Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr wrz 23, 2020 12:20 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 142  Następna strona
 Polityka. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Szukacie analogii w historii polityki, jednak zdajecie się nie brać pod uwagę trendów na dole. Na co liczą Polacy, komu udzielają kredytu zaufania, czy dają się wodzić za nos? Wiadomo, cześć elektoratu będzie zabetonowana, bo je chleb z tego, co PiS daje, jak urzędnicy i przekupieni rozdawnictwem. Jak sobie przeliczą podwyżki cen, to się okaże, że "500+", to tak naprawdę jest około "400+". Toteż, jeśli postawić na uświadamianie, to całkiem łatwo i tanio wyniesie podkopanie gruntu pod PiSem.
Co by nie powiedzieć, to Konfederacja nadal ma skromny dostęp do mediów głównego nurtu, więc na razie, na tym polu, realnym młotem na PiS może być tylko lewica. PO z KO są zbyt blisko siebie w głoszonych poglądach z PiS, by brano ich poważnie, zważywszy na to, że Polacy nie zapomnieli jeszcze rządów PO i ich afer. Wiadomo, sporo towarzyszy z KO zasiada jeszcze na decydenckich lokalnie państwowych posadach i ich rodziny, jak również partnerzy biznesowi, będą z nimi trzymać, jeśli są zadowoleni ze współpracy.
Zatem front przeciwko PiSowi jest największy, gdyż pochodzi od wszystkich partii, jednak ich siła jest miarkowana, bo zakładam, że wszystkie partie maja cichy sojusz przeciw Konfederacji. Nie mogą się nadmiernie kąsać, by nie skorzystała na tym Konfederacja. Jak już to pod stołem, gdy nikt nie widzi. :)
Przekaz od Konfederacji, najboleśniej uderza w PiS, bo jest w większości i jest punktowany dorobek ostatniej kadencji więc to osobisty policzek, ale ideowo, to w lewicę. W jawną lewicę, oczywiście.
Najbardziej rozdarty wydaje się PSL z Kukizem i nie wie z kim trzymać. Tak zakładam, bo jeszcze nie zdarzyło mi się słyszeć w tej kadencji, ani Kukiza ani przedstawicieli PSLu. Oni maja podobno 200% zdolności koalicyjnej, więc to trudne zadanie. :)

Pt gru 06, 2019 9:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Konfederacja to mimo wszystko w większości harcerzyki w polityce. Większość to młodzi i jeszcze nieopierzeni politycy.

Tak pół na pół. Bosak był już posłem z ramienia Ligi Polskich Rodzin. Winnicki jest drugą kadencję z rzędu. Korwin wrócił po 26 latach będąc wtedy szefem UPR-u. Braun nigdy posłem nie był. Dobromir Sośnierz z kolei ma za sobą epizod bycia posłem (w zastępstwie Korwina) w Europarlamencie. Jakub Kulesza też jest drugi raz z rzędu (poprzednio jak Winnicki dostał się z list Kukiz'15).

Cytuj:
Ale ci starzy wyjadacze to trochę tacy nieudacznicy co to sami przegrywali na własna prośbę. Pamietam te wszystkie awantury które sprowokowali Braun i Korwin.

Korwinowi po wielu latach "chudych" i posuchy w końcu udało się dostać do sejmu. Wcześniej jeszcze do Europarlamentu. Pewnie gdyby w 2015 wystartował z list ruchu Kukiz'15 mielibyśmy go i cztery lata temu, ale pozostał przy swoim. Oczywiście większość wyborów przegrywał (głównie prezydenckich).

Cytuj:
właszcza ich prezes. On wciąż jest w grze od 1989. Nie przepadam za Kaczyńskim i w wielu punktach się z nim nie zgadzam. Ale jedno trzeba powiedzieć ze rozegrał PO.

To prawda. Jarosław Kaczyński to genialny strateg i taktyk polityczny (pisałem o tym chyba ze dwa razy). Rozegrał to po mistrzowsku ; chowając Smoleńsk, Macierewicza i samego siebie - w zamian pan Duda, pani Szydło i zwycięstwo w 2015 roku. Potrafił to dobrze rozegrać, mimo że łatwo nie było.

