Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt sty 22, 2021 5:20 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18692 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243 ... 1247  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Sorry Winetou. Ale Ty nie zamierzasz się niczego nauczyć, tylko sobie podrwić. Może czas z tym skończyć? Mamy takie coś, na takich jak Ty: Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały.

Śr lis 25, 2020 6:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Następny co nic merytorycznego nie ma do dodania, poza wystąpieniem niczym guru sekty i przemówieniem "ku pokrzepieniu serc".
Ja bym nie był dumny z tego, co macie "na takich jak ja". To po prostu żenujące jest, że musicie uciekać się do takich prymitywnych tłumaczeń przed samymi sobą swojej ignorancji w temacie.

Naprawdę staram się już najprostsze przypadki omawiać, żeby cokolwiek z sensem i na temat z was wydusić - to zawsze się chowacie za focha, który jest niejako waszym psychologicznym mechanizmem obronnym.
Na pewnym etapie indoktrynacji zapewne nawet tego nie rejestrujecie.
Jest to wręcz fascynujące, że psychika ludzka jest w stanie tak działać.

Jak mnie płaskoziemca zapyta o jakiś "paradoks" dotyczący kulistej Ziemi, to bez problemu odpowiadam.
Zresztą - do kogo ja gadam ...

Śr lis 25, 2020 11:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Irbisol napisał(a):
Barney napisał(a):
Nie. Jeśli chcesz się wypowiadać, to najpierw zapoznaj się z tematem.

Przecież żartuję - to oczywiste, że nie masz żadnych kontrargumentów, więc pozostaje ci foch bez merytorycznych uzasadnień.
To ja tu odsłaniam klatę i mówię "jestem bezbronny, możecie atakować" .... a tu nic - zero ataków a jedynie czcze pogróżki.
Nie.
Po prostu jesteś ignorantem i nie chce Ci się tego zmienić - łatwiej jest tokować bez sensu na temat, o którym nie masz pojęcia. I wypisywać takie bzdury, jakie zacytowałem w poprzednim poście.

Cz lis 26, 2020 1:35 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Irbisol napisał(a):
Barney napisał(a):
Nie. Jeśli chcesz się wypowiadać, to najpierw zapoznaj się z tematem.

Przecież żartuję - to oczywiste, że nie masz żadnych kontrargumentów, więc pozostaje ci foch bez merytorycznych uzasadnień.
To ja tu odsłaniam klatę i mówię "jestem bezbronny, możecie atakować" .... a tu nic - zero ataków a jedynie czcze pogróżki.
Nie.
Po prostu jesteś ignorantem i nie chce Ci się tego zmienić - łatwiej jest tokować bez sensu na temat, o którym nie masz pojęcia. I wypisywać takie bzdury, jakie zacytowałem w poprzednim poście.

Jeżeli to bzdury, to to udowodnij. Tym bardziej, że podobno jestem ignorantem - więc cóż łatwiejszego?
Tymczasem cały czas zapowiadacie, jakie to bzdury, a w tym czasie już byście 4 razy pokazali, że to faktycznie bzdury.
Takie typowo religijne podejście - dużo zapowiedzi, mało efektów.

Cz lis 26, 2020 10:29 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Widze trollujesz kolejny temat. Za chwile wywalę cię również z niego. Skoro podajesz jakieś tezy to na tobie leży sprawa dowiedzenia tezy a nie na Barneyu

Cz lis 26, 2020 11:34 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Widze trollujesz kolejny temat. Za chwile wywalę cię również z niego. Skoro podajesz jakieś tezy to na tobie leży sprawa dowiedzenia tezy a nie na Barneyu

Racje odnośnie swoich tez przedstawiłem. Barney twierdzi że nie są słuszne, więc czekam od dłuższego czasu by wskazał tę niesłuszność.
Bardziej łopatologicznie tego nie wytłumaczę.

Cz lis 26, 2020 1:53 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
https://dorzeczy.pl/kraj/162767/zwolnie ... hL-dqOjdjs
Ależ mi przykro. Taka fajna stacja taka postępowa i amerykańska

Pt lis 27, 2020 12:49 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
https://dorzeczy.pl/kraj/163477/episkop ... olsce.html
W zasadzie reakcja prawidłowa

Cz gru 03, 2020 9:32 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Widzieliście szopkę Bożonarodzeniową w Watykanie? Kosmiczna szopka,postać astronauty,sumeryskie bóstwa.Czyzby jakiś ukryty przekaz? Możliwe że niedługo jakaś sprawa z UFO się pojawi chociaż ja nie mam wątpliwości że to upadle anioły tzw. szaraki i inne stwory. Wydaje mi się że zwiedzenie i falszywy Mesjasz będzie mieć związek z "kosmitami" Laicyzacja,zanik tradycyjnej religi to dobry pretekst aby wmówić ludziom "to kosmici stworzyli nas na swoje podobieństwo za pomocą inżynierii genetycznej zaś wszelkie starożytne księgi religijne błędnie uznały ich za Boga " Taka nowa religia w zasadzie nie będzie nic wymagała od człowieka (najwyżej jakieś new ageowskie bzdety) zaneguje wszystkie inne religie w szczególności chrzescijanstwo.

