Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lip 13, 2020 11:13 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 991 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Następna strona
 Kryzys konstytucyjny 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
CiepleKluchy napisał(a):
Bardzo ciekawe rozmyślania. Szkoda tylko, że błąd pojawia się już w pierwszym punkcie wnioskowania. Na obecny skład Trybunału w bardzo podobnym stopniu głosowali przedstawiciele PO i PiS. Na wielu z sędziów padał głos z jednej i drugiej strony.

Hola hola robaczku.Pogubiłeś się w czasie i rozmydlasz rzeczywisty obraz.Okazuje się bowiem ,że czym innym jest asygnować kogoś ,a czym innym na niego głosować.Naturalnym jest bowiem oddać głos na autorytet w danej dziedzinie ,ale czerwcowe głosowanie po-psl ukazało prawdziwy charakter tychże asygnacji i rolę poszczególnych sędziów jaki mają odgrywać w TK.Bynajmniej taka pojawiła się obawa w każdym trzeźwo myślącym umyśle.Pogodź te fakty w jedną logiczną całość i wówczas raz jeszcze proszę abyś zajął głos w sprawie.To że czegoś nie widać oficjalnie ,albo nie ma w internecie ,to wcale nie znaczy że tego nie ma.W interpretowaniu prawa ,bardzo często wystarczy przychylność sędziego lub jego brak ,co też na przykładzie "konstytucyjnego prawa równosci" tudzież "łamania zasady demokracji" czyli dwóch worków które można interpretować dowolnie ,bardzo łatwo można dostrzec.Swoje obawy wyraziłem na konkretnym przykładzie POsła Nykla ,a nie na mrzonkach.

CiepleKluchy napisał(a):
Poza tym, ratunku. Nie nazywajmy PO liberałami, ani nic co od PO pochodzi nie opatrujmy "liberalnością". Toż to PiS w wersji light. Ich spór ma podłoże ambicjonalne i osobiste, a nie ideowe. Poza wszystkim innym, jedni i drudzy na kolanach przed klerem.

Donald Tusk na kolanach przed klerem ? To jakieś nowum.

Martyś napisał(a):
Jozek napisał(a):
Prawdą jest niestety to ,że Prezydent łamie prawo. (...) Sami zdecydujcie ,czy ma racje.

W Warszawie 50 tys. obywateli dziś wyraziło swoją opinię na ten temat skandując pod siedzibą Prezydenta: "Dziki lokator!", "Ty pajacu, precz z Pałacu!", "To jest nowa miesięcznica".
http://www.fakt.pl/politycy/50-tys-osob ... 97041.html

Martuś gw na której to stronach ostatnimi czasy siedzę ,napisała nawet o 200 tys demonstrujących ,co też było oczywistą nieprawdą .Nie mniej jednak z mediami jest tak ,że mają one wielką moc wywierania wpływów na społeczeństwo.Np. w latach 30 ubiegłego wieku wmówiły inteligentnym Niemcom ,że za całe zło świata odpowiadają żydzi.Konformizm nie jest zaletą.Zaletą jest samodzielne myślenie i czerpanie wiedzy z różnych źródeł.

N gru 13, 2015 4:04 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):

Martuś gw na której to stronach ostatnimi czasy siedzę ,napisała nawet o 200 tys demonstrujących ,co też było oczywistą nieprawdą .Nie mniej jednak z mediami jest tak ,że mają one wielką moc wywierania wpływów na społeczeństwo

I co mam Ci na to poradzić? Ja nic nie pisałam o 200 tys. i nie łykam jak młody pelikan wszystkiego, co pod nos podstawiają. Zgadzam się, że każdy news należy zweryfikować w różnych źródłach. Jeśli masz wiarygodniejsze dane, niż przywoływane wyżej 50 tys. to podaj swoje źródło. Bez względu na faktyczną ilość uczestników protestu, mamy do czynienia ze sprzeciwem dużej części społeczeństwa wobec arogancji władzy. PiS długo już nie pociągnie na ciągłym wypominaniu błędów PO, tym bardziej, że sam wiele z nich powiela.