Cytuj:
Wracając do głównego tematu. Konfederacja zostanie rozegrana. Ci młodzi gniewni popełniają wiele błędów. O chociażby to co było ostatnio ze podnieśli temat zbyt niskich pensji posłów bo przecież za 9 tys nie da się przeżyć w Warszawie. I juz media trąbiły o tym przez dwa dni.

Pisałem już o wypowiedziach posłów Kuleszy i Dziambora. Podałem też pogląd na to wszystko JKM. Widać, że nie ma jedności w tym aspekcie. Może dlatego, że Korwin jest milionerem i on mógłby za darmo być posłem, ale zdecydowana większość (nie tylko ci z Konfederacji) chce zarabiać więcej, lepiej, itd. I to 9000zł. to akurat nikt z Konfederacji nie powiedział, ale sekretarz generalny SLD, niejaki Marcin Kulasek, który w sejmie znalazł się pierwszy raz: ;

https://www.dorzeczy.pl/kraj/122494/posel-sprobujcie-sie-utrzymac-w-warszawie-za-9-tys-zl.html

Może być i taki scenariusz: prezes Kaczyński odchodzi z polityki... i wtedy co? Wątpię, że PiS nadal będzie istniał. Zwłaszcza, że nie jest żadną tajemnicą stosunek Ziobry do Morawieckiego i Gowina, że Solidarna Polska chce nieco więcej, że Porozumienie Gowina w kwestiach gospodarczych z PiS nie jest spójne. Tam też są w samej wielkiej partii frakcje i gdy zabraknie prezesa, to PiS rozwali się na kilka mniejszych partyjek, a wtedy być może wyborcy mający dosyć podziałów wybiorą Konfederację. Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć...

Cytuj:
PO z KO są zbyt blisko siebie w głoszonych poglądach z PiS, by brano ich poważnie, zważywszy na to, że Polacy nie zapomnieli jeszcze rządów PO i ich afer. Wiadomo, sporo towarzyszy z KO zasiada jeszcze na decydenckich lokalnie państwowych posadach i ich rodziny, jak również partnerzy biznesowi, będą z nimi trzymać, jeśli są zadowoleni ze współpracy

A czy PO to nie jest czasem to samo co KO? PO - Platforma Obywatelska (sama), KO - Koalicja Obywatelska - czyli PO z "przystawkami" takimi jak Nowoczesna, Zieloni czy Inicjatywa Polska Nowackiej (ona sama może wystartuje w wyborach prezydenckich ; niezły psikus by zrobiła całej totalnej opozycji, a może raczej tylko właśnie KO)...

Cytuj:
Co by nie powiedzieć, to Konfederacja nadal ma skromny dostęp do mediów głównego nurtu,

Dziś na TVP Info w programie FORUM był Robert Winnicki, teraz ich już zapraszają, nie udają, że ich nie ma, albo na pewno nie wejdą do sejmu (propaganda TVP okazała się nieskuteczna, przegrali mimo że wszystkie siły zaangażowane były w tylko to, żeby obrzydzić Konfederację do reszty).

Na razie jest tendencja wzrostowa. W sprawie ideologii LGBT kapitalną robotę odwala Sośnierz, szacunek dla niego za to czego się podjął. W innych tematach jest nawet link do "Tęczowa inkwizycja". W maju mieli sześćset tysięcy głosów, w październiku 6.81% i milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy wyborców, a teraz sondaże dają im coraz częściej dwucyfrowy wynik. (12% np. dla radia ZET).

Oczywiście nie ma czym się na razie może cieszyć, jakoś spoczywać na laurach, ale skoro już nawet w programie W tyle wizji zauważają ten trend to musi być coś na rzeczy. Hurra optymizmu nie ma, bo pamiętajmy o wysokich notowaniach Nowoczesnej i przymiarkach na premiera Rysia Petru. Wiemy jak to się skończyło.

