Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt lip 10, 2020 6:25 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17936 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129 ... 1196  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
mniszek_pospolity napisał(a):
Problem to teraz będzie przez najbliższe tygodnie, w świat pójdzie przekaz jak to homoseksualiści są strasznie prześladowani przez jakichś katoli, kiboli, faszystów itd.

Dlatego już dawno pisałem, żeby się tam nie zbierać, niech sobie chodzą. Tak mamy niepotrzebny rozgłos i wiadomo jaka narracja będzie przyjęta: Biedni z LGBT i bandyci z prawicy. Tego się obawiam. Te kontrmanifestacje tylko umacniają antyklerykałów i skrajnych lewicowców.

Przeciez właśnie po to robią te manifestacje, żeby ludzi wnerwić i żeby mogli w świat wysłać takie informacje. I dzięki naciskom mogą krok po kroku wprowadzać ten terror LGBT z jakim mamy do czynienia na zachodzie

So wrz 28, 2019 6:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie widze u siebie zadnego "terroru LGBT", moze uscislisz co nazywasz tym terrorem?

N wrz 29, 2019 6:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie widzisz? Ogłoś publicznie, że chcesz przeprowadzić jakieś spotkanie, na którym będzie omawiana kwestia homoseksualizmu jako zaburzenia popędu płciowego i konieczności leczenia takich osób. Potem poczekaj na reakcje...

N wrz 29, 2019 6:48 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
Nie widzisz? Ogłoś publicznie, że chcesz przeprowadzić jakieś spotkanie, na którym będzie omawiana kwestia homoseksualizmu jako zaburzenia popędu płciowego i konieczności leczenia takich osób. Potem poczekaj na reakcje...

Ogłoś publicznie, że chcesz przeprowadzić jakieś spotkanie, na którym będzie omawiana kwestia leworęczności jako zaburzenia pracy mózgu i konieczności leczenia takich osób. Potem poczekaj na reakcje. Zobaczysz wtedy terror leworęczności!

N wrz 29, 2019 7:59 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Leworęczni nie domagają się żadnych przywilejów

N wrz 29, 2019 8:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Nie widze u siebie zadnego "terroru LGBT", moze uscislisz co nazywasz tym terrorem?

Moze potrzebujesz lepsze okulary?

N wrz 29, 2019 8:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kravia napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):

Ogłoś publicznie, że chcesz przeprowadzić jakieś spotkanie, na którym będzie omawiana kwestia leworęczności jako zaburzenia pracy mózgu i konieczności leczenia takich osób. Potem poczekaj na reakcje. Zobaczysz wtedy terror leworęczności!

Ta manipulacja na mnie nie działa. Leworęczność, w przeciwieństwie do homoseksualizmu, nie jest zaburzeniem w działaniu organizmu, w tym pracy mózgu.

N wrz 29, 2019 8:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Jeszcze niedawno uważano, że jest i zmuszano leworęczne dzieci w szkołach żeby pisały prawą ręką. Robili to wykształceni pedagodzy jeszcze nie tak dawno temu. Kiedy zaprzestano tak robić, zapewne pojawiło się wiele głosów sprzeciwu i mnóstwo argumentów o "nienaturalności".

N wrz 29, 2019 9:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Jeszcze niedawno uważano, że jest i zmuszano leworęczne dzieci w szkołach żeby pisały prawą ręką. Robili to wykształceni pedagodzy jeszcze nie tak dawno temu. Kiedy zaprzestano tak robić, zapewne pojawiło się wiele głosów sprzeciwu i mnóstwo argumentów o "nienaturalności".

Pisanie prawa reka uwazano za standard z ktorego wynikaly wszelkie umiejetnosci zwiazane z produkowanymi np. narzedziami, czy elementami systemu szkolnictwa, dlatego starano sie by wszyscy jednakowo wykonywali takie same czynnosci.
Wiem o tym bo sam jestem leworeczny i wiem co sie kiedys dzialo w szkolach bo doswiadczylem tego osobiscie.
Natomias pamietam jedna rzecz ktora przemawiala za pisaniem prawa reka, a mianowicie to ze w poczatkowych latach nauki nie potrafilem zapamietac jak trzeba pisac E i 3, ktore ma byc w ktora strone, wlasnie przez to ze pisalem lewa reka.
Nie jestem urodzonym leworecznym tylko w dziecinstwie mialem zlamana prawa reke wiec by sobie radzic nauczylem sie uzywac lewa reke.
dzieki "torturom " :-) w szkole dzis jestem dwureczny i nie mam problemu z zadna praca i zadnym narzedziem tak praworecznym jak i leworecznym. W wojsku takze okazalo sie ze mam lewe oko tzw. dominujace.
Najciekawsze jest to ze moje dzieciaki sa leworeczne od urodzenia, ale mimo to staly sie dwureczne, wlasnie w szkole, co wedlug mnie jest wyjatkowym plusem w zyciu.

