Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lip 22, 2019 6:11 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
http://vod.gazetapolska.pl/14769-pucz-dokument-tvp

Ja:

1. Jestem przerażony poziomem agresji i nienawiści w Polsce.

2. Podziwiam spokój i mądrość rządzących. Podziwiam, że nie dali się sprowokować i nie doszło do brutalnej pacyfikacji zamieszek.

3. Poziom kłamstwa w przestrzeni publicznej jest zatrważający.

4. Byłem w tym czasie w Polsce. Słuchałem Radio Maryja. Dzwonili ludzie i jedni drugich mobilizowali nie tylko do modlitwy, ale także do postu w intencji ojczyzny. Osobiście uważam, że to Bóg uratował nasz kraj przed jakimś tragicznym wydarzeniem.I ten sposób działania, w którym wrogowie zostają pobici i ośmieszeni, przypomina mi wydarzenia Biblijne.Taki charakterystyczny sposób działania Boga.

5. Czytałem komentarze pod filmem na stronie głównej portalu. Obojętność, wrogość, brak refleksji, sarkazm, złorzeczenie ... niekończąca się potęga zła ,która zdaje się przybierać na sile...

Trzeba się nam więcej modlić, za rządzących i za naszych nieprzyjaciół. Tyle mi zostało po filmie.

Pn sty 16, 2017 1:23 am
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
W tym obrazie nie było niczego, czego nie widziałbym wcześniej. Sam obraz jest trochę przejaskrawiony, pokazuje to, co najgorsze. Po obu stronach sporu są jeszcze rozsądni ludzie.

Pn sty 16, 2017 2:03 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Trzeba uwazac, lewactwo w imie swych chorych utopijnych ideologii, gotowe jest na wszystko.
PiS rozgrywa madrze i odpowiedzialnie. Ludzie ktorzy glosowali na te partie, sa w jakis sposob z nia zwiazani, juz dawno chcieliby wesprzec ja na ulicy, pokazujac kodowca swoja sile.
PiS niedopuszcza do takiej konfrontacji, hamujac te demonstracyjne zapedy. I jak widac dobrze na tym wychodzi.
Przewija sie na tym filmie posel Nitras. Gość chyba coś bierze.

http://www.niedziela.nl/index.php?optio ... Itemid=187

Pn sty 16, 2017 9:37 am
Odpowiedz z cytatem
Nie sadze by takie zachowania byly zalezne od lewej czy prawej strony politycznej.
To raczej cecha narodowa, ktora wylazi nawet w dyskusjach na forum.
Strach pomyslec jakie jeszcze cechy wylazly by gdyby nie daj Boze doszlo do wojny domowej. Lincze byly by na porzadku dziennym i na kazdym rogu ulicy.
Wystarczylo by by jeden krzyknal, a reszta od razu by mu uwierzyla i szla jak watacha wilkow. Takich podzegaczy mamy w kraju az nadto, a lud podatny bo zdezorientowany i bez wlasnego zdania, ktory w tlumie przestaje sie kierowac rozumem tylko niskimi instynktami.

Pn sty 16, 2017 10:19 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Holmes napisał(a):
W tym obrazie nie było niczego, czego nie widziałbym wcześniej. Sam obraz jest trochę przejaskrawiony, pokazuje to, co najgorsze. Po obu stronach sporu są jeszcze rozsądni ludzie.

I moze lepiej że nie było tam juz niczego gorszego.
Trzeba pokazywac prawdę a agresja i hucpa lewactwa są skandaliczne, bardzo szybko z fałszywej, tak chętnie początkowo demonstrowanej chęci pokojowych działań przeszli do chamskiej ofensywy, a celem jest sparaliżowanie prac rządu i prezydenta i wymuszenie wcześniejszych wyborów które mają nadzieję wygrac.

Miałem świadomośc że kod, nowoczesna itp to nie tylko ludziki wściekłe na wynik wyborów ale i częśc większej całości co teraz widac.

A już groteskowa jest wprost hipokryzja zwolenników PO, kodu itp. którzy utyskują nad podziałami i konfliktami a sami je bezczelnie podsycają, a ich przekaz to chamskie plucie na rząd i prezydenta. Zwolennicy PiSu poddawani są ostracyzmowi nawet w rodzinach oraz izolowani, bo jeżeli mam chodzic na spotkania i wysłuchiwac bluzgów wolę tego uniknąc.

Smutne. Ale nie wolno się poddawac tylko dlatego ze przekręciarzom, złodziejom, ubekom, ormowcom, zomowcom i zdezorientowanym pożytecznym idiotom woda zagotowała się w pewnej części ciała z wściekłości że przegrali oraz załamały się plany dalszego podporządkowywania Polski Sorosom i lewackiej wierchuszce UE.

Pn sty 16, 2017 10:24 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
Trzeba się nam więcej modlić, za rządzących i za naszych nieprzyjaciół. Tyle mi zostało po filmie.