N gru 13, 2020 9:58 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Widziałem i nie wiem nawet jak to skomentować. Jak można było coś tak szkaradnego wystawić na widok publiczny? Czemu ma służyć to nawiązywanie do "sztuki sumeryjskiej, czy egipskiej", które ta "instalacja" ponoć wyraża? Nie mamy własnych tradycji, własnych kanonów piękna? Kolejne szokowanie i oryginalność na siłę, szkoda że pod patronatem Watykanu. I konia z rzędem temu, kto mi wyjaśni co tam robi ten astronauta...

Pn gru 14, 2020 10:12 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
https://dorzeczy.pl/swiat/165966/ujawni ... UcIyKO8CaM
Cytuj:
Należąca do Georga Sorosa organizacja Open Society Foundation i firma Microsoft Billa Gatesa są największymi prywatnymi darczyńcami Rady Europy – wynika z raportu cytowanego przez Instytut Ordo Iuris.
Organizacje międzynarodowe są pod ciągłym naciskiem ze strony największych NGO-sów, które wykorzystują swoje środki finansowe jako mechanizm służący uzyskaniu znacznych politycznych wpływów. Jak wskazują przedstawiciele European Center for Law and Justice w ich kompleksowym raporcie, potężne organizacja pozarządowe wspierają finansowo największe instytucje międzynarodowe, co przekłada się na ich wpływy w największych instytucjach politycznych oraz stawia ich niezależność pod znakiem zapytania. Należąca do George’a Sorosa fundacja ma wpływy nawet w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu, gdzie zasiadają powiązani z nią sędziowie. Jest też mocno zaangażowana w finansowanie Rady Europy, ONZ i WHO. Międzynarodowe gremia notują także wysokie wpływy od firmy Microsoft.

I w zasadzie wszystko jasne

Pn gru 21, 2020 11:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
artur96 napisał(a):
Widzieliście szopkę Bożonarodzeniową w Watykanie? Kosmiczna szopka,postać astronauty,sumeryskie bóstwa.Czyzby jakiś ukryty przekaz?

polexit napisał(a):
Widziałem i nie wiem nawet jak to skomentować. Jak można było coś tak szkaradnego wystawić na widok publiczny? Czemu ma służyć to nawiązywanie do "sztuki sumeryjskiej, czy egipskiej", które ta "instalacja" ponoć wyraża?

Być może to kolejny element z układanki synkretyzmu religijnego. Począwszy od JPII, który w Asyżu zebrał mix przywódców różnych religii do szamanów włącznie, idzie do was - rzymskich katolików przekaz o pozytywnych, duchowych wartościach innych religii. To takie rozłożone na lata powolne gotowanie "żaby", które jednak przybrało na tempie za czasów obecnego papieża Franciszka. Przybijanie "piątki" z islamem, ivent z Pachmamą, encyklika "Fratelli tutti”.
Rozwadniana jest prawda Ewangelii o Jezusie na rzecz wspólnego wyższego dobra : pokoju, wspólnej pomyślności całej ludzkości, światowemu braterstwu itd.
polexit napisał(a):
I konia z rzędem temu, kto mi wyjaśni co tam robi ten astronauta...

To może nie dziwić jeśli papież Franciszek deklarował gotowość ochrzczenia kosmity. Wydaje się, że w tym rozumieniu papieża katolickość/powszechność Waszego kościoła sięga daleko w przestrzeń międzygalaktyczną.

N gru 27, 2020 3:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Gregor napisał(a):
encyklika "Fratelli tutti”

Rozumiem, ze wizyte u dowodcy armii okupacyjnej, rozmowe przy studni lub stawianie za wzor samarytanina nalezy ocenzurowac

Pn gru 28, 2020 9:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, ze szopka nie koszmarna, ale po co bredzić o rzekomych "sumeryjskich bóstwach" itp bzdury opowiadać?

Pn gru 28, 2020 9:59 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja nie pisałem o bóstwach sumeryjskich, tylko o nawiązaniu do sztuki sumeryjskiej - takie były zresztą wyjaśnienia tego żartownisia, który za tą szopke odpowiada.

Wt gru 29, 2020 12:05 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18692 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243 ... 1247  Następna strona