Cytuj:
.Np. w latach 30 ubiegłego wieku wmówiły inteligentnym Niemcom ,że za całe zło świata odpowiadają żydzi.Konformizm nie jest zaletą.

Przecież wiadomo kto konkretnie za tymi mediami stał, więc po co temat rozmydlać? Porównanie obecnej sytuacji z latami 30 w Niemczech wydaje się akuratne. Pakt Piusa12 z Hitlerem w latach 1932-42 i wspólna antysemicka nagonka duchownych i reżimu faktycznie nieco przypominają dzisiejsze rządy w Polsce. Z tym wyjątkiem, że "wrogiem urojonym" nie są chwilowo Żydzi, a muzułmanie.

Cytuj:
Zaletą jest samodzielne myślenie i czerpanie wiedzy z różnych źródeł.

Napisz to w wątku wyznawców RM to Cię żywcem zjedzą. :D

N gru 13, 2015 6:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Martyś napisał(a):
Przecież wiadomo kto konkretnie za tymi mediami stał, więc po co temat rozmydlać? Porównanie obecnej sytuacji z latami 30 w Niemczech wydaje się akuratne. Pakt Piusa12 z Hitlerem w latach 1932-42 i wspólna antysemicka nagonka duchownych i reżimu faktycznie nieco przypominają dzisiejsze rządy w Polsce. Z tym wyjątkiem, że "wrogiem urojonym" nie są chwilowo Żydzi, a muzułmanie.

Mijasz się z prawdą. Papież Pius XII przez całe życie zwalczał niemiecki narodowy socjalizm. Jako jedyny spośród światowych przywódców podjął w czasie wojny skuteczne działania na rzecz ratowania Żydów.Potwierdzają to sami żydowscy rabini, np. Izaak Herzog.Pozdrawiam

N gru 13, 2015 6:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Martyś napisał(a):

I co mam Ci na to poradzić? Ja nic nie pisałam o 200 tys. i nie łykam jak młody pelikan wszystkiego, co pod nos podstawiają. Zgadzam się, że każdy news należy zweryfikować w różnych źródłach. Jeśli masz wiarygodniejsze dane, niż przywoływane wyżej 50 tys. to podaj swoje źródło.

Mi zbytnio nie chodziło nad tym ,aby się skupiać nad ilością demonstrantów ,bo dzisiaj kolejny dzień przynosi kolejną manifestacje tym razem przy okazji wydarzeń grudniowych ,jest to także manifestacja poparcia Rządu i takie licytacje nie wiele tutaj wniosą.Bardziej na tej kropelce informacji wysyłanych w przestrzeń publiczną ,chciałem zwrócić uwagę na sprawę dezinformacji mediów.A media niestety otępiają.
Martyś twoim zdaniem ,o co chodzi pisowi ?

Cytuj:
Bez względu na faktyczną ilość uczestników protestu, mamy do czynienia ze sprzeciwem dużej części społeczeństwa wobec arogancji władzy.

Arogancja ,buta ,czasem i zwykłe pospolite chamstwo to nie domena pisu ,ale domena Polaków.Oczywiście nie wszystkich.Ci którzy siedzą w Sejmie ,niezależnie od przynależności politycznej ,to są przedstawiciele narodu.Mamy takich posłów ,jaki jest cały naród.To jest powód do wstydu dla wszystkich, a nie powód do gorszenia tylko PISem.Mogł bym przypomnieć dla równowagi wypowiedzi posłów z innych partii ,ale taka licytacja nie ma żadnego sensu.Problem jest gdzie indziej.Opisałem go ,mam nadzieję w miarę merytorycznie na samym początku.Możliwość zablokowania reform przez TK ,brak reform ,to jest prawdziwe zagrożenie ,a przypomnę że pragnienie zmian ,to nie tylko wola katopisowców ,ale także tych którzy wspierali Ruch Kukiza.Tego potrzebuje dzisiaj nasz kraj.
Dlatego pomimo widocznych wad ,niedoskonałości i często nieprzemyślanych wypowiedzi polityków pisu ,popieram ich działania.

Cytuj:
PiS długo już nie pociągnie na ciągłym wypominaniu błędów PO, tym bardziej, że sam wiele z nich powiela.