To prawda. Tylko Bóg może nas uratować, tylko Jezus Chrystus i Jego Matka - Maryja. Dlatego chwyćmy różańce w dłoń, jeśli jeszcze wierzymy w Boga i we wstawiennictwo Jego Matki.

Ten film pokazuje,że opozycja (PO; .N) nie chcą odzyskać władzy na drodze demokratycznego głosowania, lecz na drodze awantury,puczu. Pokazuje to jednocześnie obłudę i zakłamanie polityków rządzących w Parlamencie Europejskim, którzy nie mają poszanowania dla demokracji - niektóre kraje, jak Węgry, Wielka Brytania czy Polska rozpoznali tę faszystowską taktykę w PE - dlatego rozpoczyna się proces rozpadu tego nowego ZSRR - Bruksela to nowa Moskwa. Pozdrawiam

Pn sty 16, 2017 2:17 pm
Odpowiedz z cytatem
Właśnie. w świetle tego mogę bezsprzecznie poprzeć wielkiego szefa TVP który twierdzi
Cytuj:
Jacek Kurski PL @KurskiPL
@ArkadiuszMyrcha
TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba

Niejaki Myrcha łże i wszyscy inni z PO łżeelit również!!!
Zaczynam wierzyć święcie TVP po tym jak sobie strzela w piętę "dokumentem" Pucz.
Jesteście pewni że to dokument?

Zaświadczam że poprzednio pomyliłem nazwę bardzo dobrego tytułu
wSieci
nad czym niezmiernie ubolewam i obiecuję solennie że będę jeszcze bardziej uważał na ludzkie pomyłki.
Czym też bardzo przepraszam wszystkich sympatyków wSieci!!!

Pn sty 16, 2017 5:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Bene(klon) napisał(a):

Na film fabularny to to nie wygląda :-)
Bene(klon) napisał(a):
wSieci
nad czym niezmiernie ubolewam i obiecuję solennie że będę jeszcze bardziej uważał na ludzkie pomyłki.

Nic nie szkodzi. Ja też przepraszam za emocjonalne wypowiedzi. Nie można wprost udowodnić finansowanie partii Petru przez Sorosa.Natomiast to,że pieniądze z Niemiec zasilają PO to fakt. Pozdrawiam :(

Pn sty 16, 2017 6:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Masz na to jakies dowody ?
Jesli tak to chcialbym je zobaczyc.

Pn sty 16, 2017 6:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Bene(klon) napisał(a):
Właśnie. w świetle tego mogę bezsprzecznie poprzeć wielkiego szefa TVP który twierdzi
Cytuj:
Jacek Kurski PL @KurskiPL
@ArkadiuszMyrcha
TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba

Niejaki Myrcha łże i wszyscy inni z PO łżeelit również!!!
Zaczynam wierzyć święcie TVP po tym jak sobie strzela w piętę "dokumentem" Pucz.

wSieci

Pomijając to nieszczęsne serduszko w Wiadomościach, które zresztą i mnie oburzyło, czy masz ochotę odnieść się merytorycznie do tego materiału o "puczu"?

Pytam bez jakiś tam złośliwości, czy uprzedzeń wynikających z różnic poglądów politycznych. Chciał bym poznać opinię o tych wydarzeniach tej "drugiej strony". Widząc ten materiał, uważasz że jaka była przyczyna okupacji, sejmu? Co sprawiło że ludzie zaczeli się zbierać pod sejmem? Co wywołało / co wywołuje agresję w ludziach ? Itp. Dał byś radę tak trochę obiektywnie napisać, co o tym sądzisz?

Pn sty 16, 2017 11:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Mysle ze to co najbardziej ludzi wkurza to nie same rzady, ale metody dzialania PiSu.

Wt sty 17, 2017 12:04 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Masz na to jakies dowody ?
Jesli tak to chcialbym je zobaczyc.

Pisali o tym swego czasu w tygodniku wSieci, niestety nie pamiętam numeru.
http://www.wsieci.pl/tusk-jako-usluzny- ... -1161.html
Pozdrawiam !

Wt sty 17, 2017 2:40 am
Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):

Pomijając to nieszczęsne serduszko w Wiadomościach, które zresztą i mnie oburzyło, czy masz ochotę odnieść się merytorycznie do tego materiału o "puczu"?

Ostatnio jakos pomijam TVP, oglądałem to online i wytrzymalem kikanascie minut,od montażu zaczela mi wzbierac gula. Fakty byly mi znane. Teraz własciwie za kilka chwil muszę do pracy,obiecuje doogladac do konca oraz omowic.

Wt sty 17, 2017 4:27 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Apropo serduszka p.Myrchy, to sam sobie go "przpiął"...

Wt sty 17, 2017 10:26 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Mysle ze to co najbardziej ludzi wkurza to nie same rzady, ale metody dzialania PiSu.

Mniej więcej. Nazywam to działaniem przy pomocy siekiera, kiedy poprzednia ekipa działała lancetem. W sumie wszyscy robią to samo, jedynie metody są nieco drażliwe obecnie.

Wt sty 17, 2017 11:25 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona