Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 05, 2021 12:43 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2793 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 187  Następna strona
 Polityka. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
sachol napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Niestety, PiS już kilka razy pokazał, że jak ognia boi się protestów na ulicach. Zamiast przeczekać sprawę, bo protesty w sposób naturalny niedługo wygasną, będą teraz próbowali gasić pożar ustawą, która od samego początku będzie sprzeczna z Konstytucją.

Nie kazdych protestów sie boi.

Gdyby PiSowi (czyt. Kaczyńskiemu) na tym zależało, to miałby w nosie protesty. Po mieszaniu w składzie TK, po ustawach sadowniczych nie było protestów? Były, ale wtedy nikt w rządzie się nimi nie przejmował. Bo Kaczyński był zdeterminowany, by to przeprowadzić. Sprawa aborcji widocznie nie jest na tyle ważna dla kierownictwa PiS, więc zaczęli kalkulować co im się najbardziej opłaca zrobić z tym kartoflem. Albo może jest tak, że sam Kaczyński traci już kontrolę i wpływ na partię i opór wśród własnego zaplecza jest zbyt duży. A że to zaplecze to zwyczajni kunktatorzy, bojący się słupków, to zaczęło się kombinowanie.

lajkonik.2 napisał(a):
Wniosek o zbadanie zgodności Do TK. Został złożony w 2017 roku i TK nie zdążył go rozpatrzyć przed zakończeniem kadencji Parlamentu. Został złożony ponownie 2019roku, został rozpatrzony 2020roku. Takie są twarde fakty. No ale według Ciebie to będzie wszystko wina Kaczyńskiego.

Nie "nie zdążył" go rozpatrzyć, tylko celowo trzymali go w "zamrażarce" Trybunału, żeby umarł śmiercią naturalną wraz z zakończeniem kadencji tamtego parlamentu. Po prostu PiS nie chciał go ruszać, bo traktował tą sprawę zawsze instrumentalnie a nie pryncypialnie. I tak samo było teraz - rozpatrzenie sprawy przez TK akurat w tym momencie miało mieć jakiś cel polityczny. Jaki? Prawdopodobnie miało być sposobem na konsolidację twardego elektoratu, rozczarowanego mocno po lewackiej "piątce dla zwierząt", być może liczono przy okazji, że pandemia i obostrzenia to dobry moment, bo nie będzie jakichś masowych protestów (to, że w obu przypadkach się przeliczono to już inna sprawa). Być może był to też element dealu z ziobrystami.

Wt lis 03, 2020 8:17 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
polexit napisał(a):
Nie "nie zdążył" go rozpatrzyć, tylko celowo trzymali go w "zamrażarce" Trybunału, żeby umarł śmiercią naturalną wraz z zakończeniem kadencji tamtego parlamentu. Po prostu PiS nie chciał go ruszać, bo traktował tą sprawę zawsze instrumentalnie a nie pryncypialnie. I tak samo było teraz - rozpatrzenie sprawy przez TK akurat w tym momencie miało mieć jakiś cel polityczny. Jaki? Prawdopodobnie miało być sposobem na konsolidację twardego elektoratu, rozczarowanego mocno po lewackiej "piątce dla zwierząt", być może liczono przy okazji, że pandemia i obostrzenia to dobry moment, bo nie będzie jakichś masowych protestów (to, że w obu przypadkach się przeliczono to już inna sprawa). Być może był to też element dealu z ziobrystami.

Już w 1997 roku TK zakwestionował ustawę o aborcji, i nikt ja nie tkną do 2017 roku. Nikt nie poprawił. A przecież to było obowiązkiem partii rządzącej , bo to ona wpisała do Konstytucji ten bubel. Dlaczego? Tego nie zrobili? Dlaczego tego zapisu nie poprawiły Inne partie który były u władzy?

Wt lis 03, 2020 8:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lajkonik.2 napisał(a):
Już w 1997 roku TK zakwestionował ustawę o aborcji, i nikt ja nie tkną do 2017 roku. Nikt nie poprawił. A przecież to było obowiązkiem partii rządzącej , bo to ona wpisała do Konstytucji ten bubel. Dlaczego? Tego nie zrobili? Dlaczego tego zapisu nie poprawiły Inne partie który były u władzy?