Ostatnio edytowano N wrz 29, 2019 10:28 pm przez sam2, łącznie edytowano 1 raz

N wrz 29, 2019 10:26 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Witam
Chciałbym Was zachęcić do osobistego podzielenia się, co konkretnie dobrego dały Wam rządy PiS np. ekonomia, zdrowie, prawo, ochrona srodowiska, edukacja itd. Co kochani Was cieszy i raduje w tych rządach. Czy potraficie, jak mój znajomy z 6 dzieci: Kaczyńskiemu wybuduje pomnik. Jeszcze kilkanaście lat temu dziadowali, a teraz 3000 zł plus darmowe obiady, ulgi dla rodzin wielodzietnych. Żona nie musi pracować. Jest tak dobrze, że za kilka lat wykupią mieszkanie komunalne - będą właścicielami. Dzieci zwiedziły trochę Europę; fajnie ubrane itd. Uczą się w prywatnej dobrej szkole. Kochają Kaczyńskiego, tylko kiedy pogonimy lichwę i wrogów naszego węgla. No i powrót do kary śmierci dla pedofili. PiS przyniósł wielu rodzinom awans społeczny - czy to nie cudowne? :)

N wrz 29, 2019 10:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sam2 napisał(a):
Pisanie prawa reka uwazano za standard z ktorego wynikaly wszelkie umiejetnosci zwiazane z produkowanymi np. narzedziami, czy elementami systemu szkolnictwa, dlatego starano sie by wszyscy jednakowo wykonywali takie same czynnosci.

A z jakiego powodu zakazywano w przedszkolu jeść lewą ręką? Również z powodu normalizacji? :wink:
sam2 napisał(a):
Natomias pamietam jedna rzecz ktora przemawiala za pisaniem prawa reka, a mianowicie to ze w poczatkowych latach nauki nie potrafilem zapamietac jak trzeba pisac E i 3, ktore ma byc w ktora strone, wlasnie przez to ze pisalem lewa reka.
Nie jestem urodzonym leworecznym tylko w dziecinstwie mialem zlamana prawa reke wiec by sobie radzic nauczylem sie uzywac lewa reke.
dzieki "torturom " w szkole dzis jestem dwureczny i nie mam problemu z zadna praca i zadnym narzedziem tak praworecznym jak i leworecznym.

Nie chciałem tutaj rozczesać czy ćwiczenie niedominującej ręki jest korzystne czy nie, tylko zwróciłem uwagę na to jak wszystko co jest odstępstwem od normy, jest postrzegane jako coś, co trzeba zwalczać. Kiedyś była to leworęczność, dzisiaj jest to homoseksualizm. Sądzę, że za 100 lat postrzeganie obu zjawisk jako patologii będzie dla nas równie niedorzeczne.
sam2 napisał(a):
W wojsku takze okazalo sie ze mam lewe oko tzw. dominujace.

Lewe oko jest dominujące akurat u większości osób :wink:

N wrz 29, 2019 10:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sam2 napisał(a):

A z jakiego powodu zakazywano w przedszkolu jeść lewą ręką? Również z powodu normalizacji? :wink:
sam2 napisał(a):
dzieki "torturom " w szkole dzis jestem dwureczny i nie mam problemu z zadna praca i zadnym narzedziem tak praworecznym jak i leworecznym.

Nie chciałem tutaj rozczesać czy ćwiczenie niedominującej ręki jest korzystne czy nie, tylko zwróciłem uwagę na to jak wszystko co jest odstępstwem od normy, jest postrzegane jako coś, co trzeba zwalczać. Kiedyś była to leworęczność, dzisiaj jest to homoseksualizm. Sądzę, że za 100 lat postrzeganie obu zjawisk jako patologii będzie dla nas równie niedorzeczne.
sam2 napisał(a):
W wojsku takze okazalo sie ze mam lewe oko tzw. dominujace.

Lewe oko jest dominujące akurat u większości osób :wink:

W przedszkolu to podstawa , bo pewnie jak wiesz , gdy idziesz do restauracji to zestw sztuccow jest ustawianiy standardowo dla kazdego.
Wyobrazasz sobie zamieszanie w chocby w restauracji gdyby kelner musial przestawiac sztucce przy kazdy stoliku zaleznie od tego gdzie kto usiadzie?
Homoseksualizm nie jest i nigdy nie byl czyms co mialo by jakikolwiek wplyw na podstawowe funkcjonowanie spoleczenstwa, bo zycie seksualne to intymna i personalna sprawa ktora nie ma wplywu na to ktora reka jesz i jakich narzedzi uzywasz w pracy.
Do lozka nik nigdy nikomu nie zagladal, a ze homoseksualisci chca sie tym co robia afiszowac to ich osobisty problem a nie spoleczenstwa w ktorym zyja.
Z okiem dominujacym jestes totalnie w bledzie bo wlasnie wiekszosc ludzi jako praworeczni maja jednoczesnie w wiekszosci przypadkow prawe oko dominujace i wlasnie bron palna jest zbudowana tak ze lepiej pasuje do prawego oka, chocby ze wzgledu na kierunek wyrzutu lusek z zamka podczas strzelania.
Leworeczny ma trudzniejsze zadanie by utrzymac jak najlepsze skupienie pociskow w tarczy podczas strzelania, bo wylatujace luski robia cos w rodzaju blyskow przed okiem i pozornego ruchu broni w kiernku przeciwnym, co przy odrzucie broni sklania do poprawki pozycji broni na podporce.
Widac ze nie byles w wojsku, ani nie miales broni palne w reku

N wrz 29, 2019 11:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Osobiście nie lubię takich porównań homoseksualizmu do leworęczności czy tego typu zagadnień, bo z założenia bagatelizują problem jakim jest ideologia LGBT i jej chęć wywrócenia standardów i wszystkiego do góry nogami.

