid) a za nim S.J. Lec dodaje że słychać pukanie od spodu. To pukają @Derayesa obelgi.
Jest jakaś logika w tym co pisze @Arwena, mianowicie nie powinniśmy zniżać się do tego poziomu. Nikt @Derayesowi nie będzie wmawiał, że białe jest białe (jak powiedziałbył kolejny wieszcz ;) ) . W imię chrześcijańskiej pokory zaniechajmy tej dyskusji.

ps. Ja i tak wiem, że moja racja jest najmojsza :P

So sty 02, 2016 11:17 pm
Odpowiedz z cytatem
Aa, racja, lepiej zmienić temat...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =FB_Gazeta

Nie takie Węgry straszne. :wink:

So sty 02, 2016 11:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Najnowsza okładka tygodnika "W Sieci"
Obrazek

N sty 03, 2016 12:50 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
@ Batkonto

Arwena napisał(a):

Arwena, dziękuję za wsparcie, jak widać grupa niemal w całosci stanęła także przeciw Tobie, ujmująca solidarnosć, jak już pisałem albo to może cecha niepewnej mniejszosci, w końcu grupka nieliczna.

Jesli już Tuwim to tytuł adekwatny do moich względem owej grupy odczuć:

http://chillcafe.pl/kawal/5261-calujcie ... tuwim.html

N sty 03, 2016 1:44 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Derayes napisał(a):
Arwena napisał(a):
@ Batkonto

Arwena napisał(a):

Arwena, dziękuję za wsparcie, jak widać grupa niemal w całosci stanęła także przeciw Tobie, ujmująca solidarnosć, jak już pisałem albo to może cecha niepewnej mniejszosci, w końcu grupka nieliczna.

Jesli już Tuwim to tytuł adekwatny do moich względem owej grupy odczuć:

http://chillcafe.pl/kawal/5261-calujcie ... tuwim.html

Czy kolega @Derayes dobrze przeczytał cały wierszyk, który raczył był zalinkować? Tytułem miałeś zamiar obrazić mnie i Małgosię, ale pozostała treść tego paszkwila jest niegodna do zamieszczania na forum katolickim. Nie lubię skarżyć, ale dziś pobiłeś samego siebie. Zgłosiłem post jako obraźliwy do czcigodnej moderacji.

N sty 03, 2016 2:33 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Wie, wie. Morozowski sam o sobie mówi że jest: Żydem, antyklerykałem, lewicowcem. I co ? Podnieca Cię to? Bo mnie to jest obojętne.

A mnie przeszkadza. Człowiek to człowiek, ale jego poglądy, mogę krytykować i odrzucać.
Tak samo przeszkadza, jak Michnikowi, lewactwu, w TV, człowiek o katolickich, konserwatywnych, prawych poglądach.

N sty 03, 2016 11:06 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kolor napisał(a):

Czy kolega @Derayes dobrze przeczytał cały wierszyk, który raczył był zalinkować? Tytułem miałeś zamiar obrazić mnie i Małgosię, ale pozostała treść tego paszkwila jest niegodna do zamieszczania na forum katolickim. Nie lubię skarżyć, ale dziś pobiłeś samego siebie. Zgłosiłem post jako obraźliwy do czcigodnej moderacji.

Rozumiem że zgłosiłes Tuwima nie mnie, a uważaj no bracie, boć to był Zyd i w dodatku pieszczoch komuny, więc ciupasem za antysemitę i zoologicznego antykomunistę możesz zacząć robić :lol:

BTW Morozowski, Szechter, Olejnik, Lis, Paradowska itp. nie podobają mi się bo istniejąc w oficjalnej przestrzeni medialnej są ewidentnie stronniczy, plują na patriotów, na PiS i otwarcie optują za PO i komuną, czy tam lewicą, szydzą z polskosci i katolicyzmu, i jak to słusznie Jockey napisał, usiłują urabiać opnię publiczną miast przekazywać informacje.
Tak się jakos składa że to są Zydzi, resortowe dzieci i ateisci. No popatrz.

N sty 03, 2016 11:10 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kosiarz napisał(a):
A mnie przeszkadza. Człowiek to człowiek, ale jego poglądy, mogę krytykować i odrzucać.
Tak samo przeszkadza, jak Michnikowi, lewactwu, w TV, człowiek o katolickich, konserwatywnych, prawych poglądach

Poglądy możesz, ale każdy człowiek z racji bycia dzieckiem Bożym zasługuje na szacunek, który nie przejawia się w nazwach: lewak, oszołom, POpapraniec czy PiSuar.
I sam sobie zaprzeczasz mówiąc dalej, że przeszkadza człowiek o innych poglądach. Mnie nie przeszkadza żaden człowiek. Przeszkadzają maniery niektórych, postawa wobec inaczej myślących i własnie obraźliwe nazwy człowieka, a nie jego poglądów. I to właśnie za nokautowanie obraźliwych określeń zwolenników PiSu zostałam na innym forum (iles lat temu) nazwana zakutym katolandzkim łbem, za nokautowanie obraźliwych określeń zwolenników PO - POpaprańcem. Nie pamietam z jakiego powodu zostałam bardziej czerwoną niż można być, ale każda nazwa była z powodu cytowanej Ewangelii.

N sty 03, 2016 11:17 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18065 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718 ... 1205  Następna strona