Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So lip 11, 2020 1:52 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 77  Następna strona
 Wybory prezydenckie 2020 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Yarpen Zirgin napisał(a):
Arwena napisał(a):
Złóż reklamację w TVP, a nie tutaj.

A dlaczego nie tutaj?

Bo to nie jest dział reklamacji TVP. :D

No bardzo śmieszne :dokitu:

Mogę tylko powtórzyć.

Reklamacja nic nie da, bo zarząd TVP dał w poprzednich wyborach przykład , gdzie ma nawet orzeczenia Sądów, gdy te nie są po jego myśli ( patrz przegrana z Konfederacją o slawetny sondaż w czasie wyborów parlamentarnych).

Pn cze 01, 2020 6:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Arwena napisał(a):
A dlaczego nie tutaj?

No przykro mi nie bardzo. :)

Cytuj:
Mogę tylko powtórzyć.

Reklamacja nic nie da, bo zarząd TVP dał w poprzednich wyborach przykład , gdzie ma nawet orzeczenia Sądów, gdy te nie są po jego myśli ( patrz przegrana z Konfederacją o slawetny sondaż w czasie wyborów parlamentarnych).

Nadal to nic nie zmienia w fakcie, że takie memy, jak wrzucił Wespecjan, niczego nie zmieniają, bo to nie jest miejsce do zwracania uwagi TVP, że coś pominęło w swoich relacjach.

Pn cze 01, 2020 7:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
TVP to pikuś, gorzej, że policja rozwiązała zgromadzenie Bosaka a nie ruszała Trzaskowskiego.

PiS lub dychotomię PO -PiS, bo może udwać przed konserwatywnym elektoratem "obrońcę katolicyzmu".
Dziwię się że wyższy kler się na to nabiera. Albo to świadczy o niskich kwalifikacjach intelektualnych jakiejś części biskupów albo o korupcji (np dotacji rządowych na remont katedr czy tym podobnych).

Tak czy siak, PiS zawzięcie się broni (nawet siłowo - interwencja policji na wiecu Bosaka) przed demaskacją swojego pseudokonserwatyzmu.

Pn cze 01, 2020 7:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Po prostu łatwiej pokazywać jest totalną opozycję, Biedronia, PSL, niż kogoś na prawo od siebie... A już hulaj dusza, jak opozycja żre się między sobą, np. SLD z PO, to wtedy TVP jest wniebowzięte - zaprasza kogoś z Lewicy i zadaje takie pytania, na które trzeba odpowiedzieć tak, żeby skrytykować PO. I wtedy jest niby podział na opozycji, więc trzeba na zgodne PiS głosować, oazę spokoju i porządku, praworządności i odpowiedzialności. Tak to widzę, i tak pewnie jest.

W kuluarach mówiono, że Jarosław Kaczyński od momentu objęcia władzy przez PiS w Polsce wziął sobie za jeden z głównych celów, żeby nic na prawo od PiS się nie pojawiło... a tu masz babo placek, Konfederacja wchodzi i co nam począć?

Próbowano wszystkiego - ruska agentura, niepoważni ludzie, nie wejdą do sejmu, szkoda na nich głosu, bo wtedy PiS przegra i będzie koalicja PO-SLD, tacy sami jak cała reszta opozycji...

Choć ostatnio Robert Winnicki był w TVP Info (oj dawno go tam nie widziałem).

Pn cze 01, 2020 7:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
I mamy znowu pikietę OBYWATELI RP przed sejmem. Ta organizacja jeszcze gorsza jest niż ten cały KOD. Zawsze w Lublinie jest ich kilku 1 marca jak idzie kilka tysięcy ludzi, żeby uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych.

oczywiście pikieta dotyczy...wyborów prezydenckich ;)

https://fakty.interia.pl/galerie/kraj/pikieta-obywateli-rp-przed-sejmem-zdjecie,iId,2901265,iAId,372244

Pn cze 01, 2020 7:59 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):

No przykro mi nie bardzo. :)

[quote]

A jednak.

Yarpen:
"

Nadal to nic nie zmienia w fakcie, że takie memy, jak wrzucił Wespecjan, niczego nie zmieniają, bo to nie jest miejsce do zwracania uwagi TVP, że coś pominęło w swoich relacjach."

Wespecjan nie.zwracał uwagi TVP, że ta coś pominęła w swoich relacjach,tylko zwracał uwagę wyborcom na fakt, że TVP coś pominęła w swoich relacjach ale nie jestem pewna czy zajarzysz, bo by Ci to zburzyło ogląd i wytrąciło bezrefleksyjny argument do powielania .

Pn cze 01, 2020 10:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No cóż, można wskazać wiele wydarzeń, z których różne telewizje nie zrobiły relacji. Takie życie: Nie wystarczy czasu antenowego na to, aby mówić o wszystkim.

