Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz paź 22, 2020 12:41 amUtwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4647 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 310  Następna strona
 Homoseksualizm - temat zbiorczy 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4494
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Homoseksualizm - temat zbiorczy
Zamknąłem oba tematy o homo, ponieważ się wyczerpały przekształcając się w personalne rozgrywki z homo w tle. Tworzę więc zbiorczy temat. Proszę też Funkymonkey o odpuszeczenie lajtmotifu około odbytniczego, podobnie Gabriela o spokojniejsze teksty. Zwracam się do pozostałych, pisanie w stylu [/i] a nie bo jest inaczej[/i] mija się z celem. Przyjmujemy, że postrzeganie tego zjawiska będzie zawsze zróżnicowane, a kto co myśli wiemy. Z czego wynikaja te róznice, będzie dalej.
Skupiamy się na samym zjawisku , którego nie da się zrozumieć bez sięgnięcia do historii.

Zaintrygowaniec napisał
Cytuj:
Jakie "zachowania homoseksualne" niszczą społeczeństwo, i dlaczego?


viewtopic.php?f=11&t=22015&p=877860#p877860


Sensowne pytanie.


W styczniu 1963 roku agent FBI Cleon Skousen przedstawił w Kongresie USA strategiczne cele polityki ZSRR. Był to czas zimnej wojny, nuklearna zagłada była realna i nie dawała nikomu zwycięstwa. ZSRR przeszedł właśnie do wojny psychologicznej. Jej założenia przedstawił wówczas Skousen. Dokument z jego wystąpienia znajdują się bibliotece Kongresu USA. To czy coś jest dobre okazuje się po latach, ile sprawdziło się z jego przewidywań można się przekonać ….
Pozwolę sobie zacytować sobie kilka nas interesujących z ...
http://www.uhuh.com/nwo/communism/comgo ... ocumention
.
20. Przedostać się do prasy. Uzyskać kontrolę nad recenzjami, artykułami, redakcjami pod kątem polityki.
21. Przejąć kontrolę nad kluczowymi stanowiskami w radio, TV i filmach.
22. Kontynuować dyskredytowanie amerykańskiej kultury poprzez degradacje wszystkich form artystycznej ekspresji. Amerykańskiej komórce komunistycznej kazano "wyeliminować wszelkie dobre rzeźby z parków i budynków, zastąpić bezkształtnymi, brzydkimi bez formy i znaczenia."
23. Kontrolwać krytyków sztuki i dyrektorów muzeów. "Naszym planem jest promowanie brzydoty, rzeczy odrażających, sztuki bez sensu."
24. Wyeliminować wszystkie prawa odnoszące się do nieprzyzwoitości, nazywając je "cenzurą" i naruszeniem wolności słowa i wolnej prasy.
25. Przełamać kulturowe standardy moralności poprzez promowanie pornografii i obsceniczności w książkach, czasopismach, filmach, radiu i telewizji.
26. Prezentować homoseksualizm, degeneracje i rozwiązłość jako "normalne, naturalne, zdrowe."
(...)
38. Przenieść niektóre uprawnienia (areszt) od policji do społecznych agencji. Traktować wszystkie problemy behawioralnie, jak zaburzenia psychiczne, których nikt po za psychiatrami nie może zrozumie.

39. Dążyć do dominującej roli psychiatrów i używać zdrowia psychicznego, prawa jako sposób na zdobywania środków przymusu dla kontroli nad tymi, którzy sprzeciwiają komunistycznym celom.
40. Zdyskredytować rodzinę jako instytucje. Zachęcać do rozwiązłości i łatwych rozwodów.


Nie potrzeba żadnej spiskowej teorii dziejów, wystarczą fakty z rzeczywistości.

