Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N mar 07, 2021 9:01 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 44  Następna strona
 Ks.Lemański na emeryturze 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ks.Lemański na emeryturze
nie wiem kto komunistów kupił :) ale zaraz mi z pewnością powiesz :-)

Wt sie 20, 2013 6:38 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
impiety napisał(a):
nie wiem kto komunistów kupił :) ale zaraz mi z pewnością powiesz :-)
a ty znasz pojęcie sprzedajni?
Ewa Agnieszka napisał(a):
Niech będzie, że są to Polacy sprzedajni.
o kupowaniu nie było mowy a jedynie o sprzedajności...
http://definicja.net/Sprzedajno%C5%9B%C4%87-definicja
Cytuj:
Sprzedajność

» Korupcja
» Łapownictwo
» Łapówkarstwo
» Łapówkarstwo, korupcja, nieuczciwość • (Prawo i polityka)
» Przekupność
» Przekupność, przekupstwo, łapownictwo • (Prawo i polityka)
» Przekupstwo

Wt sie 20, 2013 6:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Ja myślałem że to jacyś niepolacy kupili tych Polaków i teraz rządzą nami ci niepolacy właśnie :)
A to wystarczyło napisać polityk zamiast sprzedajny Polak i już by było wiadomo o co chodzi :)

Wt sie 20, 2013 6:58 pm
Odpowiedz z cytatem
Brygida napisał(a):
...
Kłam, kłam, a w końcu uwierzą. Typowa propaganda Josepha Goebbelsa.
Znowu powtarzasz kłamstwa. O.Rydzyk nie o Marii Kaczyńskiej mówił czarownica, a o Środzie, to po pierwsze.
Po drugie kolejne kłamstwo:"że w Polsce panuje totalitaryzm, nikt nie uznawał tego za budzenie niepokoju...", kolejne wierutne kłamstwo, prawie każda wypowiedź o.Rydzyka podlega totalnej krytyce.
P.S. Niestety dałam się wciągnąć w off top, ale nie wytrzymałam, jeśli ktoś pisze takie wierutne kłamstwa.

Zakochana Brygida oj zakochana.
Tylko po co mieszać do tego faszystów? Nieładnie, nie po katolicku.
Wiem zakochany człowiek nie widzi wad w „obiekcie" swego zakochania, broni go - nie dziwne, ale nie można przesadzać z porównaniami.
A ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk no cóż żeby to tylko chodziło o Panią Prezydentową ŚP., to może nie trzeba by nic robić, ale naopowiadał tyle różnych dziwnych rzeczy, że ho, ho. A i tak nie pomogła wizyta u prowincjała Redemptorystów śp. Prymasa Polski, już bardzo dawno temu.
A ks. Lemański czyta sobie takie:
Obrazek
i cóż musi to brać na klatę.

Pozdrawiam

Śr sie 21, 2013 10:22 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
JarStary

Może wyjaśnij co zrozumiałeś z tego tekstu, który zamieściłeś, Co biedny ks. Lemański musi brać na klatę?

Nie tak dawno pisałeś, że katolicy gardłują, zamiast się modlić. Teraz widzę sytuacja się zmieniła, gardłuje JarStary. :lol:

a słowa moje odrzuciłeś

Śr sie 21, 2013 11:19 am
Odpowiedz z cytatem
Co rozumiem to rozumiem, nic wielkiego.

Ja gardłuję - no proszę czego to może się człowiek o sobie dowiedzieć.
Przypominam Ci, że ja też jestem katolikiem, pomimo tego, że Ty tego nie zauważasz.
A katolicy nie powinni się modlić?
Gratulacyjny sarkazm nie jest mi do życia potrzebny, ale dziękuję.

Ks. Lemański w brew temu co piszesz nie jest biedny tak sądzę, a na klatę musi wziąć postawę swojego biskupa, i nie chodzi o to, że nie zmienił swojej decyzji jak mniemam.
Po za tym (teraz ja się czepię) pisałaś, że ta sprawa tu na forum została wyjaśniona, to po co zabierasz głos, chcesz mnie przekonać, czy tylko tak by się mnie czepić?

Pozdrawiam

Śr sie 21, 2013 11:49 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
W temacie ks. Lemańskiego napisałeś tak: A na forum katolickim walą w niego gdzie popadnie - zamiast modlić się za niego.

Później piszesz: Może lepiej jest przyjąć, że są różni ludzie, różne poglądy - nie trzeba się z nimi zgadzać, ale trzeba je szanować.

Skoro postulujesz, by szanowano Twoje poglądy, powinieneś w tym samym duchu podchodzić do cudzych poglądów.

Jeśli się mylę to liczę, że ktoś wskaże mi błąd, abym mogła skorygować swoje rozumienie danego problemu, ponieważ jest to dla mnie z korzyścią. Nie domagam się szacunku, kiedy piszę dyrdymały.

a słowa moje odrzuciłeś

Śr sie 21, 2013 12:42 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
JarStary napisał(a):
Ks. Lemański w brew temu co piszesz nie jest biedny tak sądzę, a na klatę musi wziąć postawę swojego biskupa, i nie chodzi o to, że nie zmienił swojej decyzji jak mniemam.
Po za tym (teraz ja się czepię) pisałaś, że ta sprawa tu na forum została wyjaśniona, to po co zabierasz głos, chcesz mnie przekonać, czy tylko tak by się mnie czepić?
ks. Lemańskiemu przydałoby się więcej pokory. Może warto przypomnieć jak bardzo szykanowany był O. Pio i jaka była jego postawa wobec przełożonych. Ks. Lemański to gwiazdor. Będzie o nim głośno dopóki media będą mogły przez niego atakować Kościół. Jak im nie będzie potrzebny to zniknie z mediów.