Pt gru 06, 2019 10:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie można edytować :(

Niemniej to co cechuje i sprawia, że Konfederacja staje się popularna i jest na fali wznoszącej, to olbrzymia determinacja tej formacji. Ich wola walki o zaistnienie i przebicie się przez beton i zamurowaną scenę polityczną robi wrażenie. I taką opinię wyrażają też często ludzie, którzy na Konfederację nie głosowali. Mieli przeciwko sobie czworokąt polityczny, media wszystkich stacji, publicystów, ekspertów, politologów, i nawet wydawałoby się sprzymierzeńcy wsadzali im nóż w plecy (odejścia Jakubiaka, Liroya, Kai Godek). A jednak się nie poddali, dalej walili głową w mur, aż jakaś dziurka w nim się pojawiła. Teraz wystarczy ją jeszcze poszerzać, a to też łatwe nie będzie.

Pt gru 06, 2019 11:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A jak wyglądają programy informacyjne na kluczowych kanałach w TV? Nie oglądam od ponad 5 lat.
Kiedyś, nie ważne, czy TV1, Polsat, czy TVN, wiadomości podawane były, jakby na zasadzie "kopiuj wklej". Teraz nastąpiły chyba jakieś podziały i akcenty na inne tematy bieżące, co?
Jak się media dzielą, to wróży przyszłe zmiany we władzy. A do tego internet...

Pt gru 06, 2019 11:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A jak wyglądają programy informacyjne na kluczowych kanałach w TV? Nie oglądam od ponad 5 lat.

Teraz się zmieniło. Nie ma już, że PO jest tylko super. TVP głosi propagandę sukcesu i zwalcza opozycję. Konfederacji być może w czasie jednej jak i drugiej kampanii obrywało się po równo, choć z przewagą TVP (robienie ruskich agentów, wypowiedzi Korwina sprzed lat nastu, itd.) Do tego "porady specjalistów", żeby nie głosować na Konfederację, bo PiS nie będzie mieć większości albo wygra PO i stworzy koalicję z SLD (choć to domena Gazety Polskiej). TVN tradycyjnie obstaje za opozycją - czy PO, czy SLD, bez różnicy. Byle nie PiS. Krytyka i hejt z jakiego słyną lewackie media. Polsat wydaje się najbardziej neutralny i obiektywny. W dodatku TV Republika czy TV Trwam też za PiS. Superstacja zmieniła się ; mniej hejtu na PiS (albo wcale) za to bardziej atakują "totalsów" No cóż, może taki "pluralizm".

Internet zdominowany przez przychylność dla Konfederacji (wRealu24, Media narodowe, Emisja TV).

Pt gru 06, 2019 11:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dzięki. Tam powyżej zauważyłeś moje niezręczne wyrażenie się, prostując że KO, to PO z przystawkami. Ja mówiąc to, chciałem oddzielić w czasie dorobek PO od przystawek. Lepiej, gdybym się wyraził PO w KO. Wtedy nie byłoby tak dwuznaczne.
A mógłbyś mi podesłać linka do dzisiejszego wywiadu z Winnickim?
Winnicki jest młody i nazbyt porywczy, choć jego ton głosu nie daje tego poznać. Trochę za dużo u niego wojowniczej pychy, punktowania z wyraźną satysfakcją w głosie, pewności siebie. Więc wieszczę, że go zapraszają by zrażać Konfederację w oczach telewidzów.

So gru 07, 2019 12:04 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
...Albo chcą zrobić z niego lidera i męża stanu, który jako jedyny w Konfederacji jest godzien uwagi przynajmniej w oczach ludzi nie korzystających z internetu. Wtedy telewidzowie pomyślą: "Chętnie na niego bym zagłosował, ale niestety jest zbyt młody na Prezydenta." :)
Niech Winnicki zrobi eksperyment i szuka w zadanych pytaniach dziennikarzy odniesień do poglądów, działań kolegów z Konfederacji. Wówczas może TVP będzie czuła się zmuszona do zapraszania innych przedstawicieli?
Albo niech wprost wypali:
" Czemu zapraszacie tylko mnie? Bo wypada, by ktoś z Konfederacji pojawiał się u Was? A dlaczego akurat ja? Bo jestem zbyt młody na prezydenta? Zapraszajcie moich kolegów Konfederatów, niech naród się im przyjrzy."