Bo żadnej z partii rządzących w III RP od początku tzw. transformacji (włączając w to PiS) nie zależało na tym, by ruszyć "św. kompromis". Każdy bał się rozpętania wojny o aborcję, bo bał się że na tym straci. Wyjątkiem była ta próba ze strony SLD ale ci chcieli iberalizacji. Jednak partie mieniące się prawicowymi i mające na sztandarach konserwatywne wartości obawiały się właśnie czegoś takiego jak mamy teraz na ulicach i dały sobie wmówić, że próba ruszenia kompromisu skończy się odbiciem wahadła w drugą stronę. Co jest absurdem, bo z tą Konstytucją jest to zwyczajnie niemożliwe. A na jej zmianę się szybko nie zanosi. Dlatego trzeba to było zrobić już dawno. PiS miał okazję zająć się tym w lepszym czasie, w bardziej sprzyjających warunkach, czyli na początku poprzedniej kadencji, głosując za projektem obywatelskim.

Wt lis 03, 2020 9:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lajkonik.2 napisał(a):
Arwena napisał(a):
Możesz wybielać swoich wybrańców ale to nic nie da. Podpierasz się Konwencją Praw Dziecka - no popatrz istnieje taka Konwencja. Wiele krajów nie tylko Polska ją ratyfikowała a tzw. " prawa kobiet" pozwalają na ten proceder aborcyjny w krajach zachodu.

To co rząd PIS- u teraz robi - nie publikując wyroku TK jest jeszcze gorsze od rządów SLD. Tamci wyrok tamtejszego TK opublikowali i nie majstrowali , by dopuścić aborcję z przyczyn spolecznych.

To nie prawnicy w rządzie PIS są od orzekania zgodności, bądź nie danego prawa z konstytucją.

To co Twoi wybrańcy teraz czynią to jest chańba. Widziałam jak organizacje za życiem się cieszyli z tego wyroku. Jak p. Kaja Godek była podrzucana do góry w geście zwycięstwa. No popatrz jaka perfidia losu. Cieszyli się, bo ostatnią rzecz którą mieli wtedy na myśli to to, że ograniczenie aborcji zablokują nie srodowiska feministyczne, lewicowe, które im tam pod TK robiły kontrmanifestacje ale rząd PIS-u.

Tamci wyrok TK opublikowali, który jasno mówi że aborcja jest nie zgodna z Konstytucją. Dlaczego go nie poprawili? Dlaczego do tego dopuścili żeby coś skutkowało co było nie zgodne z Konstytucją? Co za szlachetne to SLD, dopuściło aborcję z przyczyn społecznych. A prawnicy są od tego żeby żeby doradzać rządowi w sprawach zawikłanych. Znasz się na prawie? Skąd Ty wiesz ze PIS to są moi wybrańcy, Jasnowidzem jesteś? I skąd wiesz że rząd PIS-u. całkowicie nie zblokuje, aborcji ?

Zamiast argumentów i normalnej polemiki stosujesz trik : zasypać adwersarza pytaniami . To tylko świadczy o Twoim braku sensownej narracji w bronieniu tego rządu.

Na Twoje pytania dot. SLD odpowiedział już Polexit.
Pytania kolejne:

Nie trzeba się znać na prawie, by wiedzieć, że zgodność z konstytucją orzeka TK , a nie prawnicy w rządzie PIS.

Jasnowidzem nie jestem ale czytam to co piszesz i z tego wnioskuję, iż jesteś wyborcą PIS- u.

Rząd PIS- u nie ma grać politycznie orzeczeniem TK( to nie organ partyjny) tylko je opublikować.