Tak więc można pogratulować wprowadzania sowiecko - komunistycznych standardów wymyślonych w czteropiętrowym budynku w Moskwie na Łubiance jako „nowoczesności”, ”postępu”, „oświecenia” etcet. (dopisać co komu wygodne w nowomowie)
De facto specjaliści z KGB korzystali z tzw doktryny Gramsciego. Ten włoski komunista zmarły w latach trzydziestych napisał podczas pobytu w więzieniu Zeszyty więzienne” gdzie zdegustowany krwawą Rewolucją Październikową w Rosją stworzył podwaliny eurokomunizmu z jakim mamy do czynienia dzisiaj. Marks twierdził, że do przejęcia władzy trzeba opanowania środków produkcji, Gramsci zaś uważał za konieczne opanowaniu umysłów ludzkich poprzez zawłaszczenie kultury. Powód? Rewolucje w Europie nie powiodły się, bowiem kapitaliście mieli przewagę kulturową. W latach 50 siątych rozpoczął się wielki marsz lewicy po władze poprzez zaprogramowana zmianę mentalności ludzkiej.
Może ten wytwór rodem z KGB miał na celu dobro społeczeństw ?
Raczej wątpliwe, chodziło dokładnie o degeneracje (tzw wolność), osłabienie i kontrole przez Moskwę społeczeństw zachodnich, które stały się dzięki tym działaniom słabe. Teraz łatwiej zrozumieć dlaczego Rosja przeciwstawia się na swoim terytorium grupom gejowskim. Sami to wymyślili, wprowadzili w życie dla niszczenia innych, więc jak mogą to na serio traktować ? Ano, powiada się kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada…

Tak więc oczywistym jest, że homoseksualizm niszczy społeczeństwa, inaczej by go KGB nie wszczepiało społeczeństwom. Także trzeba zrozumieć Mugena i innych z obsesyjnym wręcz traktowanie „prawdy naukowej” i „homofonii” jako „zaburzenia.”

(38. Przeniesieść niektóre uprawnienia (areszt) od policji do społecznych agencji. Traktować wszystkie problemy behawioralnie, jak zaburzenia psychiczne, których nikt po za psychiatrami nie może zrozumieć)

Psycholodzy, psychiatrzy mają racje, a biedny tępy i zacofany lud niczego nie rozumie, takie założenie odgórne. To wszystko były i są socjosztuczki podbudowane „nauką”, co twierdzę od dawna.
Przykładem marksizmu kulturowego jest np. prof. Bauman. Przybył do Polski w 1945 roku w szarym szynelu NKWDzisty, a potem już w Leeds wykładał … no właśnie co ? Marksizm kulturowy, łagodny i postępowy. To samo zaczyna robić się w Polsce.

Może dla niektórych ten klip z Pedro jest obsceniczny, dla innych to normalność.
http://www.youtube.com/watch?v=uYTMlv9zuKs
Rzecz w tym, że Almodovar stał się ikoną współczesnej kultury, zgodnie ze strategicznymi założeniami chłopców z Łubianki.

Reasumując. Raport Skousena powstał na podstawie danych wywiadowczych z lat 50siątych, założenia sprawdziły się jako historia i nie ma w tym przypadku.

Thorvald napisał
Cytuj:
A co z Żydami?

viewtopic.php?f=11&t=22015&p=877859#p877859

Bywa czasem tak, że strzela się na ślepo i trafia w dziesiątkę zwłaszcza jeśli chodzi o „homomałżeństwa”…..

Żydowscy przywódcy w mediach, są w dużej mierze odpowiedzialni za amerykańską akceptacji małżeństw homoseksualnych, powiedział we wtorek wieczorem wiceprezydent Biden.
"Założę się, że 85 procent tych zmian, czy to w Hollywood, czy mediach społecznościowych jest konsekwencją działań żydowskich liderów tej branży," powiedział dalej "Wpływ jest ogromny, wpływ jest ogromny. I dodam, że wszystko to jest dobre. "


Te piękne słowa wiceprezydenta USA Joe Bidena przytacza szanowny Washington Post.
http://www.washingtonpost.com/blogs/pos ... e-succeed/

Jaki wspólny interes miały z założeniami sowieckiej wojny psychologicznej środowiska żydowskie pozostaje pytaniem otwartym, a fakt pozostaje faktem. Może thorvald ma jakąś teorie o owej kompatybilności…..


N wrz 15, 2013 8:57 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N sie 26, 2012 9:35 pm
Posty: 320
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Roburze, uważasz że Polska potrzebuje drugiego Putina, bo ten tworzy ustawy nieprzychylne homoseksualistom, a więc dba o prawidłowy rozwój społeczeństwa??

Uwaga o teorii spiskowej autorstwa żydów jest dość kontrowersyjna i ociera się o antysemityzm.