Ja najbardziej boję się o finanse publiczne.Nie mniej jednak takim sprzątaniem http://www.fronda.pl/a/stajnia-augiasza ... 61989.html ,albo takimi projektami http://niezalezna.pl/73679-koniec-z-wyg ... i-do-pracy poparcie zamiast maleć ,stopniowo będzie rosnąć.Tylko żeby budżet to wytrzymał.

Cytuj:
Cytuj:
.Np. w latach 30 ubiegłego wieku wmówiły inteligentnym Niemcom ,że za całe zło świata odpowiadają żydzi.Konformizm nie jest zaletą.

O jeju.Ja ci piszę prawdę ,a historia ją weryfikuje.Wskazuje więc na to ,że takie sterowanie społeczeństwem środkami masowego przekazu ,potrafi mieć destrukcyjny wpływ na cały naród.Jeśli się mylę ,to obejrzyj dzisiaj np. Wiadomości ,albo Fakty tvn i sama zdecyduj ,czy informacje są obiektywne ,czy też jednoznacznie wspierają jedną ze stron.

Co zaś się tyczy paktu Hitlera z Piusem 12 ,to to jest dobry przykład tego ,jak można wyrobić sobie fałszywe przeświadczenia na podstawie błędnych informacji.Co do reszty ,to brak mi słów. Przyjmuje do wiadomosci co napisałaś ,ale nie komentuje.

Cytuj:
Napisz to w wątku wyznawców RM to Cię żywcem zjedzą. :D

OK

N gru 13, 2015 7:17 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mały Książę napisał(a):
Martyś napisał(a):

Mijasz się z prawdą. Papież Pius XII przez całe życie zwalczał niemiecki narodowy socjalizm. Jako jedyny spośród światowych przywódców podjął w czasie wojny skuteczne działania na rzecz ratowania Żydów.Potwierdzają to sami żydowscy rabini, np. Izaak Herzog.Pozdrawiam

To może podasz jakieś przykłady sprzed 1942r tego ratowania? Choćby jeden. Najlepiej w jakimś stosownieszym wątku, by nie rozmydlać tematu kryzysu konstytucyjnego. Tymczasem zapytam retorycznie, kto rozwiązał partię centrum umożliwijąc Hitlerowi przejęcie władzy? Kto osobiście negocjował i podpisał konkordat uwiarygodniający Niemcy na arenie międzynarodowej, już po wprowadzeniu przez Hitlera ustaw antysemickich i otwarciu pierwszych obozów koncentracyjnych? Kto podpisał haniebny tajny aneks do tego Konkordatu zapewniający kościelne wsparcie kadrowe i duchowe podczas powszechnej mobilizacji i planowanej inwazji na Europę? Kto milczał, gdy mordowano Polaków - Żydów i katolików? Kto kontrolował pełne antysemityzmu i pochwał dla narodowego socjalizmu katolickie media? Kto jeszcze w 1941r. przyjmował na audiencji Pavlica i błogosławił mu? Kto przez historyków nazywany jest "papieżem Hitlera"? Dlaczego wstrzymano proces beatyfikacyjny i do dziś nie ujawniono korespondencji pomiędzy Hitlerem i Piusem?

@Jozek
Cytuj:

Widzę obłęd w oczach Prezesa, aż strach myśleć co mu chodzi po głowie.

Cytuj:
Arogancja ,buta ,czasem i zwykłe pospolite chamstwo to nie domena pisu ,ale domena Polaków.Oczywiście nie wszystkich.Ci którzy siedzą w Sejmie ,niezależnie od przynależności politycznej ,to są przedstawiciele narodu.Mamy takich posłów ,jaki jest cały naród.To jest powód do wstydu dla wszystkich, a nie powód do gorszenia tylko PISem.Mogł bym przypomnieć dla równowagi wypowiedzi posłów z innych partii ,ale taka licytacja nie ma żadnego sensu.

Chętnie się pod powyższym podpiszę.