Wt lis 03, 2020 10:01 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
polexit napisał(a):
lajkonik.2 napisał(a):

Bo żadnej z partii rządzących w III RP od początku tzw. transformacji (włączając w to PiS) nie zależało na tym, by ruszyć "św. kompromis". Każdy bał się rozpętania wojny o aborcję, bo bał się że na tym straci. Wyjątkiem była ta próba ze strony SLD ale ci chcieli iberalizacji. Jednak partie mieniące się prawicowymi i mające na sztandarach konserwatywne wartości obawiały się właśnie czegoś takiego jak mamy teraz na ulicach i dały sobie wmówić, że próba ruszenia kompromisu skończy się odbiciem wahadła w drugą stronę. Co jest absurdem, bo z tą Konstytucją jest to zwyczajnie niemożliwe. A na jej zmianę się szybko nie zanosi. Dlatego trzeba to było zrobić już dawno. PiS miał okazję zająć się tym w lepszym czasie, w bardziej sprzyjających warunkach, czyli na początku poprzedniej kadencji, głosując za projektem obywatelskim.

Podsumowując to wszystko co napisałeś, wychodzi na to że be jest ta partia która coś robi, a te wszystkie które nic nie zrobiły w tej sprawie są cacy.

Wt lis 03, 2020 10:15 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
lajkonik.2 napisał(a):
Arwena napisał(a):
Możesz wybielać swoich wybrańców ale to nic nie da. Podpierasz się Konwencją Praw Dziecka - no popatrz istnieje taka Konwencja. Wiele krajów nie tylko Polska ją ratyfikowała a tzw. " prawa kobiet" pozwalają na ten proceder aborcyjny w krajach zachodu.

To co rząd PIS- u teraz robi - nie publikując wyroku TK jest jeszcze gorsze od rządów SLD. Tamci wyrok tamtejszego TK opublikowali i nie majstrowali , by dopuścić aborcję z przyczyn spolecznych.

To nie prawnicy w rządzie PIS są od orzekania zgodności, bądź nie danego prawa z konstytucją.

To co Twoi wybrańcy teraz czynią to jest chańba. Widziałam jak organizacje za życiem się cieszyli z tego wyroku. Jak p. Kaja Godek była podrzucana do góry w geście zwycięstwa. No popatrz jaka perfidia losu. Cieszyli się, bo ostatnią rzecz którą mieli wtedy na myśli to to, że ograniczenie aborcji zablokują nie srodowiska feministyczne, lewicowe, które im tam pod TK robiły kontrmanifestacje ale rząd PIS-u.

Tamci wyrok TK opublikowali, który jasno mówi że aborcja jest nie zgodna z Konstytucją. Dlaczego go nie poprawili? Dlaczego do tego dopuścili żeby coś skutkowało co było nie zgodne z Konstytucją? Co za szlachetne to SLD, dopuściło aborcję z przyczyn społecznych. A prawnicy są od tego żeby żeby doradzać rządowi w sprawach zawikłanych. Znasz się na prawie? Skąd Ty wiesz ze PIS to są moi wybrańcy, Jasnowidzem jesteś? I skąd wiesz że rząd PIS-u. całkowicie nie zblokuje, aborcji ?

Zamiast argumentów i normalnej polemiki stosujesz trik : zasypać adwersarza pytaniami . To tylko świadczy o Twoim braku sensownej narracji w bronieniu tego rządu.

Pytania kolejne:

Nie trzeba się znać na prawie, by wiedzieć, że zgodność z konstytucją orzeka TK , a nie prawnicy w rządzie PIS.

Jasnowidzem nie jestem ale czytam to co piszesz i z tego wnioskuję, iż jesteś wyborcą PIS- u.

Rząd PIS- u nie ma grać politycznie orzeczeniem TK( to nie organ partyjny) tylko je opublikować.

Jakich argumentów ci więcej potrzeba. Wyraźnie masz wyłożone co zrobiła partia która stawiasz jako przykład dla partii obecnie rządzącej. Ale u ciebie to ci co nic nie robią są lepsi od tych co coś zrobili. Nigdzie nie napisałem że zgodność z Konstytucją orzekają prawnicy PIS, to sa tylko twoje halucynacje. Wyraźnie napisałem że prawnicy, po to są w rządzie żeby doradzać rządowi w sprawach zawikłanych. Moja droga przy wyborach to ja się zawsze kierowałem programem partii, i śledzę zawsze czy dana partia swój program realizuje. A inne rządy, na czele z wzorowym SLD mogły grać politycznie? I jeszcze raz to samo pytanie co będziesz mówiła jak rząd ten wyrok TK opublikuje?