N wrz 15, 2013 9:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 23, 2011 6:34 pm
Posty: 1475
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
spiski żydów, komunistów i gejów najlepiej tak nazwać ten wątek i scalić w nim nie tylko te o homoseksualizmie ale kilka innych jeszcze, kręcą się koło tego samego :)

_________________
Kill Yourself or Die Trying


N wrz 15, 2013 9:27 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 28, 2012 5:24 am
Posty: 434
Lokalizacja: dyskordianin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Robur napisał(a):
Tak więc oczywistym jest, że homoseksualizm niszczy społeczeństwa, inaczej by go KGB nie wszczepiało społeczeństwom.

Oho - następny Polak (?) wyznający nieskończoną wyższość kultury zza Buga nad naszą i ogólnie zachodnią, tym razem w aspekcie kultury hm... no, w zasadzie politycznej, nie?

Czy mógłbyś, Roburze, zaprezentować konkretny mechanizm tego niszczenia? Powiedzmy, że na tę chwilę się zgodzę, że homoseksualizm niszczy społeczeństwo. Ale jak on to robi?

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro


N wrz 15, 2013 9:50 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 28, 2012 5:24 am
Posty: 434
Lokalizacja: dyskordianin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Przepraszam za posta pod postem. Chodzi mi o homoseksualizm ogólnie, a nie tylko o subkulturę LGBT (tu byłbym skłonny zgodzić się bez bicia, że ta subkultura idzie kursem na zderzenie z całą naszą cywilizacją).

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro


N wrz 15, 2013 10:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:22 am
Posty: 1187
Lokalizacja: Pomorze
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Ech... co znowu spiskowa teoria dziejów. No popatrz Roburze, sowieccy agenci wprowadzili tolerancję dla gejów w USA- i jakimś dziwnym trafem to ZSRS padł a nie USA, a geje zaczęli być traktowani jak ludzie, nie jak podludzie (bo tak traktowali ich chrześcijanie) . Ciebie jako katolika może satysfakcjonowała by sytuacja np. w Wielkiej Brytanii gdzie za homoseksualizm wsadzano do więzień. To kapitalizm pokonał komunizm, nie purytańska antyhumanistyczna moralność.
Cytuj:
25. Przełamać kulturowe standardy moralności poprzez promowanie pornografii i obsceniczności w książkach, czasopismach, filmach, radiu i telewizji.

Przed Rewolucją Seksualną nawet gdybyś publicznie pocałował swą kobietę, to było by odebrane za czyn obsceniczny. Wrócono zwyczajnie do Tradycji Antyku, gdzie Nagość i Seks były czymś normalnym co chrześcijańska pruderia zamknęła w kontrolowanej przez spowiedź małżeńskiej alkowie.
Cytuj:
Bywa czasem tak, że strzela się na ślepo i trafia w dziesiątkę zwłaszcza jeśli chodzi o „homomałżeństwa”…..

Żydowscy przywódcy w mediach, są w dużej mierze odpowiedzialni za amerykańską akceptacji małżeństw homoseksualnych, powiedział we wtorek wieczorem wiceprezydent Biden.
"Założę się, że 85 procent tych zmian, czy to w Hollywood, czy mediach społecznościowych jest konsekwencją działań żydowskich liderów tej branży," powiedział dalej "Wpływ jest ogromny, wpływ jest ogromny. I dodam, że wszystko to jest dobre. "

Amerykańska kultura była stopniowo zażydzana od XIX wieku, kiedy to zjudaizowana mentalność amerykańskich ewangelikanów wprowadziła modę na obrzezanie chłopców.

Jeśli masz pretensje do Żydów, że Hollywood jest ''zażydzone'' to powinieneś mieć pretensję to tego pana:

(Ciachciacz - off top obrazkowy, dyskutujemy argumentami, a nie na wzór przedszkolaków obrazkami.)

To dzięki temu panu Żydzi masowo uciekali do USA głównie z Niemiec, aha, i nie wiem, dlaczego Żydzi zaczęli być progejowscy skoro ST jest antygejowski. Może to Żydzi-ateiści?