Nawiasem mówiąc owa "interwencja" polegała na tym, że funkcjonariusze policji upomnieli osoby zgromadzone na spotkaniu z Bosakiem, aby zachowywali odpowiedni dystans między sobą. Nikt niczego nie przerwał i nie było o czym informować. :D

Wt cze 02, 2020 9:05 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
No cóż, można wskazać wiele wydarzeń, z których różne telewizje nie zrobiły relacji. Takie życie: Nie wystarczy czasu antenowego na to, aby mówić o wszystkim.

Taaa, pamiętam jak przed poprzednimi wyborami w TVP pokazali jedną planszę ze słupkami sondażowymi, na której Konfederacja w ogóle nie była uwzględniona i jedną gdzie była ukryta pod nazwą "inne komitety" (choć tylko ona była jeszcze zarejestrowana oprócz tych wymienionych z nazwy) - rozumiem, że tu też nie wystarczyło już nawet nie tyle czasu, co "miejsca na planszy"? Cóż, pewnie mógłbym powtórzyć, że "takie życie", gdyby nie to, że na tą szczujnię idą też moje podatki więc mam chyba prawo wymagać jakiegoś minimum rzetelności.

Wt cze 02, 2020 10:41 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
polexit, ja tutaj (w temacie polityka) toczyłem całe batalie o to jakie jest TVP względem Konfederacji.

Po prostu do tego przywykłem i z tym się pogodziłem, że rzekomo publiczna telewizja o wiele częściej pokazuje Biedronia, Hołownię, Trzaskowskiego, Kosiniaka-Kamysza niż Bosaka czy kogokolwiek z Konfederacji. Gdyby Konfa byłaby lewacka jak nieszczęście, to pokazywaliby ją non stop.

Ale nie można dać odbiorcom poczucia, że coś na prawo od PiS jest. Stąd zakaz wstępu do programu Ogórek Studia Polska, brak zaproszeń do programów publicystycznych i zamiatanie pod dywan, albo stara baśń o ruskich agentach. Tak swoją droga, to marszałka Piłsudskiego też podejrzewali (czy mówili wprost, że jest agentem Niemiec) a dziś ma pomniki, place, nazwy ulic, rond w niemal całej Polsce ;)

Oczywiście tych dwóch sytuacji nie porównuję.

Trzeba jednak "surfować po sieci", czytać, mówić znajomym, bo z tą machiną propagandy się nie wygra, tak po ludzku.

Bosak miał szansę na podium, ale teraz jak wystartuje Trzaskowski zamiast Kidawy i jej 2%, to szanse spadają.

Wt cze 02, 2020 1:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Co ludzie widzą w Trzaskowskim? Patryk Jaki byl lepszym kandydatem na prezydenta Warszawy.

Wt cze 02, 2020 1:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Co ludzie widzą w Trzaskowskim?

Coś więcej niż w Kidawie-Błońskiej ;)

Machina ruszyła i już Trzaskowski w II turze może liczyć na 49%, a Duda na 51%, tak to się właśnie dogania kandydatów w mediokracji. Ten ruch ze zmianą kandydata akurat KO wyszedł - zyskali ogromnie, a stracili w sumie nic...

Pewnie widzą przystojnego, dobrze wyglądającego, "prezydenta wszystkich", czyli dają się nabierać. No i nie jest w PiS. Tym samym Hołownia może pakować walizki i zapomnieć o II turze. Tak samo jak Kosiniak-Kamysz, nie wspominając Biedronia.

Elektorat liberalny, centrowy, lewicowy zagospodarował jeden Rafał Trzaskowski, który formalnie nie jest jeszcze kandydatem.

Wt cze 02, 2020 2:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No właśnie jeśli chodzi o wygląd, uważam że "przystojność" Trzaskowskiego jest przereklamowana. Uroda Patryka Jakiego jest według mnie znacznie ciekawsza, ale moze jestem facetem i się nie znam ;-)

Wt cze 02, 2020 2:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Też się na tym nie znam 8) Tylko był taki sondaż, w którym to pytano kto z kandydatów jest najprzystojniejszy i Trzaskowski wygrał bodajże przed Dudą i Hołownią ;d

Wt cze 02, 2020 2:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
NO chyba że takich miał kontkandydatów. Duda średnio przystojny ale ujdzie a Hołownia nazywany jest "laleczką Chucky" ;-) Nie chcę hejtować.

Wt cze 02, 2020 2:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Co do Hołowni, to...:

Szymon Hołownia: PiS pcha nas prosto w otchłań

https://fakty.interia.pl/autor/lukasz-szpyrka/news-szymon-holownia-pis-pcha-nas-prosto-w-otchlan,nId,4531660

Wt cze 02, 2020 2:35 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 77  Następna strona