Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt lip 10, 2020 3:04 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 77  Następna strona
 Wybory prezydenckie 2020 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Hołownia chce być takim wraźliwcem: pochyli się nad zwierzaczkami, zapłacze nad Konstytucją.

Obrazek
Odbiera głosy Trzaskowskiemu. Totalna chce by się wycofał, proponując mu jakieś stanowisko.

Wt cze 02, 2020 2:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Po tej wypowiedzi Dudy mam takie wrażenie deja vu, jakbym widział Komorowskiego z poprzednich wyborów

Wt cze 02, 2020 9:40 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
polexit, ja tutaj (w temacie polityka) toczyłem całe batalie o to jakie jest TVP względem Konfederacji. Po prostu do tego przywykłem i z tym się pogodziłem, że rzekomo publiczna telewizja o wiele częściej pokazuje Biedronia, Hołownię, Trzaskowskiego, Kosiniaka-Kamysza niż Bosaka czy kogokolwiek z Konfederacji. Gdyby Konfa byłaby lewacka jak nieszczęście, to pokazywaliby ją non stop.

Wiesz, ja też do tego "przywykłem", o tyle o ile można przywyknąć mając świadomość, że to wszystko jest m.in. za moje pieniądze :| Tylko oczekiwałbym od sympatyków "dobrej zmiany", by przynajmniej nie dorabiali do tego filozofii i nie próbowali jakoś tego, co dzieje się w TVP tłumaczyć. Cytując klasyka - "nie róbmy z szamba perfumerii" :D PiS zrobił z publicznych mediów swoją partyjną szczekaczkę, gdzie wszelkie standardy dziennikarskie zostały walnięte w kąt i tak trzeba to nazywać.

Cytuj:
Trzeba jednak "surfować po sieci", czytać, mówić znajomym, bo z tą machiną propagandy się nie wygra, tak po ludzku.

Owszem, to jedyna droga, przynajmniej dopóki PiS nie założy kagańca także niezależnym mediom internetowym.

Cytuj:
Bosak miał szansę na podium, ale teraz jak wystartuje Trzaskowski zamiast Kidawy i jej 2%, to szanse spadają.

Na to wygląda, choć liczy się tylko to, kto wejdzie do II tury, a na to - umówmy się - Bosak miał od początku nikłe szanse. Kandydatura Trzaskowskiego ustawiła wszystko na "właściwe tory" - elektorat ma znów w menu naparzankę PO i PiSu, czyli aparaty propagandowe obu stron nie będą się musiały wysilać, tylko wejdą w swoją ulubioną, sprawdzoną narrację.

Śr cze 03, 2020 8:05 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem

O kurde, złoto :D "Trzynastkę Pan dostał ode mnie i od rządu" - PAD odleciał zupełnie.

Śr cze 03, 2020 8:15 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wiemy w końcu jedno: Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca.

Trzaskowski ma zatem czas na zebranie 100 000 podpisów do 10 czerwca. Zdąży, bo coś mi się wydaje, że połowę już zebrano ;d

Cytuj:
Wiesz, ja też do tego "przywykłem", o tyle o ile można przywyknąć mając świadomość, że to wszystko jest m.in. za moje pieniądze :| Tylko oczekiwałbym od sympatyków "dobrej zmiany", by przynajmniej nie dorabiali do tego filozofii i nie próbowali jakoś tego, co dzieje się w TVP tłumaczyć. Cytując klasyka - "nie róbmy z szamba perfumerii" :D PiS zrobił z publicznych mediów swoją partyjną szczekaczkę, gdzie wszelkie standardy dziennikarskie zostały walnięte w kąt i tak trzeba to nazywać.

Tak, podatki też płacę i opłacam abonament, żeby było śmieszniej :)

Można iść pod siedzibę TVP i krzyczeć: "TVP - medialne KGB", ale wątpię, żeby to coś zmieniło. W Polsce kto ma władzę, ten też ma media publiczne i tak niestety jest/:

Cytuj:
Na to wygląda, choć liczy się tylko to, kto wejdzie do II tury, a na to - umówmy się - Bosak miał od początku nikłe szanse. Kandydatura Trzaskowskiego ustawiła wszystko na "właściwe tory" - elektorat ma znów w menu naparzankę PO i PiSu, czyli aparaty propagandowe obu stron nie będą się musiały wysilać, tylko wejdą w swoją ulubioną, sprawdzoną narrację.

