Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So wrz 26, 2020 9:36 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202 ... 1215  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Masz dowód, poza własnym widzimisię, że prezydent siada na tych eksponowanych ławkach, bo chce się pokazać wszystkim jako bardzo wierzący i praktykujący katolik?

Śr lip 15, 2020 3:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
Masz dowód, poza własnym widzimisię, że prezydent siada na tych eksponowanych ławkach, bo chce się pokazać wszystkim jako bardzo wierzący i praktykujący katolik?
Mam dowód (a raczej brak dowodów) na to że przez 5 lat nie zrobił nic by poprawić prawo polskie w kierunku zasad i wartości katolickich. W takim razie dlaczego pozuje jako katolik? Co to jest, jakiś "katolicyzm" bezobjawowy?

Jaki z tego pożytek, bracia moi, skoro ktoś będzie utrzymywał, że wierzy, a nie będzie spełniał uczynków?

Śr lip 15, 2020 3:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie na temat, kłamco, czyli nie masz dowodu, a to oznacza, że jesteś zwykłym oszczercą.

Śr lip 15, 2020 3:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie na temat, kłamco, czyli nie masz dowodu, a to oznacza, że jesteś zwykłym oszczercą.
"Chcesz zaś zrozumieć, nierozumny człowieku, że wiara bez uczynków jest bezowocna?"

Śr lip 15, 2020 3:45 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
@Yarpen @Wespecjan

Panowie! Pax Dei, bez określeń przymiotnikowych :-D

Jeśli zachodzi zjawisko typu, że ktoś reaguje na coś lub kogoś jak pies na Pawłowa, warto nie odpisywać od razu i powrócić do tekstu za dwie godziny. Pewne sprawy po namyśle nabierają innego kształtu.

Śr lip 15, 2020 4:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Robur, zabierz parasol ochronny z Wespecjana i zrób z nim porządek.

Śr lip 15, 2020 4:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi się, że za bardzo zaszedłeś Roburowi za skórę w dyskusjach z nim aby tak po prostu miał spełniać Twój rozkaz...

Śr lip 15, 2020 4:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Roburze, czekista wydał panu rozkaz:

Obrazek

Śr lip 15, 2020 4:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):

Zdaje mi się, że za bardzo zaszedłeś Roburowi za skórę w dyskusjach z nim aby tak po prostu miał spełniać Twój rozkaz...
Po prostu Yarpen żąda od moderacji, żeby wywiązywała sie ze swoich obowiązków.
Przedstawianie tego jako "rozkazu" (po to, by Robura "usztywnić") to dość prymitywna manipulacja. Zobaczymy, czy skuteczna.

Śr lip 15, 2020 7:40 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Arwena napisał(a):
No nie Wespecjanie ale nie masz racji. Kiedy jest się osobą publiczną, to każde pojawienie się , bądź nie na nabożeństwie, Mszy Św. może być interpretowane negatywnie, w zależności jak kto chce , jak komu pasuje. I ewentualne poproszenie o osobną modlitwę przed Obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze , ktoś nieprzychylny by mógł zinterpretować: o proszę osobno, jaki ważny ,no bo gdziesz to będzie taka figura z pospolstwem stawać.

Tak się składa że wiem p. Duda był w pewnych okolicach na wsi jakiś czas temu i jadł w gospodarstwie u pewnych państwa i nikt o tym nie wiedział, bo tak zadecydował prezydent. Ludzie dowiedzieli się post-factum ale żadnych kamer ani nawet zdjęć nie było. Można? Można.

Ale to zupełnie nic nie zmienia z tego co napisałam w powyższym cytowanym poście. Sądzę, że
jakby prezydent chciał się pomodlić na osobności na Jasnej Górze to by tak zrobił. Ale tutaj chciał wziąć udział w nabożeństwie , no i ok.

Śr lip 15, 2020 7:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Platforma zapowiedziała utworzenie strony [url]protestwyborczy2020.pl[/url], przez którą można składać zgłoszenia protestów wyborczych. Tymczasem domena została zarejestrowana już w maju, przez Stowarzyszenie Nowe Zabrze, kierowane przez Panią Agnieszkę Rupniewską - radną KO. Tutaj jest screen z bazy WHOIS. https://twitter.com/Maryskus/status/1283439308456824833/photo/1

Na dzień dzisiejszy w bazie WHOIS dane abonenta są niedostępne. Ale widać, że opozycja postanowiła podjąć się próby zakwestionowania wyniku wyborów, przy pomocy TSUE jeszcze przed ich przeprowadzeniem...

Śr lip 15, 2020 7:57 pm
Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Po prostu Yarpen żąda od moderacji, żeby wywiązywała sie ze swoich obowiązków.
Przedstawianie tego jako "rozkazu" (po to, by Robura "usztywnić") to dość prymitywna manipulacja. Zobaczymy, czy skuteczna.

