Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz gru 03, 2020 12:33 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 175  Następna strona
 Polityka. 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Jockey napisał(a):
Czyli kłamałeś AdamieM. To ładnie ze się przyznajesz do kłamstwa. Warto żebyś jednak odwołał kłamstwa.

Możesz zacytować to kłamstwo, które mu zarzucasz?

Pn lis 25, 2019 6:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem o czym piszesz, moze jakis przyklad ?

Pn lis 25, 2019 6:24 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
W mojej opinii lepszym od niego prezydentem bedzie kazdy kandydat nie bedacy na uslugach swojej partii, nie lamiacy Konstytucji i nie szczujacy na polskich sedziow, co p Duda robi nagminnie.
Co do jego osiagniec w polityce zagranicznej to lepiej spuscmy na to zaslone milczenia.

Jockey napisał(a):
To może wskaż chociaż jednego z dotychczasowych który nie był na usługach swojej partii
Adam M. napisał(a):
Zaden z dotychczasowych nie byl, ale staram sie mowic o przyszlosci a nie o przeszlosci. Mam nadzieje ze wreszcie ktos taki sie objawi, niekoniecznie z szeregow partyjnych ale moze samorzadowych.
Nie sadze zeby stalo sie to w obecnej kampanii, mam po prostu nadzieje ze predzej czy pozniej Polacy pojda wreszcie po rozum do glowy i wybiora kogos spoza istniejacej partokracji, np bezpartyjnego fachowca jakim przed wojna byl prez Narutowicz.
Kazdemu kto nie rozumie problemu roli prezydenta ( czy krola w monarchii konstytucyjnej ) polecam odcinek serialu Crown ( Korona ) pod tytulem "Coup" ( Zamach stanu ) i tam rozmowe miedzy Krolowa Elzbieta II i jej kuzynem lordem Mountbatten planujacym obalenie rzadu Harolda Wilsona w latach 60 tych.

Pn lis 25, 2019 6:34 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
W którym miejscu skłamał? Domniemuję, że tym rzekomym kłamstwem ma być stwierdzenie, że któryś z poprzednich prezydentów nie był wykonawcą woli partyjnej. Ale takowe nie padło.
Może przeprosisz Adama?

Pn lis 25, 2019 6:40 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A może nauczysz się czytać ze zrozumieniem?
Dzieci w klasach 1-3 są tego uczone

Pn lis 25, 2019 8:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Musze przyznac ze ja tez nie rozumiem co Jockey tu uwaza za klamstwo ( najwyrazniej nie umiem czytac ze zrozumieniem swoich wlasnych postow ).

Pn lis 25, 2019 8:25 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A może nauczysz się czytać ze zrozumieniem?
Dzieci w klasach 1-3 są tego uczone

Twoja postawa jest dość żałosna. Na każdym kroku domagasz się przeprosin z tego, czy tamtego powodu, np. gdy mniszek_pospolity cytował i linkował artykuł cudzego autorstwa, natomiast jak sam komuś coś bezpodstawnie zarzucisz, a zostanie Ci to wykazane, nie jesteś w stanie się przyznać do błędu.
Jockey, klasa sama w sobie.

Pn lis 25, 2019 8:26 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Flaki mi się wywracają od tych pierdół o rzekomym łamaniu konstytucji, bycia "na uslugach partii" itd.
Ja bym chciał zeby był na usługach, bo byśmy już byli 3 lata mieli spokój z tą bandą w togach.

Pn lis 25, 2019 8:35 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie dalej jak 16 dni nazad opisałem kwestie prezydencką, nikt nie zakwestionował tego ..... viewtopic.php?f=3&t=27404&p=1156666&hilit=prezydent#p1156666

Ma wrażenie, że oceniacie politykę po medialnym jazgocie, nie po faktach, nie próbując nawet zgłębić jej realnych mechanizmów. To co kto na kogo powiedział w polityce, gdzie i ile razy można nawet nie słuchać, bez znaczenia. Takie mielenie ozorem ku uciesze gawiedzi.