Cytuj:
Problem jest gdzie indziej.Opisałem go ,mam nadzieję w miarę merytorycznie na samym początku.Możliwość zablokowania reform przez TK ,brak reform ,to jest prawdziwe zagrożenie ,a przypomnę że pragnienie zmian ,to nie tylko wola katopisowców ,ale także tych którzy wspierali Ruch Kukiza.Tego potrzebuje dzisiaj nasz kraj.
Dlatego pomimo widocznych wad ,niedoskonałości i często nieprzemyślanych wypowiedzi polityków pisu ,popieram ich działania.

W tym miejscu się z Tobą nie zgadzam. Nikt nie broni Pisowi i Kukizowi wprowadzać zmian. Jednak muszą to robić zgodnie z prawem, a nie ponad nim. Straszenie, że TK zablokuje reformy także chybione. Niech się Pis nauczy pisać ustawy zgodne z Konstytucją to TK nie będzie miał podstaw, by je uchylać. Nie sądzisz, że dla wspólnego dobra ktoś obiektywny powinien spoglądać władzy na ręce?

Cytuj:
Ja najbardziej boję się o finanse publiczne.Nie mniej jednak takim sprzątaniem http://www.fronda.pl/a/stajnia-augiasza ... 61989.html ,albo takimi projektami http://niezalezna.pl/73679-koniec-z-wyg ... i-do-pracy poparcie zamiast maleć ,stopniowo będzie rosnąć.Tylko żeby budżet to wytrzymał.

Krytyka poprzedników i zabranie telewizorów więźniom z cel nic nie kosztuje. Społeczeństwo interesuje spełnienie obietnic wyborczych, a nie tematy zastępcze.

N gru 13, 2015 9:30 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
Możliwość zablokowania reform przez TK ,brak reform ,to jest prawdziwe zagrożenie

Dziękuję za trafne ujęcie meritum!

MOŻLIWOŚĆ

PiS nawet nie spróbował wprowadzić choćby jednej zmiany. Nie przetestował, czy faktycznie do zablokowania dojdzie.

Podjęte działania są prewencyjną neutralizacją, skokiem na urzędniczą władzę absolutną, gdzie słowo Kempy et consortes ma stanowić najwyższe prawo dla wszystkich.

Powstaje uzasadnione pytanie, jak bardzo naruszające Konstytucję ustawy PiS szykuje do kolejnego nocnego głosowania z zaskoczenia, że Trybunał musi zostać przejęty wcześniej?

N gru 13, 2015 11:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Martyś napisał(a):
@Jozek
Cytuj:

Widzę obłęd w oczach Prezesa, aż strach myśleć co mu chodzi po głowie.

Mam w domu 50 calowy telewizor i daje słowo ,że nic takiego tam nie dostrzegam.Nie jest przypadkiem tak ,że ulegamy masowej histerii pod wpływem środków masowego przekazu? Przecież to one mówią nam każdego dnia co i jak mamy myśleć.A jaka jest prawda o pisie ? Trzeba samemu pomyśleć.

Cytuj:
W tym miejscu się z Tobą nie zgadzam. Nikt nie broni Pisowi i Kukizowi wprowadzać zmian. Jednak muszą to robić zgodnie z prawem, a nie ponad nim. Straszenie, że TK zablokuje reformy także chybione. Niech się Pis nauczy pisać ustawy zgodne z Konstytucją to TK nie będzie miał podstaw, by je uchylać. Nie sądzisz, że dla wspólnego dobra ktoś obiektywny powinien spoglądać władzy na ręce?

A wiesz ,że PO PSL nie wykonało 42 wyroków TK i nic się przez to nie stało ,ani nikt nie podnosił wrzawy.Czemu? Bo dobro narodu stoi ponad prawem.Prawo zostało napisane ,dla narodu.Liczy się duch zawarty w konstytucji ,ale często litera prawa jest sprzeczna z tym dobrem jakie uchwala Sejm.

Cytuj:
Krytyka poprzedników i zabranie telewizorów więźniom z cel nic nie kosztuje. Społeczeństwo interesuje spełnienie obietnic wyborczych, a nie tematy zastępcze.

