Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr lis 25, 2020 2:30 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18578 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221 ... 1239  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Pozwolenie na broń. od razu by byli grzeczni jakby mieli świadomość ze kierowca może być uzbrojony. Dlatego lewica zawsze będzie za rozbrojeniem społeczeństwa.

Śr wrz 30, 2020 4:26 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Pozwolenie na broń. od razu by byli grzeczni jakby mieli świadomość ze kierowca może być uzbrojony. Dlatego lewica zawsze będzie za rozbrojeniem społeczeństwa.

Dla Lewicy liczy się "bezpieczeństwo", ludzi, zwierząt, tylko po to, żeby ogłupionemu i bezbronnemu społeczeństwu mogła wciskać swoje chore teorie i bzdury o 56 płciach, gwałconych krowach, gender i innych wariactwach. Przy tym oczywiście dzieci nienarodzone nie mogą być bezpieczne, a jak twierdzisz inaczej, to jesteś...faszystą. Typowe dla tych środowisk.

I tak właśnie oberwało naprawdę wspaniałe, fajne, przyjazne miasto z województwa lubelskiego - Kraśnik. Taki szantaż, niszczenie i lincz innych miejscowości to tylko kwestia czasu. Coraz więcej widzę podobieństw UE do III Rzeszy i ZSRR - tam też niszczono inne miejscowości - najpierw propagandą, potem przemocą. Dziś przemoc nie jest potrzebna. Wystarczy szantaż za kasę - i UE ma na kolanach kolejnych niewolników.

https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-szpyrka/news-wiemy-czy-w-krasniku-odetna-internet-radna-odpowiada,nId,4766752#iwa_source=worthsee

Cz paź 01, 2020 2:57 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
I się już uginają..

Cytuj:
Jak pani osobiście podchodzi do kwestii LGBT?

- Zmieniłam zdanie. Prywatnie hołduję wartościom konserwatywnym, jestem za tradycyjnym modelem rodziny i wartościami, ale w działalności publicznej kieruję się jedną zasadą - nie powinniśmy dzielić społeczeństwa. Przyznam szczerze, że nie podoba mi się wprowadzanie zajęć z edukacji seksualnej do szkół albo wychowanie dzieci przez pary homoseksualne. Zrozumiałam jednak, że przez tę uchwałę osoby o innej orientacji seksualnej mogą czuć się źle i było mi z tego powodu bardzo przykro.

Czyli "nie!" seksedukatorom, no chyba że chodzi o dofinansowanie. Jakieś to takie..

Cz paź 01, 2020 3:08 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie ma to jak przyzwyczajenia i odziedziczone metody
https://dorzeczy.pl/kraj/155664/niemcy- ... ej-pe.html
Zawsze wyjdą pewne predyspozycje i sposoby. Widać dlaczego Adolf miał takie poparcie w tym niemieckim narodzie

Cz paź 01, 2020 5:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Na stronie internetowej Union of Catholic Asian News (UCAN) https://www.ucanews.com/news/chinese-catholics-angry-over-book-claiming-jesus-killed-sinner/89619# opublikowano doniesienie, że w Chinach w prowincji Syczuan rządowe Wydawnictwo Wyższej Szkoły Elektroniki i Techniki (University of Electronic Science and Technology Press) wydało pewną wersję podręcznika szkolnego, który ma na celu naukę „etyki zawodowej i prawa”. Podręcznik ten zawiera biblijną historię o kobiecie cudzołożnej, jednak w chińskim podręczniku historia jest kłamliwie zmieniona, bo Jezus zamiast, zgodnie z historią z Pisma Świętego, nie potępić kobiety, kamienuje ją. Według strony UCAN w książce jest napisane, że
Cytuj:
Kiedy tłum zniknął, Jezus ukamienował grzesznicę, mówiąc: „Ja też jestem grzesznikiem. Ale gdyby prawo mogło być wykonywane tylko przez ludzi bez skazy, prawo byłoby martwe”
.

Cz paź 01, 2020 7:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
https://interwencja.polsatnews.pl/repor ... ieszkanie/

Takie panstwo prawa

N paź 04, 2020 10:31 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Kiedy tłum zniknął, Jezus ukamienował grzesznicę, mówiąc: „Ja też jestem grzesznikiem. Ale gdyby prawo mogło być wykonywane tylko przez ludzi bez skazy, prawo byłoby martwe”

Coś podobnego było w z jakiejś powieści, niestety nie pamiętam jakiej.

Pn paź 05, 2020 2:02 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):
https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2020-10-02/emerytowana-nauczycielka-i-dorosly-syn-okupuja-cudze-mieszkanie/

Takie panstwo prawa

Niestety to jest patologia ale tak wygląda nasze prawo.