So gru 07, 2019 12:40 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zajrzałem na TVP Info i z Winnickim znalazłem program, jak odcina się od Korwina, któremu dziennikarz zarzuca niekonsekwencję, bo nie demokrata a do władzy pcha się metodami demokratycznymi.
Winnicki niczego złego o Korwinie nie powiedział, ale gdyby tam był Braun, to by powiedział na90% wg mnie:
-" Odpowiem, ale proszę Pana redaktora, by Pan skomentował demokratyczną konsekwencję PiS w sprawie zamrożonej ustawy antyaborcyjnej.
A Pan Korwin i ja swoje monarchiczne ambicje również mamy w zamrażarce ."

Braun pewnie by dodał, że nasze prawo, jak za Hitlera nie pozwala zabijać wszystkich dzieci, tylko niektóre.
Dziennikarz zacząłby się usprawiedliwiać, że on zadaje pytania i nie jest stroną w sporze.
Ale Braun uświadomiłby telewidzów, że TVPiS jest tendencyjne a dziennikarze są na ich usługach. Braun nie bierze jeńców, jak mówią niektórzy.
Dlatego Brauna tam nigdy nie wpuszczą. Jest zbyt przebiegły. :)

So gru 07, 2019 2:00 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No, sami zobaczcie:
https://www.youtube.com/watch?v=RYKI1DMyxPU

So gru 07, 2019 4:24 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Winnicki jest młody i nazbyt porywczy, choć jego ton głosu nie daje tego poznać. Trochę za dużo u niego wojowniczej pychy, punktowania z wyraźną satysfakcją w głosie, pewności siebie. Więc wieszczę, że go zapraszają by zrażać Konfederację w oczach telewidzów.

Nie, tu się nie zgodzę absolutnie. Uważam, że nie ma w nim żadnej pychy. Nie ukrywam, że jako prezes Ruchu Narodowego jest najbliższy moim poglądom oraz przekonaniom. Pewność siebie? Raczej nie, choć nie ukrywa swoich celów - może nie swoich, ale całego Ruchu Narodowego. Dobrze, że dostał się do sejmu tak jak cztery lata temu. To mocny punkt i jeden z liderów Konfederacji. Przede wszystkim nie owija w bawełnę, jest logiczny i konsekwentny.

Jakby chcieli zrazić do siebie Konfederację, to na pewno nie poprzez wypowiedzi Winnickiego. O wiele bardziej do roli "kogoś kto zraża" pasuje tu Braun właśnie i Korwin. Oni jak coś powiedzą, to potem media wszelkiej maści mają pożywkę na następne tygodnie, miesiące a niekiedy i całe lata...

Cytuj:
...Albo chcą zrobić z niego lidera i męża stanu, który jako jedyny w Konfederacji jest godzien uwagi przynajmniej w oczach ludzi nie korzystających z internetu. Wtedy telewidzowie pomyślą: "Chętnie na niego bym zagłosował, ale niestety jest zbyt młody na Prezydenta." :)
Niech Winnicki zrobi eksperyment i szuka w zadanych pytaniach dziennikarzy odniesień do poglądów, działań kolegów z Konfederacji. Wówczas może TVP będzie czuła się zmuszona do zapraszania innych przedstawicieli?

Co do tego, że Winnicki jest zapraszany. Otóż wcale nie. Pierwszy raz od wyborów zobaczyłem program, w którym reprezentował Konfederację (fakt, że też jakoś namiętnie nie oglądam tv, a tylko czasami). Do programu Forum o wiele częściej zapraszany jest JKM - przypadkiem go już tam trzy razy widziałem. W programie Studio Polska zaś na TVP Info dwukrotnie widziałem program z udziałem Krzysztofa Boska, był też Artur Dziambor i Jakub Kulesza oraz Dobromir Sośnierz. Tych dwóch ostatnich jest o wiele "więcej w mediach" niż Winnickiego.