Wt lis 03, 2020 10:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lajkonik.2 napisał(a):
Arwena napisał(a):
lajkonik.2 napisał(a):

Pytania kolejne:

Jakich argumentów ci więcej potrzeba. 1.Wyraźnie masz wyłożone co zrobiła partia która stawiasz jako przykład dla partii obecnie rządzącej.1a Ale u ciebie to ci co nic nie robią są lepsi od tych co coś zrobili.2. Nigdzie nie napisałem że zgodność z Konstytucją orzekają prawnicy PIS, to sa tylko twoje halucynacje. 3Wyraźnie napisałem że prawnicy, po to są w rządzie żeby doradzać rządowi w sprawach zawikłanych.4. Moja droga przy wyborach to ja się zawsze kierowałem programem partii, i śledzę zawsze czy dana partia swój program realizuje. 5.A inne rządy, na czele z wzorowym SLD mogły grać politycznie?6. I jeszcze raz to samo pytanie co będziesz mówiła jak rząd ten wyrok TK opublikuje?

(numeracja moja)
Ad1.
To partia PIS wprowadziła w naszą rzeczywistość polityczną instrument nie publikowania wyroków TK i tym samym instrumentalizowania organu państwa, zadna inna partia jak dotąd tego nie praktykowała - to jest moim przykladem innych ugrupowań dla PIS- u.
Ad 1a.
Niczego takiego nie napisałam - insynuacja.

Ad2. W Twojej wypowiedzi gdzie przywolywales Konwencję bylo jesli nie powiedziane doslownie, to bylo to domniemanie.

Ad3. Tu nie ma niczego zawiklanego. Jest orzeczenie TK i trzeba je opublikować.

Ad4. Nie zarzucam Ci , ze nie wybierasz bez wlasnej doglebnej analizy programów partii. Napisalam, ze z Twoich wpisów wnioskuję , ze jesteś wyborcą PIS- u. Twoje wypowiedzi o tym świadczą.
Ad5.Jeżeli inne partie grają aborcją to nie znaczy, ze PIS moze tak czynić, a imho z tego co się dzieje wokół wyroku TK w rzadzie PIS uprawnionym jest stwierdzenie, iż gra politycznie tą kwestią.
Ad6.Będę usatysfakcjonowana. Tym niemniej zwlekanie , by coś ugrać politycznie osłabiając rangę organu państwa jest czymś nagannym.

Wt lis 03, 2020 11:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lajkonik.2 napisał(a):
Podsumowując to wszystko co napisałeś, wychodzi na to że be jest ta partia która coś robi, a te wszystkie które nic nie zrobiły w tej sprawie są cacy.

Gdzie ja coś takiego napisałem? Racz mi nie przypisywać słów, które nie padły. Powtarzam - ŻADNA z teoretycznie prawicowych partii nie chciała tego ruszać i do KAŻDEJ mam o to pretensje, w tym do PiSu, który wymigał się od zajęcia się tą sprawą podczas swych pierwszych rządów (z tego powodu rozstał się z nimi przecież Marek Jurek), a także podczas tych rządów. Bo gwoli ścisłości na razie nie widzę, że PiS "coś robi" w tej sprawie oprócz prób, by jakoś się wymigać z tego orzeczenia Trybunału. Owszem, Kaczyński dał zielone światło TK, by rozpatrzył tą przesłankę, ale jak zwykle potraktowano to instrumentalnie, jako polityczną zagrywkę mająca odwrócić uwagę od problemów rządu. Widać jak bardzo PiSowi zależy na poprawie ochrony życia po tym jak ociągają się z publikacją wyroku i usiłują jakoś obejść problem wrzucając ten żałosny "kompromisowy" projekt prezydenta.

Wt lis 03, 2020 11:47 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
(numeracja moja)

którą podzieliłaś moją odpowiedź na dwie odpowiedzi i zrobiłaś z igły widły. Cofnijmy się do tyłu żeby było wszystko jasne.

lajkonik.2 napisał(a):
A prawnicy są od tego żeby żeby doradzać rządowi w sprawach zawikłanych. Znasz się na prawie?