Śr sie 21, 2013 12:48 pm
Odpowiedz z cytatem
Jockey

pokora w sensie katolickim to coś innego niż „normalne" rozumienie tego słowa. A czy to nie tyczy także biskupa. Nie bronię wcale postępowania ks. Lemańskiego (myślę, że i On wie co źle zrobił), jednak nie zgadzam się z tym, że jest manipulowany przez media.
Ja za długo „robię" w wydawnictwach, żeby tak łatwo ferować wyroki o manipulacji, spiskach , itp., ale oczywiście każda sroka swój ogon chwali :-D . Oczywiście, że postawa O. Pio jest godna naśladowania i tego życzę wielu księżą, ale jak już pisałem są różni ludzie i ich poglądy trzeba szanować (niekoniecznie akceptować. Tu mały wtręt jak widać Ewa obojga imion zupełnie mnie nie zrozumiała (nie pisałem o sobie i szacunku) ale tak się zdarza, może nie potrafię napisać tego co myślę tak by mogła to zrozumieć.
Chciałem tylko dodać jeszcze, że ks. Bosko wysłał swoich kolegów kapłanów powozem do szpitala psychiatrycznego.

Pozdrawiam

Śr sie 21, 2013 1:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
JarStary
robisz w mediach ...., no a potem mamy takie oto aplikacje:
https://www.facebook.com/dziennikarzom
Obrazek
Obrazek
a chodzi mi o to (z twego posta):
JarStary napisał(a):
życzę wielu księżą,

kłania się odmiana przez przypadki.

Śr sie 21, 2013 1:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jaka jest więc pokora w sensie katolickim? Chętnie się dowiem.

Czy biskup w ramach pokory (jak postuluje JarStary) ma zezwalać na działalność wywrotową?
A kiedy istnieją przesłanki, by uznać, że taka działalność istnieje, kto ma o tym decydować? Czy biskup ma się zapytać JarStarego? Tego też chętnie się dowiem.

W świadectwach pisałeś, żeś pielęgniarz, tu piszesz, że robisz w wydawnictwach. Ok, można się przekwalifikować. A co robisz w wydawnictwach?
Wiesz, tak trochę żartem, ale kiedy moja ciocia sprzątała na uniwersytecie, to też mówiła (oczywiście żartem), że pracuje na uniwersytecie.

a słowa moje odrzuciłeś

Śr sie 21, 2013 1:19 pm
Odpowiedz z cytatem
Nikt nie jest nie omylny :-) , ja tym bardziej albo nawet bardziej :-( .
Małgosiu (spoufalam się) „robię" ale to wcale nie znaczy, że pisanie to to co robię w mediach. Ja raczej sklepem ze zdjęciami się zajmuję czyli w Photoshopie robię, a temu jest obojętne czy księżą, czy też księżom. Przepraszam staram się jak mogę ale widać nie idzie jak trza (wiem jak trzeba)

Ewo jeśli chcesz iść ze mną na wojnę to mnie nie po drodze. Jestem dyplomowanym pielęgniarzem, redaktorem technicznym po aplikacji, technikiem ogrodnikiem (specjalizacja urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni) dyplom po ukończeniu technikum, specjalistą CMS (Color Management System) jedyna przypadłość zawodowa, którą opanowałem sam z własnych chęci i zainteresowań (znaczy nie kończyłem stosownej szkoły).
Jeśli mówimy o pokorze nie muszę Ci tego tłumaczyć jako inteligentna osoba sama znajdziesz lub zapytasz mojego ulubionego doktora co gugla.

Pozdrawiam

Śr sie 21, 2013 1:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie, żebym na wojnę zaraz szła, ale nie nadążam, co wydawnictwa mają wspólnego ze sklepem?

Ja na przykład jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz technikiem rolnikiem, ale w żadnym z tych zawodów nie pracowałam.

a słowa moje odrzuciłeś

Śr sie 21, 2013 1:43 pm
Odpowiedz z cytatem
Zaraz to wszystko wytną :)

Photoshop - sklep ze zdjęciami tak na własny użytek tłumaczę (bardzo wolne tłumaczenie gdyż jestem biegaczem długodystansowym :) )wszystkim gdzie pracuję. Już pewnie nic nie rozumiesz :?: .
Ja za to we wszystkich swoich zawodach pracowałem i pracuję nadal (mam nadzieję, że mimo zawirowań w mojej firmie) jakoś jeszcze kilka lat do emerytury dotrwam.
A wydawnictwa ze sklepem mają tyle wspólnego, że czasem produkty tychże są sprzedawane w sklepie :lol:

Pozdrawiam

Śr sie 21, 2013 1:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
JarStary napisał(a):
Co rozumiem to rozumiem, nic wielkiego.

Ja gardłuję - no proszę czego to może się człowiek o sobie dowiedzieć.
Przypominam Ci, że ja też jestem katolikiem, pomimo tego, że Ty tego nie zauważasz.
A katolicy nie powinni się modlić?
Gratulacyjny sarkazm nie jest mi do życia potrzebny, ale dziękuję.

Pozdrawiam

Ks. Lemańskiego bronią ateiści, libertyni,lewacy i jeden katolik w pełnej łączności z papieżem:JarStary.
A co ten jeden katolik w pełnej łączności z papieżem powie,gdy Papież- Franciszek odrzuci apelację ks. Lemańskiego, co jest pewne.
Czy JarStary będzie podważał decyzję Papieża i już nie będzie w pełnej łączności z papieżem? :(

Śr sie 21, 2013 6:59 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 44  Następna strona