Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 05, 2021 11:22 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2030 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nigdy nie sugerowałem, aby jakikolwiek wątek zamykać, więc ten zarzut nie może być pod moim adresem.
Nie jestem marudą, a wybrzydzanie to grzech. Ja nie wybrzydzam, dzielę się z uwagami, mam nadzieję, że ktoś je przemyśli i wykorzysta, aby to forum polepszyć. Napisałem rzeczowo, co jest problemem obecnie, podobnie zrobił Wespecjan. Zwykła pokora nakazywała przyjąć uwagi z wyrozumiałością, a nie zakładać jakiś bezsensowny atak. Nie musicie wierzyć z moje dobre intencje i bez nich macie możliwość poprawienia tego forum. Nie sztuką jest uciekanie z miejsca, gdzie coś nam się nie podoba. Taka postawa byłaby patologiczna, bo w takim razie człowiek by dosłownie uciekał ze świata.
Jeśli to co powiedziałem nie było jasne, to postaram się jeszcze krócej: Dyskutujmy w małych wątkach, z konkretnymi tematami, niech zawarta w nich treść będzie merytoryczna, rzeczowa, a nie rozmyta ze wszystkim. Jeśli coś jest złego w takim podejściu, to proszę o wyjaśnienie. Być może nie jestem świadomy czegoś istotnego.

Śr kwi 21, 2021 11:09 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Najlepiej to udawać że się nie wie o co chodzi
Wielokrotnie moderatorzy i nie tylko zwracali ci uwagę o co chodzi ale ty wolisz być impregnowany. Twój wybór.
I kończymy ten jałowy spór. To forum ma takie a nie inne zasady jak się z nimi nie zgadzasz to poszukaj sobie takiego forum na którym panują takie zasady jakie ci odpowiadają. I koniec płaczu i lamentu na ten temat.

Śr kwi 21, 2021 12:05 pm
Gaduła
Gaduła

Lokalizacja: W myśli Boga, w mamie i tacie, później przez chwilę w brzuchu, a teraz w Warszawie i oby do Nieba ;)
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Jockey, jaka reklama?

Śr maja 05, 2021 2:53 pm
Gaduła
Gaduła

Lokalizacja: W myśli Boga, w mamie i tacie, później przez chwilę w brzuchu, a teraz w Warszawie i oby do Nieba ;)
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Chyba nieporozumienie. To jest inicjatywa przeciw badziewiu, kiczowi, a Ty mi to pod moją reklamę podciągnąłeś? :lol:

Czyli co? Tak jak youtube, facebook itp. najpierw użytkownicy tworzą wartość danego portalu, a później "money money makes the world go 'round"...A później, gdy ktoś chce skorzystać w celu pozytywnej inicjatywy to już nie można? Naprawdę? Ten portal zbudowany po to by robić pieniądze? Takie to katolickie, taka to wspólnota? Smutne to.

Śr maja 05, 2021 3:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czy konieczne jest wciskanie tematu o Komunii na rękę (i neigodnych z rzetelną wiedzą bzdur o tym, jaką to jest ono obrazą Boską) do tak wielu wątków? Wciąż to samo od nowa, jałowo w wielu miejscach ? (np. "Licza się tylko uczynki?")?

Śr maja 05, 2021 11:18 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2030 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136