Arwena napisał(a):

lajkonik.2 napisał(a):
Nigdzie nie napisałem że zgodność z Konstytucją orzekają prawnicy PIS, to sa tylko twoje halucynacje. Wyraźnie napisałem że prawnicy, po to są w rządzie żeby doradzać rządowi w sprawach zawikłanych.

Arwena napisał(a):
Ad2. W Twojej wypowiedzi gdzie przywolywales Konwencję bylo jesli nie powiedziane doslownie, to bylo to domniemanie
.

Arwena napisał(a):
Ad3. Tu nie ma niczego zawiklanego. Jest orzeczenie TK i trzeba je opublikować

Ja uważam ze jest zawikłanie. Zawikłał prezydent, wprowadzając do sejmu swój projekt , a obrywa się Kaczyńskiemu.

Arwena napisał(a):
Ad6.Będę usatysfakcjonowana.

Nawet w tedy jak stanie się tak jak zapowiedział Kaczyński : że albo ten projekt zyska ponadpartyjne poparcie i nie doprowadzi do konfliktu z Trybunałem Konstytucyjnym, albo aborcja z przesłanek embriopatologicznych będzie całkowicie zakazana.

Śr lis 04, 2020 5:13 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lajkonik.2 napisał(a):

lajkonik.2 napisał(a):
A prawnicy są od tego żeby żeby doradzać rządowi w sprawach zawikłanych. Znasz się na prawie?

Arwena napisał(a):

lajkonik.2 napisał(a):
Nigdzie nie napisałem że zgodność z Konstytucją orzekają prawnicy PIS, to sa tylko twoje halucynacje. Wyraźnie napisałem że prawnicy, po to są w rządzie żeby doradzać rządowi w sprawach zawikłanych.

Arwena napisał(a):
Ad2. W Twojej wypowiedzi gdzie przywolywales Konwencję bylo jesli nie powiedziane doslownie, to bylo to domniemanie
.

Arwena napisał(a):
Ad3. Tu nie ma niczego zawiklanego. Jest orzeczenie TK i trzeba je opublikować

Ja uważam ze jest zawikłanie. Zawikłał prezydent, wprowadzając do sejmu swój projekt , a obrywa się Kaczyńskiemu.

Arwena napisał(a):
Ad6.Będę usatysfakcjonowana.

Nawet w tedy jak stanie się tak jak zapowiedział Kaczyński : że albo ten projekt zyska ponadpartyjne poparcie i nie doprowadzi do konfliktu z Trybunałem Konstytucyjnym, albo aborcja z przesłanek embriopatologicznych będzie całkowicie zakazana.

Twoje twierdzenie, że zawikłał prezydent, a obrywa się p.Kaczyńskiemu pominę. Nie ma co się imho bić z koniem.

Opublikowanie orzeczenia TK nie jest, nie powinno być uzależnione od tego co powiedział p. Kaczyński. To obowiązek rządu , który do tego jest zobligowany przez Konstytucję stosownym przepisem. Złożenie inicjatywy przez p. Prezydenta również nie zwalnia od tego obowiązku opublikowania orzeczenia rząd. To co się wokół tego dzieje, to jest powtórzę niszczenie rangi organu państwa jakim jest TK przez partię obecnie rządzącą, czego inne partie nie czyniły.

Mówisz, że jak partia ZP nie uzyska poparcia w Sejmie do propozycji p.Prezydenta, to wtedy opublikują orzeczenie. No pocieszenie i nadzieja, że Solidarna Polska nie poprze tej propozycji ale jak będzie , to się okaże.

Śr lis 04, 2020 10:06 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Opublikowanie orzeczenia TK nie jest, nie powinno być uzależnione od tego co powiedział p. Kaczyński. To obowiązek rządu , który do tego jest zobligowany przez Konstytucję stosownym przepisem.