N wrz 15, 2013 10:30 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 22, 2013 11:35 pm
Posty: 28
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Z tego co słyszałam to według naszej wiary homoseksualizm, podobnie jak alkoholizm, narkomania, pornografia czy depresja może być traktowany jako wybór, którego dokonuje dany człowiek. Tzn. każdy człowiek jest, że tak powiem "ścigany" przez jakieś demony. Zdarza się tak, że człowiek rodzi się już z tendencją np. do popadnięcia w alkoholizm i jeśli jest człowiekiem wiary to musi z tym walczyć prawdopodobnie do końca życia i to on dokonuje wyboru czy pójdzie w kierunku grzechu czy też pragnie być wyzwolony od niego. Tak samo jest z depresją. Jeśli ktoś ma taką tendencję do popadania w depresję, to jest ten właśnie jego "demon" i to on dokonuje wyboru czy się mu podda czy też będzie z nim walczył. Rozumiem to więc tak, że homoseksualizm to także wybór człowieka. Jeśli człowiek ma skłonności do tego właśnie grzechu to albo z tym walczy i uwalnia się od tego (bez Boga raczej nie jest to możliwe) albo wybiera grzech, który już jest nieodwracalny. Tak przynajmniej słyszałam. I dla mnie ma to jakiś sens. I żeby nie mylić homoseksualizmu z chorobą psychiczną. Postrzega się go tutaj jako "skłonność" do grzechu, z którą człowiek się już rodzi. Nie wiem czy tak jest, ale ufam tym słowom.
A więc, jeśli tak właśnie by było, oznaczałoby to, że podobnie jak promowany jest w mediach alkohol ( co ma udowodnione złe oddziaływanie na psychikę zwłaszcza u młodego człowieka) czego skutkiem jest większa skłonność do popadania w nałóg, tak też homoseksualizm tak propagowany teraz w mediach musi mieć złe oddziaływanie na psychikę ludzką i czynić ludzi bardziej skłonnymi ku owemu grzechowi. Tak sądzę.

_________________
"Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez" John V. Cheney


N wrz 15, 2013 10:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:22 am
Posty: 1187
Lokalizacja: Pomorze
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Robur napisał(a):
Tak więc oczywistym jest, że homoseksualizm niszczy społeczeństwa, inaczej by go KGB nie wszczepiało społeczeństwom. Także trzeba zrozumieć Mugena i innych z obsesyjnym wręcz traktowanie „prawdy naukowej” i „homofonii” jako „zaburzenia.”

Jakie społeczeństwo w dziejach świata zostało zniszczone przez homoseksualizm?


N wrz 15, 2013 10:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 23, 2011 6:34 pm
Posty: 1475
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Niszczy, niszczy :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_p ... 5%9Bwiecie zobacz, poznali się na gejach w Afryce albo w Rosji i jak kwitną społeczeństwa tam wspaniale :) Nie to co ta zgniła Europa albo Ameryka Północna :) Taka Somalia na przykład, któż nie chciałby w tak wspaniałym społeczeństwie nie dającym się homopropagandzie mieszkać :)

_________________
Kill Yourself or Die Trying


N wrz 15, 2013 10:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 7:25 pm
Posty: 4337
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Co z tego, że są kraje biedne czy źle zarządzane? Nie znaczy to jeszcze, że wasze myśli "oświeceniowe" (jakieś ciemne) są tymi właściwymi. Takiego nierządu na taką skalę świat nie widział jeszcze, a jak to długo potrwa,nie od was zależy. Takie mądrale, a policzyli długość własnego życia? Mają pewność, że jutro się obudzą?
A jak się działa w mafii, to trzeba liczyć się z tym, że ta zabawa to taka rosyjska ruletka i sytuacja może się obrócić na niekorzyść. Mafiozi nie mają uczuć wyższych. Koleś dopóki potrzebny, dopóty dopieszczany. Różne bywają koleje losu. No, chyba, że wpływ na los, tak jak na naukę i medycynę, "zdobywcy" zdobyli.

_________________
Czemu wymieniasz moje przykazania
i na ustach masz moje przymierze
Ty co nienawidzisz karności
a słowa moje odrzuciłeś


Pn wrz 16, 2013 12:31 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:22 am
Posty: 1187
Lokalizacja: Pomorze
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Ewa Agnieszka napisał(a):
Co z tego, że są kraje biedne czy źle zarządzane? Nie znaczy to jeszcze, że wasze myśli "oświeceniowe" (jakieś ciemne) są tymi właściwymi. Takiego nierządu na taką skalę świat nie widział jeszcze, a jak to długo potrwa,nie od was zależy. Takie mądrale, a policzyli długość własnego życia? Mają pewność, że jutro się obudzą?