Pn paź 05, 2020 2:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
https://wpolityce.pl/kosciol/520526-o-p ... w-kosciele

A Tu kolejne ciekawostki

„Jeśli będziesz kochał, to nie będziesz miał problemów ze swoją orientacją. Możesz kochać w celibacie, możesz kochać bez celibatu. Musisz wiedzieć, czy kochasz i podjąć ryzyko”.

Pn paź 05, 2020 7:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Kolejne diecezje w USA ogłaszają bankructwo

https://ekai.pl/kolejne-diecezje-w-usa-oglaszaja-bankructwo/

Śr paź 07, 2020 5:39 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A dzisiaj w naszym cyrku o przepraszam w sejmie kolejna awantura z posłami Konfederacji
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-se ... 112448544a
W dobie zwiększających się zakażeń i zaostrzaniu przepisów oraz różnych działań u sąsiadów inteligenci z Konfederacji dają popis głupoty. Brak słów. Bycie posłem Konfederacji to stan umysłu.

Śr paź 07, 2020 5:54 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A dzisiaj w naszym cyrku o przepraszam w sejmie kolejna awantura z posłami Konfederacji
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-se ... 112448544a
W dobie zwiększających się zakażeń i zaostrzaniu przepisów oraz różnych działań u sąsiadów inteligenci z Konfederacji dają popis głupoty. Brak słów. Bycie posłem Konfederacji to stan umysłu.

Oczywiście fakt, że jeszcze niedawno wszyscy posłowie na pełnej sali albo w komisjach nie posiadali maseczek i nikomu to nie przeszkadzało, albo to, że jak nie ma kamer to wszyscy dalej popylają bez masek, jakoś umknął Twojej uwadze. A przy prawie pustej sali Terlecki straszy dorosłych ludzi karami, bo nie chcą robić z siebie głupków. Rząd myśli, że jak postraszą palcem albo pokażą się w maskach to ludzie będą mieli wrażenie że władza coś robi. A prawda jest taka, że rząd nie ma żadnej strategii i jakieś "zero tolerancji" to tylko próba zamaskowania tego.

Śr paź 07, 2020 7:02 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
To twierdzenie ze tylko przy kamerach należy udowodnic
Jak mamy 3000 zachorowań na dobę i ponad 70 zgonów na dobę to zachowanie posłów konfederacji uważam za skrajnie nieodpowiedzialne a wręcz szkodliwe społecznie. Jak to ich profesor Simon nazwał szkodniki społeczne. Jestem za tym aby karać takie jednostki i to wysokimi karami.

Śr paź 07, 2020 7:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Znasz, polexit, kogoś, kto walczy o życie pod respiratorem, od paru dni na OIOMie? Bo ja niestety tak. I dlatego boli mnie nazywanie głupkami tych, którzy noszą maseczki, chcą choć kogoś uratować przed chorobą, choć takim prostym środkiem.
Nie widzę wielkiego bohaterstwa ani skrajnego wysiłku w noszeniu banalnej maseczki. Żadna to wielka ofiara, fizyczna czy psychiczna, dla osób zdrowych. Ot, niewygoda. Jeśli to, że ją, maskę, noszę, miałoby powiększyć szanse chorej osoby, o której myślę, i jej podobnych, to mogę nosić maseczki także w miejscach, gdzie mnie przepis nie zmusza. Mój dyskomfort noszenia, zmian i prania naprawdę mniej waży niż ich cierpienie i życie.
To, czy rząd ma strategię, to inna sprawa. To, że maska jako przeszkoda mechaniczna ogranicza rozpylanie kropelek, to jest - niestety nie dla wszystkich - proste spostrzeżenie fizyczne.

Też jestem za karami dla "szkodników". Skoro perswazja nie wystarcza.

Śr paź 07, 2020 7:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wg oficjalnych danych na świecie prawie 35 980 287 przypadków zachorowań i 1 052 193 zgony. Materiału badawczego po dostatkiem,. W lokdałny i zakazy bawimy się już ponad pół roku, a sama zaraza trwa już pewnie cały rok. Czy jest jakieś chociaż jedno naukowe opracowanie dotyczące covid w poważnym periodyku naukowym? Jakieś konkretne dane, wyliczenia, kuźwa cokolwiek konkretnego mającego solidne podstawy naukowe, oprócz "noś maseczki bo covid"? Mam wielkie wątpliwości dotyczące zarówno sensu działań administracyjnych, jak i wiary że ktokolwiek w rządzie wie co robi, albo że wie co trzeba zrobić, oraz że ktokolwiek w rządzie konsultuje się z fachowcami, lekarzami i naukowcami.

Śr paź 07, 2020 10:33 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18578 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221 ... 1239  Następna strona