Tylko trzeba wiedzieć że w partii rządzącej są zdania podzielone, sprzeciwili się za opublikowaniem w terminie ludzie z otoczenia premiera, z samym premierem na czele, z powodu projektu prezydenta Dudy, Do opóźnienia publikacji wyroku namawiała Kaczyńskiego też Emilewicz, która będzie prezydencki projekt pilotować w Sejmie. Początkowo Kaczyński miał reagować niechętnie, ale zmienił nastawienie. Zażądał natomiast, by w trakcie prac nad ustawą w Sejmie projekt został maksymalnie dopracowany przez ekspertów, ma nie wywołać wojny z TK oraz zyskać poparcie wykraczające poza Zjednoczona Prawicę. Z tego co ja wiem to ma odbyć się głosowanie w sprawie złożonego projektu przez prezydenta Dudę, i w klubie PiS nie będzie dyscypliny partyjnej w głosowaniu nad prezydenckim projektem, dotyczącym aborcji. Każdy będzie głosował zgodnie z własnym sumieniem. Po głosowaniu zobaczymy kto był za opublikowaniem orzeczenia TK , a kto był przeciw.

Arwena napisał(a):
Złożenie inicjatywy przez p. Prezydenta również nie zwalnia od tego obowiązku opublikowania orzeczenia rząd. To co się wokół tego dzieje, to jest powtórzę niszczenie rangi organu państwa jakim jest TK przez partię obecnie rządzącą, czego inne partie nie czyniły.

Nigdzie tego nie negowałem, wyraźnie napisałem ze mnie się tez to nie podoba.

Arwena napisał(a):
Mówisz, że jak partia ZP nie uzyska poparcia w Sejmie do propozycji p.Prezydenta, to wtedy opublikują orzeczenie. No pocieszenie i nadzieja, że Solidarna Polska nie poprze tej propozycji ale jak będzie , to się okaże.

Ja się kierowałem słowami Kaczyńskiego w których postawił ultimatum :
Albo ten projekt zyska ponadpartyjne poparcie i nie doprowadzi do konfliktu z Trybunałem Konstytucyjnym, albo aborcja z przesłanek embriopatologicznych będzie całkowicie zakazana.

Jakie jest Twoje zdanie, jest możliwe ze ten projekt uzyska ponad partyjne poparcie? Bo moje zdanie jest takie że jest to nie możliwe.
A jak to się stanie tak ja uważam, to według Kaczyńskiego aborcja z przesłanek embriopatologicznych będzie całkowicie zakazana. A jak to zrobi tego ja nie wiem. Ale mam nadzieje że Kaczyński i jego doradcy prawni wiedzą.

Śr lis 04, 2020 11:52 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Powiem tak. To co tutaj piszesz może jedynie przekonać wyborców , czy beton PIS. Dla mnie nie ma znaczenia kto był przeciwny publikacji, co kto mówił, co zadecydował p. Kaczyński, że się wahał, przemysliwal, dawał ulimatum. Obowiazkiem rządu jest/ było opublikowanie orzeczenia organu państwa TK, bo to nie jest organ partii. Niszczą rangę TK. Nie wiem czy dostrzegasz ale z tego co robi PIS niszcząc rangę Trybunału to powoduje, że TK jest zbędny, bo cokolwiek by nie orzekli, to i tak decyduje partia. :dokitu:

Jest nadzieja, że w Parlamencie projekt p. Prezydenta nie uzyska poparcia i wreszcie opublikują orzeczenie TK jak zapowiedział z tego co piszesz p. Kaczyński ale czy tak będzie to się okaże. Mam nadzieję, że tak się stanie.

Śr lis 04, 2020 1:05 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Jest nadzieja, że w Parlamencie projekt p. Prezydenta nie uzyska poparcia i wreszcie opublikują orzeczenie TK jak zapowiedział z tego co piszesz p. Kaczyński ale czy tak będzie to się okaże. Mam nadzieję, że tak się stanie.

I ta nadzieja coraz bardziej się wzmacnia.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... wiodl.html

Śr lis 04, 2020 3:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Szkoda ze na rzady PiS trafiła ta pandemia. KO/PO nie zrobila by nic lepiej a myślę że PiS tak wkurzy wyborców że przy następnych wyborach zostanie zmieciony i zniknie tak jak kiedyś AWS po reformach w kraju.

Cz lis 05, 2020 7:54 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Sachol co ty piszesz?
Przecież lekarstwem na wszystko według ciebie była Konfederacja. Jeszcze przed wyborami prezydenckimi ostro krytykowałaś PiS i Dudę a chwaliłaś Konfederacje i Bosaka

Cz lis 05, 2020 8:16 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2793 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 187  Następna strona