Oj straszny ten nierząd, tak straszny, ze już żyć się nie da! :D
Oświecenie to jest tylko nawrót do tego światła, które oświecało naszą cywilizacje przed 3921 rokiem. Czy wiesz, że jeszcze za carskiej Rosji nie wolno było krytykować chrześcijaństwa? Za ''bluźnierstwo'' szło się do ciężkiego więzienia.

Cytuj:
A jak się działa w mafii, to trzeba liczyć się z tym, że ta zabawa to taka rosyjska ruletka i sytuacja może się obrócić na niekorzyść. Mafiozi nie mają uczuć wyższych. Koleś dopóki potrzebny, dopóty dopieszczany. Różne bywają koleje losu. No, chyba, że wpływ na los, tak jak na naukę i medycynę, "zdobywcy" zdobyli.

No mafioso Savonarolla, który wysyłał oddziały swych savonarolajugend do terroryzowania mieszkańców Florencji skończył żywot tak jak sobie zasłużył- na stosie.


Pn wrz 16, 2013 9:43 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:22 am
Posty: 1187
Lokalizacja: Pomorze
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
impiety napisał(a):
Niszczy, niszczy :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_p ... 5%9Bwiecie zobacz, poznali się na gejach w Afryce albo w Rosji i jak kwitną społeczeństwa tam wspaniale :) Nie to co ta zgniła Europa albo Ameryka Północna :) Taka Somalia na przykład, któż nie chciałby w tak wspaniałym społeczeństwie nie dającym się homopropagandzie mieszkać :)


Jak widać, najbardziej zacofane kraje islamskie i chrześcijańskie prześladują homoseksualistów. Nie dziwi mnie to. Rosja Putinowska stacza się zaś po równi pochyłej.


Pn wrz 16, 2013 9:51 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Robur napisał(a):

Jaki wspólny interes miały z założeniami sowieckiej wojny psychologicznej środowiska żydowskie pozostaje pytaniem otwartym, a fakt pozostaje faktem. Może thorvald ma jakąś teorie o owej kompatybilności…..


Ma.
Thorwald uważa, że ta zbieżność jest przypadkowa.

W latach 60-tych i 70-tych wyścig obozu socjalistycznego i świata zachodniego trwał najlepsze w każdej dziedzinie życia.
Oczywiście jednym z aspektów była także dominacja ludnościowa.
Kobieta radziecka rodziła więcej dzieci niż Amerykanka i ZSRR wyprzedał USA w liczbie ludności o kilkadziesiąt mln.
KGB w oczywisty sposób mogło zależeć na promowaniu wszelkich nieprokreacyjnych i destrukcyjnych modeli życia w społeczeństwie amerykańskim, a przywódcy radzieccy mogli uważać tak, jak i dziś jeszcze myśli wielu ludzi - tzn. że homosexualizm można wylansować jako alternatywny styl życia. W Rosji przyjęto przecież niedawno ustawę zakazującą promowania homosexualmu wśród nieletnich, licząc w dobrej wierze, że to cokolwiek da. Za kilka, kilkanaście lat okaże się, że nic to nie dało.
Podobnie i KGB mógł był uważać, że promowanie homosexualizmu osłabi przeciwnika i w tym kierunku działać.

Gdzie jednak tkwi w tym wszystkim błąd?
Otóż błąd tkwi w samym założeniu, że homosexualizm niszczy społeczeństwa.

Podawałem tu niedawno informacje o opublikowanym rankingu najszczęśliwszych społeczeństw świata.
viewtopic.php?f=3&t=22230&start=2760
Wszystkie 10 pierwszych miejsc w tym rankingu zajmują kraje, które zalegalizowały związki (czy nawet małżeństwa) osób tej samej płci i należą do krajów najbardziej przyjaznych osobom LGBT.
A przecież w tych państwach nie widać żadnych wyjątkowych oznak rozkładu społecznego Widać prosperity, dobrobyt i zadowolenie społeczne. Homosexualne związki partnerskie zalegalizował przecież nawet sam Izrael - czyżby Mosad został zinfiltrowany przez KGB? A mimo to Izrael pnie się do góry we wszystkich rankingach rozwoju. Paradoxalnie to Rosja wymiera, nie Nowa Zelandia, Szwajcaria, Holandia, Dania czy Szwecja.
Założenie o niszczeniu społeczeństwa przez homosexualizm jest nieprawdziwe - nie ma oparcia w żadnych istotnych i zauważalnych faktach społecznych. Po prostu w ogóle jest mało możliwe, aby rozwiązania dotyczące znikomej, dwu czy trzyprocentowej mniejszości mogły mieć jakiś znaczący wpływ na rozwój społeczny.
A wychodząc z fałszywego założenia trudno jest udowodnić prawdziwość całego twierdzenia.


