Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So sty 18, 2020 6:46 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
klamiesz jak zwykle
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Robur napisał(a):
Nie wziąłeś pod uwagę najprostszego faktu, że ktoś może być zajęty lub co zaszło pracuje. Przy tak dość wąskiej interpretacji powyższego faktu, tudzież podejrzliwości, rzeczywiście mogą występować pewne trudności z odróżnieniem dyskusji merytorycznej od trolowania.
Zrozumiałe.

Myślałem, że to Jockey dał zakaz, bo to on odpisał jako pierwszy buńczucznym tonem ;) Stąd moje założenie, że zainteresowana osoba już przeczytała i ma czas.

Ja napisałem to
Jockey napisał(a):
Wyrzucił z wątku Robur i podał dlaczego. Co ma jeszcze dopisać?
A ty zaśmieciłeś wątek swoimi pytaniami które przeniosłem do odpowiedniego miejsca.

A ty napisałeś to:
Jockey napisał(a):
Wyrzucił z wątku Robur i podał dlaczego.

Robur wyrzucając z wątku napisał:
"Jeszcze trochę, a wzruszony uwierzę że piszesz z najwyższym przekonaniem.
Cykl "Krucjata Borna" kiedyś się skończył i ten w twoim wykonaniu również się już kończy. Samo prowadzenia sporu dla prowadzenia sporu z powtarzaną do znudzenia niechęcią, mija się z celem."

Nie mówi to nic na temat tego, który punkt regulaminu został złamany.

So sty 11, 2020 1:36 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czytam te uwagi i po prostu wydaje mi się że osoby takie jak Harpunnik czy Irbisol nie mają żadnej wrażliwości żeby tak robić z siebie ofiary i nic więcej nie widzieć. Czego wy chcecie od moderatorów? Nie macie nawet odrobiny tej miłości bliźniego co oni. Ja gdybym była moderatorem to polecielibyście już dawno stąd na zbity łeb.
Moderator jest osobą, a nie maszyną więc nie testujcie jego wrażliwości w nieskończoność. I tak wychodzą wam naprzeciw i narażają się na ataki. Nie rozumiecie, że uderzanie w wartości święte dla nich jak Bóg a już szczególnie Jezus to jak uderzanie w nich???? Co z was za kołki? Jak bym poszła na forum ateistów i np. śmiała się z filnu jak to przodkami ateistów były małpy i w ogóle mają wśród małp rodzinę to ciekawe ile bym tam pisała. Czy naprawdę nie widać różnicy w podejściu moderatorów katolickich i innych? Więc szanujcie ich dopóki wam okazują miłość bliźniego bo nikt nigdzie wam tego nie okaże i nie wiadomo jak długo tu wytrzymają.
Ja ze swej strony piszę szczerze co myślę bez podlizywania. I w zasadzie nie oczekuję nic, mogą mnie nawet zbanować a zdania o nich nie zmienię. Zastanawiam się tylko czy tu pisać dalej żeby nie narażać właśnie moderatorów bo bardzo mi nie po drodze z takim ludźmi bezczelnymi. Dlatego widzę mnóstwo tolerancji dla takich osób ze strony moderatorów katolików.
Od czasu do czasu będę tu jednak się pojawiać żeby właśnie "zaszczekać" na niewdzięczników. Wszelkie uwagi proszę kierować do mnie albo wcale, ale nie do moderatorów bo to tylko moje zdanie.

So sty 11, 2020 7:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Robur napisał(a):
Nie wziąłeś pod uwagę najprostszego faktu, że ktoś może być zajęty lub co zaszło pracuje. Przy tak dość wąskiej interpretacji powyższego faktu, tudzież podejrzliwości, rzeczywiście mogą występować pewne trudności z odróżnieniem dyskusji merytorycznej od trolowania.
Zrozumiałe.

Myślałem, że to Jockey dał zakaz, bo to on odpisał jako pierwszy buńczucznym tonem ;) Stąd moje założenie, że zainteresowana osoba już przeczytała i ma czas.

Dlatego zawsze warto wszystko sprawdzić po kolei zanim się wdepnie na minę. Mój wpis o wyproszeniu istnieje, jak widzę dotarłeś do niego.
Jeśli kto wykaże swoją dezaprobatę wobec czegoś jest to ok. Niestety nie przyjęcie, nieuznanie tej dezaprobaty nie może wywoływać fal agresji, manifestacji swojej wyższości, wręcz hejtowania.
Tu dziękujemy, ponieważ takie dalsze pisanie mieści się w kategorii trolingu.

So sty 11, 2020 8:52 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108