O jeny.Tu nie chodzi o krytykę polityczną ,ale o rozliczenie nieprawidłowości które w końcu nastąpią.Wcześniej nikt za nic jej nie ponosił.Co zaś do więźniów to czytasz wybiórczo.Chodzi przede wszystkim o to ,że będą pracować i słuiżyć społeczństwu.Całość jednak nie zamieściłem jako temat zastępczy ,bo nic przecież o tych planach z mediów nie wiedziałaś ,ale tu na potrzeby dyskusji o tym ,że idzie ku dobremu także w innych dziedzinach.

Dziękuje za dyskusję.
Mam wrażenie ze zmierzamy do nikąd

Pn gru 14, 2015 12:31 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
CiepleKluchy napisał(a):
Jozek napisał(a):
Możliwość zablokowania reform przez TK ,brak reform ,to jest prawdziwe zagrożenie

Dziękuję za trafne ujęcie meritum!

MOŻLIWOŚĆ

PiS nawet nie spróbował wprowadzić choćby jednej zmiany. Nie przetestował, czy faktycznie do zablokowania dojdzie.

Podjęte działania są prewencyjną neutralizacją, skokiem na urzędniczą władzę absolutną, gdzie słowo Kempy et consortes ma stanowić najwyższe prawo dla wszystkich.

Powstaje uzasadnione pytanie, jak bardzo naruszające Konstytucję ustawy PiS szykuje do kolejnego nocnego głosowania z zaskoczenia, że Trybunał musi zostać przejęty wcześniej?

Jeżeli chcesz coś merytorycznego do mnie napisać ,to najpierw sam zmierz się z problemem czerwcowej próby wciśnięcia sędziów z PO PSL do trybunału.O czym to świadczy wg Ciebie?

Pn gru 14, 2015 12:35 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
najpierw sam zmierz się z problemem czerwcowej próby wciśnięcia sędziów z PO PSL do trybunału.O czym to świadczy wg Ciebie?

Mogę wtrącić słówko, choć pytanie nie było skierowane do mnie?
Uważam, że czerwcowy skok na TK w wykonaniu PO to był pokaz arogancji władzy, drwin z porządku konstytucyjnego i chamskiego skoku na instytucję trybunału wobec lecących na łeb sondaży przed wyborami. Przyświecała idea łapania pazurami co się tylko da, bo "toniemy". Do tego skok na TK był dość nieudolny jak wiele schyłkowych działań PO.
Natomiast po przejęciu władzy PiS przerósł dotychczasowego "mistrza" w hipokryzji, arogancji i instrumentalnym traktowaniu władzy. Ostentacyjnie łamie prawo, demonstracyjnie drwi sobie z porządku konstytucyjnego kraju.

Czyli - zamienił stryjek siekierkę na kijek.
To jest dramat kraju, że spod buta jednych złodziei, krętaczy i załatwiaczy swoich posad wpadliśmy pod but kolejnych krętaczy, niemoralnych tyranów i cynicznych hipokrytów dbających wyłącznie o interes partyjny, a nie interes kraju. Koszt jaki poniesie Polska wskutek tych rządów zupełnie się nie liczy. Tak jak nie liczył się dla PO-PSL koszt ich symbolicznych ośmiorniczek i osobistych profitów.

Pn gru 14, 2015 10:30 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):

Mam w domu 50 calowy telewizor i daje słowo ,że nic takiego tam nie dostrzegam.

Z klapkami na oczach nie wiele da się dostrzec... :D

Cytuj:
A wiesz ,że PO PSL nie wykonało 42 wyroków TK i nic się przez to nie stało ,ani nikt nie podnosił wrzawy.

A wiesz o tym, że gdy przejmowali rządy niewykonanych wyroków TK było 150? Różne bywają przyczyny opóźnienia wykonania wyroków TK, jednak dotychczas nikt nie poważył się jawnie odmówić respektowania orzeczeń, jak robi to właśnie PiS. Różnica pomiędzy opóźnieniem, a odmową jest jak między szczekaniem, a pogryzieniem.

Cytuj:
Czemu? Bo dobro narodu stoi ponad prawem.

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość. " - Adolf Hitler, Mein Kampf.

Cytuj:
Prawo zostało napisane ,dla narodu.Liczy się duch zawarty w konstytucji ,ale często litera prawa jest sprzeczna z tym dobrem jakie uchwala Sejm.