Pn wrz 16, 2013 9:59 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 28, 2012 5:24 am
Posty: 434
Lokalizacja: dyskordianin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
aniela4440 napisał(a):
Z tego co słyszałam to według naszej wiary homoseksualizm, podobnie jak alkoholizm, narkomania, pornografia czy depresja może być traktowany jako wybór, którego dokonuje dany człowiek.

Jeśli jest tak w istocie, wasza wiara myli się straszliwie, a zatem nie może być prawdziwa. Homoseksualizm sam w sobie nie jest wyborem, podobnie jak nie jest wyborem kolor oczu. Z tym, że można założyć sobie soczewki kontaktowe i oszukiwać wszystkich naokoło. O ile jednak kłamstwo na temat koloru swoich oczu jest w zasadzie nieszkodliwe, o tyle kłamanie na temat swojej orientacji bywa bolesne - dla żon zwłaszcza.

aniela4440 napisał(a):
Rozumiem to więc tak, że homoseksualizm to także wybór człowieka. Jeśli człowiek ma skłonności do tego właśnie grzechu to albo z tym walczy i uwalnia się od tego (bez Boga raczej nie jest to możliwe) albo wybiera grzech, który już jest nieodwracalny.

Żaden grzech nie jest nieodwracalny, z wyjątkiem grzechu przeciw Duchowi Świętemu; homoseksualne akty (bo tylko one stanowią grzech - sama orientacja homoseksualna grzechem nie jest) mogą być wyznane i odpuszczone. Oczywiście, ja się z tym stanowiskiem nie zgadzam; nie znajduję w homoseksualizmie grzechu. Jeśli Bóg znajduje, to... powiedzmy, że nie będę bluźnił.

aniela4440 napisał(a):
A więc, jeśli tak właśnie by było, oznaczałoby to, że podobnie jak promowany jest w mediach alkohol (co ma udowodnione złe oddziaływanie na psychikę zwłaszcza u młodego człowieka) czego skutkiem jest większa skłonność do popadania w nałóg, tak też homoseksualizm tak propagowany teraz w mediach musi mieć złe oddziaływanie na psychikę ludzką i czynić ludzi bardziej skłonnymi ku owemu grzechowi. Tak sądzę.

Wszystko to się ładnie zgrywa ze sobą, jest spójne i logiczne w stopniu godnym pozazdroszczenia i ma tylko jeden feler: nie zgadza się z prawdą. Bład tkwi w założeniu, że ktoś się rodzi ze skłonnością do homoseksualizmu. Otóż to jest nieprawda. Jeśli można orientację seksualną do czegoś porównać, no to własnie do koloru oczu, albo, o! do koloru skóry.

Równie dobrze można byłoby powiedzieć, że opalanie się jest grzechem i w związku z tym Murzyni są z natury rzeczy bardziej skłonni do wykroczeń przeciw moralności - aczkolwiek mogą się przynajmniej pudrować, a najlepiej, żeby przeszli taką operację, jak Michael Jackson. Jeśli zaś tego nie robią, tylko pysznie obnoszą się ze swoją czarną skórą, niszczą zdrowe społeczeństwo. W związku z czym należy ich - no nie wiem; izolować? spychać na margines? w każdym razie na pewno nie można przyzwolić im na nadawanie tonu chrzescijańskiej kulturze Białego człowieka. Albowiem Biali... itd, itp.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro


Pn wrz 16, 2013 10:36 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Patrzac generalnie zwolennikami homoseksualizmu sa antyklerykalowie czy to przypadek ?
Skoro KK jest przeciwko homoseksualizmowi to jak mozna podzielac to zdanie skoro jest sie antyklerykalem
Nie wazne fakty ktore obszernie wkleilem o homoseksualzimie i jego istocie wazne ze KK jest przecie i dlatego beda za na zlosc KK mysli sobie taki antyklerykal
Zwykle na tym forum Ci domorosli antyklerykalowie poza moze thorwaldem nie przeczytali ani jednego negatywnego raportu o tym zjawisku
Ogolnie ich dewiza jest "jestem za bo KK jest przeciw"

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Pn wrz 16, 2013 2:32 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4647 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 310  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL