Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N mar 07, 2021 2:19 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Następna strona
 Ks.Lemański na emeryturze 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ks.Lemański na emeryturze
Asphodelus! Skąd my to znamy, jestem ZA, a nawet PRZECIW? :D
Dla każdego wierzącego katolika, autorytetem nie mogą być jakieś tvny, czy inne anty-katolickie media, ale portale przekazujące prawdę np.:
http://www.pch24.pl/abp-hoser-usunal-ks ... 157,i.html

Wt lip 09, 2013 9:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Brygida napisał(a):
Telewizja Trwam jedyna katolicka stacja w ogóle nic nie podawała na ten temat i bardzo słusznie. O jakich konserwatywnych mediach piszesz?
Jeśli idzie o poszanowanie prawa, to nie do mnie ten apel, a do ks. Lemańskiego, który pomimo zakazu brylowania w mediach nadal to robi, robiąc z siebie celebrytę.

Mam tu na myśli Frondę. Ks. Lemański nie respektuje zakazu abp Hosera, ponieważ jest w nim w otwartym konflikcie, bynajmniej nie spowodowanym zakazem wypowiadania się w mediach. To jest tylko akt rozpaczy Hosera, który jak widać ma powody, by pewne sprawy nie wyszły na jaw i zrobi wszystko, by ks. Lemański nie mógł o nich mówić. Dekret o usunięciu go z parafii jest kolejnym aktem zemsty na Lemańskim. Tym razem jest to próba usunięcia niewygodnego recenzenta posunięć Kurii. Ks. Lemański, odkąd zapowiedział wstąpienie na drogę watykańską, nie musi się stosować ani do zakazów, ani dekretów abp Hosera. Od teraz moc sprawcza do wydania decyzji leży po stronie wyłącznie Watykanu i dopóki stolica Apostolska nie zabierze glosu, dopóty nie wolno nam wydawać wyroków, gdyż może się tak zdarzyć, że decyzja Watykanu będzie inna niż myślisz.

Wt lip 09, 2013 9:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Brygida napisał(a):
Dla każdego wierzącego katolika, autorytetem nie mogą być jakieś tvny, czy inne anty-katolickie media, ale portale przekazujące prawdę np.:

Powiem inaczej. Nigdzie ks. Lemański nie powiedział że popiera In Vitro wśród katolików. Katolik ma zakaz poddawania się temu procederowi i ks Lemański tego w ogóle nie podważa.

Wt lip 09, 2013 9:34 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Brygida napisał(a):

Zobacz ile ludzi go broni w komentarzach na tej stronie, którą podałaś. Szok! :)

Wt lip 09, 2013 9:37 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Asphodelus napisał(a):
Powiem inaczej. Nigdzie ks. Lemański nie powiedział że popiera In Vitro wśród katolików. Katolik ma zakaz poddawania się temu procederowi i ks Lemański tego w ogóle nie podważa.

Też jestem tego zdania. :) Niestety biskup chce go wyeliminować. :(

Ostatnio edytowano Wt lip 09, 2013 9:41 pm przez donaldzik86, łącznie edytowano 1 raz

Wt lip 09, 2013 9:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
donaldzik86 napisał(a):
Brygida napisał(a):

Zobacz ile ludzi go broni w komentarzach na tej stronie, którą podałaś. Szok! :)

Szok??? Dla Ciebie chyba nie szok.

Wt lip 09, 2013 9:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Apostolska nie zabierze glosu, dopóty nie wolno nam wydawać wyroków, gdyż może się tak zdarzyć, że decyzja Watykanu będzie inna niż myślisz.

:D ks. Lemańskiemu wolno wydawać wyroki...nam nie :mrgreen: robi się coraz bardziej ciekawie. Sami dobrończycy KK się w ten sposób wypowiadają...dobre.

Cytuj:

To moe zrobcie sobie kościół z ks. Lemańskim? Coś na wzór tego od spagetti... :D tam sobie podważajcie, poddawajcie pod dyskusje, a nawet głosujcie demokratycznie co jest dobre a co złe... :D można by zrobić nawet taki tok szoł w TVN na żywo...gdzie widzowie smsami oceniają co jak zakwalifikować... :lol:

Wt lip 09, 2013 9:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kosiarz napisał(a):

To moe zrobcie sobie kościół z ks. Lemańskim? Coś na wzór tego od spagetti... :D tam sobie podważajcie, poddawajcie pod dyskusje, a nawet głosujcie demokratycznie co jest dobre a co złe... :D można by zrobić nawet taki tok szoł w TVN na żywo...gdzie widzowie smsami oceniają co jak zakwalifikować... :lol:

Nie zamierzam.

Ale odpowiedz kosiarzu, gdzie Lemański popiera In Vitro? Pokaż mi choć jedną taką wypowiedź.

P.S.

Ciekawy art o biskupie Hoserze.
http://natemat.pl/65107,jakich-pytan-bo ... w-rwandzie

Wt lip 09, 2013 9:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Ale odpowiedz kosiarzu, gdzie Lemański popiera In Vitro? Pokaż mi choć jedną taką wypowiedź.