A co do wyborów prezydenckich i Roberta Winnickiego, to sprawa jest prosta. Nie będzie brał udziału w prawyborach, bo zgodnie z naszymi wymogami kandydat na prezydenta musi mieć ukończone 35 lat. W chwili wyborów na prezydenta Polski poseł Winnicki nadal będzie mieć 34 lata, więc nie jest w ogóle brany pod uwagę.

Fakt faktem, że Brauna w ogóle nie zapraszają. Może dlatego, że język jakiego używa jest nieco "niedzisiejszy"? On bardzo skomplikowanie o czymś opowiada, prawie zawsze dokonuje jakichś kontrowersyjnych porównań (jak Korwin), więc dlatego go "na antenę nie wpuszczają". Może się boją, może chcą mieć spokój przy zadawaniu pytań itd.

Pamiętam jak promował swój film o Lutrze. Potem mogły zostać zadawane pytania przez publiczność - odpowiadał z "wielką pasją" i zaangażowaniem przy każdej niemal odpowiedzi nawiązując do "Mszy Świętej Wszech Czasów" - zresztą w kampanii też to czynił.

Może go w końcu zaproszą...

So gru 07, 2019 10:08 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie będę się spierać o odczucia, kto kogo woli a kogo nie. Różni nas pewien poziom wrażliwości, więc nie ma powodu, byśmy kontynuowali tego kierunku.
Jednak jeśli Braun jest postrzegany w TVP w taki sposób, jak Ty to mówisz, to chyba właśnie jego powinni zapraszać najczęściej?
A zapraszają Winnickiego, bo niczym nie ryzykują. Telewidzów o mojej wrażliwości, zniechęcą do Konfederacji, zaś telewidzów o Twojej wrażliwości, zachęcą, jednak i zmartwią, bo za młody na Prezydenta.

So gru 07, 2019 8:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ależ ja się nie martwię ;) Od początku zdawałem sobie sprawę, że Konfederacja to jednak koalicja: wiele ich różni. Np. stosunek do legalizacji marihuany - wolnościowcy od Korwina są jak najbardziej na "tak", z kolei narodowcy z Ruchu Narodowego już nie.

Tego sojuszu chcieli wyborcy szeroko rozumiani jako unio-sceptyczni, konserwatywni, przywiązani do tradycji, ale też patrzący na gospodarkę w sposób liberalny. Stąd taka a nie inna decyzja. Jak dla mnie na razie saldo wychodzi dodatnie.

Do Brauna nic nie mam, poza tym, że nie widzę go w roli prezydenta RP. To wszystko. Cieszę się, że dostał się do sejmu. Nie przeszkadza mi jego kontrowersyjność, wolę stokroć takich Korwinów czy Braunów, niż jakieś panie Jachiry, panów Biedroniów czy Zandbergów, Czarzastych.

Konfederacja, żeby spełniać swoją misję musi być przeciwwagą przede wszystkim dla tych skrajnie lewicowych polityków.

Prawybory rozstrzygną kto będzie kandydatem na urząd prezydenta.

So gru 07, 2019 8:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja wiem, że Ty się nie martwisz. Ja próbuję zlustrować myślenie TVP a nie Twoje. Proszę więc wróć do moich i Twoich wywodów pod tym kątem.

So gru 07, 2019 9:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Ja wiem, że Ty się nie martwisz. Ja próbuję zlustrować myślenie TVP a nie Twoje. Proszę więc wróć do moich i Twoich wywodów pod tym kątem.

TVP jest tubą propagandową partii rządzącej. Raczej nikt nie ma co do tego wątpliwości. Prezesem jest Jacek Kurski, więc wiadomo z kim "trzyma".