Nikt Polakom tego prawa nie narzucił. Jakie ono nie jest to dorobek naszej młodej demokracji. Organy władzy muszą działać na podstawie i w ramach tego prawa. Partie i osoby, które tą zasadę podważają są antydemokratami i antyPolakami. Posłowie nie mają prawa przyjmować ustaw sprzecznych z Konstytucją nawet, jeśli kierują się najlepszymi (wg nich) intencjami.

Cytuj:
O jeny.Tu nie chodzi o krytykę polityczną ,ale o rozliczenie nieprawidłowości które w końcu nastąpią.Wcześniej nikt za nic jej nie ponosił.

Niech rozliczają, sami też za 4 lata zostaną rozliczeni.

Cytuj:
Co zaś do więźniów to czytasz wybiórczo.Chodzi przede wszystkim o to ,że będą pracować i słuiżyć społeczństwu.Całość jednak nie zamieściłem jako temat zastępczy ,bo nic przecież o tych planach z mediów nie wiedziałaś ,ale tu na potrzeby dyskusji o tym ,że idzie ku dobremu także w innych dziedzinach.

Już sobie wyobrażam te obozy pracy - tylko szyldów "arbeit macht frei" niech nie zapomną umieścić... A mówiąc poważnie, pomysł, by zagospodarować więźniów funkcjonuje od dawna. Praca jest dla więźnia przywilejem, a nie karą. Społeczeństwo jednak guzik będzie z tego miało, bo koszt zatrudnienia skazańca przewyższa koszt zatrudnienia bezrobotnego. Myślisz, że we Wronkach, gdzie bezrobocie sięga kilkunastu procent społeczeństwo ucieszy się, że ubędzie im 500 miejsc pracy na rzecz więźniów?

Nie chcę podcinać skrzydeł nowemu rządowi i nikogo do niego zrażać. Jestem jednak zbyt stara, by uwierzyć, że PiS wyczaruje obiecane 1,6 bln na zrealizowanie swych obietnic. Z pustego i Prezes nie naleje... :P

Pn gru 14, 2015 5:26 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Martyś napisał(a):
Niech rozliczają, sami też za 4 lata zostaną rozliczeni.

Kiedyś jeden zakonnik powiedział bardzo mądre zdanie.Obecnie można te słowa odnieść do opozycji: "tragedią Polski jest to, że od 1939 roku Polską nie rządzą Polacy. Nie chodzi tu o krew ani przynależność. Oni nie kochają po polsku, nie mają serca polskiego." Pozdrawiam

Pn gru 14, 2015 5:52 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Oto efekt rządów PiS-u:

https://www.youtube.com/watch?v=Xo1ravQK6-s

Pn gru 14, 2015 6:29 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mały Książę napisał(a):
Kiedyś jeden zakonnik powiedział bardzo mądre zdanie.Obecnie można te słowa odnieść do opozycji: "tragedią Polski jest to, że od 1939 roku Polską nie rządzą Polacy. Nie chodzi tu o krew ani przynależność. Oni nie kochają po polsku, nie mają serca polskiego." Pozdrawiam

Co o polskości może wiedzieć osoba, która ślubowała wierność głowie obcego państwa i Konstytucję watykańską (katechizm) przedkłada nad polską?

Pn gru 14, 2015 6:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Stary Kiemlicz napisał(a):

PiS rządzie tylko teoretycznie- faktycznie nie sprawuje władzy z powodu tego,że PO zastawiła na nich wiele pułapek.Piszą o tym w tygodniu "Do rzeczy". Moim zdaniem Polską rządzą komuniści i żydomasoneria - gdy tylko włączam tv widzę reżimowych dziennikarzy ze stacji TVN, Polsat,TVP INFO. Odmień nasz los o Panie, jak odmieniasz strumienie na południu... PiS jest jak rycerz Jedi, który walczy z siłami zła. Mam nadzieję,że rozumiesz mój młody padawanie.Pozdrawiam

Pn gru 14, 2015 6:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Stary Kiemlicz napisał(a):

Tak na prawdę to bardziej grożą niż płaczą.

Pn gru 14, 2015 7:24 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 991 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Następna strona