A co mnie to obchodzi co popiera ks.Lemański a co nie popiera? Tysiące kapłanów którzy przyzwoicie spełniają swoją posługę, jest przez różnej maści ateistów podworkowych wyzywana, poniewierana, szkalowana i wyszydzana, nazywani są czarną mafią, pedofilami itp...wtedy nikomu z Lisów nie przeszkadza,że tysiące kapłanów jest nieslusznie oczerniana...a nawet wręcz przeciwnie, generalizują problemy wskazują na cały Kościół.
Nagle znaleźli sobie patrona...obrońcy uciśnionych, obłudne dranie.

Pokora...o to co tutaj brakuje. Księdzu brakuje pokory. Może swoją poslugę sprawować bez TVNow i innych mediów. Widocznie ma parcie na szkło...

Wt lip 09, 2013 10:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
W temacie jestem pobieżnie, ale jedno rzuca się w oczy, a mianowicie postawa ks. Lemańskiego. Daje pożywkę lewakom, bryluje w lewackich mediach, brak posłuszeństwa.

a słowa moje odrzuciłeś

Wt lip 09, 2013 10:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kosiarz napisał(a):
A co mnie to obchodzi co popiera ks.Lemański a co nie popiera? Tysiące kapłanów którzy przyzwoicie spełniają swoją posługę, jest przez różnej maści ateistów podworkowych wyzywana, poniewierana, szkalowana i wyszydzana, nazywani są czarną mafią, pedofilami itp...wtedy nikomu z Lisów nie przeszkadza,że tysiące kapłanów jest nieslusznie oczerniana...a nawet wręcz przeciwnie, generalizują problemy wskazują na cały Kościół.

Tu cię boli? A gdy to ateiści/Żydzi/masoni i inni są przez różnej maści księży, katolickie media i niektórych katolickich świeckich jak ty to ująłeś wyzywani, poniewierani, szkalowani i wyszydzani i nazywani sługami szatana, czy bezbożnikami, wtedy to takiemu kosiarzowi nie przeszkadza oczernianie, nie przeszkadza np. nazywanie wszystkich ateistów komunistami, co jest jak już napisałeś krzywdzącą generalizacją?

Wt lip 09, 2013 10:35 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ewa Agnieszka napisał(a):
W temacie jestem pobieżnie, ale jedno rzuca się w oczy, a mianowicie postawa ks. Lemańskiego. Daje pożywkę lewakom, bryluje w lewackich mediach, brak posłuszeństwa.

Nie ma dla ciebie znaczenia, że parafianie go kochali, ze nie był chciwy na pieniądz, że dobrze sprawował się w ''terenie''? Że nie był upolityczniony jak np. Biskup Zawitkowski piejący o smoleńskim zamachu? On ludzi przyciągał, był sympatyczny i ludzki, co biskup siedzący w złotym pałacu może wiedzieć o problemach ''ludu''?

To nie lewacy niszczą KK w Polsce oj nie. :D Robią to takie Hosery, Głódzie i Rydzyki. :D

Wt lip 09, 2013 10:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Bo go kochali? A ja widzę w takim razie taką beczkę miodu z łyżką dzięgciu.
Nie czaruj.

a słowa moje odrzuciłeś

Wt lip 09, 2013 10:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
To nie lewacy niszczą KK w Polsce oj nie. Robią to takie Hosery, Głódzie i Rydzyki.

Niszczą? :D takie bajki opowiadaj ...mniejsza z tym komu... :mrgreen:

Gdzież Kosciół jest taki mocny duchem i słowem jak w Polsce? Tacy kapłani jak ks. Lemański zniszczyli w zachodniej Europie wiarę. Jeżeli oni ją mają zachwianą, co mają począć wierni?
Ludzie nie dlatego odchodzą od Kościoła bo ten ma mocne zasady, które go obowiązują od tysięcy lat, ale dlatego, że jego kapłani sami te zasady relatywizują. I tak własnie wygląda dziś Kościół w Europie ...słaby i rozchwiany w swoich wartościach. Mam nadzieje, ze tak się nie stanie w Polsce.

Jeżeli zaś chodzi o lewactwo, to nie ma wątpliwości, że będa walczyć z Kościołem, a nam nie potrzeba jest lewackich księży.

Wt lip 09, 2013 10:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Tu cię boli? A gdy to ateiści/Żydzi/masoni i inni są przez różnej maści księży, katolickie media i niektórych katolickich świeckich jak ty to ująłeś wyzywani, poniewierani, szkalowani i wyszydzani i nazywani sługami szatana, czy bezbożnikami, wtedy to takiemu kosiarzowi nie przeszkadza oczernianie, nie przeszkadza np. nazywanie wszystkich ateistów komunistami, co jest jak już napisałeś krzywdzącą generalizacją?

To wskaż takie zachowania. I nie imputuj mi jakiś zachowań, bo ja o tobie nic nie pisałem

Wt lip 09, 2013 10:53 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Następna strona