Z boku wygląda to tak, że jeśli Robur ukarze Wespecjana za jego odmienne zdanie zgodnie z życzeniem Yarpena to tym samym okaże Yarpenowi słabość.

To tak jak ja bym miał inne zdanie od innego forumowicza i za to domagałby się aby mnie ukarać bo nie popieram jego poglądów.

Śr lip 15, 2020 8:15 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Ale to zupełnie nic nie zmienia z tego co napisałam w powyższym cytowanym poście. Sądzę, że
jakby prezydent chciał się pomodlić na osobności na Jasnej Górze to by tak zrobił. Ale tutaj chciał wziąć udział w nabożeństwie , no i ok.

Ale co w tym złego, że PAD chciał zamanifestować swoją wiarę? I publicznie poszedł na nabożeństwo na Jasnej Górze?
Jako katoliczka nie powinnaś mieć nic przeciwko. Co innego Wespecjan, który jak wiemy wystąpił z Kościoła katolickiego.
Holmes napisał(a):
Platforma zapowiedziała utworzenie strony [url]protestwyborczy2020.pl[/url], przez którą można składać zgłoszenia protestów wyborczych. Tymczasem domena została zarejestrowana już w maju, przez Stowarzyszenie Nowe Zabrze, kierowane przez Panią Agnieszkę Rupniewską - radną KO. Tutaj jest screen z bazy WHOIS. https://twitter.com/Maryskus/status/1283439308456824833/photo/1

Na dzień dzisiejszy w bazie WHOIS dane abonenta są niedostępne. Ale widać, że opozycja postanowiła podjąć się próby zakwestionowania wyniku wyborów, przy pomocy TSUE jeszcze przed ich przeprowadzeniem...
Jak zwykle Gang Olsena. Widać prowokacja dawno przygotowywana.

Śr lip 15, 2020 8:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
@Jockey

A , w którym miejscu ja mam coś przeciwko?

PS. Niejednokrotnie wytykasz userom , brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Lekarzu wylecz się sam.

Śr lip 15, 2020 8:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Miałem ostatnio w swoim życiu związanym z Kościołem taką sytuację, że mój przyjaciel biznesmen zaczął usprawiedliwiać swoją, oraz swojej rodziny absencje na naszych wspólnotowych rekolekcjach. A zaraz po tym, zrzucił wszystko co mu na sercu leżało co do pewnych kontrowersyjnych w jego ocenie ruchów w Kościele. Po czym nasz ksiądz moderator odpowiedział mu bardzo trafnie. "Przyjacielu, za nim napiszesz do biskupa wspomiany list ze skargą, proszę żebyś najpierw ty sam wywiązał się ze zobowiązań co do których wypełniania sam się zobligowałeś. A pożniej pisz list z moim błogosławieństwem".

Wespecjan napisał(a):
Chcesz zaś zrozumieć, nierozumny człowieku, że wiara bez uczynków jest bezowocna?"

Pojawiam sie na forum od czasu do czasu i pewnie dlatego nie mam problemu, żeby trafnie zdiagnozować jego aktualne choroby i niedomagania. Jesteście ciekawi bracia chrześcijanie jak z boku wygląda wasza dyskusja ?

Boję się, że gdy do was przybędę, nie zastanę was takimi, jak bym chciał, a ja dla was okażę się takim, jakiego byście nie chcieli. Lękam się tego, że będą u was jakieś spory, zazdrość, gniew, chorobliwe ambicje, oszczerstwa, obmowy, zarozumiałość, niepokoje. 2 Kor 12

Czy na prawdę uważacie, że macie moralne prawo do oceniania kogokolwiek, skoro sami z etyką chrześcijańską macie kłopot?
Wiecie dlaczego się te spory rodzą między nami ? Wiecie, wiecie, ale facetom nie wypada tego mówić. Ponieważ zapominamy na siebie patrzeć z miłoscią. To jest mój brat w wierze ten Duda. To jest mój bliźni ten Wespecjan i Yarpen. To Bóg skrzyżował nasze drogi i powierzył moim dłoniom troskę o jego dobro. Troskę!

Jeśli uważacie że się mylę, to sami pomyślcie jak nas postrzegać będą wszyscy ci "wierzący, wątpiący i poszukujący", którzy szukając pomocy odpalą forum i natrafią na to właśnie miejsce żywego sporu.

Nikt z nas nie jest bez grzechu i wszyscy mamy coś za uszami. Może zakończmy ten spór w sumie o nic i zacznijmy zachowywać się jak bracia i siostry ? Umiecie się wzajemnie przepraszać? A wybaczać sobie wzajemnie potraficie ? Jeśli nie, to próżna wasza mowa i trud daremny na forum. Dzisiaj jest, a jutro nikt o nim pamiętać nie będzie. Nikt po za Bogiem, przed którym zdamy sprawę z każdego napisanego słowa, w dzień sądu.

Śr lip 15, 2020 11:34 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202 ... 1215  Następna strona