2005 rok II tura śp. Lech Kaczyński vs Donald Tusk, 2010 rok II tura, Bronisław Komorowski vs Jarosław Kaczyński, 2015 rok II tura Andrzej Duda vs Bronisław Komorowski...........................................................................................................................................2020 rok, II tura Rafał Trzaskowski vs Andrzej Duda.

DUOPOL po wieki wieków.

Śr cze 03, 2020 7:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
I już się zaczyna jazda i cyrk z podpisami dla Trzaskowskiego :cfaniak:

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-wybory-2020-rafal-trzaskowski-zaliczyl-falstart,nId,4533857

Śr cze 03, 2020 8:01 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Pięknie. Jest szansa że wrócą do Kidawy bo nie zdąży zebrać podpisów w tych kilka dni. Mogą podziękować Grodzkiemu

Śr cze 03, 2020 9:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
41-latek groził śmiercią Trzaskowskiemu. Został zatrzymany

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-zatrzymano-41-latka-ktory-grozil-ze-zabije-rafala-trzaskowsk,nId,4535473

I tajny sondaż PiS, w którym Duda może wygrać w I turze (brakuje mu 2%), drugi Trzaskowski, trzeci Hołownia o 1% przed czwartym Bosakiem, piąty Kosiniak-Kamysz i szósty Biedroń.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-super-express-tajny-sondaz-pis-duda-wygra-w-pierwszej-turze,nId,4535371

Cz cze 04, 2020 1:42 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ciekawy głos https://dorzeczy.pl/kraj/142259/albo-ki ... kiego.html
W sumie jest ciekawie bo to ze PiS łamie prawo to wiadomo ale teraz mamy ze to obrońcy Kon Sty Tucji tez łamią prawo to jakaś nowość.

Cz cze 04, 2020 2:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Chyba takich rewelacji to już nie będzie. Osobiście wątpię czy cokolwiek się wydarzy i to jednak Trzaskowski wystartuje. Moim zdaniem zadziwiające jak pan Rafał obudził elektorat PO, na Kidawę chciało 2-4% głosować, a tu 24% a niekiedy i 26%. Skąd taki skok? Przecież jedna i druga kandydatura z tej samej formacji...

Cz cze 04, 2020 2:56 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A znasz to że są kłamstwa, wierutne kłamstwa i statystyki?

Cz cze 04, 2020 4:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No jasne. Najlepszymi sondażami są same właśnie wybory.

Tak to można spekulować i kto jak "posmaruje", ten taki sondaż otrzyma, dostanie. Przecież to mamy cały czas, zależy od mediów komu dadzą "więcej" i jaka jest przewaga, bo w jednym to Duda ma 20% przewagi nad Trzaskowskim, a w drugim już tylko 10%...

Cz cze 04, 2020 6:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Prezydent prezydentem, ale co pierwszymi damami? Kogo widzicie w tej zaszczytnej roli?

Mam nadzieję, że nie zostanę osądzony o homofobię jak zadam pytanie: co z Biedroniem? (no żony, partnerki nie ma, jest pan Śmiszek, ale jako pierwsza dama chyba nie...)

Sondaż

https://www.o2.pl/informacje/nowy-sondaz-polacy-wybrali-najlepsza-pierwsza-dame-agata-duda-na-drugim-miejscu-6516396031326337a

Pani Jolanta klasę miała, coby nie mówić. Elegancka i wierząca co dla nas ma chyba znaczenie. Poza tym obecna pierwsza dama na drugim miejscu, a podium zamyka śp. Maria Kaczyńska. Dalej pani Komorowska i Wałęsa...

Pt cze 05, 2020 8:05 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Patrząc na pianę naczelnego polityka wśród dziennikarzy czyli Tomasza Lisa to PAD postąpił słusznie https://dorzeczy.pl/kraj/142595/jan-spi ... zenia.html
Jak dla mnie sprawdzianem czy dane posunięcie jest ok jest uzależnione od jazgotu w tak zwanych mediach mainstreamu

So cze 06, 2020 7:46 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Trzaskowski już zebrał 70 000 podpisów, więc chyba będzie jak przewidywałem, uda się zebrać.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-koalicja-obywatelska-mamy-prawie-70-tys-zweryfikowanych-podp,nId,4539499

So cze 06, 2020 3:45 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 77  Następna strona