Jak przejrzysz wcześniejsze posty, to zauważysz jakie tu spory i dyskusje toczyliśmy, np. o kłamstwie i manipulacji jakiej dopuszczała się TVP w czasie kampanii wyborczej (dwa przegrane procesy w trybie wyborczym z Konfederacją). Manipulowano sondażami, pokazywano te, które nie dają szans na wejście do sejmu, przytaczano wypowiedzi Korwina sprzed lat (kobiety, niepełnosprawni, Hitler, Rosja). Obrywało się Bosakowi za to, że jego brat pracuje w firmie, której szefem jest jakiś Rosjanin, Braun też dostawał. Poza tym calutki czas przekonywano, że nie ma co na nich głosować, bo i tak nie wejdą do sejmu, a tylko zabiorą potrzebne głosy PiS-owi, w programach satyrycznych robiono z Konfederacji 'Rodzinę Muminków', wyśmiewano i tak przekazywano wiadomości, żeby ośmieszyć i zdyskredytować.

Teraz co ma robić TVP? Nadal trzyma się zasady, że na prawo od PiS nic. Jednak to się już nie udaje, weszli do sejmu, są w programach, wypowiadają się, nikt już tego faktu nie może przemilczeć.

Cytuj:
A zapraszają Winnickiego, bo niczym nie ryzykują. Telewidzów o mojej wrażliwości, zniechęcą do Konfederacji, zaś telewidzów o Twojej wrażliwości, zachęcą, jednak i zmartwią, bo za młody na Prezydenta.

Winnickiemu też się obrywa i to ostro. W końcu to straszny nacjonalista, radykał, a narodowcy utożsamiani są w łysymi dresami z wytatuowanymi swastykami, którzy "biją Murzynów, Żydów i imigrantów". TVN, GW określa Konfederację jako antysemicką, rasistowską, szowinistyczną, homofobiczną formację. TVP zaś skupia się na robieniu z nich agentów rosyjskich, bo jakieś powiązania, bo nie wiadomo co.

jotajota, jak przejrzysz wcześniejsze dyskusje w tym wątku, to masz w zasadzie wszystko - poglądy zwolenników jak i przeciwników, spory i argumenty. Naprawdę warto :wink:

A o tym, że Winnicki jest za młody to już pisałem. Dla sympatyków RN żadna nowość, że nie będzie kandydował. Mamy Krzyśka Bosaka, a zwolennicy Wolności postawią pewnie na Jacka Wilka lub Konrada Berkowicza... a może i na Korwina, choć 77 lat, to chyba ciut za dużo, żeby być prezydentem. No i pan Braun...

So gru 07, 2019 10:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No, to "witaj systemie totalitarny". To, co mówisz i to co ja dostrzegłem potwierdza rzeczywistość. Wczoraj zalinkowałem relację Posła Kuleszy o planach Sejmu na najbliższe pół roku, że Sejm nie planuje zbyt wielu posiedzeń i jego osobistym komentarzu, że :"To z jednej strony dobrze, bo nie uchwali głupich ustaw.", nie wytrzymałem i skomentowałem na gorąco, co o tym myślę. Potem dosłuchałem do końca jego relacji i potwierdził się mój czarny scenariusz. Konfederacja będzie kneblowana. Na jedno posiedzenie Sejmu Konfederacji przysługuje 0,2 głosu. By w ogóle ktoś mógł przemówić, potrzebny jest jeden pełny, statystyczny głos. A więc przez to pół roku w Sejmie, ani jeden Poseł Konfederacji nie przemówi.
Pozostaje im dać swoje 11 głosów za, czy przeciw w zależności od ustawy poddanej głosowaniu a poza tym, nic innego nie pozostaje, jak dbać o ładny wygląd. Dyskusji w komisjach sejmowych, w TV nie puszczą w całości a co najwyżej mocno okrojoną wersję.
Jeżeli to się uda zrobić z Posłami na Sejm RP, to cóż dopiero z "Kowalskim" i "Nowakiem"? Pętla się zaciska, bo większość wybrała, by było, tak, jak było. Więc będzie, tyle, że mocniej. :(
Witaj Wielki Ucisku!
Za media internetowe też coraz śmielej się biorą. Gotujcie się na najgorsze.

So gru 07, 2019 11:08 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 142  Następna strona