Nie ma tego co w ten sposób usprawiedliwiać, a "dawniej to kobiety nie miały praw wyborczych" bo to nijak się ma do nachalnego domagania się każdego niemal dnia przywilejów dla tej społeczności.

Te marsze to jest jakaś porażka, bo w sumie co one mają tak naprawdę na celu? Dwakroć wspominałem, że w Niemczech, Belgii, Holandii homoseksualne związki już dawno mogą brać śluby i adoptować dzieci, więc o co wciąż chodzi, skoro już mają to czego chcieli? Z czym i przeciw komu teraz walczą?

Następnym postulatem będzie wywieranie nacisku na chrześcijan, że Pan Jezus był gejem i tak powinno być w Biblii? I tak ma być nauczane w kościołach? Kreskówki (choć i tak już są) mają pokazywać związki homo? A może w końcu zacząć udowadniać, że to heteroseksualne pary są mniejszością i nie powinny mieć dzieci, bo im się nie należą, a trzeba iść z duchem czasu i dziecku potrzeba teraz dwóch ojców i dwóch matek a nie jakiegoś Ciemnogrodu za jaki uważają tradycyjny model rodziny?

Pn wrz 30, 2019 3:32 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Osobiście nie lubię takich porównań homoseksualizmu do leworęczności czy tego typu zagadnień, bo z założenia bagatelizują problem jakim jest ideologia LGBT i jej chęć wywrócenia standardów i wszystkiego do góry nogami.

Homoseksualizm oraz propaganda LGBT, to są dwie zupełnie różne rzeczy. Coś jak Europa i Unia Europejska.
Te marsze to jest jakaś porażka, bo w sumie co one mają tak naprawdę na celu? Dwakroć wspominałem, że w Niemczech, Belgii, Holandii homoseksualne związki już dawno mogą brać śluby i adoptować dzieci, więc o co wciąż chodzi, skoro już mają to czego chcieli? Z czym i przeciw komu teraz walczą?

To raczej nie jest protest tylko happening. Nawet jak tego nie dostrzegasz, bo problem nie dotyczy Cię osobiście, to uwierz, że homoseksualiści mieli baardzo pod górkę w życiu. Teraz mogą wyjść na ulicę, przyznać publicznie do swojej orientacji i przez chwilę poczuć przynależność i akceptację. To taka trochę nadkompensacja. Wyobraź sobie, że żyjesz w kraju i w czasach, gdzie Polacy należą do mniejszości a za mówienie po polsku można być wyrzuconym z pracy lub dostać po głowie. Kiedy Sytuacja się zmieni, to najprawdopodobniej wyjdziesz na ulicę wraz z innymi Polakami aby nagłos recytować polską poezję. O nic nie walczysz. Robisz to po prostu bo możesz.

Pn wrz 30, 2019 9:01 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem

Homoseksualizm oraz propaganda LGBT, to są dwie zupełnie różne rzeczy. Coś jak Europa i Unia Europejska.
Tak, to prawda. Dlatego właśnie całkiem spora grupa homoseksualistów nie identyfikuje się z działaczami, i nie życzą sobie by homoseksualista kojarzył się z idiotycznie przebranym osobnikiem ganiającym po ulicach z przysłowiowym piórkiem w d...
Cytuj:

To raczej nie jest protest tylko happening. Nawet jak tego nie dostrzegasz, bo problem nie dotyczy Cię osobiście, to uwierz, że homoseksualiści mieli baardzo pod górkę w życiu. Teraz mogą wyjść na ulicę, przyznać publicznie do swojej orientacji i przez chwilę poczuć przynależność i akceptację. To taka trochę nadkompensacja. Wyobraź sobie, że żyjesz w kraju i w czasach, gdzie Polacy należą do mniejszości a za mówienie po polsku można być wyrzuconym z pracy lub dostać po głowie. Kiedy Sytuacja się zmieni, to najprawdopodobniej wyjdziesz na ulicę wraz z innymi Polakami aby nagłos recytować polską poezję. O nic nie walczysz. Robisz to po prostu bo możesz.
Nic podobnego. Marsze to kolejna "lokomotywa" niszczenia zastanego porządku by wprowadzić nowy. Byli robotnicy, teraz są homoseksualiści. Organizatorzy marszów dbają o homoseksualistów mniej więcej tak, jak PZPR o robotników...

Adam M. napisał(a):

A kogo się wyrzuca z roboty za poglądy? Pro, czy tych którzy są przeciw lansowaniu LGBT?

Pn wrz 30, 2019 9:18 am
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17936 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129 ... 1196  Następna strona