Jaki jest prezydent? Postawić sie na jego miejscu (wyobraźnia), ocenić siły własne, czyli elektorat jego nastroje i oczekiwanie. Wsparcie medialne - skąd, jakim kosztem, ile trzeba za to (politycznie głównie) zapłacić.
Ocena polityki zagranicznej, możliwości, skutków swojego postępowanie. Plus oczywiście uwarunkowania których znać nie możemy.
Na końcu zastanowić na ile będziemy kamikadze, aby przegrać następną kadencje, przegrać sprawę jakiej się służy dla paru drobniejszych niekorzystnych posunięć, których uniknęliśmy. Taktyka versus strategia? Lepsza symbioza, według mnie, lepsze niż elaboraty - kalki podsunięte przez media udające "własne" zdanie.

Nie nic absolutnie od emocji w polityce, one służą jedynie mamieniu.

Pn lis 25, 2019 11:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Flaki mi się wywracają od tych pierdół o rzekomym łamaniu konstytucji, bycia "na uslugach partii" itd.
Ja bym chciał zeby był na usługach, bo byśmy już byli 3 lata mieli spokój z tą bandą w togach.

Ciekawym w jaki sposob "byscie mieli spokoj", biorac pod uwage ze nie wszyscy Polacy to "wyznawcy" PiS a polski system prawny jest czescia Unijnego?
Wymienilibyscie 10 tys sedziow na wlasnych funkcjonariuszy po 3 miesiecznych przyspieszonych kursach prawa, jak to drzewiej w poczatkach PRL zrobiono?

Robur, na ten post odpowiedziala Arwena, wiec ja uznalem ze nie musze odpowiadac - ale jesli interesuje cie moja odpowiedz to jutro postaram sie odpowiedziec.

Wt lis 26, 2019 12:42 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ależ rezonujesz to, czego słuchasz :)

Wt lis 26, 2019 1:01 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Za duzo wyobrazni Marku.

Wt lis 26, 2019 4:34 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Za duzo wyobrazni Marku.

Za dużo GW i TVN i innych lewackich szczekaczek jak to na propagandę mówili w czasie 2 wojny.

Wt lis 26, 2019 8:10 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Wicemarszałek Senatu z ramienia PSL-UED Michał Kamiński, który będzie doradzał Kosiniakowi w kampanii, mówi nam: – Do każdej kandydatury odnoszę się z szacunkiem. Ale nie widzę dla Szymona Hołowni wielkiej bazy politycznej. Dziś pan Hołownia jest bardziej "pomysłem" niż realnym kandydatem.

https://wiadomosci.wp.pl/wroblewski-szy ... 189973633a

No to pozamiatane skoro Miś Kamiński doradza. Raczej nie wróżę sukcesu. Kamiński oczywiście wypowiada się w sprawie Holowni. A ja mówię o Kosiniaku. Chociaż w sprawie Holowni to ma racje. Cóż TVN jako strona polityczna w wyborach szuka jakiegoś kandydata który będzie reprezentował siły bliskie TVN. To ze Holownia nie reaguje na atakowanie Kościoła to już wiemy. Pokazał to jak pracował w lisweeku. Soros pewnie posmaruje, bo przecież ten kandydat nie będzie przeszkadzał a raczej będzie wspierał te wszystkie lewackie głupoty które Soros próbuje rozsiewać po całym świecie. Mam nadzieje ze Holownia skończy jak Lis. Czyli z brakiem poparcia. Ale może być tez tak ze Holownia, Kamysz i Kidawa tak wystartują i Dudzie wtedy wystarczy pierwsza tura. W co osobiście wątpię bo chyba czegoś się nauczyli przez te 4 lata w opozycji. Kandydata Konfederacji nie biorę pod uwagę bo pewnie będzie miał poparcie jak Konfederacja czyli w okolicach 8%.
Czas pokaże. Aż jestem ciekaw jak to dalej się potoczy.

Wt lis 26, 2019 9:27 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie pamiętam- pytam :
a czy p.M.Kamiński nie był swego czasu doradzcą, w sztabie Sw. P. prezydenta L. Kaczyńskiego?

Jeżeli tak , to jak to wtedy był profesjonalistą i jego kandydat wygrał, a teraz już nie jest i pogrąży kandydata?

Jeżeli nie, to nie ma pytania.

Wt lis 26, 2019 9:44 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 175  Następna strona